Jump to content

GM_Thanos

Turkish Moderators
 • Content Count

  630
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11
 • Country

  Turkey

GM_Thanos last won the day on May 20

GM_Thanos had the most liked content!

Community Reputation

179 Excellent

About GM_Thanos

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1,045 profile views
 1. Thanks for suggestion; but, I am not sure if it will work or not, and I am not sure if they care about CR.
 2. Yes, not only wings of PK but also some other item's icons are different than they are.
 3. There is another sprint skill which can be used only during the DM at your basic skill section.
 4. He will be banned. Thanks for reporting. Edit: Blairwitch will also be banned.
 5. Merhaba, Şuan için yeni bir server açmak ya da halihazırdakini sıfırlamak gibi bir planımız söz konusu değil. Gelecek güncellemelerle birlikte sizlere daha iyi bir deneyim sunmaya çalışacağız.
 6. Merhaba, CZ bowlda bulunan kale duvarları Wall Glitch olayının istisnai durumudur. Ceza gerektiren bir davranış değildir.
 7. Hello, They will be punished once they are online. Thanks for report.
 8. Konu Türkçeye çevrilmiştir, gecikme için kusura bakmayın. If you have any questions, feel free to ask me via forum/discord PM. / Herhangi bir sorunuz için forum/discord PM üzerinden sorabilirsiniz.
 9. GM_Thanos

  Acura

  Merhaba, Görselin ve konunun amacını ben tam olarak anlayamadım. Amacınız macro olduğunu düşündüğünüz kişiyi şikayet etme için ise birincisi konunun yeri yanlış, ikincisi fotoğraf macro için yeterli kanıt değil. Yerine göre video bile macroya kanıt için zaman zaman yetersiz kalabilir.
 10. Merhaba, Oyun kurallarımızda açık bir şekilde "Hesap bilgilerinizi başkaları ile paylaşmayınız." diye belirtiyoruz. "Hesap bilgilerinin başkaları ile paylaşılması durumunda oluşabilecek herhangi bir aksilikten ötürü teknik destek alamazsınız." gibi bir ibaremiz de var. Biz oyun içerisinde kimlerin neler yaptığı ile ilgileniyoruz, sizin gerçek hayatta birbirinizi çok iyi tanıyor olup birbirinize güvenmeniz bizim ilgi alanımızda olan bir şey değil. Bot kullanımından banlandı iseniz zaten detaylı araştırma yapılmıştır, daha fazla araştıracak bir şey olduğunu düşünmüyorum.
 11. Hello, As a GM on ProfessionalKO since the last 6 years, I can say that this launch is the most crowded one when you check the firs 3 months. (We never expected that much of crowded CZ, then we did some improvements on spots, on the number of mobs, on the farm spots etc.) We had reached 1k+ users, then this number went down respectively 900, 800, 700. Now we are playing with almost 600 players, even multiclient is limited to 2x max. Also, when we limited the multiclient to 2x, we had 800 players online. During the last GM Kill Event, there were almost 400 people in Colony Zone. Serve
×
×
 • Create New...