Jump to content

NOMAD and DiKKaT_LaZzZ banned. What for ?

Recommended Posts

59 minutes ago, LazEmre said:

aga bizi kimsenin savunmasına ihtiyacımız yoktur. Ve de adamlarla kapışıyoruz demekki birşey yokki adam yorum yapmiş sende bizi tanımıyorsan yorum yapma boş yere

Ilk olarak, yorum yapmak icin seni tanimama gerek yok. Istedigimi dusunup yazabilirim.

Ikincisi ise, kimlerle iyi gecindiginize dikkat edin. Hilekar, TBL kullanicisi, yalanci elemanlarin sizin yaninizda yer almasi sizi de etkiler. Arkadaslarinizi dogru secin.

Umarim dogru bir karar verilir hakkinizda.

36 minutes ago, Raspberry said:

Ilk olarak, yorum yapmak icin seni tanimama gerek yok. Istedigimi dusunup yazabilirim.

Ikincisi ise, kimlerle iyi gecindiginize dikkat edin. Hilekar, TBL kullanicisi, yalanci elemanlarin sizin yaninizda yer almasi sizi de etkiler. Arkadaslarinizi dogru secin.

Umarim dogru bir karar verilir hakkinizda.

Yorumumu doğru oku ondan sonra cevap ver. Arkadaşlarla hiç bir bağım yok. Sadece pk da gördüğüm kadarıyla hiç illegal bişeylerini görmediğimi belirttim ve bu adamlar bizim rakibimizdi ve siz gibi ağladıklarını hiç görmedim. Yani nasıl bir yaran varsa artık her yerde bizden söz ediyorsun. Rüyalarını da giriyor muyuz ? Konuyla alakasızdı kusura bakmayın arkadaşlar. Umarım banınız açılır iyi forumlar 

4 hours ago, METEHAN20 said:

Yorumumu doğru oku ondan sonra cevap ver. Arkadaşlarla hiç bir bağım yok. Sadece pk da gördüğüm kadarıyla hiç illegal bişeylerini görmediğimi belirttim ve bu adamlar bizim rakibimizdi ve siz gibi ağladıklarını hiç görmedim. Yani nasıl bir yaran varsa artık her yerde bizden söz ediyorsun. Rüyalarını da giriyor muyuz ? Konuyla alakasızdı kusura bakmayın arkadaşlar. Umarım banınız açılır iyi forumlar 

Lan doğru söylediğiniz 2 kelimeyi aynı cümlede kullanamıyorsunuz, sizin savunduğunuz adamlar bile sizin yüzünüzden lekeleniyor. Hala vır vır konuşup hedef saptırma, seninkiler tutuştu ellerinde ne var ne yok satıyorlar. Zamanınız azaldı tadını çıkar. Şimdi sağdan sağdan hadi canım...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...