Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Çözünürlükle alakalı problem olduğunu sanmıyorum ama laptop dGPU fix in işaretini kaldırdığımda rahatlama oldu en azından kalabalık olmayan haritalarda. Teşekkür ederim Edit. Hatta rahatlama olmadı direkt olarak çözüldü.
 3. Today
 4. Honestly,i dont think its a good idea to ban/mute everyone for a bad word,the best you can do is ignore.
 5. carlar dünden beri muteli rica etsem yardımcı olurmusunuz zaten aksamdan aksama oynuyoruz
 6. Option's dan ayarları aşağıdaki gibi yapıp bir dene istersen belki yardımcı olur. Resolution (çözünürlük) azaltma. Laptop dGPU fix işaretleme Color depth 16 bit.
 7. I dropt Old Elemental Pendant From Monster Stone time was about 17.55 TR time. I lagged or bugged idk. I could not loot it.
 8. Hello. I have a problem with my client i think. When i open the client, my laptop's fan starts to work 90% speed but when i use alt tab and go desktop or somewhere else, it starts working at normal speed. When in game my laptop's configuration programme shows CPU temprature 94C but when i go to desktop or somewhere else it drops right away to 50-55C. I just cleansed my fan and thermal paste is brand new. There was no such problem when i was playing on last db. Any help would be appreciated. - Merhaba. Clientimde bir problem olduğunu düşünüyorum. Client açıkken laptopun fanı %90 hızında çalışmaya başlıyor fakat oyunu sekmeye indirip başka bir uygulamaya yahut masasüstüne geçtiğimde fan hızı normalde dönüyor. Oyun açıkken bilgisayardaki konfigürasyon programında CPU sıcaklığı 94 derece olarak görünüyor ancak masaüstüne veya farklı bir uygulamaya geçiş yaptığımda sıcaklık bir anda 50-55 derecelere düşüyor. Bilgisayarda herhangi bir ısınma mevcut değil. Fan temizliği yeni yapıldı ve termal macun da yenilendi. Önceki DB'de oynarken böyle bir problem yoktu. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
 9. Canny Using 3rd Party Tools (aka bots) 1 2023-06-03 00:42:00 F9DeviL Using 3rd Party Tools (aka bots) 1 2023-06-03 00:42:00
 10. I was playing legally on your server. I printed and burned a lot of items. I said I'd make a gb with K0xp and sell it. I did something ignorant, took the easy route and my accounts got banned, I think I got a ip ban. I tried a few things, it didn't work, I was kicked out of the game, I bought 2 chicks legally, I was banned while raising them in the war. I really regret it, I always played legal. I was stupid today. Can you please lift the ban? I promise I won't make the same mistake again. I will not take it easy. I will continue to play legally. ( I translated it with google translate. I hope you should take into account the typos. ) Serverınızda legal olarak oynuyordum. Çok item bastım yaktım k0xp ile gb yapıp satayım dedim çalışmıyorum motor kazası yaptım bacağım kırık evde yatıyorum. Bi cahillik yaptım kolaya kaçtım ve hesaplarım ban yedi bende ip ban yedim sanırsam. Bir kaç şey denedim olmadı koxpta oyundan attı legal olarak 2 civciv aldım onları harpyde kasarken banlandım. Gerçekten aşırı pişmanım hep legal olarak oynadım. Bugün cahillik yaptım. Sizden ricam banları kaldırabilir misiniz? Sizlere söz veriyorum bir daha aynı hataya düşmeyeceğimi. Kolaya kaçmayacağım. Legal olarak oyunuma devam edeceğim. F9DeviL Canny
 11. bein sports kaç yayınlıcak kanka
 12. Yesterday
 13. Another sport im not familiar with...
 14. It was sold to NPC, not deleted. Magic Shield Scroll has been restored to your inventory.
 15. I deleted my magic shield scroll by mistake Character nick: Alsahim Hope to have it returned. Thanks in advance
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...