Jump to content

yahackya is the backkkkkkkkkKKKKKKKKK

Recommended Posts

Dediğim gibi olay eğer bu doğal yolla olan bir visual bug olsaydı karakter direkt ekrana girer girmez vurmaya başlardı. Ama doğal yolla olmayan makro yardımıyla olan bir W+ SOL clickle yazdırılmış bug olduğundan dolayı karakter seri seri w+sol click atıyor 5-6 saniye sonra yakalayıp vurmaya başlıyor sayın gm ekibim @GM_Thanos @nikos32 @Majesty bu da mı gol değil be?

yanımdakı warıorda senın yanındakı asasın ayagını kırmaya calsııyor sen ınternetını yavaslatıyor ve vıdıo cekıyor olabılrımısn sadece nedense sen ve senın klanındakıler tarafından boylke vıdıolar cıkıyor ortaya bukadr degısık ıslerle ugrasıcagınıza hayatınızı baska seylere adayın kesemedıgınız adamlara camur atmayın herkez goruyor neyın ne oldugunu 

ben burdayım ısteyen team vıverle baglanıp bılgısayarımda herseyıne bakabılır hıc bıseyden terettutum yok dıscorttan canlı yayın acıptada gsterebılrım  sen sımdı ben varken bowla gıremıorsun farm yapamaırosun 2 party gelıyorsun towna dusuremıorsun dıye kafanda kurgu yapmıssın bakcak kısının yetkısının olmasına gerek yok benım tarafımdan oyle bı kurar yoksa 

28 minutes ago, xYAHYAx said:

yanımdakı warıorda senın yanındakı asasın ayagını kırmaya calsııyor sen ınternetını yavaslatıyor ve vıdıo cekıyor olabılrımısn sadece nedense sen ve senın klanındakıler tarafından boylke vıdıolar cıkıyor ortaya bukadr degısık ıslerle ugrasıcagınıza hayatınızı baska seylere adayın kesemedıgınız adamlara camur atmayın herkez goruyor neyın ne oldugunu 

Bende shadowplay açık, yani istediğim zaman 20 dakika öncesine kadar kayıt alabiliyorum, internetimde lag falan da yok. Leg cutting attığı karakter yeni light feet bastığı için atıyor. Kurgu kuracak, sana kuruntu yapacak kadar da tanımıyorum seni.

Edited by mireska

bende senı tanımıyorum oyunda bıle lag olabılır swde lag olabılıyor ınternette lagolabılrı bu sadece sızın klanla alakalı bı olay 2 pt nasıl kesıldıgınızı dusunuyorsanız hanı bızde ıron set var bunlar bızı nasıl kesıyor dıye trıplere gırıyorsan gırmene gerek yok ızle dısardan bırsııymıs gıbı anlarsın 

yav yahya kardeş yeter be amk. yemin ederim süleyman soylu ve demet akalının yasak aşk meyvesi gibisin. insanlar sana bug suistimal ediyorsun diyor sen bilgisayarımı inceleyin diyorsun, video ile kanıt gösteriyorlar sen interneti yavaşlatmışsın diyorsun, biz sizi kestik 15 kişinin arasına girdik iron set hebele hübele. 

ülkenin son 20 yılının özetisin resmen. sana doğrultulan hiç bir iddaaya cevap vermiyorsun başka şeylerden bahsediyorsun. en iyisi sensin o yüzden kimse seni çekemediği için seninle uğraşıyor algısı yaratmaya çalışıyorsun. senin yaptığın hiçbir şey yok hepsi başkalarının komplosu. bi boklar gevelemeye çalışıyorsun yarım yamalak Türkçenle o da olmuyor.

ayrıca bu adam ve türevlerinin aylardır serverde oynatıp emek hırsızlığı yaptıran ve hala daha oynamasına engel olamayan yönetimi kınıyorum. @nikos32 boykot

• Like 4
  • Thanks 1

2 hours ago, xYAHYAx said:

Yahu yazmayı, dil kurallarını geçtim; interneti yavaşlatmak ne demek amk. Bant genişliği nedir, internet sağlayıcılarının yükümlülükleri nedir hiçbir fikrin yok. Hem zır cahil, hem yalancının tekisin.

Adam çıktı videosunu paylaştı. Dedi ki bak böyle böyle yapıyorlar, sonra böyle siliyorlar, isteseniz de yakalayamazsınız diye. Hala yok öyle bağlan böyle bağlan.

Bu arada bowlda farm yapamıyorsunuz falan diye laf yapıyorsun ya adamlara, biz bile siki taşağına denk, priest mage hiçbir support karakter olmadan, öyle boş czde dolaşırken seni ve senin ekibini bu gece kaç kere towna düşürdük. Sen hile hurda yapmadan sidik yarıştırdığın adamların yanında geçemezsin.

bende senı tanımıyorum oyunda bıle lag olabılır swde lag olabılıyor ınternette lagolabılrı bu sadece sızın klanla alakalı bı olay 2 pt nasıl kesıldıgınızı dusunuyorsanız hanı bızde ıron set var bunlar bızı nasıl kesıyor dıye trıplere gırıyorsan gırmene gerek yok ızle dısardan bırsııymıs gıbı anlarsın 

Merhaba,

Yüklediğiniz videonun 03:44 ile 03:49 süreleri arasında olanı bana açıklar mısınız rica etsem? Nasıl böyle bir şey olabiliyor?

A) Virtual Bug

B) Visual Bug

C) Internet yavaşlatma

D) Kumpas

E) Açıklanacak bir şey yok. Adam düpedüz partisinden kimsenin olmadığı yere descent atıyor. Xburakx hile kullanıyor.

Gerçekten çok samimiyim, şu olayı bana bir açıklayın. Bizim yönetim ekibi olarak oyun bilgimiz yok size göre, siz tecrübelerinizle bizi aydınlatın lütfen. Şimdiden teşekkür ederim.

• Like 2
  • Haha 3

@GM_Thanos35 metreden vuruyor Olimpiyat stadı ayakta :D  bi de @GM_Thanossanki sen abartıyorsun biraz o olayı . Descent Attığı adam 3.48 de Ölen Karşı ırktaki lilevil . Burak kardeşimiz karşı ıktaki adama descent atamayacak mı .. Resmen karalıyorsunuz şu an insanları kumpas düzenliyorsunuz . Ayrıca lilevil internetini yavaşlatmış olamaz mı ? yapmayın şöyle şeyler lütfen :D 

Edited by Toma
  • Sad 1

Bu arkadaşın kendini açıklayacak kapasitede bir Türkçeye sahip olduğunu düşünmüyorum. Kendini ifade edebilmek için clan arkadaşlarından yazmasını rica ediyordur. Açık açık ekran bugu yapıyor. Açık açık kendi attıkları videoda bile ekran bugunun yaşanması imkansız yerlerde bile yanındaki xSERDENGECTIx nickli arkadaşıyla birlikte uzaktan vurma mevcut. Hala daha attıkları videolarda bile kendi yaptıkları ekran bugu alalade bir şekilde bariz belli ve bu saçmalığı hala daha a2 Türkçesiyle savunmaya çalışıyor. 

23 minutes ago, GM_Thanos said:

Merhaba,

Yüklediğiniz videonun 03:44 ile 03:49 süreleri arasında olanı bana açıklar mısınız rica etsem? Nasıl böyle bir şey olabiliyor?

A) Virtual Bug

B) Visual Bug

C) Internet yavaşlatma

D) Kumpas

E) Açıklanacak bir şey yok. Adam düpedüz partisinden kimsenin olmadığı yere descent atıyor. Xburakx hile kullanıyor.

Gerçekten çok samimiyim, şu olayı bana bir açıklayın. Bizim yönetim ekibi olarak oyun bilgimiz yok size göre, siz tecrübelerinizle bizi aydınlatın lütfen. Şimdiden teşekkür ederim.

F) Virtual + Visual =  Virtsual Bug. This bug is new, not like the others.

• Like 2
  • Haha 2
  • Confused 1

57 minutes ago, GM_Thanos said:

Merhaba,

A) Virtual Bug

B) Visual Bug

C) Internet yavaşlatma

D) Kumpas

F) 

01:31 Kesin ip var a.... yoksa böyle uçamazdı.

1 hour ago, GM_Thanos said:

Merhaba,

A) Virtual Bug

B) Visual Bug

C) Internet yavaşlatma

D) Kumpas

xBURAKx nereye ya? Itemler nerede? 

https://www.hizliresim.com/cmwufj2

https://professionalko.com/?page=char&id=xBURAKx