Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, rhena said:

@GM_Thanos@nikos32

Bizimle ilgilenebilir misiniz? Lütfen artık bir iki kelime bir şey söyleyin. Arkadaşımız haksız ve durduk yere ban yedi. Lütfen yardımcı olun.

Merhaba,

Tabii ki ilgileniyoruz. Bu konuyla ilgili olan karakterinize atılan ban direkt olarak sunucudan atılan bandır. Yani sunucu üzerinden direkt ban atma yetkisi admin dışında hiçbir GM'de bulunmamaktadır. Sevgili adminimiz de %100 emin olmadan kimseye ban atmaz. Ayrıca sizin söyleminize göre bizim oyun bilgimiz sıfır, kesinlikle tecrübemiz yok. Ben GM_Thanos olarak tüm ekibim adına size sorduğumuz soruların cevaplarını bekliyorum. Lütfen oyun bilgimiz ve tecrübemize bir katkıda bulunun.

• Haha 3

4 minutes ago, GM_Thanos said:

Merhaba,

Tabii ki ilgileniyoruz. Bu konuyla ilgili olan karakterinize atılan ban direkt olarak sunucudan atılan bandır. Yani sunucu üzerinden direkt ban atma yetkisi admin dışında hiçbir GM'de bulunmamaktadır. Sevgili adminimiz de %100 emin olmadan kimseye ban atmaz. Ayrıca sizin söyleminize göre bizim oyun bilgimiz sıfır, kesinlikle tecrübemiz yok. Ben GM_Thanos olarak tüm ekibim adına size sorduğumuz soruların cevaplarını bekliyorum. Lütfen oyun bilgimiz ve tecrübemize bir katkıda bulunun.

5 minutes ago, GM_Thanos said:

Merhaba,

Thanos ricamız eğer Nikos ben eminim diyorsa gelsin birde bizi dinlesin biz savunmamızı yapalım her türlü incelemeye açığız.

Kendi videomuzda atılan descentin Livinmind; ile alakası nedir? Zaten sözde macro kullanılan yahyanın charı banlandı. Kaldı ki macro koxp kullanan hangi insan kendi videosunda kendimi ifşa etsin videolardan anlaşılacağı üzere kesip kırma işlerini biliyoruz. Sizce böyle apaçık bir şeyi gözden kaçırır mıydık? Sizce hile kullanıyor olsaydık her saniyesini en ince ayrıntısına kadar incelemez miydik video editlerken?

Biz şuan Livinmind; nicki arkadaşımız için konu açıp yardım talep ediyoruz.  Lütfen bu konuda adımlar atarsanız seviniriz.  İlginiz için de ayrıca teşekkür ederim.  Lütfen Nikos'a ulaşmamıza da yardımcı olun.

Biz sizlerden gelen her şeyi zaten iletiyoruz. Biraz evvel de bizim sorunlarınızla ilgilenmediğimizi belirten başkaca bir konu açtınız. Nikos ile direkt iletişim kurmayı siz tercih etmişken (üstelik bizi zan altında bırakarak) şuanda neyin desteğini istiyorsunuz anlamış değilim.

• Like 1

28 minutes ago, GM_Thanos said:

Biz sizlerden gelen her şeyi zaten iletiyoruz. Biraz evvel de bizim sorunlarınızla ilgilenmediğimizi belirten başkaca bir konu açtınız. Nikos ile direkt iletişim kurmayı siz tercih etmişken (üstelik bizi zan altında bırakarak) şuanda neyin desteğini istiyorsunuz anlamış değilim.

Hocam çünkü Nikos dan bir geri dönüş alamadık.  Bize banı onun attığı ve atabileceği söylendiği için böyle bişey yaptık sitem de bulunmadık değil ama amacımız zan altında bırakmak değildi.

9 minutes ago, rhena said:

Hocam çünkü Nikos dan bir geri dönüş alamadık.  Bize banı onun attığı ve atabileceği söylendiği için böyle bişey yaptık sitem de bulunmadık değil ama amacımız zan altında bırakmak değildi.

Tamam işten bakın konu anlaşılmış sanıyorum. Öyle bir banı sadece Nikos atabilir, Nikos da %100 emin olmadan asla ban atmaz. Siz ayrıca konunuzu açmışsınız zaten İngilizce olarak derdinizi de anlatmışsınız. Top nikosta

@GM_Thanos beni niye banladınız milletden dilendiğim 100 TL ile internet kafede oynuyordum ordaki çocuklar benim mauseye macro kurmuşlar haberim olmadan bende anlamadım warrior ile hızlı koştuğumu. banımı açarsanız sevinirim eğer bilgisayarı incelemek isterseniz haber verin programları sileyim bağlanırsınız teşekkürler.

2 hours ago, rhena said:

Thanos ricamız eğer Nikos ben eminim diyorsa gelsin birde bizi dinlesin biz savunmamızı yapalım her türlü incelemeye açığız.

Kendi videomuzda atılan descentin Livinmind; ile alakası nedir? Zaten sözde macro kullanılan yahyanın charı banlandı. Kaldı ki macro koxp kullanan hangi insan kendi videosunda kendimi ifşa etsin videolardan anlaşılacağı üzere kesip kırma işlerini biliyoruz. Sizce böyle apaçık bir şeyi gözden kaçırır mıydık? Sizce hile kullanıyor olsaydık her saniyesini en ince ayrıntısına kadar incelemez miydik video editlerken?

Biz şuan Livinmind; nicki arkadaşımız için konu açıp yardım talep ediyoruz.  Lütfen bu konuda adımlar atarsanız seviniriz.  İlginiz için de ayrıca teşekkür ederim.  Lütfen Nikos'a ulaşmamıza da yardımcı olun.

Nikos'a savunma yapacağız derken ?

GM ekibini 8v8'e mi davet edeceksiniz ?

• Haha 1

11 hours ago, LivinMind said:

Geldi bir tane daha aptal başka yok mu arttıran 

Ulan akraba evliliği çocuğu.Yaptığın aptala yatma savunmasını insanlık tarihinden beri nerede yapsan karşındaki yargıç götüyle güler.Sonrada cezanı verir. Söylediğimi anlamayacak kadar gerizekalıysan sana anlatacak birşeyim yok. Bak ben taşak geçmeyi severim.Ama seviyeli geçerim.Benim kadar düzgün efendi adamda bulamazsın. Kasasında 800gb banlatan arkadaşınızın savunması için yardım isterken bile Cengiz geldi sizin adınıza benimle konuştu.Siktir git beni Cengize sor.Kim olduğumu öğren ondan sonra yorum yap.

11 hours ago, Nivera said:

Kardeşim sen biraz beyin antrenmanı falan yap. Sen bir bp ile 10Kpriesti nasıl karşılaştırırsın. Harbi acnınası durum ya. Bir de forumda kanıt sunmadan önce git bir adamın jobuna bak Big_Hunter adlı arkaşımız wariordur. :D

Ulan insan artığı. Sana beyin antrenmanı yaptırsam boşa gider çünkü beynin yok gelmiş burda ağzın açık salya akarken rastgele bastığın tuşlardan anlam çıkarmamızı bekliyorsun. Profkonun ilk DB'sinden beri oynuyorum. Git beni Nikos'a sor.Bak direk nikos'a sor ne kadar temiz bir karakter olduğumu anlatsın.Benim karakterimde GB-Al Sat dahil olmak üzere bir tane illegal aktivite bulamazsın.Bir kere ne küfürden mute yemişimdir bugüne kadar ne ömrü hayatım boyunca Usko dahil olmak üzere herhangi bir PVP'de ban yada Strike yemişimdir.Benim adımı reportlanırken bile göremezsin.

Neyi kastettiğimi anlamış olup ancak bu kadar salağa yatabilirsiniz.

Priest hakkında duyduğum TBL'ler

Seri 10K =bir çok kez görmüşümdür

Yarım El=bir çok kez görmüşümdür

Kol Düşmeme=bir çok kez görmüşümdür

Lr/Stun Yememe=bir çok kez görmüşümdür

Uzaktan Rez Atma=bir çok kez görmüşümdür

Şekil 1A daki gibi bu sıçtığımın TBL'leri hepsi priest için.Warrior için olan varsa ne olabilir mesela?Seri Howling sword?Zaten seri vuruyorsun.Yarım El? Skill animasyonunda silah yukarı kalktığında S yada W yaparsan skill zaten geçer gerek yok. Kol düşmeme? Zaten Stun yemediğin sürece kolun düşmüyor.

Yazdıklarımdan fazlası vardır eksiği yoktur Priest karakteri için.Akraba evliliği çocukları sizi. Her boku yiyip yiyip gelip millete bok atıyorsunuz birde.

10 hours ago, Bhromka said:

Bıraktıktan sonra dramaları okumak hoşuma gitse de kendinizi çok kötü savunuyorsunuz. Keza biz oynadığımız zaman da warriorlarınızda hep şüpheli hareketler vardı movement speed ve body block yememe üzerine ancak sürekli kestiğimiz için ve server adminine reportlar yapıldıktan sonra geri dönüş olmadığından çok da uğraşmadık açıkçası. 

Savunmanızın sizin tarafınızda olmayan insanlar tarafından görünümü "3rd parti yazılımı sadece warriorlarımızdan kullanan var priest olarak nasıl kullanabilirim ki" şeklinde gözüküyor. Yani kendinizi savunma tarzınız çok kötü 

Ayrıca asıl 3rd parti kullanan bir job varsa pri bunun için biçilmiş kaftandır. Sadece lr yemesen ve skill castin iptal edilmese bak hızlı skill atmandan falan bahsetmiyorum farkındaysan inanılmaz bir pk ve vs avantajı elde etmiş olur partin. Asıl warriorlarda 3rd parti kullanılması beni daha çok şaşırtıyor yani zaten 1299 patch tek skill oynuyoruz ne kadar zorlanıyor olunabilir de 3rd parti kullanılabilir aklım almıyor. 1299 patchte istediğin kadar iyi oyunculuğun olsun tek bir lr yemende partin çok zor anlar yaşar ve sen 3rd parti kullanıp lr yemiyorsan senin bunu dert etmene gerek bile olmaz. Dolayısıyla bence ben priyim nasıl 3rd parti yazılım kullanabilirim demeniz gerçekten abes. 

Temizseniz umarım banınız açılır ne diyeyim geçmiş olsun.

Dostum sanada sabrından dolayı teşekkür ederim. Ben arkadaşları ufak şekilde senin anlattığın detayları kastedip alaya aldım.Sen uzun uzun açıklamışsın.KO'da hile kullanacak bir karakter varsa bu en başta priesttir.Bu konuda net olarak hem fikirim.Sana sadece teşekkür etmek istedim.Yukarıda alıntıladığım insan artıkları ile alakalı yorumlarla hiç bir alakan yoktur

@BigHunter öncelikle bana attığınız iftiralara cevap vericem ben xyahyax kardeşim yarım kol diyosun internetin kötü belli ttnet felandır ondan visiual bug o . sonrasında macro felan diyorsun ben internet kafeden oynuyorum benden önce oynayan çocuk macroyu açık unutmuş bende kapatmasını bilmediğimden öyle oynamak zorunda kaldım anladıysan iyi akşamlar iftira atmayalım lütfen

13 hours ago, rhena said:

Good forums.
Turkish game managers do not pay much attention to our calls. We request information about our friend named Livinmind. @nikos32 Can you please help? It says it is banned for using 3rd party software, can you please tell us which software you used and where?

If you want, you can examine all the computers in our internet cafe. We do not use any illegal in our internet cafe. Please we are open to any kind of interest you wish to us.

Under each topic we open, a lot of irrelevant comments come and an environment of chaos is created.

Forum members, please do not pollute information and comments under this topic. Let the owner decide.

@nikos32

Lütfen konu altında alakasız yorumlar olmasın. Mümkünse sadece nikos ilgilensin. İyi forumlar dilerim.

"Lütfen konu altında alakasız yorumlar olmasın. Mümkünse sadece nikos ilgilensin. İyi forumlar dilerim."

Bre yüzsüz, bre arsız, bre uslanmaz eşekler. Herkes çatır çatır yaptığınız her şeyi ifşaladı, sayfa sayfa yediğiniz her bok ortada. Sen beğenmiyorsun yediğin bokun cezasını, insanların yazdıkları mı alakasız oluyor. Sizin ben ahlakınızı, eğitiminizi, karakterinizi teker teker sıraya dizeyim...

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...