Jump to content

xYAHYAx - YAHYAISDIBACKKKKKKK - •ADALET• ALL REPORT MACRO VİSUAL BUG... (videos)

Recommended Posts

1 minute ago, NotSoBad said:

sana yahyanın bi ifşasını koyarım buraya ağlarsın dün gece ağladığın gibi asdssdjkasda. mkdum illegal piçleri bi de gelmiş forumda ağlıyor. bunları neden burada tutuyorsunuz anlamıyorum @GM_Thanos yahyanın hala gb borcu var bize. onu en son öyle bi evire çevire dövdük ki 1 hafta sonra serverdan ban yedi :DDDDDDDD şimdi sıra bunlarda. bu kadar ağlayıp zırlayanın sonu hep aynı oldu. para ile char alıp item alıp dizenler kxp ile oynayanlar vs diyor. sen sadece dayaklıksın olum. ilk ve son cevabım bu sana. sen ufak bir zavallı detaysın zaten mkduklarım. ağlayın sağda solda şimdi uahuasdhdjkalsda

CSW de 3 party kesemeyince bu kadar ağlama be. Sen geçen dblerde GM olup oyun oynayan ve haksız yere size kafan tutanları banlayan adamlarsınız. Şu an da bile ban yesek yeridir sonuçta kesemiyorsunuz :)

1 minute ago, xBurak said:

o yüzden mi korkutan mage bastınız buyrunuz biz buradayız bekliyoruz tabi yürek lazım

server boyunca sizin clanınız dahil serverdaki hiç bir clan bizi vsde kesemedi sen neyin kafasını yaşıyorsun " allah rakibinde akıllısını versin " yazık sizin kafanıza.
ulan o kadar video çektik bide böyle konuşmayın diye yinede yeterli degil demekki ne yapsak nafile bak 1 kere kesemediniz bizi server açılalı 3 ay oldu 1 kere ölmedik sizin clanınıza yani boş yapmayın arkadaşlar günlüğünüze yazın bunları. :D

• Like 1

6 minutes ago, batuhanyilmaz said:

Siz sanırım PK atarken toplama party ile PK atıyorsunuz yada Discord TS3 gibi proğramlar da konuşarak oyun oynamıyorsunuz. Komut verilirken komutun uygulanması ne kadar kusursuzsa siz böyle tren party diye ağlarsınız. Ben bir db priest oynarken warior gibi isim tutup verilen isme parasite malice veyahutta tutamadığım zaman torment açabiliyorsam. Sizin "...... beyinli" wariorlarınızında bunu yapması gerekir. Artık k0xp diye diye ağladınız artık bizde sıkıldık ne derseniz deyin ama sizin amacınızın ADALET klanını banlattırıp bowlda boş farm atarak gb satmak olmuş anlaşılan. İyi Forumlar.

Şimdide aba altından sopa gösteriyorsunuz. Resmen bizi banlarsanız pk dönmez gibi bir algınız var, hem visual bug ile w sol clicki makroya yazdırtıp uçarak kaçarak vuruyosunuz 3-4 mesafeden vuruyorsunuz hemde burada kelime yapıyosunuz.

2 minutes ago, batuhanyilmaz said:

CSW de 3 party kesemeyince bu kadar ağlama be. Sen geçen dblerde GM olup oyun oynayan ve haksız yere size kafan tutanları banlayan adamlarsınız. Şu an da bile ban yesek yeridir sonuçta kesemiyorsunuz :)

kesmek değil kanka içinden geçtim kahkaha ata ata bağırta bağırta dövdüm seni asdasjkdlasda. tineri bırak kimyasalı bırak beynin uçmuş amk. herkesin dilinde aynı bok baydı. gm değildim ama babanım senin evladım anladığın dilden konuşayım. iyi ağlayın forumda toplaşın. göz yaşlarınızı dökün iyice :DDDDDDDDDD mkdum kxper piçleri kudurun

Edited by NotSoBad
  • Like 1

Just now, TRY2KİLLM3 said:

Şimdide aba altından sopa gösteriyorsunuz. Resmen bizi banlarsanız pk dönmez gibi bir algınız var, hem visual bug ile w sol clicki makroya yazdırtıp uçarak kaçarak vuruyosunuz 3-4 mesafeden vuruyorsunuz hemde burada kelime yapıyosunuz.

Her şey incelenir her şey ortada ağlamaya gerek yok. Videonu attın her şeyi gösterdin izlenir ve incelemeye alınır. İstediğiniz xYAHYAx karakterinin banlanmasıydı onuda yaptırdınız incelemeye alındı. 

Just now, NotSoBad said:

kesmek değil kanka içinden geçtim kahkaha ata ata bağırta bağırta dövdüm seni asdasjkdlasda. tineri bırak kimyasalı bırak beynin uçmuş amk. herkesin dilinde aynı bok baydı. gm değildim ama babanım senin evladım anladığın dilden konuşayım. iyi ağlayın forumda toplaşın. göz yaşlarınızı dökün iyice :DDDDDDDDDD 

Eminim öyle yapmışsındır :)

l

4 minutes ago, NotSoBad said:

sana yahyanın bi ifşasını koyarım buraya ağlarsın dün gece ağladığın gibi asdssdjkasda. mkdum illegal piçleri bi de gelmiş forumda ağlıyor. bunları neden burada tutuyorsunuz anlamıyorum @GM_Thanos yahyanın hala gb borcu var bize. onu en son öyle bi evire çevire dövdük ki 1 hafta sonra serverdan ban yedi :DDDDDDDD şimdi sıra bunlarda. bu kadar ağlayıp zırlayanın sonu hep aynı oldu. para ile char alıp item alıp dizenler kxp ile oynayanlar vs diyor. sen sadece dayaklıksın olum. ilk ve son cevabım bu sana. sen ufak bir zavallı detaysın zaten mkduklarım. ağlayın sağda solda şimdi uahuasdhdjkalsda

Lan kuduruk dün 2 party mele ile düşüremediğin için mi kudurdun :D yüreğiniz yok bilader karşımıza çıkmaya hep 8 v 16 mecbursunuz ağlama seviyesiz seni nasıl kudurtmuşsak.

• Sad 1

1 minute ago, batuhanyilmaz said:

Her şey incelenir her şey ortada ağlamaya gerek yok. Videonu attın her şeyi gösterdin izlenir ve incelemeye alınır. İstediğiniz xYAHYAx karakterinin banlanmasıydı onuda yaptırdınız incelemeye alındı. 

Amacım xYAHYAx karakterinin banlanması değil amacım sizin clanınızda bu buga sahip olup bangır bangır kullanan herkesi banlatmak. Bu bugu kullanan herkes banlanmadılır. Ya teker teker banlanacaksınız yada bu bugun önüne geçilecek patch atılmalıdır. Ekstraya gerek yok

6 minutes ago, NotSoBad said:

evet evlat tam olarak öyle oldu :DDDDDDDDD kafası gitmiş bunun alın yerine bir başkası gelsin boş yapsın beyni yandı bunun mk AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH 

Edepsizligin lüzumu yok . Burası bir forum ve saygı çerçevesinde tartışın . Konu hakkında yorum yapmak istemiyordum ama herkes kendine yakışanı yapar. Edepsizlik yaparak elinize birşey geçmez ve bu beyin yaşınızı gösterir 

• Like 1

38 minutes ago, whoisnext said:

server boyunca sizin clanınız dahil serverdaki hiç bir clan bizi vsde kesemedi sen neyin kafasını yaşıyorsun " allah rakibinde akıllısını versin " yazık sizin kafanıza.
ulan o kadar video çektik bide böyle konuşmayın diye yinede yeterli degil demekki ne yapsak nafile bak 1 kere kesemediniz bizi server açılalı 3 ay oldu 1 kere ölmedik sizin clanınıza yani boş yapmayın arkadaşlar günlüğünüze yazın bunları. :D

biz sizin gibi video çekme meraklısı olmadığımız için böyle rahat konuşabiliyorsun biliyorum ama yerden kalkamadığınız zamanları unuttunuz galiba :) dediğim gibi biz buradayız her zaman bekleriz 😘

35 minutes ago, batuhanyilmaz said:

Banlanmadan tamamladığınız tek server yok. Burda isim yapmış,tebrik edilmiş bir sürü iyi clan oldu yıllar içinde. Size iyi diyen sizden başka kimse yok. Herkes kxper diyor. İnsan oturur bir düşünür çok mu belli ettik acaba diye :) Sadece prof yönetim ve oyuncuları değil bütün pvp camiası salak, bir siz akıllısınız ak :) Ban yemeden bitirebildiğiniz herhangi bir server olursa haber edin madalya gönderelim.

• Haha 2

26 minutes ago, DerWeiher said:

Banlanmadan tamamladığınız tek server yok. Burda isim yapmış,tebrik edilmiş bir sürü iyi clan oldu yıllar içinde. Size iyi diyen sizden başka kimse yok. Herkes kxper diyor. İnsan oturur bir düşünür çok mu belli ettik acaba diye :) Sadece prof yönetim ve oyuncuları değil bütün pvp camiası salak, bir siz akıllısınız ak :) Ban yemeden bitirebildiğiniz herhangi bir server olursa haber edin madalya gönderelim.

İftiralara gerek yok sen warioru bozup çektiğin gblerle oyun oynamaya çalışma siz ve sizler gibileri adam yerine koyan yok.

54 minutes ago, xBurak said:

biz sizin gibi video çekme meraklısı olmadığımız için böyle rahat konuşabiliyorsun biliyorum ama yerden kalkamadığınız zamanları unuttunuz galiba :) dediğim gibi biz buradayız her zaman bekleriz 😘

Yalan konuşarak kendini tatmin etmeye çalışan bir ezogelinsin. Server başından beri meleeyken hiçbir büyük clana düşmedik . Ancak rakip bulamadığımızdan mage bastık. Keza ben bu büyük clanları sayarken inanın ADALET'i saymıyordum. En son sanırım nbk 2015 editon ile yahyanın 2-3 warrioru birleşip bu clanı kurdunuz ancak 7v8 6v8 bile kestik sizleri. Cidden rivalımız olacak statüde değilsiniz. Keza yahya bizden rica etmişti 1-2 vs attığımız videoyu koymayın diye ancak sizlere sanırım bu durumu anlatmamış. Biz meleeyken karşımızda ayakta kalabilecek insanlar değildiniz bunun farkındasınızdır muhtemelen, ki yahya'nın hiçbir şekilde body block yememesine rağmen bize karşı yatalak olmanız muhtemelen sizleri incitti. Batuhan kardeşim de boyundan büyük laflar ediyor ben onu tut şu kolsuz priyi diye tutturuyordum yine livinmind az da olsa pozisyon alıyordu. Konuştuğunuzun onda birini yaptığınız günleri görürüm umarım da şu serverlarda biraz daha rekabet artar. Dolayısıyla hile ile bile kesemediğin clana dil uzatma canım. Ama bu profkoda bu racon var charları bozduğumuzda vsye çağırmalar falan biz warriorken ortalama 12 snde düşen partinin kestiği racona bak. Herkese iyi forumlar. Umarım nikos artık spawnlanır da bu drama çukuruna bir son verir. 

Edited by Bhromka

34 minutes ago, batuhanyilmaz said:

İftiralara gerek yok sen warioru bozup çektiğin gblerle oyun oynamaya çalışma siz ve sizler gibileri adam yerine koyan yok.

Ya sen kimdin zubuk. Laga luga yapma uza mk mali seni ya. 2 kisi cevap verince kendini adam yerine koydu lavuk. Hadi yallah TR swlerine, rahat k0xp kullanirsiniz.

23 minutes ago, Bhromka said:

Yalan konuşarak kendini tatmin etmeye çalışan bir ezogelinsin. Server başından beri meleeyken hiçbir büyük clana düşmedik . Ancak rakip bulamadığımızdan mage bastık. Keza ben bu büyük clanları sayarken inanın ADALET'i saymıyordum. En son sanırım nbk 2015 editon ile yahyanın 2-3 warrioru birleşip bu clanı kurdunuz ancak 7v8 6v8 bile kestik sizleri. Cidden rivalımız olacak statüde değilsiniz. Keza yahya bizden rica etmişti 1-2 vs attığımız videoyu koymayın diye ancak sizlere sanırım bu durumu anlatmamış. Biz meleeyken karşımızda ayakta kalabilecek insanlar değildiniz bunun farkındasınızdır muhtemelen, ki yahya'nın hiçbir şekilde body block yememesine rağmen bize karşı yatalak olmanız muhtemelen sizleri incitti. Batuhan kardeşim de boyundan büyük laflar ediyor ben onu tut şu kolsuz priyi diye tutturuyordum yine livinmind az da olsa pozisyon alıyordu. Konuştuğunuzun onda birini yaptığınız günleri görürüm umarım da şu serverlarda biraz daha rekabet artar. Dolayısıyla hile ile bile kesemediğin clana dil uzatma canım. Ama bu profkoda bu racon var charları bozduğumuzda vsye çağırmalar falan biz warriorken ortalama 12 snde düşen partinin kestiği racona bak. Herkese iyi forumlar. Umarım nikos artık spawnlanır da bu drama çukuruna bir son verir. 

Bu ne ego be kardeşim siz neymişsiniz böyle oysa ki vs de düşeceğinizi anlayınca aynı anda town atan ekipsiniz bence bu kadar böbürlenmeyin ama sizde haklısınız sizin gibi video çekmiyorduk şuan için aynı şeyi söyleyemem herzaman video açık her zaman heryerde herkesi vsye bekleriz :)

Kardeşim bilenler bilir Gamblers ve Legendary birbiriyle pek iyi geçinemez.Hatta forumlarda açılan konular karşılıklı hunharca kirletilir öyle bir geçinememektir bu. Ama yiğidi öldür hakkını ver demişler.Şu bir gerçek bu serverda Legendary Melee oynarken ben kesebilen görmedim.Buna bizde dahildik.Şimdi gidip iş yoğunluğu eksik adam vs gibi şeylerle kendime bir bahane bulmuş olurum.Her ne kadar bunlar gerçeklerde olsa bu db'nin başından beri 10 kere denk geldiysek 3e7 olmuştur kesimler en fazla. O yüzden bari sallarken biraz ufaktan sallayında en azından kulağa mantıklı gelsin.

İkincisi Yahyaya söyleyin 400gb borcunu getirsin sonra sizinle 8vs8 atarız batuhan kardeşim.Önce sözünün eri olacak delikanlı olacak. Sonra gelip burda gelin 8v8 diyin. Borcunu ödemediği sürece onu Gamblers'ta takan yok.

Kullandığınız program,tbl macro vs nedir bilmem.Size kullanmadıklarınızı sayın desem. 1de kalırsınız gerisi gelmez

• Like 7