Jump to content

xYAHYAx - YAHYAISDIBACKKKKKKK - •ADALET• ALL REPORT MACRO VİSUAL BUG... (videos)

Recommended Posts

TR: Gm ekibinden bu bug olayını düzeltmelerini istiyorum. Lütfen bu illegal oyun düzenini seven ADALET ekibi bu bug sayesinde uzaklardan descent atıyor. Uzaklardan vuruyor. Hemen hemen tüm clan üyelerinde bu makrolu bug bulunmakta.
-------------------
EN: I'm asking the GM team to fix this bug. Please, the ADALET clan, who loves this illegal game order, is descending from far away thanks to this bug. It shoots from afar. Almost all clan members have this macro bug. @nikos32 @GM_Phobos @GM_Thanos @Majesty@Seraphim @Sheriff

Edited by Majesty
video link removed
  • Thanks 2
  • Haha 1

8vs8 e kimse gelemiyor anladık. 8vs16da gene yok bu adamlar nasıl tek z tutuyor diye ağlıyorsunuz onuda anladık. Bari aranızdan biride çıkıp desin ki ulan adamlar harbi z tutuyor harbi clanmış bu adamlar desin. Bu kadar item yaptık hepimizde deli dehşet itemler var ama adamları towna bir türlü gönderemiyoruz acaba niye bizim neyimiz eksik gibi soruları biraz kendinize sorun kardeşim ya. Her seferinde bu adamları böyle meşgul etmeyin. Bizde her türlü bokun olduğunuda düşün düşünebilirsin de fakat 8vs8 ayarlayın iddialı atalım @Majesty hocamız gelip izlesin.

• Sad 1

Just now, batuhanyilmaz said:

8vs8 e kimse gelemiyor anladık. 8vs16da gene yok bu adamlar nasıl tek z tutuyor diye ağlıyorsunuz onuda anladık. Bari aranızdan biride çıkıp desin ki ulan adamlar harbi z tutuyor harbi clanmış bu adamlar desin. Bu kadar item yaptık hepimizde deli dehşet itemler var ama adamları towna bir türlü gönderemiyoruz acaba niye bizim neyimiz eksik gibi soruları biraz kendinize sorun kardeşim ya. Her seferinde bu adamları böyle meşgul etmeyin. Bizde her türlü bokun olduğunuda düşün düşünebilirsin de fakat 8vs8 ayarlayın iddialı atalım @Majesty hocamız gelip izlesin.

Senin aklınla zorun var sanırım. Sizinle ne bir 8vs8 atmışlığım var ne başka bir durum sadece normal pkda absürt bir şekilde uzaklardan vuran arkadaşlarınız var. Benim derdim onunla mesele kesmek kesilmek veya tbl editör gibi programlar kullanmak değil mesele visual bugu w+ sol click şeklinde makroya yazdırtmak ve oyunu İLLEGAL durumda kendi lehine çeviren bugu makronuza yazdırtmanız. Umarım bu videoyu @Majestyilgili gm ekibine atar hem türkçe hem ingilizce şeklinde editledim. En doğru karar olarak bu " glitch " yapmaktan dolayı uzaktan vuran her clan arkadaşın BAN yer. Ve %100 eminim " xSERDENGECTIx " isimli arkadaştada var bu olay sadece videoyla kanıtlanmamış galiba karakterini değişti veya ncs attı o arkadaşta yeni nicki xTHORx... Umarım bu oyunu oyunun açıklarından faydalanarak kullanan herkes birgün ban yer ve server %100 legal oyunculanın pk attığı zevk aldığı bir server haline gelir.

• Like 1

27 minutes ago, batuhanyilmaz said:

Bu tartışma anlaşılan gittikçe uzayacak sana ve senin gibi serverde oynayan diğer oyuncularada laf anlatmaktan yorulduk. Videolarını çeker atarsın @Majesty adlı arkadaşımız incelemeleri yapar gerekirse bilgisayarlara bağlanırlar ve inceleme yaparlar. Konuyu burada noktalıyorum iyi forumlar.

ADALET ve kalkınma partisinin profko versiyonu gibisiniz kankalar valla tam komedisiniz bilinen birşeyi nasıl inkâr ediyorsunuz hala anlayamıyorum 🤣🤣

• Haha 1

2 minutes ago, keldusmani said:

ADALET ve kalkınma partisinin profko versiyonu gibisiniz kankalar valla tam komedisiniz bilinen birşeyi nasıl inkâr ediyorsunuz hala anlayamıyorum 🤣🤣

Her şey ortada merak etme kesilince bükemediğiniz eli öpmeyi bilmiyorsanız bundan sonra öpeceğiniz tek şey " şey " olur. GB farmcıları sizi

2 minutes ago, batuhanyilmaz said:

Bir insan 8vs 16da kesilirse ve bu adamlarda iron set olursa ne olmasını beklersin hocam tabi ki böyle bir savunma olacak.

Harbiden aklınla zorun var konu 8vs8 değil konu kesmek değil kesilmek değil. Bazı şeyleri kafana zorla sokarakmı anlatmak lazım anla artık dostum. Konu sizin arkadaşların legal olmadığı konu sizin arkadaşınız olan xYAHYAx'in video kayıtlı bir şekilde %100 bariz şekilde visual bug yaptığı ve bu bugun nasıl yaptığını a'dan z'ye videoda anlattım. Majesty ilgili gm ekibine videoyu ulaştırdığına gün içinde net bir karar alınacaktır. O karar net bir şekilde açıklandığında eğer bu post yorumları kapatılmamışsa gelip "😁" emojisini atacağım 

4 minutes ago, TRY2KİLLM3 said:

Harbiden aklınla zorun var konu 8vs8 değil konu kesmek değil kesilmek değil. Bazı şeyleri kafana zorla sokarakmı anlatmak lazım anla artık dostum. Konu sizin arkadaşların legal olmadığı konu sizin arkadaşınız olan xYAHYAx'in video kayıtlı bir şekilde %100 bariz şekilde visual bug yaptığı ve bu bugun nasıl yaptığını a'dan z'ye videoda anlattım. Majesty ilgili gm ekibine videoyu ulaştırdığına gün içinde net bir karar alınacaktır. O karar net bir şekilde açıklandığında eğer bu post yorumları kapatılmamışsa gelip "😁" emojisini atacağım 

Bende artık yorum yapmayı bırakıyorum odun kafalı insanlarsınız.

batuhan sen ne yüzsüz ne pişkin ne yalancı bi adamsın be birader . Anladık kuldan utanmanız yok sizinde Allah korkunuzda kalmamış . Kimyasal kullanmaktan beyniniz çürümüş iyice. Biz sana diyoruz ki siz visual macrocusunuz . Sen diyorsun ki gel 8 v 8 gel 8 v 16 . Dün csw de tren parti yaptınız hepimiz ilzedik ortada bir tane gm yoktu csw de onun rahatlıgı ile dolanıp durdunuz . 5 yaşında ki komşu çocuğu gibisin . Biz size macrocsunuz diyoruz . Sen saçma sapan cevaplar veriyosun yok 8 v 8 yok 8 v  16 yok bilgisayarlarımız incelensin zırt vırt . Bilgisayarını inecelese nolur incelemese nolur . Gömersin dosyayı rar halinde atarsın bi yere saklarsın olmadı usb ye atar cıkarırsın pc denj siler gidersin . Log'lar ortada Nikos gelsin sadece yahya değil . Hepinize tek tek ban atması lazım . zer0telorance clanından daha betersiniz her türlü hile hurda macro bug illegal yolu kullanmak sizde . inkar sizde yalan sizde demegoji sizde . Birinizde çıkıp delikanlı gibi biz bunu kullanıyoruz .. Ama majesty çıkıp ne diyor 2 defa strike yemiş zaten . adam ortaya kapı gibi kanıt koyuyor . Onu bile yalanlıyorsunuz .. Herşeyi geçtim kimyasala hayır be olm :D devlet torbacılıktan almaz nikos macrodan banlamaz hayatı tesadüfen yaşıyosunuz 

• Haha 1

38 minutes ago, Toma said:

batuhan sen ne yüzsüz ne pişkin ne yalancı bi adamsın be birader .

bu arkadaşları vsde kessenizde biz öyle bi vs atmadık diye söylenirler bunların kafalarına biz okadar çok vurdukki videolu kanıtıda var ama arkadaşlar inkar ediyor o yüzden bu tiplerden uzak durun bir zamanlar clan başkanları videolarımızı youtube yüklemeyin diye pm atıyordu :D

38 minutes ago, Toma said:

batuhan sen ne yüzsüz ne pişkin ne yalancı bi adamsın be birader . Anladık kuldan utanmanız yok sizinde Allah korkunuzda kalmamış . Kimyasal kullanmaktan beyniniz çürümüş iyice. Biz sana diyoruz ki siz visual macrocusunuz . Sen diyorsun ki gel 8 v 8 gel 8 v 16 . Dün csw de tren parti yaptınız hepimiz ilzedik ortada bir tane gm yoktu csw de onun rahatlıgı ile dolanıp durdunuz . 5 yaşında ki komşu çocuğu gibisin . Biz size macrocsunuz diyoruz . Sen saçma sapan cevaplar veriyosun yok 8 v 8 yok 8 v  16 yok bilgisayarlarımız incelensin zırt vırt . Bilgisayarını inecelese nolur incelemese nolur . Gömersin dosyayı rar halinde atarsın bi yere saklarsın olmadı usb ye atar cıkarırsın pc denj siler gidersin . Log'lar ortada Nikos gelsin sadece yahya değil . Hepinize tek tek ban atması lazım . zer0telorance clanından daha betersiniz her türlü hile hurda macro bug illegal yolu kullanmak sizde . inkar sizde yalan sizde demegoji sizde . Birinizde çıkıp delikanlı gibi biz bunu kullanıyoruz .. Ama majesty çıkıp ne diyor 2 defa strike yemiş zaten . adam ortaya kapı gibi kanıt koyuyor . Onu bile yalanlıyorsunuz .. Herşeyi geçtim kimyasala hayır be olm :D devlet torbacılıktan almaz nikos macrodan banlamaz hayatı tesadüfen yaşıyosunuz 

Siz sanırım PK atarken toplama party ile PK atıyorsunuz yada Discord TS3 gibi proğramlar da konuşarak oyun oynamıyorsunuz. Komut verilirken komutun uygulanması ne kadar kusursuzsa siz böyle tren party diye ağlarsınız. Ben bir db priest oynarken warior gibi isim tutup verilen isme parasite malice veyahutta tutamadığım zaman torment açabiliyorsam. Sizin "...... beyinli" wariorlarınızında bunu yapması gerekir. Artık k0xp diye diye ağladınız artık bizde sıkıldık ne derseniz deyin ama sizin amacınızın ADALET klanını banlattırıp bowlda boş farm atarak gb satmak olmuş anlaşılan. İyi Forumlar.

4 minutes ago, whoisnext said:

bu arkadaşları vsde kessenizde biz öyle bi vs atmadık diye söylenirler bunların kafalarına biz okadar çok vurdukki videolu kanıtıda var ama arkadaşlar inkar ediyor o yüzden bu tiplerden uzak durun bir zamanlar clan başkanları videolarımızı youtube yüklemeyin diye pm atıyordu :D

siz daha burdamısınız reklam gibi olmasın ama ko4funda falan değilmisiniz ya ? Pardon gbleri satmaya girdiniz mageleride bozmuştunuz unuttum özür dilerim.

1 minute ago, batuhanyilmaz said:

Siz sanırım PK atarken toplama party ile PK atıyorsunuz yada Discord TS3 gibi proğramlar da konuşarak oyun oynamıyorsunuz. Komut verilirken komutun uygulanması ne kadar kusursuzsa siz böyle tren party diye ağlarsınız. Ben bir db priest oynarken warior gibi isim tutup verilen isme parasite malice veyahutta tutamadığım zaman torment açabiliyorsam. Sizin "...... beyinli" wariorlarınızında bunu yapması gerekir. Artık k0xp diye diye ağladınız artık bizde sıkıldık ne derseniz deyin ama sizin amacınızın ADALET klanını banlattırıp bowlda boş farm atarak gb satmak olmuş anlaşılan. İyi Forumlar.

sana yahyanın bi ifşasını koyarım buraya ağlarsın dün gece ağladığın gibi asdssdjkasda. mkdum illegal piçleri bi de gelmiş forumda ağlıyor. bunları neden burada tutuyorsunuz anlamıyorum @GM_Thanos yahyanın hala gb borcu var bize. onu en son öyle bi evire çevire dövdük ki 1 hafta sonra serverdan ban yedi :DDDDDDDD şimdi sıra bunlarda. bu kadar ağlayıp zırlayanın sonu hep aynı oldu. para ile char alıp item alıp dizenler kxp ile oynayanlar vs diyor. sen sadece dayaklıksın olum. ilk ve son cevabım bu sana. sen ufak bir zavallı detaysın zaten mkduklarım. ağlayın sağda solda şimdi uahuasdhdjkalsda

• Like 1

4 minutes ago, whoisnext said:

o yüzden mi korkutan mage bastınız buyrunuz biz buradayız bekliyoruz tabi yürek lazım :)