Jump to content

Recommended Posts

Benim anlamadığım bu macro, k0xp, TBL işlerinde mim li olan Yahya bunu daha önce oynadığımız server larda bir çok kez şahit olduk banlandı, bu dururken Gandalf gibi istediği yere descent olan Burak dururken azizin banlanması tuhaf olmuş 

daha önce Oğuzhan ve azizle oynadık bu tür olaylarla işleri olmazdı, hile hurdayla  Yahya mı uydular anlayamadım 

• Like 1

4 minutes ago, Stophia said:

Benim anlamadığım bu macro, k0xp, TBL işlerinde mim li olan Yahya bunu daha önce oynadığımız server larda bir çok kez şahit olduk banlandı, bu dururken Gandalf gibi istediği yere descent olan Burak dururken azizin banlanması tuhaf olmuş 

daha önce Oğuzhan ve azizle oynadık bu tür olaylarla işleri olmazdı, hile hurdayla  Yahya mı uydular anlayamadım 

Körle yatan şaşı kalkar azizim.. 

1 hour ago, Stophia said:

Ekip içi çatırdamalar, birbirini satmalar başlamış. Sanırım bu kurtarabildiğimizi kurtaralım refleksi. 

Bunca süre aynı clanda aynı partide, fark yaratan illegal faaliyetleri kullanan kişilerle oynayıp, onlarla eşit derecede fayda sağlayan oyunculara karşı da ceza verilmeli diye düşünüyorum.

Hem bunlar değil miydi bas bas bağırıp aynı internet kafeden oynuyoruz, adelet arıyoruz diyenler. Şimdi eğer aklanan olursa bir diğerinin kullandığı hileyi bilmiyorduk diyecekler.

Bunlarda yalan bitmiyor, düzgün eğitim almadıkları için kafalarını çalıştıracak konularda enerji harcamıyorlar sanırım o yüzden hayal güçlerinin de sınırı yok maşallah.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...