Jump to content

Recommended Posts

4 hours ago, Raspberry said:

Sonra itemlarını aktardı, "TL" ile sattı ve başka bir hesapla oynamaması için hiçbir engel yok.

Yani bu durumda da xYAHYAx'nın geçici olarak xTHORx karakteri ile oynadığı gibi, kalıcı olarak ceza alsa dahi soruna net bir çözüm gelmeyecek. Kaldı ki clanındaki bir çok kişi benzer açıkları ve hileleri kullanıyor.

Daha kesin bir çözümü olmalı.

Thor un sahibi başka bir arkadaş niye bilmediğiniz şeyleri biliyor gibi aktarıyorsunuz çok ilginç. Evet hepimiz hileyiz GM ler de salak bizi banlamıyor. Aptallaşmayın artık. Kafemizden bir tane çocuk GB aldı diye 6 tane charımız ban yedi. O kadar itemli charlarımızla hile açıyoruz ban yemek için. Bizi karalayan herkese sesleniyorum anlaşmalı videolu bütün clanlarla 8 v 8 atarız burdan ağlamayı kesin artık. 

12 minutes ago, METEHAN20 said:

Thor un sahibi başka bir arkadaş niye bilmediğiniz şeyleri biliyor gibi aktarıyorsunuz çok ilginç. Evet hepimiz hileyiz GM ler de salak bizi banlamıyor. Aptallaşmayın artık. Kafemizden bir tane çocuk GB aldı diye 6 tane charımız ban yedi. O kadar itemli charlarımızla hile açıyoruz ban yemek için. Bizi karalayan herkese sesleniyorum anlaşmalı videolu bütün clanlarla 8 v 8 atarız burdan ağlamayı kesin artık. 

Oyuncuların, sizin illegal yazılım kullandığınız için şikayet ettiğini anlamadın sanırım. Hala 8v8 diyorsun, kimse sizin doğru dürüst oyun oynadığınızı düşünmüyor. İnsanlar emekle gelip sizin gibi emek hırsızlarıyla neden uğraşsın ?

Yahya gelip yüzsüzce hile kullanmıyorum diyip millete açık açık yalan söylerken, clandan arkadaşlarınızın kullandığınız editör programına kadar ne haltlar yediğinizi anlattığı için, saçma laflarını sadece gülerek okuyorum.

Siz yalancısınız, siz emek hırsısınız, siz hilecisiniz ve böyle kalacaksınız.

Edited by Raspberry

6 minutes ago, Raspberry said:

Oyuncuların, sizlerin illegal yazılım kullandığınız için şikayet ettiğini anlamadın sanırım. Hala 8v8 diyorsun, kimse sizin doğru dürüst oyun oynadığınızı düşünmüyor. İnsanlar emekle gelip sizin gibi emek hırsızlarıyla neden uğraşsın ?

Yahya gelip yüzsüzce hile kullanmıyorum diyip millete açık açık yalan söylerken, clandan arkadaşlarınızın kullandığınız editör programına kadar ne haltlar yediğinizi anlattığı için, saçma laflarını sadece gülerek okuyorum.

Editör programı ne hocam?  Neyi editliyormuşuz?  Kıçınızdan element uydurmaya o kadar bayılıyorsunuz ki..  Şu hile tbl macro söylentileriniz bizi övmekten başka hiçbir işe yaramıyor inan yada inanma umurumuzda değil ama legal bir şekilde oynadık ve oynuyoruz.

Elinde varsa kanıt tbl macro koxp hile videomuz atarsın buraya hepimiz görürüz. Yoksa burda kuru sıkmayla olmuyor.

Neymiş klandan arkadaşlar anlatmışmış.. Cem Yılmaz Bodrum da kaza ettikten sonra yerine geçmeye mi karar verdin hocam? Bayağı bir komiksin de.  Göster varsa anlatılanları ss ses kaydı ama bizden biri olduğunu kanıtlayarak. Yoksa tsye dcye veya pmden ben x klanından x kişi diye senaryoyu herkes yapar birini karalamak istediğinde 😊

1 hour ago, METEHAN20 said:

Metehan ,

Sen akıllı bir insanı aptal yaparsın , seviyen çok düşük. Yapma gözünü seveyim insanlara ahmakça cevaplar verme. Daha ne kadar küçük düşeceksin. Yapma üzme insanları.. 

24 minutes ago, K4d1r said:

Metehan ,

Sen akıllı bir insanı aptal yaparsın , seviyen çok düşük. Yapma gözünü seveyim insanlara ahmakça cevaplar verme. Daha ne kadar küçük düşeceksin. Yapma üzme insanları.. 

Boş yapmaktan başka ne işe yararsın ki sen kadir? Czde görüp kesmeye bile tenezzül etmediğimiz bir insanın buradan ağlamasının ve o +8 wood stafınla servere hiç bir katkının olmadığını düşünüyorum. Neyse sen cardinal kesmeye devam et  

1 hour ago, Raspberry said:

Oyuncuların, sizin illegal yazılım kullandığınız için şikayet ettiğini anlamadın sanırım. Hala 8v8 diyorsun, kimse sizin doğru dürüst oyun oynadığınızı düşünmüyor. İnsanlar emekle gelip sizin gibi emek hırsızlarıyla neden uğraşsın ?

Sen yalancısın, sen insanların emeklerini boşa çıkartmaya çalışan bir acizsin sen bomboş bir insansın ve öyle kalacaksın.

15 minutes ago, xBurak said:

Sen yalancısın, sen insanların emeklerini boşa çıkartmaya çalışan bir acizsin sen bomboş bir insansın ve öyle kalacaksın.

18 minutes ago, batuhanyilmaz said:

Kimmiş lan emek hırsızı velet. Sen sitelerden GB çekerken sitelerden İron Neck-İron Belt ararken biz gece gündüz fragment gem farmı atıyoruz. Emek hırsızlıgı siz ve sizin gibilere yakışır sadece bunu aklından çıkarma.

25 minutes ago, xBurak said:

Boş yapmaktan başka ne işe yararsın ki sen kadir? Czde görüp kesmeye bile tenezzül etmediğimiz bir insanın buradan ağlamasının ve o +8 wood stafınla servere hiç bir katkının olmadığını düşünüyorum. Neyse sen cardinal kesmeye devam et  

1 hour ago, rhena said:

Editör programı ne hocam?  Neyi editliyormuşuz?  Kıçınızdan element uydurmaya o kadar bayılıyorsunuz ki..  Şu hile tbl macro söylentileriniz bizi övmekten başka hiçbir işe yaramıyor inan yada inanma umurumuzda değil ama legal bir şekilde oynadık ve oynuyoruz.

Elinde varsa kanıt tbl macro koxp hile videomuz atarsın buraya hepimiz görürüz. Yoksa burda kuru sıkmayla olmuyor.

Neymiş klandan arkadaşlar anlatmışmış.. Cem Yılmaz Bodrum da kaza ettikten sonra yerine geçmeye mi karar verdin hocam? Bayağı bir komiksin de.  Göster varsa anlatılanları ss ses kaydı ama bizden biri olduğunu kanıtlayarak. Yoksa tsye dcye veya pmden ben x klanından x kişi diye senaryoyu herkes yapar birini karalamak istediğinde 😊

2 hours ago, METEHAN20 said:

Siz aciz ve sefil insanlarsınız. Adalet diye taşak geçer gibi ağlıyorsunuz, haksızın suçlunun sesi daha çok çıkıyor.

Ne haliniz varsa görün, tüm server ne mal olduğunuzu biliyor.

Unutmayın dışarıdan size yanaşan herkes sadece sizi kullanmak için yakınlaşıyor. Hiçbir zaman oyuncular arasında kendi it sürünüzün dışında iyi oyuncu olarak hatırlanmayacaksınız.

Şimdi sabaha kadar havlayın, size adam muamelesi yapıp cevap vermeyeceğim...

Edited by Raspberry

1 hour ago, Raspberry said:

Siz aciz ve sefil insanlarsınız. Adalet diye taşak geçer gibi ağlıyorsunuz, haksızın suçlunun sesi daha çok çıkıyor.

Ne haliniz varsa görün, tüm server ne mal olduğunuzu biliyor.

Unutmayın dışarıdan size yanaşan herkes sadece sizi kullanmak için yakınlaşıyor. Hiçbir zaman oyuncular arasında kendi it sürünüzün dışında iyi oyuncu olarak hatırlanmayacaksınız.

Şimdi sabaha kadar havlayın, size adam muamelesi yapıp cevap vermeyeceğim...

lan ekmekci keko seni ciddiye aldığımızı sanıyorsun yok sen gb çekerken demiş bide :D yazık o ufak beynine senin nerede o iron necklen he oyunfordan tlye çevirip lolipop mu aldın yoksa :D sen ve senin gibi aciz şımarık veletler her gittiği swyi sömürüp cebine ciklet parası koymakla meşgul iken biz kimlere kimlere koymuşuz biraz araştır çocuk kendi kendini burada rezil etme hadi git biraz daha gem kas da çikolata paranı çıkar aaa ama gb kuru düştü demi sen o zaman cuma günleri yeni sunucu bak oradan daha güzel gb kasarsın fakir velet seni 

3 hours ago, xBurak said:

Burak , sana ben kemik atmadım daha abicim sen havlama. Çok havlayacaksan ağızlık alayım sana. Boş muhabbet yapma ne bok olduğunuzu tüm server biliyor. Bana maval okuma. Git adalet diye bahsettiğin clanda havlamaya devam et. 

54 minutes ago, K4d1r said:

Burak , sana ben kemik atmadım daha abicim sen havlama. Çok havlayacaksan ağızlık alayım sana. Boş muhabbet yapma ne bok olduğunuzu tüm server biliyor. Bana maval okuma. Git adalet diye bahsettiğin clanda havlamaya devam et. 

gerçekten beni kendi seviyene çekebileceğini mi sanıyorsun benim için yok hükmündesin kadircik

1 hour ago, K4d1r said:

Elindeki Wood 8 e göre iddialı konuşuyorsun Kadirciğim boş yapma lütfen görende seni burda bir şey zannedecek bizim sayemizde sana prim yok sana cevapta yok 

1 hour ago, METEHAN20 said:

Elindeki Wood 8 e göre iddialı konuşuyorsun Kadirciğim boş yapma lütfen görende seni burda bir şey zannedecek bizim sayemizde sana prim yok sana cevapta yok 

Nasıl cevap veriyorsun anlamıyorum zaten , yüzsüz seni. İşine bak hadi git çöplüğünde debelen oralet seni

Merhaba,

Bütün yorumları teker teker okudum. Daha önce de söylediğim gibi; ihtiyati bir ban söz konusu. Fakat her ne kadar ihtiyati de olsa ben bu uzaklaştırmanın doğru olduğu kanaatindeyim. Çünkü uzaklaştırmaya sebep olan video dikkatli incelendiğinde olayın görüntü hatasından çok daha fazlası olduğu anlaşılacaktır. Aynı karakter bir önceki sunucumuzda yine aynı sebepten benzer bir video ile sunucudan uzaklaştırıldı. Bu taraftan bakınca ben verilen cezayı kesinlikle doğru buluyorum. Topluluk ya da ben bu cezayı her ne kadar onaylasak da son söz yine sunucu sahibine aittir ve vakti geldiğinde gerekli incelemeyi yapacaktır. Bu 1 gün de sürebilir, 1 ay da sürebilir. Asla ama asla bunu yavaşlattığımızı ya da üstüne yattığımızı düşünmeyiniz lütfen.

Bilgisayarların incelenmesi, ya da daha önceden incelenmiş olması kimsenin asla hile yapmayacağı ya da yapmamış olduğu anlamına gelmez. Bir yaptırım yapılırken karakterin eşya durumu, PUS harcaması, aylarını ya da yıllarını vermiş olması yapılan ya da yapılacak olan yaptırımda herhangi bir indirim hali oluşturmaz. Hile yapan kim olursa olsun cezasını alır. ProfessionalKO sunucuları 2014'ten beri sizlere en güzel ve en akıcı oyunu sunmak için elinden geleni yapıyor. Burada hiçkimse boş yere ceza almadı bugüne kadar. Alan oldu ise de iade-i itibar ile birlikte cezasından muaf edildi. Bunların da geçmişte örnekleri var.

Not: Kimsenin sıkıntısına sırt çevirmedim. Klimam şu sebepten dolayı bozuk sence ne yapmalıyım diyen arkadaşa bile cevap veriyorum ben oyunda ya da forumda. Bu davranışımın GM görevinden daha ziyade tamamen iyi niyet ve samimi hareket olarak görülmesini siz oyuncularımızdan rica ediyorum. Ben/Biz sizlere karşı her zaman samimi her zaman şeffafız. Lütfen bunu unutmayın.

• Like 3
  • Thanks 2
  • ClapClap 1

Herkese selam,

@xYAHYAx benim ve @Ojo nun hemşehrisidir. Oyunda tanıştıktan sonra bu vesileyle biraz sohbetimiz oldu.

Spoiler

Şimdi hemşehri hemşehriyi gurbette ne yaparmış hep birlikte izleyeceğiz. 

Defalarca beraber oynamak için bizimle konuştu fakat o dönem item sattığı için ( @GM_Thanos ) kendisiyle oynamayı her seferinde reddettik. Sözlerimi inkar etmeye veya bana yalancı demeye kalkan olursa diye şuraya 2 tane link ekleyeyim. ( https://www.hizliresim.com/e5pvji7 ) ( https://www.hizliresim.com/2fpus14 ) ( Yönetimden kimse dekontun tamamını atmamı isterse özelden gönderebilirim. İlgili trade tarihi ve içeriğini de paylaşabilirim. ) Yani sözlerimi inkar etmeye çalışacak olursanız dikkatli olmanızı tavsiye ederim.  ( Merak etmeyin, bu kanıttan dolayı banlanmayacak. Mevcut banı açılırsa sadece 1 gün mute alacak. Ama unutmayın ki elimde bunun gibi 2 tane daha dekont var ve kuralı dikkatle okumanızı istiyorum. 2. uyarı şansı yok ve '' Satıcıya ait tüm hesaplar banlanır'' diyor.) Ayrıca hatırlatmak isterim ki banlanmasını istemiyorum. Sebebini yazının sonunda açıklayacağım.

6 Selling of Knight Cash, Accounts, and all out-of-game transfers
Warning,
1 day mute
Permanent Ban (in all accounts belonging to the seller)

Ancak kendinizi akıllı sanıyorken şunu da unutmayın ki ben sizin clanınızın oyuncularının gözlerinin içine bakıyorum ve...  

PK videolarını izledikten sonra Yahya'yı aradım. Bu batuhan denilen “orman çocuğu” video paylaşmış, video paylaşabilir, konuşmaların seslerini kısmayabilir bunların hiçbiriyle sorunum yok, senin üslubun ile sorunum var, o videodaki laflar ne öyle diye sordum. 

Size özel değil ben herkese öyleyim dedi. Karşıma kim gelirse aynı konuşuyom dedi.  Ben herkesi bilmem, bize karşı öyle bir uslubun olamaz diye kendisine tekrarladım. Bundan böyle katbekat fazlasını biz kullanacağız. Bundan böyle seninle hiçbir samimiyetimiz kalmamıştır. Bundan sonra kendisine ve clan arkadaşlarına bizim discordlarımızda küfür ve hakaretin serbest olduğunu, kimsenin sövmesine engel olmayacağımı söyledim.

Burada bu arkadaşın anlayamadığı şeyin cevabını, ben de telefonda yahyadan öğrenmiş oldum. 
Bu aptal tayfa kendilerini bizim şikayet edip, bizim banlattırmaya çalıştığımızı düşünmüşler. 
Video da bu yüzden ağırlıklı olarak bizle alakalı. İnsanlar bile ''Lan ne alaka, videoda niye bunlar var'' dedi. İlgili konulara yorum yazan fotoğrafsız/fake hesapların bizim olduğunu düşünmüşler, “her işaret sizi gösteriyordu” diyor. ( her işaret derken kirli çıkılarını bilmemizden bahsediyor) 
Bir süredir de sanırım bunun hırsıyla oynuyorlar. Yahya konuya o kadar uzak ki ''sen topic'e yorum yazdın'' diyor. ''Ya vardı sanki, görmesek öyle düşünmezdik'' diyor. Ben hiçbir şey yazmamıştım, tüm konuları kurcalayıp bakabilirsiniz. Muhtemelen benim o ara başka yere yazdığım bir şey sağ framede gözükünce onunla karıştırdılar. 
Ne hikmetse bu tarz yanlış anlaşılma durumu ilk değil, daha önce de olmuştu. Sebebi artık aşağılık kompleksi mi yoksa bunların durup durup bize mi kurası var kendilerini bilmiyorum. 

Şimdi madem öyle, madem günahımızı aldınız, aldığınıza değsin. 

Bu arkadaşın anlattığını bu linkte anlattığını Yahyanın kendisi bizzat bana  anlattığından, discorddan ekran paylaşıp uygulamalı olarak gösterdiğinden dolayı sizlere bunu %100 doğrulayabilirim. Beni inkar etmek isterse buyursun gelsin...
Evet, yahya uzaktan bize nasıl vuruyor diyorsanız, tam olarak böyle.
Sabit olan mesafe zamanla nasıl kapanıyor ve bizi yakalıyor diyorsanız bu arkadaşın anlattığı şekilde, bilginiz olsun. 
Bu yasak mıdır bug mıdır ban sebebi midir orası yönetime kalmış. @gm_thanos 

Peki bu zamana kadar sustuk mu? Hayır, kullandığına şahit olmadık çünkü. Sadece 1 seferinde @Ojoya karşı bunu yaptığında Ojo discordlarına gidip @Yahyanın kendisine “elimde görüntü var foruma konu açacağım, bilgin olsun” dediğini @xBurak@Hayyaminamirrave xRızax adlı oyuncular hepinize teyit edebilirler.
Sonrasında Ojo başka bir uzak mesafe vuruşu örneğine denk geldiğinden, bu durumun da diğer visual buglardan olabileceğini düşündüğü için paylaşımdan vazgeçti.  

Bu son 3 arkadaşla da aylardır sorunumuz olmadı. Fakat videoda gördüğüm @Hayyaminamirrasaygıdan uzak, aşağılık hareketler yapmakta. 
Ne kadar kanı bozuk olduğunu kendi elleriyle bizlere göstermesi büyük bir incelik.  

Benim kimseyi kesip kesememekle derdim yok. Ağzınızın ayarı olsun, adam olun, terbiyenizi bilin, gücünüz yetiyorsa kesin. Bundan yana hiçbir şikayetim olmaz. 
Yok tam kadro değildi, yok 3 priest vardı, yok partide yabancı vardı vesaire muhabbetlerine hiç girmeyeceğim çünkü kimseye kesilmekle küçülen bir insan değilim. 
Siz de bu oyunu öyle algılamayın, tavsiye ederim.  He çok isteyen varsa açıp videoları kıyaslayabilir, memberları kıyaslar beyni ve oyun bilgisi olan herkes bir sonuca varabilir.

Buradan buyurun TimeOfRevenge ProfessionalKO 2022 PK Movie 5

O zaman sizi 1 hafta boyunca nasıl dövdüysek bir daha gelirsiniz bir daha döveriz. He bundan sonra size 8v8 yok bu konuya da yazının sonunda tekrar değineceğim.  Sebebini anlayacaksınız orada.

Bu kansız veletin burada https://forums.professionalko.com/index.php?/topic/5963-xyahyax-hakkinda/&do=findComment&comment=37244 bahsettiği emek nerede ben çok merak ediyorum. Bize full +1 diyor bir de gerizekalı. Aç panele bak itemlerimize. Her neyse, ben bu kadar yaptığınız farmın sonucu itemlerinizi merak ediyorum. Ben Yahya’yı bildim bileli farm yapar. Siz de öylesiniz, kendin de demişsin zaten. Peki  yapabildiğiniz charlar bunlar mı? Koyabildiğiniz itemler bunlar mı? Yahya butterfly düşürmüştü mesela o nerede? 30 saniye sürdü mü (1300 TLye mi satmıştı siz daha iyi hatırlarsınız) satması? @GM_Thanos

@Metehan isimli arkadaş kendini çok üstün görüp boş boş şeyler konuşarak 8 v 16 falan diyordu hatırlıyor musunuz?
O seviyeyi kendince diğer oyuncuları aşağılamak için söylüyordu ama dikkat ettiyseniz ertesi gün söylemi değişti. 8v8e döndü. Neden? Çünkü çok temiz dayaklar yediler.
12 bowldan human town arkasına kadar dayak yiyerek gittiler. Büyük laf etmeden önce ben o lafın altından kalkabilir miyim onu düşün bundan sonra.  

Hazır Metehan demişken, ben llMETEHANll INeverDown;  ve LivinMind; isimli hesapların ilk sahipleri ve şu an oynayan oyuncuların iplerinin incelenmesini ve 
NPli charları satın aldılar ise bunu ortaya koymanızı ve gereken cezai yaptırımı uygulamanızı rica ederim. @GM_Thanos  

Başka bir değinmek istediğim şey güncel makronuz. Zyi belli bir süre değiştirmediğiniz (muhtemelen 2/2.5 saniye) olarak ayarladığınız, geriye çıksa bile attack yapmaya 
devam ettiğiniz şu makro. İnsanlar onu da bilsin. Normal makrosuz oyunda Zyi bırakmayıp devam edebilirsiniz, bu basittir aslında ama bazen yapılamaya da bilir. 
Ama daha güzeli, bunların ayarladığı bu makroda Zyi (belirli bir süre için ) ayarlıyorlar ve geriye des atsan ya da geriye çıksan hala kovalamaya devam ediyorlar, 
kendileri yapmıyor makro öyle ayarlı, Zyi bırakmıyor süre dolana kadar. Bunu özellikle kayıda aldık. 5er dakikadan 2 video var elimde. 
Sizin vs atıyoruz sandığınız şu town arkası ve logostakiler. Bu aptallar yarın öbür gün onu da paylaşırlar. Mage chardan ya da priestten çekilmiş videoyu tabi.

Peki gelelim bu videolara / PKda makro kullanmalara / Uzaktan vurmalara / Hızlı koşup adam yakalamalara / GB satmalara / İtem satmalara  ve Char satın almalara.
Bunlardan dolayı sizleri banlatmayacağım. Size bu serverı bıraktıracağım. Sizi bu serverda sizden nefret etmiş, şikayet etmiş, hile kullandığınızı düşünmüş,
server adına illegal olan herhangi bir şey yapmış olduğunuzu düşünen herkes ile beraber önce moradona oradan human çarlara geçerseniz karus çarları ayarlayıp tekrar 
moradona ve alt f4 çekene kadar süreceğiz. Siz '' bizi bu serverda banladılar'' demeyeceksiniz. Siz '' biz bu serverı bıraktık'' demeyeceksiniz. 
Siz ''bizi bu serverdan oyuncular kovdular, bizi tekme tokat dışarı attılar'' diyeceksiniz. 
Siz '' bize oynayacak alan bırakmadılar, o yüzden bırakmak zorunda kaldık'' diyeceksiniz. 

Adalet he? Göreceğiz...

Edited by OsmanAmca
  • Like 1
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...