Jump to content

GM_Thanos

Turkish Moderators
 • Posts

  780
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24
 • Country

  Turkey

Everything posted by GM_Thanos

 1. Merhaba, Şikayetinize dair yüklediğiniz kanıtlarda ben herhangi bir durum görmüyorum. Bahsettiğiniz durumla ilgili bir video kanıtınız varsa lütfen o şekilde bildirim yapınız.
 2. Hello, There is nothing wrong with anvil. 90% probability from +3 to +4 does not mean 90 success in 100 tries. This is just probability. With same idea 5% probability does not mean 5x success in 100 tries. This is still probability. And you chance is more important than probability.
 3. Merhaba, Kötü dil kullanımı kurallarımız aşağıdaki gibidir: Offensive Language (racism, family, religion or continuous insults) 1 day mute 1 day ban 7 day Ban Bu kurala göre şuan için işlem yapacak bir durum yoktur. Devamı halinde tekrardan bana yazabilirsiniz.
 4. Merhaba, Videoyu 1080p60 olarak izledim ama sanırım kayıt iyi olmadığı için ben arkadaşın sektiğini göremiyorum.
 5. Aslında öyle değil: Panelde sunucu detayları ve bazı rakamlar göreceksiniz. Burada açılan hesaptan aktif hesaba, PK aktiflik sayılarına kadar bir çok sayı var. Aşağıdaki resimde de görüleceği üzere parantez içinde PK Active yazar. Burada az olan taraftan çok olan tarafa geçiş yapamazsınız. Bu sayılar 24 saatlik dilimi kapsayacak şekilde sistem tarafından otomatik yazılır. Irk denge sistemimiz kabaca bu şekilde çalışıyor. 24 saatlik dilimi kapsamasının sebebi de tahmin edeceğiniz üzere Asya, Avrupa, Amerika gibi zaman dilimlerine hitap etmemizden kaynaklı. Bu sayıları takip ederek doğru zamanda tekrardan deneyebilir, ya da aldığınız ürünü iade ederek KC'nizi geri alabilirsiniz. KC iadesi için Moradon merdivenlerden çıkar çıkmaz sağdaki NPC'yi ziyaret edebilirsiniz. NOT: KC iadesi sadece PUS'tan alınanlar için geçerlidir. Etkinliklerden alınan eşyaların KC iadesi yoktur.
 6. LANTAA mutelenmiştir. Diğer PM ile ilgili işlem yapılacak bir durum söz konusu değildir.
 7. Because you stuck people on the gates, and you cannot go out. That is why there are gates to go out. The question should be "Why the half of the distance?" Yes, we can discuss this.
 8. We can discuss about this. You suggest TP gates because people who have not a group or clan having difficulties to reach Sloth, Envy, Greed. And I am asking what if they cannot even enter BF since opposite nation owns the Gates at bowl? If the main thing is being teleported to somewhere without any challange, then we can make BF event at Moradon with peace
 9. When the BF monument is destroyed by human nation, orc nation owns the BF gates at bowl. So, should we add another gate to towns which allows people to teleport to the BF? As you said they are struggling, and not having fun; because they cannot enter BF since orc nation kill them. Right?
 10. I am not actually comparing the levels of importances, since both are same idea with your example. I do not have TP mage, I have to run from town to Sloth, Lust, Envy or whatever. I do not have a TP mage, I have to run from town to bowl, Dark Mares, Booros or whatever. I do not see any difference between them. Because you mean TP mage, that is why both are same. Do you want us to make a gate from CZ/RL town to inside BF? Because it is hard to enter to BF, since opposite nation is waiting on the gate to the BF until opposite nation is allowed to enter. Of course we as staff pay attention for you to have fun with events. But personally I never want to remove challange, fight.
 11. With respect to your idea, we should put another gates from CZ/RL towns to bowls. Because everyone does not have a TP mage in their party. Then this will be more fair? This is not about being fair. Events are already fair. But if we add gates from BF town to Gluttony spot, then what is the importance of the bridge on the lava? Where is the challange with your idea? Where is the fight with your idea? This is the nature of the Bifrost Event.
 12. Kıyasladığınız durum farklı. Kristalini aldığınız yere ışınlanabilirsiniz. Bifrostta ışınlanma olacaksa labirentin ne anlamı var? Lavlı bölgenin (kulelerden hasar yemenin) ne anlamı var? Bu etkinliği o kadar büyük haritada yapmanın ne anlamı var? Majesty'nin de dediği gibi Ego'ların dışına ışınlanabiliyorsunuz kaçabilmek için. Bunun dışında başkaca bir yere ışınlanma olacaksa bu haritanın ne anlamı var? Sizin demenize göre CZ/RL town ile BF ışınlanma kapıları da birbirinden uzak. CZ Town'lara mı koyalım ışınlanma kapılarını mesela? Yapmayın arkadaşlar, her etkinliğin kendi içinde dinamikleri var.
 13. Both have been warned first. Then they have never mind warnings, then both have been jailed. There is one more char named NNNF He will also be jailed when he is online.
 14. Merhaba, Bahsettiğiniz gibi herhangi bir "saçma-salak" bir bug yok. AFK olduğunuz için hapse atılmışsınız. Bundan daha doğal bir şey yok. Sizinle aynı odada olup sonuna kadar oynayıp ödül kazanan diğer oyuncular olmasa dediğiniz gibi "saçma-salak" bir bug olabilirdi. Fakat şuanda "saçma-salak" bir bug yok, siz AFK kaldığınız için bir sorun var. Bir sonraki seferde AFK kalmazsanız ödül almaya hak kazanabilirsiniz.
 15. Merhaba, Arkadaşlar problem olarak gördüğünüz ve bir öneri ile geldiğiniz durumu anlıyorum. Fakat daha kolayı var: Her iki ırkın da güvenli bölgelerine CR yaratıklarını ekleyelim olsun bitsin. Şu halde rekabet işin neresinde? Teleport olunabilen bölgelerde de sürekli birileri sizi darladığında random teleport yerleri ile ilgili bir talep mi olacak? Yani bu önerinin bir sonraki adımı bu mu? Biraz rekabet, biraz savaş bu işin doğasında var. Ben yine de tarafsız ve yorumumu katmadan durumu Nikosa ileteceğim. Umarım herkesin hoşuna gidecek bir çözüm bulunur.
 16. Doğrudur, o şekilde banlanan sadece Huns clanı değil. Başkaca kişiler de banlandı. Bu GM görüşüne bağlı bir durum olduğundan ben bot/3.parti yazılım olmadığı sürece kimseyi uyarmadan banlamam. Huns clanı da vaktiyle uyarılmış, uyarı dikkate alınmadığından sunucudan uzaklaştırılmıştır.
 17. @HulyaAvsar984sözlerinize dikkat etmeniz için sizi 1 günlüğüne yorum yapmaktan konu açmaktan men ettim. Yaptığınız yorumu da komple sildim. Düzgün konuşmaya başladığınızda düzgün cümlelerle tekrar cevap verirsiniz.
 18. Gerekli ceza verildi. Lütfen artık aileleri şuraya karıştırmaktan vazgeçin!
 19. Hello, Please do not use k**p, ch**t, or any kind of 3rd party tool names on your topic tittle.
 20. Merhaba tekrardan. "KS atmak yasaktır." diye bir kuralımız yok. Fakat yazılı olmayan, ama çoğunluk tarafından kabul edilen bir takım davranış biçimleri vardır. Birinin ya da birilerinin uğraşıp elde etmek üzere olduğu bir şeye çok daha az bir uğraşla sahip olmaya çalışmak etik açıdan doğru karşılanmaz. Fakat ne olursa olsun küfrü meşrulaştırmaz. "KS attığı için küfür ettim." gibi bir savunma asla kabul edilemez. Sizlerden beklediğimiz davranış biçimi de bu değil. Daha çözüme yönelik, daha yapıcı olması, daha çok topluluğa hitap etmesi adına öneriler kısmına yazacağınız birkaç satır yazı, bir fikir; edeceğiniz küfürden çok daha kıymetlidir bizim için. "Burada sistem bu, istiyorsan devam et." gibi bir anlayışa sahip değiliz. Geçmişten bugüne öneriler kısmına yazılan ve oyuna eklenen bir çok şey var. Şu şu şu sebeplerden dolayı bunu bunu bunu değiştirmelisiniz diye sebep sonuç ilişkisi kurularak iletilen tüm öneriler sadece burada değil heryerde kabul görür. Diğer yönetici arkadaşlarla konuyu tartışıp, gerekli cevabı veya yaptırımı buradan bildireceğim.
×
×
 • Create New...