Jump to content

Recommended Posts

İyi forumlar.
Her akşam olduğu gibi bu akşamda oyuna girip oynadım. Sonrasında arkadaşlarımla biraz vakit geçirmek için dışarı çıktım ve geri geldiğimde hesabımın yasaklandığını gördüm. Siteden nedenine baktığımda ise 3. Parti yazılım olduğu yazıyordu.
Karakterim sınıfı priest. Priest oynarken nasıl bir 3. Parti yazılım, macro, tbl veya bug kullanmış olabilirim? Farmda bile elimle oynuyorken nasıl oluyor da illegal yazılım kullandığım için yasaklanıyorum? Karakterim de küfür dahi etmedim.

Neden, nasıl, ne zaman, ne ve nerede. Ne zaman nerede ve nasıl illegal yazılım kullandım söyler misiniz lütfen? Sözde kullandığım illegal yazılımın adı ne? Neden durduk yere yapmadığım bir şeyden ötürü oyundan uzaklaştırılıyorum?

İlginiz için şimdiden teşekkürler eder umarım en yakın zamanda uğradığım bu haksızlığı düzeltmenizi temenni ederim.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Good forums.
As every evening, I entered the game and played tonight. Then I went out to spend some time with my friends and when I came back I saw that my account was banned. When I looked at the reason on the site, it said that it was 3rd party software.
My character class is priest. How could I have used a 3rd party software, macro, tbl or bug while playing Priest? How come I am banned for using illegal software while playing with my hand even in the farm? I didn't even swear in my character.

Why, how, when, what and where. Can you please tell me when, where and how I used illegal software? What is the name of the illegal software I supposedly used? Why am I being suspended from the game for something I didn't do out of the blue?

I thank you in advance for your interest and I hope that you will correct this injustice that I have suffered as soon as possible.

@nikos32@Majesty@GM_Thanos

• Like 1
  • Sad 1

Anlamsız. Gerçekten anlamsız.  Arkadaş warrior olsa diyeceğim ki internet kafede bizden gizli macro kullandı ama gel gör ki macrodan da ban yememiş. Bottan ban yemiş.. Priest ile ne botu kullanmış olabilir ki?  Hemde koca internet kafede bizim gözümüzün önünde.  Kafede macro kullanımına bile izin vermiyorken böyle bir olayla karşılaşmamız gerçekten anlamsız. Umarım en yakın zamanda ilgilenirsiniz ve konunun çözümüne ulaşırız. İyi forumlar diler ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Edited by rhena
  • Like 1

Bu kadarı da Haddi aşar ama ! Bir delil , log dökümanı gösterin. Oraya 3rd party tools yazınca koxp kullanmış olmuyoruz. bizim içimiz ferah Kendimize güveniyoruz . yanlışlık olsa bile  Banın "acilen" acılmasını talep ediyoruz . Hiç sıkılmadan usanmadan yıldırma politikasına  devam ediyorsunuz . Bir kere olsun bize destek cıkmadınız çogunluk ne derse onların saf ına geçtiniz . 1 pt , 3 4 pt ye  kafa tutuyo diye koxp tbl kullandıgımız anlamına gelmiyor bir kerede delikanlı gibi tebrik edin iyi iş yapana bok atmayı ne zaman bırakacaksınız ? bu durum iyice kabak tadı vermeye başladı Acilen banın acılmasını talep ediyoruz . 

Edited by Hayyaminamirra
  • Haha 1

31 minutes ago, METEHAN20 said:

Sebebi nedir ? Hiç şikayet dahi almayan küfür bile etmeyen karakterimiz niye banlandı ? Daha önce strike bile yok ? Panele baktığımızda aka bottan yazıyor. Bu konuda ciddi olamazsınız. Oyun yönetimini acil konun çözümü için yardım talep ediyoruz.

Konudan bagimsiz, keke "aka bot" diye bisi yok, "aka" bir kisaltma uzun hali "also known as" demek. Yani "..... olarak bilinir" demektir. Sizin tayfaya hic guvenmiyorum, biraz post dublication olacak ama olsun, olmasi gereken yer burasiydi. LEL.

Livin-Mind.png

Hmm, sey oldu sanirim. LivinMind; 5 tl verip aldigi koxpunu kullanirken;

Sonradan gelmeyen edit 1: Lan Yahya, atimi hazirladiktan sonra cocugun elinden tutun kalitelisini kullansin. 

6 minutes ago, Oxijean said:

Konudan bagimsiz, keke "aka bot" diye bisi yok, "aka" bir kisaltma uzun hali "also known as" demek. Yani "..... olarak bilinir" demektir. Sizin tayfaya hic guvenmiyorum, biraz post dublication olacak ama olsun, olmasi gereken yer burasiydi. LEL.

Livin-Mind.png

Hmm, sey oldu sanirim. LivinMind; 5 tl verip aldigi koxpunu kullanirken;

Sonradan gelmeyen edit 1: Lan Yahya, atimi hazirladiktan sonra cocugun elinden tutun kalitelisini kullansin. 

Konudan o kadar uzağız sen gibi prof değiliz bu konularda havlayıp durmayın oyunda sopa yiyen burada havlamasın 

2 minutes ago, METEHAN20 said:

Konudan o kadar uzağız sen gibi prof değiliz bu konularda havlayıp durmayın oyunda sopa yiyen burada havlamasın 

Senin gibi zirtolari pistlerde gormek isteriz de, ne ben artik oynuyorum, ne de nikos 1v1 getirdi. Sanslisin ellaam. :) 

Edited by Oxijean
Misspelling

Şunu biri tercüme etsin . Sen güvenmiyosun diye tbl oldugumuz anlamına mı geliyor ? :D Tekrar söylüyorum kendine güvenen forum fareleri Burada towna düşmek (tecavüz) yok rahat rahat konuşun tabi . Kendine güvenen 8 ws 8  eşit item . uskoda yada istediği herhangi x bir server da Her türlü yüklü  Mebla ya ws Atılır . ...................................................................

Edited by Majesty
Kişisel bilgileri forumda paylaşmayın. Yaşınıza uygun davranın.

Just now, Hayyaminamirra said:

Şunu biri tercüme etsin . Sen güvenmiyosun diye tbl oldugumuz anlamına mı geliyor ? :D Tekrar söylüyorum kendine güvenen forum fareleri Burada towna düşmek (tecavüz) yok rahat rahat konuşun tabi . Kendine güvenen 8 ws 8  eşit item . uskoda yada istediği herhangi x bir server da Her türlü yüklü  Mebla ya ws Atılır . 537 282 7338  Yunnir7@gmail.com  Fax 0212 412 33 45

Nedir bu tirrek, yarina kargo ister gibi ? Bi acik adres vermemissin be kardes, onu da yazda bi dalga hediye edeyim sana, kargosu da benden bak :D 

5 minutes ago, Oxijean said:

Nedir bu tirrek, yarina kargo ister gibi ? Bi acik adres vermemissin be kardes, onu da yazda bi dalga hediye edeyim sana, kargosu da benden bak :D 

ya sen kimsin oynamadığın bir oyunda niye yorum yapıyorsun aptal çocuk. Ben priestim ne kullanabilirim k0xp ile ilgili senin beynin mi yok. Sus da gmler konuşsun burda mal mal konuşma da konuyu dağıtma

Edited by LivinMind

Just now, LivinMind said:

ya sen kimsin oynamadığın bir oyunda niye yorum yapıyorsun aptal çocuk. Ben priestim ne kullanabilirim k0xp ile ilgili senin beynin mi yok.

Oynamadigin dedigin sw yi 2017 den beri oynuyorum. Buralara yabanci oldugun belli de, biz koxp kullanmiyoruz diye koxpta neler var bilmiyoruz demedik. Artik depar kalkarken heal mi atildi, oto cure mi dustu, biz bilemeyiz. Sonucta bosluga isinlanan adamlarsiniz. Bknz.

Linke gitmeye usenen arkadaslara da hizmet olsun. Dakika 3.46, xBURAKx'e bir vahiy iniyor ve peygamberligini ilan ediyor. Bu da mucizesi.

4 minutes ago, Oxijean said:

Oynamadigin dedigin sw yi 2017 den beri oynuyorum. Buralara yabanci oldugun belli de, biz koxp kullanmiyoruz diye koxpta neler var bilmiyoruz demedik. Artik depar kalkarken heal mi atildi, oto cure mi dustu, biz bilemeyiz. Sonucta bosluga isinlanan adamlarsiniz. Bknz.

Linke gitmeye usenen arkadaslara da hizmet olsun. Dakika 3.46, xBURAKx'e bir vahiy iniyor ve peygamberligini ilan ediyor. Bu da mucizesi.

Anlaşıldı sizin gibi aptalları insan yerini koyup cevap bile vermeyeceksin sen kendi kendine konuş uza burdan :) 

Just now, LivinMind said:

Anlaşıldı sizin gibi aptalları insan yerini koyup cevap bile vermeyeceksin sen kendi kendine konuş uza burdan :) 

Sey dimi bu, "Bizim motor bu bayiri yemez, en iyisi biz geri donelim" dedigin an. Neyse motoru zorlamayalim. Hadi yavrum, sagdan sagdan. :)

• Like 1

12 minutes ago, Oxijean said:

Sey dimi bu, "Bizim motor bu bayiri yemez, en iyisi biz geri donelim" dedigin an. Neyse motoru zorlamayalim. Hadi yavrum, sagdan sagdan. :)

Gece gece küfür yemeden uyuyamam motoru mu senin ki ? Sizinkilere sor bizi anlatsınlar onlar iyi tanır sen bırakmışsın ya gelip burda şempanzelik yapma

1 hour ago, METEHAN20 said:

Sebebi nedir ? Hiç şikayet dahi almayan küfür bile etmeyen karakterimiz niye banlandı ? Daha önce strike bile yok ? Panele baktığımızda aka bottan yazıyor. Bu konuda ciddi olamazsınız. Oyun yönetimini acil konun çözümü için yardım talep ediyoruz.

Mete kardeşim ben sizin suçsuz olduğunuzu anladım, adalet yerini bulacaktır. En yakın zamanda birlikte oynama dileğiyle… 

5 minutes ago, METEHAN20 said:

Bir kere oynasan zaten bunu ciddi bir şekilde burada dillendirirsin emin ol

Beni lise zamanıma geri götürdün ☺️
daha var Mete daha var. Biraz daha ağzınla oynarsan sende güzel şeyler iletirsin insanlara. Başarılar aslanım

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...