Jump to content

Recommended Posts

22 minutes ago, thefnl said:

Ya kimsin ki forumda senin uzerinden pirim yapacak biri,bu herkes icin gecerli burda cogu clan arkadaslariyla takiliyor kimse kimseden pirim pesinde olmaz kimse kimseyi o kadar siklemez,kendinizi boyle adam yerine koymaniz ayri sasirtici,yahya kac dbde kac serverda ban yemis sayisini tutabiliyor musun? Havadan mi ban yiyor salak salak konusmayin,kullandiginiz seyleri bir kenara birakip oyununuzu oynayin adam yerine koyan olsun surada bir allahin kulu siklemiyor yoksa aciz halinizle tasak gecmek haric o keyifli bak

Lan kendinde diyorsun sen kimsin diye o zaman niye yazıyorsun buraya aptal mısın sen ? boş boş konuşuyorsunuz anca susunda gmler ne yazacaksa yazsın 

Edited by LivinMind

Just now, LivinMind said:

Ya sizi insan yerine koyup cevap vermek de suç oyunda dayak yiyip yiyip buraya gelip anca ağlıyorsunuz. Siz burda kendi kendinize havlayın 

Kiyamam sanaaaaa ama beeen :( uzulme. Hile kullanmadan oyun oynadiginizda sizi de adam yerine koyup ciddi ciddi konusan insanlar olacaktir etrafinizda

Beyler unutmayın insanı yücelten düşmanıdır. Siz bize düşman olabilecek kapasite de bile değilsiniz ama dediğim gibi yiğidin ne kadar düşmanı varsa arkasından havlayanı varsa yiğit o kadar büyük ve şanlıdır. Sevgiler. :) acınası insanlar 

11 hours ago, LivinMind said:

Karakterim sınıfı priest. Priest oynarken nasıl bir 3. Parti yazılım, macro, tbl veya bug kullanmış olabilirim?

@nikos32@Majesty@GM_Thanos

Şurdan sonra okumayı bıraktım.Lan Knight online tarihindeli ilk TBL, ilk Macro ve İlk Bug bir priest tarafından kullanılmıştır.Adam diyor ki priest olarak nasıl bir tbl kullanmış olabilirim

Onu da sen bilecen paşam priest olarak oynayan sensin.Biz ne bilelim ne gibi bi tbl kullandığını

• Like 1

4 minutes ago, Majesty said:
LivinMind; Using 3rd Party Tools (aka bots) 1 2022-08-02 00:42:00

Yani onu bizde görüyoruz benim o 3.parti yazılım kullandığım ile ilgili bir tane kanıt istiyorum ne alaka yani Priest oynuyorum  neye göre ban atıyorsunuz anlamıyorum 

Edited by LivinMind

1 minute ago, BigHunter said:

Şurdan sonra okumayı bıraktım.Lan Knight online tarihindeli ilk TBL, ilk Macro ve İlk Bug bir priest tarafından kullanılmıştır.Adam diyor ki priest olarak nasıl bir tbl kullanmış olabilirim

Onu da sen bilecen paşam priest olarak oynayan sensin.Biz ne bilelim ne gibi bi tbl kullandığını

Geldi bir tane daha aptal başka yok mu arttıran 

2 minutes ago, BigHunter said:

Kardeşim sen biraz beyin antrenmanı falan yap. Sen bir bp ile 10Kpriesti nasıl karşılaştırırsın. Harbi acnınası durum ya. Bir de forumda kanıt sunmadan önce git bir adamın jobuna bak Big_Hunter adlı arkaşımız wariordur. :D

Edited by Nivera

1 minute ago, LivinMind said:

Yani onu bizde görüyoruz benim o 3.parti yazılım kullandığım ile ilgili bir tane kanıt istiyorum ne alaka yani Priest oynuyorum casting yememe açsam diyorum zaten sw de el düşmüyor neye göre ban atıyorsunuz anlamıyorum 

Kanıt gösterme zorunluluğumuz yok. Sizi kim banlamış bilmiyorum ama büyük ihtimalle admindir. Ayrıca sunucuda el düşmeme gibi bir durum bulunmamaktadır. 

Just now, Majesty said:

Kanıt gösterme zorunluluğumuz yok. Sizi kim banlamış bilmiyorum ama büyük ihtimalle admindir. Ayrıca sunucuda el düşmeme gibi bir durum bulunmamaktadır. 

Yani aptal bir priest olursa gider herkesin içinde oynarsa düşer valla ilginçsiniz nasıl ban yiyorum anlamıyorum bu kadar koxper varken  sadece bizim clan ban yemesi ilginç gidin bi o asaslara bakın nerden vuruyorlar videosu falan var benim ile ilgili hiç bir kanıt yokken beni banlıyorsunuz bu kadar tarafınızı belli etmeyin.

Video ile şikayet postu açılır açıklama 8v8 gelin.
Kendi videolarında patlarlar açıklama 8v8 gelin. 
Bizde kxp varsa zaten gmler müdahele eder derler sonra clanın yarısı banlanır açıklama 8v8 gelin.
Hala neden oyunda charınız var anlamış değilim. Ama az kaldı az. 4 aydır gece gündüz farm yapan adamlarda toplasan 3 tane bdw ring çıkar. Kxp olsa neden item koyalım chara diyorlar. Zahmet oldu bi tane kanat almıssınız ak. Hadi gülüm açın Livinmindisdiback diye char geri gelin tatava yapmayın. Yada sorun cengize vardır np li char satın alırsınız

• Like 1

4 minutes ago, Majesty said:

Belki acik kalmistir cafede falan oynuyolar ya baskasi acmistir ? Olamaz mi ahahahahahahahahahahahshsh

Just now, LivinMind said:

Yani aptal bir priest olursa gider herkesin içinde oynarsa düşer valla ilginçsiniz nasıl ban yiyorum anlamıyorum bu kadar koxper varken  sadece bizim clan ban yemesi ilginç gidin bi o asaslara bakın nerden vuruyorlar videosu falan var benim ile ilgili hiç bir kanıt yokken beni banlıyorsunuz bu kadar tarafınızı belli etmeyin.

Bu konuşmayı kişisel tartışmaya yada GM ekibi vs oyuncular olarak daha fazla uzatmayacağım. Burada defalarca izah ettim anlamamışsınız tekrardan anlatayım. Kendinizi savunma biçiminiz bile yanlış. Oyunda ara ara giren ve en fazla 30 dakika oyunda kalan b0t girişli farm yapan birileri oluyor ve onlar da sürekli ceza alıyorlar. Gelecek güncelleme ile onların da üstesinden geleceğiz. Doğal olarak oyunda "kxper" bulunmuyor. Sadece sizin klan ban yemiyor ban listten kontrol edebilirsin. Kimseye tavrımız yok. Tavrımız illegal oyunculara, emek hırsızlarına karşıdır. Benden bu kadar.

1 minute ago, DerWeiher said:

Video ile şikayet postu açılır açıklama 8v8 gelin.
Kendi videolarında patlarlar açıklama 8v8 gelin. 
Bizde kxp varsa zaten gmler müdahele eder derler sonra clanın yarısı banlanır açıklama 8v8 gelin.
Hala neden oyunda charınız var anlamış değilim. Ama az kaldı az. 4 aydır gece gündüz farm yapan adamlarda toplasan 3 tane bdw ring çıkar. Kxp olsa neden item koyalım chara diyorlar. Zahmet oldu bi tane kanat almıssınız ak. Hadi gülüm açın Livinmindisdiback diye char geri gelin tatava yapmayın. Yada sorun cengize vardır np li char satın alırsınız

Siz ve sizin gibiler birer insan müsveddesinden başka birşey değilsiniz hangi hesabımız gece gündüz aktif bunu bana gösterirmisin. Biz günlük hayatta birer mesleğe sahip olan insanlarız. Nasıl iftiralarla bizi karalamaya çalışıyorsunuz insan bunları yazarken biraz beynini kullanır ya. İftira atıcaksan yalan söyliceksen kelimelerini iyi seçmelisin.

3 minutes ago, Majesty said:

Bu konuşmayı kişisel tartışmaya yada GM ekibi vs oyuncular olarak daha fazla uzatmayacağım. Burada defalarca izah ettim anlamamışsınız tekrardan anlatayım. Kendinizi savunma biçiminiz bile yanlış. Oyunda ara ara giren ve en fazla 30 dakika oyunda kalan b0t girişli farm yapan birileri oluyor ve onlar da sürekli ceza alıyorlar. Gelecek güncelleme ile onların da üstesinden geleceğiz. Doğal olarak oyunda "kxper" bulunmuyor. Sadece sizin klan ban yemiyor ban listten kontrol edebilirsin. Kimseye tavrımız yok. Tavrımız illegal oyunculara, emek hırsızlarına karşıdır. Benden bu kadar.

Ahhahahah valla ilginçsiniz yazık.

17 minutes ago, LivinMind said:

Yani onu bizde görüyoruz benim o 3.parti yazılım kullandığım ile ilgili bir tane kanıt istiyorum ne alaka yani Priest oynuyorum  neye göre ban atıyorsunuz anlamıyorum 

Bıraktıktan sonra dramaları okumak hoşuma gitse de kendinizi çok kötü savunuyorsunuz. Keza biz oynadığımız zaman da warriorlarınızda hep şüpheli hareketler vardı movement speed ve body block yememe üzerine ancak sürekli kestiğimiz için ve server adminine reportlar yapıldıktan sonra geri dönüş olmadığından çok da uğraşmadık açıkçası. 

Savunmanızın sizin tarafınızda olmayan insanlar tarafından görünümü "3rd parti yazılımı sadece warriorlarımızdan kullanan var priest olarak nasıl kullanabilirim ki" şeklinde gözüküyor. Yani kendinizi savunma tarzınız çok kötü 

Ayrıca asıl 3rd parti kullanan bir job varsa pri bunun için biçilmiş kaftandır. Sadece lr yemesen ve skill castin iptal edilmese bak hızlı skill atmandan falan bahsetmiyorum farkındaysan inanılmaz bir pk ve vs avantajı elde etmiş olur partin. Asıl warriorlarda 3rd parti kullanılması beni daha çok şaşırtıyor yani zaten 1299 patch tek skill oynuyoruz ne kadar zorlanıyor olunabilir de 3rd parti kullanılabilir aklım almıyor. 1299 patchte istediğin kadar iyi oyunculuğun olsun tek bir lr yemende partin çok zor anlar yaşar ve sen 3rd parti kullanıp lr yemiyorsan senin bunu dert etmene gerek bile olmaz. Dolayısıyla bence ben priyim nasıl 3rd parti yazılım kullanabilirim demeniz gerçekten abes. 

Temizseniz umarım banınız açılır ne diyeyim geçmiş olsun.

Edited by Bhromka
  • Thanks 1

Just now, Bhromka said:

Bıraktıktan sonra dramaları okumak hoşuma gitse de kendinizi çok kötü savunuyorsunuz. Keza biz oynadığımız zaman da warriorlarınızda hep şüpheli hareketler vardı movement speed ve body block yememe üzerine ancak sürekli kestiğimiz için ve server adminine reportlar yapıldıktan sonra geri dönüş olmadığından çok da uğraşmadık açıkçası. 

Savunmanızın sizin tarafınızda olmayan insanlar tarafından görünümü "3rd parti yazılımı sadece warriorlarımızdan kullanan var priest olarak nasıl kullanabilirim ki" şeklinde gözüküyor. Yani kendinizi savunma tarzınız çok kötü 

Ayrıca asıl 3rd parti kullanan bir job varsa pri bunun için biçilmiş kaftandır. Sadece lr yemesen ve skill castin iptal edilmese bak hızlı skill atmandan falan bahsetmiyorum farkındaysan inanılmaz bir pk ve vs avantajı elde etmiş olur partin. Asıl warriorlarda 3rd parti kullanılması beni daha çok şaşırtıyor yani zaten 1299 patch tek skill oynuyoruz ne kadar zorlanıyor olunabilir de 3rd parti kullanılabilir aklım almıyor. 1299 patchte istediğin kadar iyi oyunculuğun olsun tek bir lr yemende partin çok zor anlar yaşar ve sen 3rd parti kullanıp lr yemiyorsan senin bunu dert etmene gerek bile olmaz. Dolayısıyla bence ben priyim nasıl 3rd parti yazılım kullanabilirim demeniz gerçekten abes. 

Siz hiç konuşmayın bence. Hesaplarınızdaki itemleri satıp gb leri tl karşılığında satıp oyundan çıkıp gittiniz. Senin bu foruma gelip laf yapmaya hiç hakkın yok en büyük emek hırsızları sizlerisiniz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...