Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, Bhromka said:

Bıraktıktan sonra dramaları okumak hoşuma gitse de kendinizi çok kötü savunuyorsunuz. Keza biz oynadığımız zaman da warriorlarınızda hep şüpheli hareketler vardı movement speed ve body block yememe üzerine ancak sürekli kestiğimiz için ve server adminine reportlar yapıldıktan sonra geri dönüş olmadığından çok da uğraşmadık açıkçası. 

Savunmanızın sizin tarafınızda olmayan insanlar tarafından görünümü "3rd parti yazılımı sadece warriorlarımızdan kullanan var priest olarak nasıl kullanabilirim ki" şeklinde gözüküyor. Yani kendinizi savunma tarzınız çok kötü 

Ayrıca asıl 3rd parti kullanan bir job varsa pri bunun için biçilmiş kaftandır. Sadece lr yemesen ve skill castin iptal edilmese bak hızlı skill atmandan falan bahsetmiyorum farkındaysan inanılmaz bir pk ve vs avantajı elde etmiş olur partin. Asıl warriorlarda 3rd parti kullanılması beni daha çok şaşırtıyor yani zaten 1299 patch tek skill oynuyoruz ne kadar zorlanıyor olunabilir de 3rd parti kullanılabilir aklım almıyor. 1299 patchte istediğin kadar iyi oyunculuğun olsun tek bir lr yemende partin çok zor anlar yaşar ve sen 3rd parti kullanıp lr yemiyorsan senin bunu dert etmene gerek bile olmaz. Dolayısıyla bence ben priyim nasıl 3rd parti yazılım kullanabilirim demeniz gerçekten abes. 

Temizseniz umarım banınız açılır ne diyeyim geçmiş olsun.

Senin makaleleri bile ozlemisim ya,vallahi tadi cok cikmiyor boyle adam priestim nasil kullanayim diyip geciyor :(

• Haha 3

14 minutes ago, thefnl said:

Senin makaleleri bile ozlemisim ya,vallahi tadi cok cikmiyor boyle adam priestim nasil kullanayim diyip geciyor :(

Ulan Gamblers oyunda 2 pt kalıp kaleyi biz tutuyoruz demek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Burda verdiğiniz eforu oyunda verseniz birazcık oyun oynasanız iyi olmaz mı dostlar ?

35 minutes ago, Nivera said:

Siz hiç konuşmayın bence. Hesaplarınızdaki itemleri satıp gb leri tl karşılığında satıp oyundan çıkıp gittiniz. Senin bu foruma gelip laf yapmaya hiç hakkın yok en büyük emek hırsızları sizlerisiniz.

Canım benim sen niye bu kadar agresifsin. Bak ne güzel biz bıraktıktan sonra kendi dünyanızda hanedanlık kurmuşsunuz bize de 8v8 teklif edebilecek yüreğiniz olsaydı keşke gerçi biz karusa geçtiğimizde bize üst perdeden konuşup 7v8 kesilmiştiniz :) Ben kendimce olayı değerlendirdim. Profkoyu sadece bu patchinde oynayan insanlar değiliz ve sevdiğimiz de bir server. Biz kimsenin emeğini çalmadık emin ol bu servera sizden çok daha fazla emek ve katkı sağladık. Ha tabi biz varken sizin emekleriniz epey bir boşa gitti o kadar farm yaptınız itemlarınızı charlarınıza koydunuz(!) ve hileyle bile olsa partimizi düşüremediniz. Ondan karın ağrınızı bir kenara bırakın arkadaşınızın konusuyla ilgili konuşun haddinizi bilin. Ben sadece arkadaşınızın savunmasının ne kadar kötü olduğunu belirtmek istedim. Bir dahaki 3rd parti kullandığınızda veyahut kullanmadığınızı iddia ettiğinizde bana yazın ben sizin için uygun dille bir konu hazırlayayım. Sizlere iyi forumlar.

P.S. : Bir arkadaş terbiye amaçlı videolar yayınlayacaktı mümkünse bize karşı olan videonuzu da atın da sizin gözünüzden görelim bir de ızdırabınızı. 

Edited by Bhromka

12 hours ago, LivinMind said:

İyi forumlar.
Her akşam olduğu gibi bu akşamda oyuna girip oynadım. Sonrasında arkadaşlarımla biraz vakit geçirmek için dışarı çıktım ve geri geldiğimde hesabımın yasaklandığını gördüm. Siteden nedenine baktığımda ise 3. Parti yazılım olduğu yazıyordu.
Karakterim sınıfı priest. Priest oynarken nasıl bir 3. Parti yazılım, macro, tbl veya bug kullanmış olabilirim? Farmda bile elimle oynuyorken nasıl oluyor da illegal yazılım kullandığım için yasaklanıyorum? Karakterim de küfür dahi etmedim.

Neden, nasıl, ne zaman, ne ve nerede. Ne zaman nerede ve nasıl illegal yazılım kullandım söyler misiniz lütfen? Sözde kullandığım illegal yazılımın adı ne? Neden durduk yere yapmadığım bir şeyden ötürü oyundan uzaklaştırılıyorum?

İlginiz için şimdiden teşekkürler eder umarım en yakın zamanda uğradığım bu haksızlığı düzeltmenizi temenni ederim.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Good forums.
As every evening, I entered the game and played tonight. Then I went out to spend some time with my friends and when I came back I saw that my account was banned. When I looked at the reason on the site, it said that it was 3rd party software.
My character class is priest. How could I have used a 3rd party software, macro, tbl or bug while playing Priest? How come I am banned for using illegal software while playing with my hand even in the farm? I didn't even swear in my character.

Why, how, when, what and where. Can you please tell me when, where and how I used illegal software? What is the name of the illegal software I supposedly used? Why am I being suspended from the game for something I didn't do out of the blue?

I thank you in advance for your interest and I hope that you will correct this injustice that I have suffered as soon as possible.

@nikos32@Majesty@GM_Thanos

Ana dilin gibi yalan konuşuyorsun . Dün w+sol click kullanarak ne güzel uzayip descent artırıyordun . Nikosun oyunda olduğunu bilmediginizden rahat rahat takiliyordunuz.  Adamı çağırdık adam sizi izledi hemde nerde biliyor musun attirdigin descent tam karus Town önünde . Öyle bi uzama şekli yok canım benim . Böyle bi uzama şekli var . Nikos hadi sana uza dedi sende uzadin bu iş bu kadar basit ağlamayı bırakın . Sıra diğerlerinde . Biz serveri bıraktık demiyeceksiniz. Bizi profko dan kovdular diye anlatacaksiniz heryerde . Millet capslocktan ban yerken sen oyunun bugundan yararlanıp ban yemeyeceksin öyle mi .. kafalar kafalar .. hadi şimdi s...evinip gidebilirsin . Yolun bahtin acik olsun ASLAN PARÇASI 

4 minutes ago, Toma said:

Ana dilin gibi yalan konuşuyorsun . Dün w+sol click kullanarak ne güzel uzayip descent artırıyordun . Nikosun oyunda olduğunu bilmediginizden rahat rahat takiliyordunuz.  Adamı çağırdık adam sizi izledi hemde nerde biliyor musun attirdigin descent tam karus Town önünde . Öyle bi uzama şekli yok canım benim . Böyle bi uzama şekli var . Nikos hadi sana uza dedi sende uzadin bu iş bu kadar basit ağlamayı bırakın . Sıra diğerlerinde . Biz serveri bıraktık demiyeceksiniz. Bizi profko dan kovdular diye anlatacaksiniz heryerde . Millet capslocktan ban yerken sen oyunun bugundan yararlanıp ban yemeyeceksin öyle mi .. kafalar kafalar .. hadi şimdi s...evinip gidebilirsin . Yolun bahtin acik olsun ASLAN PARÇASI 

Hissediyorum geliyorlar..

Edited by rhena

3 minutes ago, Toma said:

Sende biraz sıkıntılı bir arkadaşımızsın galiba dün hesabımızın ban yediğinde biz cz bowl içindeydik karakter oyunda bile yoktu. Uyduruk ve kıytırık bilgilerle burayı kirletme. Ama bir yerde doğrusun hesabımız banlandğında oyunda aktif olan tek gm nikos du. 

A'dan Z'ye yaptığınız tüm sahtekarlıkları anlattım. Kafeden hani bi aralar hepimiz aynı kafedeyiz tek İP var ve FT etkinliklerine giremiyoruz diye topic açmıştınız ya. Yaptığınız ilk illegal TBL clanı magelerinden karakter satın almaktı LİVİNDMİND. Cengiz'den hepiniz birer birer karakter alıp oyunun ortalarında servere " Natural Born Killers " clanıyla giriş yaptınız. Bu yaptığınız birinci sahtekarlıktı. Tekrardan yineliyorum hepinizde içinizde kimlerin w+sol click kimlerin tbl kullandığını biliyorsunuz. Suratınıza karşı söylüyorum bunları bildiğiniz halde Metahan Livindmind ve tüm kafe ekibi eğer xYAHYAx'in W+Sol click ile gözünüzle sürekli ileriye atack yaptığını uzaktan vurduğunu hatta discordda kendi aranızda gülmediğinizi söylüyorsanız ve bu olanların tamamının basit bi ekran bugu olduğunu söylüyorsanız tüm yalan söyleyenlerin birer birer karakterini ve şereflerini tüm dünyadaki insanlar siyamlar çinçiralar van kedileri birer birer s... 

Artık sahtekarlığınız adiliğiniz banelliğiniz son raddeye geldi. Sonuna kadar güzelce herşeyi tüm buglarınızı anlattım. Hala daha ban yiyip gelip burada " Aga ben priestim nasıl ban yerim ne yapılırki priestle tbl ile bot ile" diyorsunuz ya zerrre miktarınca şerefiniz yok. Suratınıza karşı söylüyorum siz küfrü son raddeye kadar hakeden zavallı varlıklarsınız. Elinizdeki klavye monitörü alsam boynu bükük bir şekilde ömrünüz sonuna kadar yaşayacak asosyal yalancı kişiliksiz adi insanlarsınız. Neymiş biz item koyduk biz nasıl ban yerizmiş. Siktirin lan artık siktirin gidin... O yahya'nın sattıkları itemlerle serverin en sağlam karakterini baştan sona dizerdin. Hepiniz birer birer siktirolup gideceksiniz.

6 minutes ago, TRY2KİLLM3 said:

A'dan Z'ye yaptığınız tüm sahtekarlıkları anlattım. Kafeden hani bi aralar hepimiz aynı kafedeyiz tek İP var ve FT etkinliklerine giremiyoruz diye topic açmıştınız ya. Yaptığınız ilk illegal TBL clanı magelerinden karakter satın almaktı LİVİNDMİND. Cengiz'den hepiniz birer birer karakter alıp oyunun ortalarında servere " Natural Born Killers " clanıyla giriş yaptınız. Bu yaptığınız birinci sahtekarlıktı. Tekrardan yineliyorum hepinizde içinizde kimlerin w+sol click kimlerin tbl kullandığını biliyorsunuz. Suratınıza karşı söylüyorum bunları bildiğiniz halde Metahan Livindmind ve tüm kafe ekibi eğer xYAHYAx'in W+Sol click ile gözünüzle sürekli ileriye atack yaptığını uzaktan vurduğunu hatta discordda kendi aranızda gülmediğinizi söylüyorsanız ve bu olanların tamamının basit bi ekran bugu olduğunu söylüyorsanız tüm yalan söyleyenlerin birer birer karakterini ve şereflerini tüm dünyadaki insanlar siyamlar çinçiralar van kedileri birer birer s... 

Artık sahtekarlığınız adiliğiniz banelliğiniz son raddeye geldi. Sonuna kadar güzelce herşeyi tüm buglarınızı anlattım. Hala daha ban yiyip gelip burada " Aga ben priestim nasıl ban yerim ne yapılırki priestle tbl ile bot ile" diyorsunuz ya zerrre miktarınca şerefiniz yok. Suratınıza karşı söylüyorum siz küfrü son raddeye kadar hakeden zavallı varlıklarsınız. Elinizdeki klavye monitörü alsam boynu bükük bir şekilde ömrünüz sonuna kadar yaşayacak asosyal yalancı kişiliksiz adi insanlarsınız. Neymiş biz item koyduk biz nasıl ban yerizmiş. Siktirin lan artık siktirin gidin... O yahya'nın sattıkları itemlerle serverin en sağlam karakterini baştan sona dizerdin. Hepiniz birer birer siktirolup gideceksiniz.

Sizde küfürden başka kelime dar ağacı olmayan kötü söz etmeyi üstünlük kabul eden zavallı ve IQ suz insanlarısınız. Asıl üstünlüğü size zaten oyun içinde gösterdiğimizi herkes iyi biliyolar :D. O yüzden bu kuyruk acınız. Biz sonuna kadar sözümüzün arkasındayız. Ve her daim buradayız hepinizi birer birer bu sw den silene kadar da bir yere kıpırdamayacağız.

Biz bir oldukça topunuz bir olsa bir şey yapamazsınız...

Just now, Nivera said:

Sizde küfürden başka kelime dar ağacı olmayan kötü söz etmeyi üstünlük kabul eden zavallı ve IQ suz insanlarısınız. Asıl üstünlüğü size zaten oyun içinde gösterdiğimizi herkes iyi biliyolar :D. O yüzden bu kuyruk acınız. Biz sonuna kadar sözümüzün arkasındayız. Ve her daim buradayız hepinizi birer birer bu sw den silene kadar da bir yere kıpırdamayacağız.

Biz bir oldukça topunuz bir olsa bir şey yapamazsınız...

Forumda açtığım topicleri açıklamaları üst üste link olarak koymak istemiyorum bu raddeye kadar üslubumu bozmadım ama her türlü hakareti hakediyorsunuz. 

15 minutes ago, TRY2KİLLM3 said:

Suratınıza karşı söylüyorum siz küfrü son raddeye kadar  hakeden zavallı varlıklarsınız

şuna şöyle cevap vereyim ..  Küfür dediğin erkeğe edilir :D

Gitsen ne farkeder 
kalsan ne farkeder

sattığın gb'ler elbet bir gün biter
Profko tayfası Erkeğe küfreder 
İşte Sen bu kadar Zavallsın Mete :D :D :D 

Kudurrrrrrrrrr ahhahahahha

Edited by Toma

8 minutes ago, Toma said:

şuna şöyle cevap vereyim ..  Küfür dediğin erkeğe edilir :D

Gülün ve eğlenmeye devam edin çünkü burası forum. İşin oyun ve pk tarafında oyunda olduğumuz sürece gülen ve eğlenen taraf biz olacağız emin olun :D havlamaya devam.

@Hayyaminamirra @rhena @METEHAN20 @Nivera @LivinMind @Metehannnn sizler çok küçük insanlarsınız. Karakter sorunlarınız ve sosyal eksiklikleriniz had safhada.

Anlamıyor olduğunuz, sizi çarşaf çarşaf ifşaladıkları. Yalanlarınız için yanlış mecrayı kullanıyorsunuz. Oyunu oynayıp da forumu kullanan kişi sayısı az ve forumdakiler de sizin ne mal olduğunuzu biliyor. Buraya değil, oyunda yazın biz çok iyiyiz, biz herkesi 8v123123'te keseriz gibi argümanlarınızı.

Artık sizden de çıktı olay. O kadar insan gerek düzgünce gerek sizin seviyenizde durumu anlatıyor. Buna rağmen siz aynı salak savunmaları yapıyorsunuz ki yazdığınız şeyler savunma bile değil. Cevap olarak hiçbir şey söyleyemediniz ilk günden beri.

Konu altına yazanlar olarak derdimiz artık, siz zaten gidicisiniz şu ana kadar hile ile hurda ile yaptıklarınızın tekrarlanmaması, sizlerin tekrar oyuna bağlanamaması, haksız elde edilen maddi gelirinizin minimuma indirilip bu işten para kazanamamanız.

O yüzden sabahlara kadar kudurup durun, insanlar sizlerle sadece dalga geçmek için konuşuyor. Bu dediğime de inanın, siz yüzsüzsünüz anlamıyorsunuz ama kimsenin derdi size cevap vermek değil. Kimse yalanlarınızla birilerini yönlendirirsiniz diye korkmuyor. Çoğu kişi çektiğiniz acıdan zevk alıyor, bir kısmımız da bu oyunu kişisel çıkarlarınız için kullanmayın diye uğraşıyor.

Şimdi sağdan sağdan, belki para bulursunuz...

49 minutes ago, Nivera said:

Gülün ve eğlenmeye devam edin çünkü burası forum. İşin oyun ve pk tarafında oyunda olduğumuz sürece gülen ve eğlenen taraf biz olacağız emin olun :D havlamaya devam.

Merhaba , 

Ben sizi galiba tanıyorum. Tüm gün Asosyal olarak bilgisayar başında oturup , ev bireylerinin yaptığı yemekleri klavye başında yiyerek sünepe gibi yaşayan biriydiniz galiba. 

Sanırım bu durum sizi bu şartlarda evinde hiç bir beklentisi olmayan , aktivite olarak "havlama" kelimesini kullanarak bu tarz sosyal mecralarda yediğiniz yemek kırıntılarının olduğu klavye başında yorum yapmanızı sağlıyor.

Şimdi bilgisayar başından kalkıp dışarı çıkın ve güzel bir kahve için,

Rica ediyorum DÜŞÜK BÜTÇELİ kelime bilgin ile insanlara ahkam kesip kalplerini kırma. Velhasıl kelam senin ve sizin gibi insanların ADALETİ , VİCDANI kadardır..

Saygılar.

1.  Paylaştığınız video'da gm size bir soru sordu dedi ki bu descenti açıklar mısınız .. ?
  2.  size dendi ki yahya macro kullanıyor mu kullanmıyor mu ? 
  3. Try2killme nickli arkadaş sizin yaptıklarınız anlattı , itirazınız oldu mu ? 
  4. tüm clan üyeleriniz ifşalanmış durumda bu konuya bir cevap verebildiniz mi ? 
  5. Majesty xYAHYAx ile ilgili bir video paylaştı buna cevap verebilidiniz mi 

Bu soruların tamamının cevabı hayır .  

Boş laf yapıyosunuz 8 vs 2309472345 gelin cz de şu kadar adamı kovalıyoruz .. hadi 8 v 93045983 gelin falan filan hariçten gazel okuyorsunuz .. bakın ciddi ciddi şu sorulara cevap verin . 

Siz Hem Farmda Hem Pk da Macro kullanıyor musunuz Kullanmıyor musunuz ?
Tüm charlarınızda w+sol click macro ( ekran bugundan  dolayı hızlı koşma , uzama ) var mı yok mu ( 2 charın banı da bu yüzden)
Bugüne kadar attığınız pk'larda yapılan tüm ifşalara cevap verecek misiniz ( internet hızı demeyin avrupa oyuncuları asya oyuncuları da sizi şikayet etti ) internet hızınızın onlardan iyi olduğu gibi bir yalanı kabul edemiyoruz malesef . 

Yoksa bu soruları yine cevapsız bırakıp . Biz sizi cz de 10 partyken kovaladık deyip Sefa Abiyi Çarşıyı nasıl kovaladın anlatsana kardeşlerine bestesi söyleyip hadi gelin 8 v 203478537945 atalım mı diyeceksiniz ?

LivinMind macro kullanmışmıdır, haklı ban yemiş midir bilmem ama forumda ne zaman gezinsem sizin "adaletinizi" savunduğunuzu görüyorum. Zamanında bir sürü charınız banlanmış mı? Eski dblerden "gm'nin gözünden" hile kullanımız var mı? İnsanlar bas bas bağırıyor mu hakkınızda?

Cevapları evet. Bundan sonra tavır koyup "bizi çekemiyorlar" demenize gerek yok. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz arkadaşım.

Bi de işin komiği, geçenlerde moradonda "macrocular banlansın, temizProfKo" isyanı çıktığında çevik kuvvet gibi dizilip odun gibi durmuşsunuz burda. Bilmiyorum kafanızda hayal dünyasında mı yaşıyorsunuz ama hiç buralarda dolanmamanız daha iyi bir mesaj olurdu sanki. Temizseniz, basın ts'nizi siz de tepkinizi gösterin. Yoksa serverda macro/tbl kullanan adam olmadığını mı savunuyorsunuz, ya da bunun normal olduğunu mu düşünüyorsunuz?  Her hareketinizde ikinci söylediğim hissediliyor.

https://prnt.sc/q4Gbo-pFuwdZ

Edited by mireska

Good forums.
Turkish game managers do not pay much attention to our calls. We request information about our friend named Livinmind. @nikos32 Can you please help? It says it is banned for using 3rd party software, can you please tell us which software you used and where?

If you want, you can examine all the computers in our internet cafe. We do not use any illegal in our internet cafe. Please we are open to any kind of interest you wish to us.

Under each topic we open, a lot of irrelevant comments come and an environment of chaos is created.

Forum members, please do not pollute information and comments under this topic. Let the owner decide.

@nikos32

Lütfen konu altında alakasız yorumlar olmasın. Mümkünse sadece nikos ilgilensin. İyi forumlar dilerim.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...