Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, METEHAN20 said:

@GM_ThanosŞu konuyla ilgilenir misiniz ? Seviyesi düşük insanlarla muhatap olmak zorunda kalıyoruz.

Önce seni temizlesin it herif , insanların hakkına girerek 8v8 diye yaygara koparttınız. Nasıl bu beyinle bu yaşa kadar gelebildin anlayamıyorum. Aile desteği tamamda, sen ağır asalaksın.. Ağız dolusu cümlelerim kulaklarından eksin olmasın. 

6 minutes ago, K4d1r said:

Önce seni temizlesin it herif , insanların hakkına girerek 8v8 diye yaygara koparttınız. Nasıl bu beyinle bu yaşa kadar gelebildin anlayamıyorum. Aile desteği tamamda, sen ağır asalaksın.. Ağız dolusu cümlelerim kulaklarından eksin olmasın. 

Dediğim gibi sana prim yok liseli 

22 minutes ago, METEHAN20 said:

Gece gece küfür yemeden uyuyamam motoru mu senin ki ? Sizinkilere sor bizi anlatsınlar onlar iyi tanır sen bırakmışsın ya gelip burda şempanzelik yapma

Ah bu KO community yok mu.. Ulan dondugum gun kopek ederim sizi. Senin reis dedigin k0xpera ben "Atimi hazirla lan" diyen adamim, seni ata binerken tabure diye kullanmam.

HAHHAHAHAHAHAH...

Bir de bizde bir şey varsa GM ekibi geriğini yapar falan diyorlardı. GM ekibi gereğini yapınca da havlıyorlar.

Bu ağlamaların sebebi sanırım ellerindekileri satamadan banlandıkları için. Yoksa o kadar da yüzsüz değillerdir ya 😅

Neyse sırayla sırayla, yavaş yavaş...

20 minutes ago, Raspberry said:

HAHHAHAHAHAHAH...

Bir de bizde bir şey varsa GM ekibi geriğini yapar falan diyorlardı. GM ekibi gereğini yapınca da havlıyorlar.

Bu ağlamaların sebebi sanırım ellerindekileri satamadan banlandıkları için. Yoksa o kadar da yüzsüz değillerdir ya 😅

Neyse sırayla sırayla, yavaş yavaş...

Ellerimizdekini satmak mı? Bir arkadaşımız yeni wing of var yaptı. Bazı arkadaşlarımız yeni bdw ring yaptı.  Neyin satması? Bizi kendinle karıştırma hocam. Seninde dediğin gibi sırayla ama yavaş yavaş değil olabildiğince hızlı press ok a bastırıyoruz bastırmaya da devam edeceğiz.  Yaptığın boşları da artık görmezden geleceğiz sen kendi kendine öt dur kanks.

5 minutes ago, rhena said:

Ellerimizdekini satmak mı? Bir arkadaşımız yeni wing of var yaptı. Bazı arkadaşlarımız yeni bdw ring yaptı.  Neyin satması? Bizi kendinle karıştırma hocam. Seninde dediğin gibi sırayla ama yavaş yavaş değil olabildiğince hızlı press ok a bastırıyoruz bastırmaya da devam edeceğiz.  Yaptığın boşları da artık görmezden geleceğiz sen kendi kendine öt dur kanks.

Bak hala press OK falan. Oğlum burada kimse iyi oynuyoruz iddiasında bulunmuyor sizinle alakalı yorum yaparken. Sizin neden tek argümanınız 8v16 8v32 falan ? Bunları yazarken bile çarpım tablosuna bakacak kapasitede elemanlarsınız artık anlayın, şu salak savunmalarınız sizi küçük düşürüyor. Dalga konusu oldunuz lan.

Serverda sizin legal oynadığınızı düşünen adam yok, kendi içinizdekiler dahil buna. İnsanlar sizle neden oyun oynamak istesin ?

Car car cono gibi siz demiyor muydunuz GM ekibi gereğini yapacaktır diye ? İlk banda hemen kazan kaldırıyorsunuz. Gerçi bendeki de saçmalık, alenen yaptığınız hileleri öyle güzel salağa yatarak savunuyorsunuz ki bunu mu kabul edeceksiniz ?

Şimdi sabaha kadar görmezden gel sen, sizi adam yerine koyup laf anlatmaya çalıştığımız için kendinizle gurur duyabilirsiniz.

8 hours ago, Hayyaminamirra said:

Bu kadarı da Haddi aşar ama ! Bir delil , log dökümanı gösterin. Oraya 3rd party tools yazınca koxp kullanmış olmuyoruz. bizim içimiz ferah Kendimize güveniyoruz . yanlışlık olsa bile  Banın "acilen" acılmasını talep ediyoruz . Hiç sıkılmadan usanmadan yıldırma politikasına  devam ediyorsunuz . Bir kere olsun bize destek cıkmadınız çogunluk ne derse onların saf ına geçtiniz . 1 pt , 3 4 pt ye  kafa tutuyo diye koxp tbl kullandıgımız anlamına gelmiyor bir kerede delikanlı gibi tebrik edin iyi iş yapana bok atmayı ne zaman bırakacaksınız ? bu durum iyice kabak tadı vermeye başladı Acilen banın acılmasını talep ediyoruz . 

Bir de böyle yüksek telden konuşmalar falan. Zeytinyağı sizin kadar üste çıkamıyor be.

Oğlum çoğunluk farazi yalanlarla konuşmuyor. Hakkınızda, sizin de paylamış olduğunuz, onlarca videoda saçma "Descent'ler", Hakkari'den Edirne'ye ataklar bulunuyor.

Burada bir de yıldırma politikası, 1 parti adamla 3 partiye kafa tuttuk diye oldu falan diye bahaneler. Sizdeki yüzsüzlüğün sınırı yok mu be ?

10 minutes ago, thefnl said:

Clan war geliyormus iste ban yemeden durun da orada gmler esliginde pk yapalim bosluga des olmadan lol 

Proko peygamberine karsi mi geliyorsun zindik. Oyleki o, gunumuz caginda legal olarak, istedigi koordinata des olabilir, insanlara gaipden damage atabilir ve hicbir seye ihtiyaci olmaz. :D 

16 minutes ago, Daggeron said:

hile var mıdır yok mudur bilmiyorum ancak priest olarak ne hilesi kullanabilirim ki diye savunma yapmak gerçekten komik.

Mesela hocam ne kullanmış olabilir? Hile dağarcığımız yok o yüzden soruyorum.  Arkadaş kafede gözümüzün önünde oynuyor bizimle beraber. Oynadığı oyunda olduğu saatler belli hani 24 saat illegal farm durumu gibi bişey de söz konusu değil. Ayrıca banı da oyunda değilken yiyor. Kafe ekibi olarak hiçbir şekilde illegal kullanmadık kullanımıyoruz çünkü herşey gözümün önünde gerçekleşiyor.

Selamın Aleyküm iyi forumlar 

Ben Nivera. Hani siz ağlıyorsunuz ya yok sizin bütün oyuncularınız koxper makrocu vesaire vesaire. Ama hiçbiriniz bir delil sunamıyorsunuz. Neden kendiniz video almıyorsunuz bir delil sunamıyorsunuz. Bizim aldığımız aldığımız ekran bugu olan görüntüleri buraya öne sürüyorsunuz. Siz bizim hesapları görmüyormusunuz makro koxp vesaire kullansak wing of warları wing of godları bdw ringleri neden yapalım kendimize eziyet edelim. Biraz mantıklı düşünerek foruma yazı yazın. Gm ler bu kadar açık ve netken bu konuda koxp macro kullansak hesaplara neden item koyalım. Lütfen daha fazla forumu meşgul etmeyin ve olayın çözümünü gmlerin tasarrufuna bırakın. Şimdiden teşekkür ediyorum. 

1 minute ago, Nivera said:

Ben Nivera. Hani siz ağlıyorsunuz ya yok sizin bütün oyuncularınız koxper makrocu vesaire vesaire. Ama hiçbiriniz bir delil sunamıyorsunuz. Neden kendiniz video almıyorsunuz bir delil sunamıyorsunuz. Bizim aldığımız aldığımız ekran bugu olan görüntüleri buraya öne sürüyorsunuz. Siz bizim hesapları görmüyormusunuz makro koxp vesaire kullansak wing of warları wing of godları bdw ringleri neden yapalım kendimize eziyet edelim. Biraz mantıklı düşünerek foruma yazı yazın. Gm ler bu kadar açık ve netken bu konuda koxp macro kullansak hesaplara neden item koyalım. Lütfen daha fazla forumu meşgul etmeyin ve olayın çözümünü gmlerin tasarrufuna bırakın. Şimdiden teşekkür ediyorum. 

Iste bir baska alakasiz sikko yorum. Hizli curutelim, usko tarihinde "EleniaPolis" vardir, seninde malum bir yuk hayvani gibi bildigini biliyorum. Adam o degerdeki char ile tbl kullanmis ve banlanmistir. Simdi burada sana hile ( tum o aklina gelen tanimlari kapsasin diye bunu kullaniyorum ) nedir ? Kim, ve neden kullanir diye aciklamayacagim. Item ile algi yapacak kisiler degilsiniz. Oteki de internet kafede oynuyoruz, onumde oynuyor adam diyor. Hayir sanki rakip olarak oynuyorsunuz. Sen o onunde oynayan arkadasin hile kullansa, "bu zirto hile kullaniyor" diyecek kalipta adam misin sana itimat edilsin, avare teker tasiyicisi.

• Like 2

9 minutes ago, Oxijean said:

Iste bir baska alakasiz sikko yorum. Hizli curutelim, usko tarihinde "EleniaPolis" vardir, seninde malum bir yuk hayvani gibi bildigini biliyorum. Adam o degerdeki char ile tbl kullanmis ve banlanmistir. Simdi burada sana hile ( tum o aklina gelen tanimlari kapsasin diye bunu kullaniyorum ) nedir ? Kim, ve neden kullanir diye aciklamayacagim. Item ile algi yapacak kisiler degilsiniz. Oteki de internet kafede oynuyoruz, onumde oynuyor adam diyor. Hayir sanki rakip olarak oynuyorsunuz. Sen o onunde oynayan arkadasin hile kullansa, "bu zirto hile kullaniyor" diyecek kalipta adam misin sana itimat edilsin, avare teker tasiyicisi.

Forumda bizim üzerimizden prim yapıp oyuna gelince cz de 1 pt adalet var bütün humanlar cz ye diye krala mesaj yazdıran acınası adamlar lütfen daha fazla burayı meşgul etmesin.

19 minutes ago, Nivera said:

Valla adam olmazsınız. Bu nasıl bir ağız birliği lan ?

Yahu oyunun GM'i geliyor, bakın böyle bir şey görüyorum, paylaştınız videoda böyle bir saçma durum var, bunun izahını yapın diyor (olmayan adama descent, uzaktan vurma), geçerli bir sebep sunamıyorsunuz. GM dahil, yaptıklarınıza karşı bir şey söyleyen herkesi oyunu bilmemekle suçluyor, sadece karşılıklı vs teklifi ederek aklanmaya çalışıyorsunuz.

Delil sunamıyorsunuz diyorsunuz, sizinle alakalı kanıt sunan oyuncuların paylaştığı şeylerden dahi bir habersiniz.

İnsan psikolojisini öne sürüp altı boş bir şekilde hile yapsak neden item koymaya çalışalım diyorsunuz, kaldı ki aylardır mesai gibi farm yapan clanınızın üstündeki itemlar yaptığınız farma eş değer değil, artan paralar nerede başka bir soru, o kadar farmdan sonra dediğiniz itemlar kendinizi savunmak için gülünç örnekler olarak kalıyor.

Son olarak da forumu meşgul etmeyin, olayın çözümünü GM'lerin kararına bırakın diyorsunuz. Adamlar karar vermiş ve siz bu karardan memnun değilsiniz diye emziği alınmış bebek gibi ağlıyorsunuz.

Bakın tek tek, madde madde açıkladım. Sunulan bütün kanıtlar, yazılan ve yapılan bütün yorumlar topicler altında mevcut şimdi kontrol ettim kimse bir şeyi silmemiş. Kullandığınız hileler sizi tembelliğe alıştırmış, biraz araştırın forumda kimler neler yazmış, ne sunmuş.

Yaşınızı bilmiyorum ama yaşça büyük insanlar olduğunuzu düşünmüyorum, öyle de olsa nicklerinizin arkasına sığınıp yalanlarla karakterinizi şerefinizi bu kadar dalga konusu yaptırmanız çok üzücü.

• Like 1

16 minutes ago, Nivera said:

Forumda bizim üzerimizden prim yapıp oyuna gelince cz de 1 pt adalet var bütün humanlar cz ye diye krala mesaj yazdıran acınası adamlar lütfen daha fazla burayı meşgul etmesin.

Al işte ya 😂

Oğlum hiç mi izanınız yok be ?
Hayır aptala anlatır gibi anlatıyoruz yine aynı safsata. Size bir şey nasıl anlatılır, ilkokul öğretmeniniz size okuma yazmayı öğretmek için nasıl bir yol kullandı, ilkokul eğitiminizden sonra kendinize akademik bir birikim katamadığınızı düşünüyorum, söyleyin de öyle açıklamaya çalışalım.

Oyun içi üstünlüğünüz kullandığınız illegal yollar ile oluşuyor ve siz bu üstünlüğü illegal şeyler kullanmadığınızı anlatmak için kullanmaya çalışıyorsunuz. Ulan 2 resin arasındaki 7 fark ya, anaokulunda falan onu da mı yapmadınız ?

2 minutes ago, Raspberry said:

Al işte ya 😂

Oğlum hiç mi izanınız yok be ?
Hayır aptala anlatır gibi anlatıyoruz yine aynı safsata. Size bir şey nasıl anlatılır, ilkokul öğretmeniniz size okuma yazmayı öğretmek için nasıl bir yol kullandı, ilkokul eğitiminizden sonra kendinize akademik bir birikim katamadığınızı düşünüyorum, söyleyin de öyle açıklamaya çalışalım.

Oyun içi üstünlüğünüz kullandığınız illegal yollar ile oluşuyor ve siz bu üstünlüğü illegal şeyler kullanmadığınızı anlatmak için kullanmaya çalışıyorsunuz. Ulan 2 resin arasındaki 7 fark ya, anaokulunda falan onu da mı yapmadınız ?

Sizin gibi insan müsveddelerine cevap verdiğim için kendimden utanıyorum şuan. Size düzgün bir şekilde ve sade bir dille olan biteni anlatmaya çalışıyorum ve sayısız hakarete maruz kalıyorum. Cidden sizin yerinize sizin insanlığınızdan ben utanıyorum. Bilmiyorum öyle saçma şeylerle bize muhalefet oluyorsunuz ki size diyecek laf bile bulamıyorum. Diyorum ya size en ufak hakaret bile etmeme rağmen beni resmen laflarınızla linç ettiniz burada. Lütfen gidin biraz terbiye edinin gelin buraya. Daha size cevap yok iyi forumlar iyi oyunlar.

1 minute ago, Nivera said:

Sizin gibi insan müsveddelerine cevap verdiğim için kendimden utanıyorum şuan. Size düzgün bir şekilde ve sade bir dille olan biteni anlatmaya çalışıyorum ve sayısız hakarete maruz kalıyorum. Cidden sizin yerinize sizin insanlığınızdan ben utanıyorum. Bilmiyorum öyle saçma şeylerle bize muhalefet oluyorsunuz ki size diyecek laf bile bulamıyorum. Diyorum ya size en ufak hakaret bile etmeme rağmen beni resmen laflarınızla linç ettiniz burada. Lütfen gidin biraz terbiye edinin gelin buraya. Daha size cevap yok iyi forumlar iyi oyunlar.

Bu ekiple takılan kişilerin senin karakterinde insanlar olacağını sanmıyorum, o yüzden cevap verirken çizdiğin karakter bence yalan. Ve farkettiysen yazılarım hep 3. çoğul kişi çekimlerinde. Direkt olarak seni hedef alarak yazdığım şeyler değil, clan olarak savunduğunuz kişi ve hareketlere cevaben yazdım.

En büyük yanlışı da sizinle oyun oynayan ve durumu bilmeyen ya da inanmayan insanlara yapıyorsunuz. Sizin yüzünüzden onlar da lekeleniyor ve inan onlara söylenen şeyler yüzünden hiç vicdan azabı çekmiyorum. Yanlışın yanında olarak bunu hak ediyorlar. Sen de buna dahilsin.

O yüzden, hak ettiğin tavrı görmek istiyorsan, bu tepkileri çekenlerden uzaklaş ya da aynı muhatap olan kişilere verildiği gibi cevaplar bekle.

• Like 1

1 hour ago, Oxijean said:

Taşıdığım tekerine sibobu,  nicki gibi 3  harfli(g ile başlayan) hareketler sergileyen , nickinin açılımı Fazlalık, Naylon, Lale olan insan müsveddesi. Normalde saygı çerçevesini aşan, beynini kullanmadan konuşanlara cevap vermem ama sana bir istisna yapıyorum. Verdiğin örneğin bizimle hiçbir alakası olmadığı gibi hiçbirimizin nicki de EleniaPolis değil. Kafe konusuna da gelecek olursak dediğim gibi kafede gözümüzün önünde oynuyor. Kafede oynayan rakip oyuncular da mevcut. Bu oyuncuların bazıları kafede aktif olarak oynuyor bazıları hem kafede hem evinde oynuyor bazıları kafeye arada uğruyor ve bazıları da oyunu bıraktı. Sana burda nick saymak isterdim ama bırak adam yerine koymayı insana yerine koyup da o zahmete giremem. 3 harfli hareketlerine devam edebilir veya nikos olayı sonuçlandırana kadar susabilirsin. Selametle.

Edited by rhena

46 minutes ago, Nivera said:

Ya kimsin ki forumda senin uzerinden pirim yapacak biri,bu herkes icin gecerli burda cogu clan arkadaslariyla takiliyor kimse kimseden pirim pesinde olmaz kimse kimseyi o kadar siklemez,kendinizi boyle adam yerine koymaniz ayri sasirtici,yahya kac dbde kac serverda ban yemis sayisini tutabiliyor musun? Havadan mi ban yiyor salak salak konusmayin,kullandiginiz seyleri bir kenara birakip oyununuzu oynayin adam yerine koyan olsun surada bir allahin kulu siklemiyor yoksa aciz halinizle tasak gecmek haric o keyifli bak

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...