Jump to content

yahackya is the backkkkkkkkkKKKKKKKKK

Recommended Posts

8 hours ago, GM_Thanos said:

Merhaba,

Yüklediğiniz videonun 03:44 ile 03:49 süreleri arasında olanı bana açıklar mısınız rica etsem? Nasıl böyle bir şey olabiliyor?

A) Virtual Bug

B) Visual Bug

C) Internet yavaşlatma

D) Kumpas

E) Açıklanacak bir şey yok. Adam düpedüz partisinden kimsenin olmadığı yere descent atıyor. Xburakx hile kullanıyor.

Gerçekten çok samimiyim, şu olayı bana bir açıklayın. Bizim yönetim ekibi olarak oyun bilgimiz yok size göre, siz tecrübelerinizle bizi aydınlatın lütfen. Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam gerçekten o kısımdaki olaydan Burak'ın hile olduğu kanısına nasıl vardın? İster tbl ister koxp olsun ptden birinin olmadığı yere descent atmak sence mümkün mü? Burak oraya des atıyorsa orda biri var demektir. Videoyu çeken arkadaş kafeden oynuyor Burak'ın des attığı arkadaş ile arasındaki ping farkından dolayı bir görüntü bugu olmuş olabilir mantıken aklıma gelen şey bu

Edited by rhena

Ulan amina kodumun ayisi yahya, defalarca pm den bana 1299 da olan bir bug u kullandigini soyledin, simdi burda cak cuk yapiyorsun. Dondugum gun seni karim yapacam yaz bunu bi kenara. Ama eldeki bu videoysa, acikca belli ki sen ve o yanindaki warrior acik ara geridesiniz, ikinizde sw sc kullaniyorsunuz, ve videoyu ceken kisi ikinizinde kostugu yonde capraz yapamayacagin bir sekilde kosuyor, ikinizinde kosmasinda bir duraksama yok. Kisacasi tanri gelse, dese ki "yuru ya yildiz cocugu kulum", sen yine de yakalayamazsin o adami. E o zaman, bre pezevengin cocugu, nasil oluyorda sen 2 sn gectikten sonra vurmaya basliyorsun ? Ha, nasil oluyor ? Ya GM arkadaslar, cabanizi anliyorum ama artik siktir etmin vakti geldi geciyor, ayiptir. Bu adam bu sw de yeterince oynadi, artik HDD banini atin siktirsin baska sw ye. 

• Confused 1

@GM_Thanos 2007 den belli pvp oynuyorum ... 2004 de başladim  uskoya o günün tecrübesizlikleri ile beraber çok şey yaşadim gördüm ama ilk kez wariorlarin party kurdugunu gördüm.. bu clanın wariorlara party kurdurup KOXP ile Party başkanin daldigina dal özelligini kullanmalarindan kaynakli oldugunu söylüyorum !! 1 target aldigi vakit 5 damage geliyor aynı anda hemde bir çoğunuzda farkettiği üzere  uzak dahi olsa SKİL ile birlikte DAMAGE ayni anda gelmesi koxp kullandiklarinin kanıtıdir... ayni mesafedeki xBURAKx adli warriorda ayni koxpu kullandigina eminim oda skil ile birlikte asas ile kaçarken R skil atiyor arkamda olmasına rağmen kaçamiyorum bile... bunlari deşifre etmek için bir çok insan konu açti aylardir fakat görüyorumki hiç bir sonuca ulaşilmamiş profko ve ekibini çok seviyorum ama bu tür tavizlerden sakınmanizi öneriyorum zira serverin akibetini zedeliyor... 

Edited by BeacauL
  • Thanks 1

Bu arkadaşların 10 tane w sol click buguyla uzaktan vurma videosu var. Arkadaşlar maalesef ne karakterleri ban yemesine rağmen oyundan vazgeçiyorlar ne de ulan artık gözler üzerimizde basmasakmı şu makro tuşuna uçmasak mı acaba diye akıllarına getiremiyorlar. Hem ayranı dökülmesin istiyorlar hemde kötü şeyler yaşanmasın istiyorlar adeta 😀 ve işin en komiğide bu kadar alalade bir şekilde tüm deliller ortadayken bu arkadaşın bu bugu nasıl yaptığını nasıl gömdüğünü açıklayan video paylaşmama rağmen tüm clan arkadaşlarıda bu bugu yahyanın ve yanındaki serdengeçti nickli arkadaşın yani yeni nicki xthorx olan arkadaş ve hala daha ısrarla onları savunma çabasına girmişler. Bu arkadaşların HDD BAN yemesinde fayda var. Oynadıkları tüm pvp camiasında banlanan arkadaşlar serverin 4. ayında hala daha arsız gibi makro bugunu kullanıp ban yememeleri çok absürt bir durum.

EN:

the question is

how long will they allow things to keep happening?

there is already topics about this

its not the first time he got in "visual bug" as their friends keep saying

its not the first time he got ban for this "visual bug"

if you ( server ) continue to allow such actions people will start to understand that it is free to cheat here

have a nice day.

TR:

soru

olayların devam etmesine daha ne kadar izin verecekler?

bununla ilgili konular zaten var

arkadaşlarının sürekli söylediği gibi bu, "görsel hata"yla ilk karşılaşması değil

Bu "görsel hata" için ilk kez yasaklanmıyor

(sunucu) bu tür eylemlere izin vermeye devam ederseniz, insanlar burada hile yapmanın ücretsiz olduğunu anlamaya başlayacaklardır.

iyi günler.

• Like 1

Nitekim arkadaşlar neticeyi anlayıp full +1 takılı 7 red setli karakterlerinin itemlerini aktarmaya başladılar xTHORx nickli arkadaş karakter üstü boşaltmış yine önce xHARBİSAKATx nickini kullanıyordu ardına xSERDENGECTIx olan nickini xTHORx'e çevirdi şimdi yine yan karakterlerine item aktardı. 

https://www.hizliresim.com/z0plhwj

Arkadaşlar sanki dediklerimizi söylediklerimizi onaylarcasına hareketler sergiliyor. Kendileri bile farkında olayın çünkü açık açık w+sol click ile makrolarına visual bug yazdırttıklarını ve bu bugun ortaya çıkacağının hepsi farkında zaten... Çoğunun gb satıcısı olduğuna kadar eminim çünkü arkadaşın

https://www.hizliresim.com/n48bs9q

görüldüğü üzere üst üste tüm farm charları ban yemiş durumda. Çünkü forumda bu arkadaş için şöyle bir konu açıldı: 

Açık açık bir illegal durum kullanarak karakterinin manası dolması için c' ye bastırtıp oturtarak farm attıran bir arkadaş, ve nasıl yaptığını bilmiyorum max client sayısı 2 olmasına rağmen bu arkadaş kendi karakteriyle birlikte totalde 7-8 karakterini aynı anda LFC'deki apostle, delostaki Wratch gibi birçok farklı yere karakterlerini yerleştirip hatta maradonda anvilin yanında hep pazar standı xSAKATx karakteriyle her bittiğinde 1000 üzerinde buss satıyordu 190k'dan 😀 aynı anda farm karakterleriyle farm attırıyordu. Bu kadar gb ile neler yapılacağını bende dahil olmak üzere herkes az çok ne yaptığını tahmin edebiliyordur 🙂, ki upgrade yapan arkadaşlar çok iyi bilir anvilin yanında sürekli bu arkadaşın karakterleri olduğunu... Fazla söze gerek yok bunlar sadece bu oyunu kendilerinin bildiklerini ve kendisi dışında herkesin salak olduğunu zanneden 5 ıq seviyesinde düşük zekalı arkadaşlar.

Pkda alalade 10 - 12 kişi görünce  (ki çoğunda ne dc ne ts3 kullanan çoğu öylesine pk atmaya giren kişiler) böbürlenip biz 16 kişiyi kesiyoruz diyen vasıfsızlar. Serverin ortalarında LEGENDARY clanından kaç defa dayak yediniz onun sayısı belirsiz, ki siz bu adamları bir kez bile olsun towna düşüremediniz. Madem dişlisiniz madem kendinize rakip görmüyordunuz. Sağdan soldan servere yeni başlamış ekibi tam oturmamış birkaç kişiyi rastgele kesmek yerine o adamlara diş gösterseydiniz? Sizin erkekliğiniz anca farmer kesmekte anca yeni başlamış birkaç grubu kesmekle olur. Adamlar serverde kendilerini kesebilecek kapasitede clan görmeyince mage bastılar.

Hem kullandıkları illegal makroyla yazılmış visual bugu küfrü savunur gibi hepsi savunmakta hemde kullanmıyoruz demektedirler bu arkadaşlar. Hala daha foruma o bana küfür etti bu bana küfür etti diye Derweiher küfür diye konu açmaktan utanmıyor sıkılmıyorlar. Artık gözlerimize kadar bu bugu soktular uzaklardan herkesin içinde descent atmalar, uzaklardan vurmalar, bodyblock dahi yemeden karakterin ortasından geçip mageye vurmalar. Gm ekibi bir dur demenin vakti geldide geçiyor, herkes herşeyin farkında lütfen bu konunun üzerine gidilsin w+sol clickle ilgili videoyu paylaştım sizlere ve nasıl yaptığını nasıl gm nikosdan gizlediğine kadar anlattım. Bu işin sonu HDD BAN atılmasıdır. Farklı bir yolu maalesef yok çünkü ılımlı arkadaşlar değiller. Ben günlerdir forumda böyle böyle bug kullanıyorsunuz diye konular açıyorum yorumlar atıyorum, oradan içlerinden bir andaval gelip (gerçi hepsi bunu yapıyo) biz sizi 8vs16 kesiyoruz diyorlar. Yahu ne alaka visual bug ile bunun diyorum, tekrardan dönüp ama sizde iron set ver bizde yok biz sizi kesiyoruz diyorlar. Arkadaşlarda beyin problemleri oldukları açık ve net ılımlı yaklaşıp makro programlarını kökten bir kenara kaldırıp makrosuz elle atack yaptırıp elle oynamak gibi bir vasıfları yok sanırım, savunmaya hatta hala daha dün bu posttan sonra bile YAHYAISDIBACK nickli karakteriyle uzaktan vurmaya devam ediyordu. Koskoca serverde o kadar Türk'ü Perulusu Yunanı Malezyalısı Mısırlısı var koskoca server hiçbirinde bu kadar absürt derecede server ve internet kaynaklı ekran bugu yaşanmıyorda, bu yahya nickli arkadaşta mı tek yaşanıyor. Lütfen güldürmeyin beni artık lütfen açık açık %100 belli olan bir durumun üstünü örtmeyin artık HDD BAN TEK ÇÖZÜM.

• Thanks 1

10 hours ago, GM_Thanos said:

Merhaba,

Yüklediğiniz videonun 03:44 ile 03:49 süreleri arasında olanı bana açıklar mısınız rica etsem? Nasıl böyle bir şey olabiliyor?

A) Virtual Bug

B) Visual Bug

C) Internet yavaşlatma

D) Kumpas

E) Açıklanacak bir şey yok. Adam düpedüz partisinden kimsenin olmadığı yere descent atıyor. Xburakx hile kullanıyor.

Gerçekten çok samimiyim, şu olayı bana bir açıklayın. Bizim yönetim ekibi olarak oyun bilgimiz yok size göre, siz tecrübelerinizle bizi aydınlatın lütfen. Şimdiden teşekkür ederim.

Ben burada sorunun xBURAK tarafında değil ama Yahya tarafında olduğu kanaatindeyim, (iddam XBurak hile kullanmıyor diye değil gözlemlediğim kadarıyla) Şöyleki oradaki oyuncuya atak yapan Yahya olduğu için xBURAK Yahya'ya descent atıyor fakat Uzaktan vurma durumunun asıl sorun olmasından kaynaklı aslında Yahya video'da göründüğü gibi geride değil kestikleri oyuncunun yanında olmasından dolayı xBURAK attığı descent ileri atılmış gibi gözüküyor. 

Selamlar.
Çok dahil olmak istemediğim konular olsada forumdan kan kokusu alıyorum.Peki öyleyse kan herzaman koldan alınmaz, biraz şırıngayı batıracağız.Öncelikle batuhannyilmaz denen velet, seni ciddiye almıyorum bana neden hırslanıyorsun onunla ilgilide en ufak bilgim yok.Oyunda seninle 1 kez pmleştik.Sana seni sikime bile takmadığımı işine bakmanı söyledim.Ama sen hala ısrarla benimle dövüşmeye çalışıyorsun.Senin oynadığın priesti, klavyem takılı değilken senden daha iyi oynuyorum, simdi önünden ye ve benimle diyalog kurmaya çalışma aptal shoutların ve pmlerinle kendini alay konusu ediyorsun, aynı klasmanda değiliz.Video'da İron set bir bende var gerisi old ske vb kullanıyor.Üstelik İron belt amcanın itemi.Kimsede glass belt bile yok.Chell0 haricinde +1 uniq olan warriorumuzda yok  o da 1 tane roc +1.Ayrıca partide bulunan swees bizden de değil ve adamın wing of pksı bile yok.Bunları açıklamaya bile gerek duymayacaktım ama malum, aptalsın.Belki anlamamışsındır diye aptala anlatır gibi anlattım umarım anlamışsındır.Şimdi git burdan artık.

Spoiler

He gb al sat konusunda yorum yaparken şöyle bir baş ucuna bak, insan utanır şunu söylerken soytarı, kimin bu serverda çatır çatır gb ve item sattığını anlatacağım hiç merak etme.

Umudumuz Şaban filminde rahmetli Kemal Sunal diyordu ki ; "Biz buraya neden cıktık?Niye cıktık?Niçin çıktık?". Çünkü, bu kapasitesizler oturup düşünmüşler forumda try2kilme ve toma kesin "OsmanAmca ve Ojo" demişler.Bize hırslanıp konu açmışlar :)) Bunu, amca  arayıp yahya'ya soruyor yahya böyle olduğunu düşündüğü için konuyu açtık diyor.Baştan aşağı paranoya, sizden de bu beklenirdi socrates ve aveneleri.

Gelelim forumun son günlerde ki popüler çocuğuna, sosyal hayatta ciddiye bile almayacağınız ama oyunda bazı bugları ve makroları bildiği için çoğu kişinin kendisinden nefret etmesine sebep olan ve  aynı üç kağıtları clanına da öğreten kişiye."xkahyax" kendisi saf bi çocuktur.Hemen samimi olur ve tüm üç kağıtlarını size direk anlatır.3-5  gün takılın yaptığı tüm makroları hızlı koşmaları gb satmalarına kadar bilirsiniz. Tanışıklığımız 3 ay öncesine dayanıyor aşşağı yukarı.Daha önceden arkadaşlarımla beraber oynadığı için sadece isim olarak bilirdim.Daha sonra ara ara pm atıp yanımızda yer almak istedi.Bizde oynamak isteyene çok ekstra durumlar yoksa "hayır" pek denmez.Yahya ve o zamanki arkadaşı RichieMokoko (ali) ile ara ara pklarımıza katıldılar. Dediğim gibi saf bir eleman öyle çok arkniyet bekleyebileceğiniz biri değil ama bir yanı full şark kurnazı.Etrafında 3-5 adam olmasının sebebide kendisinin gb satıp charını dizmediği için clanındaki bazı arkadaşlarının bundan rahatsız olması ve tüm boss droplarında adil olmayan bir şekilde paylaşım yapması.Hatta bazen bana uyuz olmasının sebebide budur.Onların discord kanallarında kendisini bu konuda eleştirdiğim için, etrafındakilerr istinaden "eşşeğin aklına karpuz kabuğu kaçırıyorsun" diyip duruyordu.

Tahmini 1.5- 2 ay olmuştur yahya'nin teamin bir kısmı oyunu bıraktı.Benden, önce tp mage sonrada priest oynamamı istedi.İkisinide oynamayacağımı, sadece attack mage oynayacağımı söyledim.Bowlda arkamdan koştuğu sırada uzak mesafeden bana damage attığnı düşündüm ve videoya aldım.Discordlarına gidip kendisinin "uzaktan damage attığını ve bununla ilgi topic açacağımdan bahsettim."Sonra videoyu defalarca inceleyip kontrol ettiğimde daha önce birlikte oynadığım ama kendisinin temiz olduğuna inandığım bir arkadaşında aynı mesafeden damage attığını görünce ekran bugu diye düşünüp konu açmaktan vazgeçtim.O günden sonra beni düşman görmeye başladı tabiki.Israrla slot baskınına gelmeler, attack yaparken üstündekileri çıkarmalar falan.Bizim oğlan dellendi tabi.E malum bizde şırıngayı verdik.Discorduna girip gerekeni söyleyip cıktım.Kendi discordumuzda bunlara program kullanıyor diyormuşum ben.O gün partimizde onun eski arkadaşlarından biri varmış.Bunu bana söyledi.Daha sonra bunu ona ileten arkadaşının ismini sordum, isim veremedi tabi.O arkadaşına şunu söyle dedim "yalan söyleyenin şerefini sikeyim mi?" Söyledi mi bilmem :). Aradan bir süre geçtikten sonra bana pm attı.Özür dilediğni ve aramızdaki problemin kimseyi ilgilendirmediğini ve beraber oynamak istediğini söyledi.Amcayla bu durumu konuştuk ve item, gb satışları sebebiyle oynamak istemediğimizi söyledik.Yahya ile oyun oynamak zordur.Bir mavi kutu cıkartın salmaz."Kanki bana versene" "la verin ben onu kırayım." upgrade yaparsın hemen 3 saniye içinde pm gelir "bana hediye et." diye.Yani sanal dilencidir bir nevi.Parazitde diyebilirsiniz.

Herneyse biz beraber oynamadık o arada Ridvan yani RichyRich arkadaşlarıyla yahyaların clanına girdi "metehan, Ineverdown, Irhena livinmind richyrich" varsa bir iki eksik hatırlamadığım doldursunlar onuda makroyla doldurabilirler:)) (Ridvan'ı tenzih ediyorum.).Rıdvan oyunu bıraktı bir süre sonra muhtemelen yahyanın boşlarından rahatsız oldu.Elemanlar kaldı yahya ile başbaşa.Tabi yahyanın hakkını verelim komutu iyidir.İyi oynatınca , beraber devam ettiler.Buraya kadar olan ki kısım adalet clanı yatalaktı.Tokadı basıp gönderiyorduk.Tokadı basıp gönderiyorduk ne demek lan?Bu bir süreç yani dediğinizi duyar gibiyim.Bi süre tokatlandın demek yani bu.Bunu diğer clanlarda dövse bir süre dövebilirdi yani :)) OsmanAmca'nın attığı videolardaki "gibi".
ilgili link,  yahya anlamaz çünkü ; https://www.youtube.com/watch?v=0BaqMkonJIA
lan batuhan sen izleme bunu sen izlesende anlamazsın öyle bir gerizekalısın.

Tabi bu süreçten sonra işler değişti. "z tutma macrosu" hepsiyle paylaşılmış olacak ki aynı anda aynı kişiye belirli bir mesafeye rağmen vurmaya devam edilmeye başlandı.Geriye sadece şunu yap bunu yap demek kalıyor.Bp charımla farm yaptığım birgün adalet clanından,bunun oyuna  başlattığı bir velet "xtorx" eski adıyla "xserdengecti ilk adıylada "xharbisakatx" slotta ben farm yaparken deneyip kutu alamadığı için ağır küfürler edince yahya ile irtibata geçip durumu anlattım.Bu eleman olduğu müddetçe oynamayacağımızı bildirdim.Bu veletin özür dilediği ss hala mevcuttur.Sidikli mafya özentisi.
Burdan sonrası clanındaki veletlerin psikolojik sorunlarıyla alakalı kısmı.
Salak saçma  tahminlerle bunu Ojo açmıştır bunu OsmanAmca yapmıştır bla bla.Öyle insan ilişkilerinde zayıflar ki pm atıp soracak erdemleri yok.Sor  ulan bana, sor.Konuyu sen mi açtın? de.Bu arada açsam da ne gibi bir sakıncası var?Sen hile hurda yapmaya utanmayacaksın.İnsanlar konu açınca onlara düşman kesilecek, saldıracaksın.Düşük Iq takımı sizi.Try2killme'nin açıkladığı herşeyi aynen bunlar yapıyor.Buna o ilk tanıştığımız süreçte biz şahit olduk.Discord ekran görüntüleriyle vb...Try2killme ve Toma'yı biz zannetmesinin sebebi de bu zaten.Ne yapıyorsalarsa birebir bu arkadaşlar doğru açıklamışlar.O yüzden bunu nasıl yapar düşüncesiyle bize karşı cephe almış ve video paylaşmışlar :)) ulan biz de einstein'ı zeki sanıyordurduk, siz zehirmişsiniz.

Gelelim IICENEHANII'a insanlarla konuşurken önce sakinleş.Sağa sola saldırmaktan başka birşey yaptığın yok.Senin herkese laf yetiştirmek gibi bir misyonun mu var?Ağır ol da molla desinler.Burada insanlar size makro kullanıyorsunuz diyo.
Hala şunu kestik bunu kestik.Cidden bu kadar mı algıda zorluk çekiyorsunuz?Yahya ile defalarca discordda bunu konuştuk.Kendi bize söylüyordu.Hala utanmadan nasıl inkar edebiliyosunuz.Goebbels taktiğide biliyor çaylaklar;
 “Yeterince büyük bir yalan söyler ve onu tekrar etmeye devam ederseniz, insanlar sonunda ona inanmaya başlayacaklardır." onu burada yemezler.He bu arada;

https://forums.professionalko.com/index.php?/topic/5980-xyahyax-yahyaisdibackkkkkkk-•adalet•-all-report-macro-vi̇sual-bug-videos/&do=findComment&comment=37332

Avrupa sizi kıskanıyor doğru mu ÇENEHAN? Dıj güjler dimi ÇENEHAN?Discordunuzda bulundum ulan kime ne anlatıyorsunuz.Yahya'nın macroyu nasıl kullandığına nasıl hızlı koştuğuna kadar herşeyi kendi ağzından dinledim.Hiç mi utanmanız arlanmanız yok.Sosyal yaşantınızda da böyle arsız adamlar mısınız?İnsanın biraz yüzü kızarır yüzü.Hayyaminara'yı da es geçmeyeyim hazır isim zikrettik.Lan pısırık yalama gördüğün yerde kanka nasılsın, kanka bizi ileri tp eder misin, kanka şöyle böyle diye pm atıp duran sen değil miydin?Sen otur denince otur kalk denince kalk.Benim köpeğimde de aynı eğitim var.Özgüvensiz velet seni...

Sizi çok tokatladık melee ile de mageylede.He düştüğümüzde oldu.Biz sindirmesini biliriz.Olacak bunlar normaldir.Herzaman biz kesemeyebiliriz.Hep sizde kesebilirsiniz.Bizim böyle bir kaygımız ve telaşımız yok.Şuanda makronun ve itemlerin verdiği güç sebebiyle siz düşürüyorsunuz bravo.Kaçırdığınız birşey var makro ve item gücü, bazı aptalların dediği gibi iron setli bir teame oynamıyorsunuz.Girip 1 chara bakıp herkesi öyle sanacak kadar cehalet akıyor paçalardan.Video koymuşsunuz.İlginçtir warrior ekranından değil.Ama onuda halledersiniz biriniz kapatır makroyu 5 dakikalığına :)) dert mi bu? Beylik laflara gelince diğer bazı clanlarada salça olmuşsunuz.Videolar orada, 7 kişilik  Legendary partisi, 1 afk sizi tokatlıyor.Yahya discordda gelip bi legendaryi düşüremiyoruz demedin mi sen bana?Utanmadan üstüne ahkam kesmeye çalışıyorsunuz.Sizde zerre ahlak yok.Günümüz siyasileri gibisiniz.Hem suçlu hem mağdursunuz.Nasıl oluyorsa bu!

Final; 
Yukarıda yazdıklarımın hiçbirinin eksiği yok fazlası vardır bu üç kağıtçılar için.xkahyax gelip bunları inkar etsin şeref ve onuru üzerine ben okeyim.Hiçbir sorunum yok.Eğer şeref onur ve haysiyet kavramlarıyla ilgili bir duruşu varsa.Buradayım, inkar etlan  vitaminsiz velet.
Gelelim beklentiye...Biz sizi banlatmak istemiyoruz sizinle derdimiz başka artık.O discordda bizimle pknızda söylediklerinizle farklı bir boyut aldı bu.Umarım banın kalkar  xkahyax kimin vuruşları sert göreceğiz o zaman.Sattığın gblerle dizemediğin ve xrızax'den bedavaya alıp hala üstüne 1 kuruş extra item koymadığın charını sülük gibi yerlerde süründürerek sizi bu serverdan def edeceğiz.Sizi banlatmayacağız.Sizi kickleteceğiz.Hem öyle 1 parti falan değil bütün hakkına geçtiğiniz, yasak olmasına rağmen makro kullanarak vs kazandığınız sizden nefret eden herkesle sizi bu serverdan kickleteceğiz."Açın kapıları biz çıkmak istiyoruz.Salın bizi nolur diyeceksiniz." Yok öyle yağma."Sizi taşla sopayla kovalayacağız :).Bize oyun oynatmıyorlar diyeceksiniz.Size öyle dayak atacağız.Sizi makrolarınızda kurtaramayacak çakal sürüsü :)
Son olarak , çekicez emaneti sevecez "adaleti" :).

Edited by Ojo
  • Like 4

the server was forgotten, proof of this is that people like him continue to play normally, every spot (deru/after) you go has "afk macro" people farming 24/h, lots and lots of gbs and it's always the same people, like can they keep several open clients if only 2 are allowed per person?

anyways ... enjoy the game while you can. every day less and less people are online

there must be a reason for this and perhaps the fact of allowing such illegal acts is one of them

8 hours ago, TRY2KİLLM3 said:

Nitekim arkadaşlar neticeyi anlayıp full +1 takılı 7 red setli karakterlerinin itemlerini aktarmaya başladılar xTHORx nickli arkadaş karakter üstü boşaltmış yine önce xHARBİSAKATx nickini kullanıyordu ardına xSERDENGECTIx olan nickini xTHORx'e çevirdi şimdi yine yan karakterlerine item aktardı. 

https://www.hizliresim.com/z0plhwj

Arkadaşlar sanki dediklerimizi söylediklerimizi onaylarcasına hareketler sergiliyor. Kendileri bile farkında olayın çünkü açık açık w+sol click ile makrolarına visual bug yazdırttıklarını ve bu bugun ortaya çıkacağının hepsi farkında zaten... Çoğunun gb satıcısı olduğuna kadar eminim çünkü arkadaşın

https://www.hizliresim.com/n48bs9q

görüldüğü üzere üst üste tüm farm charları ban yemiş durumda. Çünkü forumda bu arkadaş için şöyle bir konu açıldı: 

Açık açık bir durum kullanımıyla karakterin manası dolması için c' ye bastırıp oturtarak çiftlik attıran bir arkadaş, ve nasıl olacağı max müşteri sayısı 2 için bu arkadaş kendi karakteriyle birlikte toplamde 7-8 karakterini anda LFC'deki apostle, delostaki Wratch gibi çok farklı arazi karakterlerini yerleştirip hatta maradonda anvilin yanında hep pazar standı xSAKATx karakteriyle onun 1000 üzerinde otobüs satıyordu 190k'dan  😀aynı anda çiftlik karakterleriyle çiftlik attırıyordu. Bu kadar gb ile hazırlıkları içinde olmak herkesin az çok ne olacağı tahmin edebiliyordur 🙂, ki upgrade eden arkadaşlar çok iyi bilirvilin yanında sürekli bu arkadaşın olduğu... Fazla söze gerek bunlar sadece bu oyunu hakkında bilgili ve onun dışında herkesin salak olduğunu zanneden 5 ıq küçük zekalı arkadaşlar.

Pkda aladade 10 - 12 kişide kişi sayısı 10 kişidir. Serverin ailesinden olsun LE GENDARY klanından kaç defa dayak olsun onun sayısı sayılır, ki siz bu kişi bir kez bir kasabaya düşürülemediniz. Madem bizleri sizin adınıza yetiştirdiniz. Sağdan soldan servere yeni başlayan tam oturmamış birkaç kişiyle gösterseydiniz o adamlara dişiniz mi? Sizin erkekliğiniz anca çiftçiyi kesmete anca yeni başlayan birkaç grubu kesmekle olur. Adamlar serverde kesebilecek kapasitede klanlar için mage bastılar.

Hem yasal olmayan makroyla yazılmış görsel bugu küfrü savunur gibi hepsi savunmakta hemde kullanmıyoruz bu arkadaşlar. Hala daha foruma o bana küfür etti bu bana küfür etti Derweiher küfür diye konu açmaktan utanmıyor sıkılmıyorlar. Artık gözlerimize kadar bu bugu soktular uzaklardan herkesin içinde iniş atmalar, uzaklardan vurmalar, bodyblock dahi girmeden mageye vurmalar. Gm ekibi bir durak demenin geldiği yerde, herkes tarafından algılanan herkes tarafından ziyaret edileceksin w+sol ile ilgili web sitesini ziyaret etmek ve nasıl olacak şekilde gm osdan gözlenmeye kadar anlattım. Bu avantajı sonu HDD BAN atılmasıdır. bir yol lafı yok çünkü yeni tarz değiller. Ben böyle günlerdir forumda böyle böyle bugları kullanıyorsunuz diye konuları açıyorum yorumları atıyorum, ordan içlerinden bir andaval gelen (hepsi bunu yapıyo) biz sizi 8vs16 kesiyoruz diyorlar. Yahu ne alaka görsel hata ile diyorum ki, biz tekrardan tekrardan ama biz demir setini biz kesiyoruz diyorlar. genel bakış açısıyla ilgili ve kökten net bakış açısıyla yakın programlarını bir şekilde bir kişilikleri yok saymak, savunmaya hatta hala daha dün bu posttan sonra bile YAHYAISD nickli hedefle vurmaya devam etmektedir. Koskoca serverde o kadar Türk'ü Perulusu Yunanı "mılısı Mısırlısı var koskoca server hiçbirinde bu kadar absürt yaşanmıyor ve internetten ekran bugu kadar değil, bu yahya nickli arkadaşta mı tek olabilir.

LFC'deki tüm charların sahibi benim. Priesti nasıl oturtuyorlar vs gibi saçma sapan yorum atmadan önce ''yapılabilirliğin'' bütün ihtimâllerini idrâke muktedir olacaksın. Ben slota kurulmadan GM'in bizzat kendisine nasıl yaptığımın videosunu atıp onaylattım. Razer makro ile gayet güzel ''FARM'' yapılabiliyor. İllegal bir durumda hiçbir GM arkadaşın beni o slotta 1 gün dahi tutmayacağını çok iyi biliyorum. Bu tüm SW'ler için geçerlidir.

Şimdi gelelim 2. iftiran olan; ''Bu adam nasıl bu kadar char oyuna sokabiliyor''  sorusuna. USKO'da +30 PC'li sistemim var. Evimin balkonunda, havadar olmayan yerde tutuyorum. Sadece hususi odamda ProKo için ayırdığım 8 PC mevcut. İş yerimde masamdaki PC ile de 2 char ile giriş yapabiliyorum (Pazar kurmak için). Hatta boştaki Laptop'ları saymıyorum bile. İsteyenlere odamdaki sistemlerin resmini anında yükleyebilirim  Şimdi diyeceksin ki ''babanın hayrına mı bu SW de farm yapıyorsun...'' Babamın değil, babamın oğlunun hayrına yapıyorum. Kardeşimin charını diziyorum. ''Elektrik parası zırt pırt'' gibi şeyler demene de gerek yok. USKO farmım hepsini fazlasıyla karşılıyor bebeğim. Ve gayet de yasal bir durum :) 
Gelelim 3. iftiran olan ''Bu kadar kasılan GB'leri kesin TL ile satıyordur'' algına!!! Yetkili arkadaşların tamamı charlarımın bütün loglarını inceleyebilirler. Zor olmayacak topu topu 1-1.5 haftadır farmdayım ve 2-3 günde bir üstlerini boşaltıyorum. Farmdaki Char'larımın ve Maradon'da pazar kurup ara sıra turladığım Char'ımın dışına herhangi GB yada item çıkışı olmuş mu olmamış mı diye detaylıca inceleyebilirler. Yetkim olsa da bütün log'ları lüle lüle yapıp bir tarafına atsam!

36 minutes ago, xARROWx said:

LFC'deki tüm charların sahibi benim. Priesti nasıl oturtuyorlar vs gibi saçma sapan yorum atmadan önce ''yapılabilirliğin'' bütün ihtimâllerini idrâke muktedir olacaksın. Ben slota kurulmadan GM'in bizzat kendisine nasıl yaptığımın videosunu atıp onaylattım. Razer makro ile gayet güzel ''FARM'' yapılabiliyor. İllegal bir durumda hiçbir GM arkadaşın beni o slotta 1 gün dahi tutmayacağını çok iyi biliyorum. Bu tüm SW'ler için geçerlidir.

Şimdi gelelim 2. iftiran olan; ''Bu adam nasıl bu kadar char oyuna sokabiliyor''  sorusuna. USKO'da +30 PC'li sistemim var. Evimin balkonunda, havadar olmayan yerde tutuyorum. Sadece hususi odamda ProKo için ayırdığım 8 PC mevcut. İş yerimde masamdaki PC ile de 2 char ile giriş yapabiliyorum (Pazar kurmak için). Hatta boştaki Laptop'ları saymıyorum bile. İsteyenlere odamdaki sistemlerin resmini anında yükleyebilirim  Şimdi diyeceksin ki ''babanın hayrına mı bu SW de farm yapıyorsun...'' Babamın değil, babamın oğlunun hayrına yapıyorum. Kardeşimin charını diziyorum. ''Elektrik parası zırt pırt'' gibi şeyler demene de gerek yok. USKO farmım hepsini fazlasıyla karşılıyor bebeğim. Ve gayet de yasal bir durum :) 
Gelelim 3. iftiran olan ''Bu kadar kasılan GB'leri kesin TL ile satıyordur'' algına!!! Yetkili arkadaşların tamamı charlarımın bütün loglarını inceleyebilirler. Zor olmayacak topu topu 1-1.5 haftadır farmdayım ve 2-3 günde bir üstlerini boşaltıyorum. Farmdaki Char'larımın ve Maradon'da pazar kurup ara sıra turladığım Char'ımın dışına herhangi GB yada item çıkışı olmuş mu olmamış mı diye detaylıca inceleyebilirler. Yetkim olsa da bütün log'ları lüle lüle yapıp bir tarafına atsam!

Sen bu attığın yalanlarınla anca "ham" diye nitelendirilen iki günlük oyuncuları kandırırsın güzel kardeşim ben bu oyuna yıllarımı verdim. Sanal cihaz kurulmuş charlara fakat bildiğim kadarıyla bu serverda sanal bilgisayarlara hata atıyor. Yani demem o ki soach.exe' yi geçmek için "İLLEGAL" durumlara başvurulmuş. İkimizde burdayız yüz yüze bakıyoruz ikimizde ne yaptığını çok ama çooook iyi biliyoruz. Ayriyetten razer makro setinle GÖRÜNTÜ MAKROSU KURAMAZSIN. Arkadaşın attığı videoda birebir bir şekilde yan mobdan canavar kesiliyor fakat görüntü makrosu olduğundan dolayı çekilen mobun ismi farklı olduğu için dalmıyor char... Yani güzel kardeşim git kumda oyna ben bu oyuna senelerimi verdim legali illegali ayırt edebilecek derecede birikimim daha senin aklına hayaline gelmeyecek kadar oyun bugları ve dahası var. Şimdi git o yalanlarını oyuna 2 gün önce başlamış yetmelere anlat..

1 minute ago, TRY2KİLLM3 said:

Sen bu attığın yalanlarınla anca "ham" diye nitelendirilen iki günlük oyuncuları kandırırsın güzel kardeşim ben bu oyuna yıllarımı verdim. Sanal cihaz kurulmuş charlara fakat bildiğim kadarıyla bu serverda sanal bilgisayarlara hata atıyor. Yani demem o ki soach.exe' yi geçmek için "İLLEGAL" durumlara başvurulmuş. İkimizde burdayız yüz yüze bakıyoruz ikimizde ne yaptığını çok ama çooook iyi biliyoruz. Ayriyetten razer makro setinle GÖRÜNTÜ MAKROSU KURAMAZSIN. Arkadaşın attığı videoda birebir bir şekilde yan mobdan canavar kesiliyor fakat görüntü makrosu olduğundan dolayı çekilen mobun ismi farklı olduğu için dalmıyor char... Yani güzel kardeşim git kumda oyna ben bu oyuna senelerimi verdim legali illegali ayırt edebilecek derecede birikimim daha senin aklına hayaline gelmeyecek kadar oyun bugları ve dahası var. Şimdi git o yalanlarını oyuna 2 gün önce başlamış yetmelere anlat..

ooo hooo ooo. Sen 2 haftaki konuda kalmışsın canikom :) Haklı yere atılan banda yasak makroların listesinden bilgim olmadığını yazmıştım zaten. Hem bilgim olsa makro ismini salak gibi yorumda müdafaa olarak vermezdim değil mi? :) Haksız yere atılan char'larımın banı bile açıldı sen ne konuşuyorsun :) Sen bu oyuna yıllarını da versen üstüne birşey koyamamışsın aşkito :) İptidai kalmışsın! Şuan tüm char'larım legaldir. İsteyene her türlü delil resim ıvır zıvır atabilirim. Bak odamın Vlog'unu da çekebilirim o zaman bunları konuşabilecek misin acep? İstesem her slota 1 parti adam da koyabilirim. Sanal ıvır zıvır dersen sistemlerin resmini yüklerim ama kocamannnnn özür dilemen gerekir bebişko yaylan şimdi!

Sen şizofrensin forumda alalade bir şekilde ban list belliyken bile kurduğun cümle banlarım kalktı hepsi demen bile komedi. Herşeyi geçtim professionalko'da şuan forumda kullandığın ismi taratınca BANNED yazısı çıkıyor PERMA banlısın hala daha suratıma baka baka laga luga sistem videosu diyorsun. Bari gözle görünen şeyler hakkında yalan söyleme 3 gramlık beyninle burada benimle polemiğe girme gözüne soka soka şu resmi atıyorum. Sana laf anlatamayacam yalan hat safhada sözlerimi Mevlananın şu güzel sözüyle bitiriyorum " Cahille sohbet etmek zordur bilene, çünkü cahil ne gelirse söyler diline "

38 2.gif DaggeR 2022-07-13 19:14:00
39 1.gif ARROW 2022-07-13 19:00:00
40 1.gif NFK 2022-07-13 19:00:00
41 1.gif xARROWx 2022-07-13 19:00:00
42 1.gif xSAKATx 2022-07-13 19:00:00
43 2.gif KuSuR 2022-07-13 17:30:00
44 2.gif KaiRa 2022-07-13 17:28:00
45 2.gif MaFiA 2022-07-13 17:28:00
46 2.gif NoTe 2022-07-13 17:28:00
47 2.gif CeKBeNi 2022-07-13 17:28:00
48 2.gif MaHLuK 2022-07-13 17:27:00
49 2.gif KaRPuZCu 2022-07-13 17:27:00
50 2.gif RoZeLYa 2022-07-13 17:27:00

6 minutes ago, TRY2KİLLM3 said:

Sen şizofrensin forumda alalade bir şekilde ban list belliyken bile kurduğun cümle banlarım kalktı hepsi demen bile komedi. Herşeyi geçtim professionalko'da şuan forumda kullandığın ismi taratınca BANNED yazısı çıkıyor PERMA banlısın hala daha suratıma baka baka laga luga sistem videosu diyorsun. Bari gözle görünen şeyler hakkında yalan söyleme 3 gramlık beyninle burada benimle polemiğe girme gözüne soka soka şu resmi atıyorum. Sana laf anlatamayacam yalan hat safhada sözlerimi Mevlananın şu güzel sözüyle bitiriyorum " Cahille sohbet etmek zordur bilene, çünkü cahil ne gelirse söyler diline "

38 2.gif DaggeR 2022-07-13 19:14:00
39 1.gif ARROW 2022-07-13 19:00:00
40 1.gif NFK 2022-07-13 19:00:00
41 1.gif xARROWx 2022-07-13 19:00:00
42 1.gif xSAKATx 2022-07-13 19:00:00
43 2.gif KuSuR 2022-07-13 17:30:00
44 2.gif KaiRa 2022-07-13 17:28:00
45 2.gif MaFiA 2022-07-13 17:28:00
46 2.gif NoTe 2022-07-13 17:28:00
47 2.gif CeKBeNi 2022-07-13 17:28:00
48 2.gif MaHLuK 2022-07-13 17:27:00
49 2.gif KaRPuZCu 2022-07-13 17:27:00
50 2.gif RoZeLYa 2022-07-13 17:27:00

Ya olm mal mısın sen ya? Yazdığımı anlayarak okuyamıyor musun? ''Haklı yere atılan ban'' diye bir ibare kullandım değil mi? O char'lar haklı yere ban atılan char'lar. Ve sebebinin de bilgim dışında olduğunu söyledim. Ama xHARBISAKATx ve Asus nickli karakterlerimin banı haksız yere atılmıştı ve açıldı. Şimdi bende onların SS'ini alır at gözlüğü kılıflı başının önüne tutayım mı? Yazdıklarımı anlamadan boş boş konuşuyorsun. Aklımın sadakasını külfetin kaldırmaz ki vereyim!