Jump to content

Recommended Posts

7 minutes ago, ZEMBEREK said:

ben yaşadığım olayı yazdım buraya.yaptığım özel muhabbet te yasaksa yapacak bişi yok.cezamıza razıyız itirazda etmedim zaten.

Bir karakterin şikayeti üzerine bir kaç karakterin PM logları incelenmiştir. Özel muhabbetinizde gold bar sattığınızı da söylemişsiniz. Daha fazla detay vermek istemiyorum, ne bizi zan altında bırakın ne de siz zan altında kalın istiyoruz.

2 minutes ago, Majesty said:

Bir karakterin şikayeti üzerine bir kaç karakterin PM logları incelenmiştir. Özel muhabbetinizde gold bar sattığınızı da söylemişsiniz. Daha fazla detay vermek istemiyorum, ne bizi zan altında bırakın ne de siz zan altında kalın istiyoruz.

bi yandan haklısın klanımda kaç kişi oyunu bıraktı ve  itemlerini satmam için bana bıraktılar. sattığımda  gb lerini  aktarırken  oluşan loglar başımıza iş oldu. neyse ilk uyarımızı aldık sağlık olsun.

2 hours ago, ZEMBEREK said:

set için gb almış dahada alacakmış aldığı fiyattan daha ucuza bulabileceğini söyledim.bu güne kadar kimseyle gb alıp satma muhabbetim olmadı

Hatırlamamak, inkar etmek ve yalan söylemek birbirinden çok farklı şeylerdir. İlki insanlık halidir olabilir, ikincisi ve üçüncüsü olgun bir bireye yakışan şeyler değil. Buyrun size ait PM logları:

ZEMBEREK : azaldý para ya
MORETHANWORDS : olsun kasarsýn
ZEMBEREK : gb lacagýn zaman haber ver
ZEMBEREK : bizde var
MORETHANWORDS : kaçtan satýyon abi
ZEMBEREK : bakarýz o hanki
ZEMBEREK : piyasassýna 

Gerçekten kimseyi kırmak, üzmek ya da küstürmek peşinde değilim. Elimden geldiğince kibar davranmaya çalışıyorum. Şahsıma ana avrat küfür edenin bile PM'sine cevap veriyorum, sıkıntısına yardımcı oluyorum. Kaldı ki, şahsıma küfür edene sınırsız ban atma yetkim var, kullanmıyorum. Ama bir oyuncumuz küfürle ilgili sıkıntı çektiği zaman kuralları uyguluyorum. Burada anlatmak istediğim şey sizlerin deneyimlerini burada harcadığınız zamanı kendiminkilerinden daha değerli bulduğumdur. Bu gayrete küfürle cevap verilmesi de küfrü edenin henüz yetişmemiş, ham, olmamış karakterde olduğunu gösterir, yani yine benden bir şey eksiltmez.

Biz de insanız, zaman zaman hata yapabiliyoruz. Komut yazarken dalgınlığımıza gelip hapse atmamız gereken oyuncuyu banlayabiliyoruz; banını açıp özür diliyoruz. Yanlış anladığımız durumlarda "Özür dilerim ben yanlış anlamışım" diyebiliyoruz. Ben bundan hiçbir zaman gocunmadım, kadromuzda da bunu yapmaktan imtina edece kimse yok.

Drop ve upgrade tamamen şansa bağlı bir durum. Yani biz bir oran belirliyoruz bu oranı server kendi çalışma prensibine göre işliyor. Ayrıca; server açık ve aktif oyun oynandığı esnada dropların değişmesi gibi bir durum söz konusu değil. Sunucuda bunu komut satırına yazsanız bile servera restart atmadan bu değişiklikler aktif olmaz. Tüm konuşmayı okumamakla birlikte burada ne yazık ki bir GM arkadaşımız dropları etkilemek/değiştirmek/kendine göre ayarlamak veya benzeri bir durumla itham ediliyor (Eğer ben yanlış anladıysam buradan sonrasını okumanıza gerek yok). Bakın çok samimiyim; kanıtınız varsa paylaşın inceleyelim ne yapılması gerekiyorsa yapalım. Kanıt yok, şüphe üzerinden bunlar konuşuluyorsa yaptığınız şey kalp kırmaktan günah almaktan öteye gitmez. Çünkü GM karakterleri trade atamaz, party atamaz, moba vuramaz (o bilinen 30k damage burada GM'ler için kapalı), eslantta q'ya basıp hızlı koşamaz, clandan çıkamaz, clana giremez. Bakın yapmamalı demiyorum, yapamaz diyorum çünkü bunların hepsi DB'de kısıtlandı. Mesela Bifrostu human ırkı kırdı diyelim, herhangi bir karus GM karus ırkı için açılmadığı sürece içeri giremez. Sabaha kadar da yazsa o komutu moradona atar. Ultima odasına koşarak giremez, herkes gibi taşla içeri girmesi gerekir. Yani kısaca suistimal edilebilecek her türlü şeyin önünde DB kısıtlamasıyla geçtik zaten. Tekrar söylüyorum; yine de suistimal edildiğini düşünüyorsanız ve kanıtınız varsa lütfen paylaşın, gereğini yapalım isterim.

• Like 1

6 minutes ago, GM_Thanos said:

Hatırlamamak, inkar etmek ve yalan söylemek birbirinden çok farklı şeylerdir. İlki insanlık halidir olabilir, ikincisi ve üçüncüsü olgun bir bireye yakışan şeyler değil. Buyrun size ait PM logları:

Gerçekten kimseyi kırmak, üzmek ya da küstürmek peşinde değilim. Elimden geldiğince kibar davranmaya çalışıyorum. Şahsıma ana avrat küfür edenin bile PM'sine cevap veriyorum, sıkıntısına yardımcı oluyorum. Kaldı ki, şahsıma küfür edene sınırsız ban atma yetkim var, kullanmıyorum. Ama bir oyuncumuz küfürle ilgili sıkıntı çektiği zaman kuralları uyguluyorum. Burada anlatmak istediğim şey sizlerin deneyimlerini burada harcadığınız zamanı kendiminkilerinden daha değerli bulduğumdur. Bu gayrete küfürle cevap verilmesi de küfrü edenin henüz yetişmemiş, ham, olmamış karakterde olduğunu gösterir, yani yine benden bir şey eksiltmez.

Biz de insanız, zaman zaman hata yapabiliyoruz. Komut yazarken dalgınlığımıza gelip hapse atmamız gereken oyuncuyu banlayabiliyoruz; banını açıp özür diliyoruz. Yanlış anladığımız durumlarda "Özür dilerim ben yanlış anlamışım" diyebiliyoruz. Ben bundan hiçbir zaman gocunmadım, kadromuzda da bunu yapmaktan imtina edece kimse yok.

Drop ve upgrade tamamen şansa bağlı bir durum. Yani biz bir oran belirliyoruz bu oranı server kendi çalışma prensibine göre işliyor. Ayrıca; server açık ve aktif oyun oynandığı esnada dropların değişmesi gibi bir durum söz konusu değil. Sunucuda bunu komut satırına yazsanız bile servera restart atmadan bu değişiklikler aktif olmaz. Tüm konuşmayı okumamakla birlikte burada ne yazık ki bir GM arkadaşımız dropları etkilemek/değiştirmek/kendine göre ayarlamak veya benzeri bir durumla itham ediliyor. Bakın çok samimiyim; kanıtınız varsa paylaşın inceleyelim ne yapılması gerekiyorsa yapalım. Kanıt yok, şüphe üzerinden bunlar konuşuluyorsa yaptığınız şey kalp kırmaktan günah almaktan öteye gitmez. Çünkü GM karakterleri trade atamaz, party atamaz, moba vuramaz (o bilinen 30k damage burada GM'ler için kapalı), eslantta q'ya basıp hızlı koşamaz, clandan çıkamaz, clana giremez. Bakın yapmamalı demiyorum, yapamaz diyorum çünkü bunların hepsi DB'de kısıtlandı. Mesela Bifrostu human ırkı kırdı diyelim, herhangi bir karus GM karus ırkı için açılmadığı sürece içeri giremez. Sabaha kadar da yazsa o komutu moradona atar. Ultima odasına koşarak giremez, herkes gibi taşla içeri girmesi gerekir. Yani kısaca suistimal edilebilecek her türlü şeyin önünde DB kısıtlamasıyla geçtik zaten. Tekrar söylüyorum; yine de suistimal edildiğini düşünüyorsanız ve kanıtınız varsa lütfen paylaşın, gereğini yapalım isterim.

çok güzel açıklamışsın. eyvallah ben o nickle ne zaman satış yapmışım . o kişiye ne zaman satmışım. ben yine lafımın arkasındayım arkadaşım olduğu için yönlendime yaptım tanıdıklarımın sattığını bildiğim içinde bende değilde bizde kelimesini kullandım. ve pm  konuşmamdan dolayı mutelendiğimi düşünüyorum.neyse sağlık olsun arkadaşımızda olsa pm den herşeyi konuşmamamız gerektiğini öğrenmiş oldum.

• Haha 1
  • Confused 1

Just now, nikos32 said:

No, we haven't disabled hits from alliance clans, that means each clan (and each ally) will have to fight for the castle for their own benefits :) 

The reasons Ultima has higher drop rates:

• You have access to Ultima's Room only 4 times per week for up to 360 minutes in total.
  • Each party member needs all 7 Dark Fragments which costs a lot and can only be farmed inside Bifrost.
  • Any player who enters in Ultima's Room gets a checkpoint so whenever he dies, he respawns inside the room, so if 2 or more enemy parties decide to enter the room, it will be nearly impossible for any of them to kill the boss unless someone gives up.

In the other hand, the winning clan of CSW has access to Hell Abyss 24/7 and the Isiloon respawns daily about 3 times.

Also CZ Isiloon can be killed by anyone 24/7/365.

I think Ultima has been killed 3x times until now and it has only dropped 1 iron (or was it Glass Belt, I don't remember).
Also some players told me that String of Skulls and Skeleton Belt are useless items to be dropped by Ultima boss, is that true ?

ye Ultima droped sos i saw it

4 hours ago, GM_Thanos said:

Drop ve upgrade tamamen şansa bağlı bir durum. Yani biz bir oran belirliyoruz bu oranı server kendi çalışma prensibine göre işliyor. Ayrıca; server açık ve aktif oyun oynandığı esnada dropların değişmesi gibi bir durum söz konusu değil. Sunucuda bunu komut satırına yazsanız bile servera restart atmadan bu değişiklikler aktif olmaz. Tüm konuşmayı okumamakla birlikte burada ne yazık ki bir GM arkadaşımız dropları etkilemek/değiştirmek/kendine göre ayarlamak veya benzeri bir durumla itham ediliyor (Eğer ben yanlış anladıysam buradan sonrasını okumanıza gerek yok). Bakın çok samimiyim; kanıtınız varsa paylaşın inceleyelim ne yapılması gerekiyorsa yapalım. Kanıt yok, şüphe üzerinden bunlar konuşuluyorsa yaptığınız şey kalp kırmaktan günah almaktan öteye gitmez. Çünkü GM karakterleri trade atamaz, party atamaz, moba vuramaz (o bilinen 30k damage burada GM'ler için kapalı), eslantta q'ya basıp hızlı koşamaz, clandan çıkamaz, clana giremez. Bakın yapmamalı demiyorum, yapamaz diyorum çünkü bunların hepsi DB'de kısıtlandı. Mesela Bifrostu human ırkı kırdı diyelim, herhangi bir karus GM karus ırkı için açılmadığı sürece içeri giremez. Sabaha kadar da yazsa o komutu moradona atar. Ultima odasına koşarak giremez, herkes gibi taşla içeri girmesi gerekir. Yani kısaca suistimal edilebilecek her türlü şeyin önünde DB kısıtlamasıyla geçtik zaten. Tekrar söylüyorum; yine de suistimal edildiğini düşünüyorsanız ve kanıtınız varsa lütfen paylaşın, gereğini yapalım isterim.

👏👏

7 hours ago, Majesty said:

No, i started to talk like you till today, cuz you are blaming GM staff without any proofs. Next time if i see any "no sense" comments from you on forum/game, you will get punishment from me.

You got Chitin Shield, if im not wrong a glass belt, couple of earings (including W.E. also) + Castle Taxes and its around 21 GB + 36 x blue chest and one of them costs nearly 4GB on merchant. Im telling again, your clan leader told me in game, "drops are fine, we just a missed iron neck" when we were talking isiloon drops.  

No, you can’t treathen me like that. I dare you ban me from anywhere just because i’m having my own opinions ? Go ahead majesty i am really waiting for your great justice :). We haven’t got any glass belt drop btw, like i said to nikos, i can show you the graph of every single data.

14 hours ago, R1TA said:

Majesty dahil gamblers kokuyor burasi? Ne tesaduftur ki konu droplar olunca ayni insanlar. Burda kimse aglamiyor, gercekler konusuluyor. Bu serverin sahibi oldugunuzu saniyorsunuz ama bir bok degilsiniz

gmlerin bu kadar polemige girip sacma sapan laflar sokma cabalarini anlamis degilim. Sizin isiniz forumda post atmak mi yoksa oyuna bir katki saglamak mi? Paktinizi bu kadar da belli etmeyin ayrica pek hos degil. 

Laf sokmuyoruz, tavırlarına göre cevap alıyorsun bizden. Soru soruyorsun cevap veriyoruz, açıklama yapıyoruz. Görevimizi de eksiksiz yerine getiriyoruz. Paktım da yazıyor panelde ve forumda oraya bakabilirsin. Saçma yorumlarınla ilgili son uyarım bu dostum haberin olsun. 

• Like 1

what a bullshit topic i dont even know why staff wasting time with you guys you crying in forum for anything talos sq drop not enough hight? wtf on old server i killed over 100 sq for 0x in and i was not coming everyday forum making topic or even pming staff for saying drop rate is shit server is like this thats all you drop the only cs in server and u still unhappy wtf do u want maybe they should give you directely cs +iron set and +8 armor +8 weapon then you will be happy

• Like 1

On 12/16/2020 at 4:58 AM, GM_Thanos said:

hahhahaha ulan zemberek ne adamsın ya hala gözyaşlarınla diretiyorsun

İtem düşme oranlarının düşük olduğuna katılmıyorum. Bana kalırsa daha fazla düşürebilir serverin daha başlarındayız ortalama 1 yıl süren bir server için bu oranlar ideal. Mini DM gibi aşırı high class item atan moblar'da var FT setlerin olduğu bir server için bu oranların böyle olması şaşırtıcı gelmiyor. Çoğu Char birbirine yakın myko tarzı serverlarda itemlerin az olması doğal sonuç olarak home ko oynamıyoruz. GB satmayı tercih etmek yerine herkes kendi charlarına odaklanırsa serverdaki itemlerin fazlalığı göze daha fazla batar. ROL & ROC veya +8 itemler gibi değerli varklıkların bir günde değerlerinin düşürülmemesi gerekir. 40 GB'ye sattığım ROL akşam 12'gbye düştü ben o arkadaşın verdiği fiyata gerçekten üzüldüm myko serverda oynuyoruz. Yeni gelenlerin önünü açmak istiyorsanız çözüm item droplarının arttırılması değil başlangıç itemlerinin değiştirilmesi olmalı. Hali hazırda olan charların günlük kastıkları gblere baktığımızda aylık asgari ücretin üstünde bir para getirisi olduğu görülüyor. Kimseyi gb satıyorsun diye yargılayamam herkesin oyundan beklentileri farklı fakat kendini geliştirmeyip dropların açılmasını beklemek biraz hayal ürünü gibi geliyor. Myko server oynuyoruz warrior damagelerinin eşitliğinden şikayetçi olduğumuz günlerde bütün charları 8 yapma fikri ya da iron set giymesi fikri kulağa çok mantıklı gelmiyor. 

Bir tabir var bir kızı bin kişi ister bir kişi alır. Myko serverlar genelde böyledir herkes iron set yapmak ister çabalayan alır. 

• Like 1

Arkadaşlar yorumlarınızı hayret ve büyük şaşkınlıkla okuyorum. Yorum yapmak istemedim fakat bir açıklama yapma gerekliliği hissettim. Ya ben ingilizceyi çok iyi bilmiyorum, kendimi eksik ifade ettim ya da siz hiç bir eleştiri kabul etmeyen kendi doğrularını karşıya zorla kabul ettirme çabasındasınız. 

Server'a ilk başladığımda tektim okçu açtım farm yaptım, gece gündüz bowl kovaladım belkide serverdaki en çok rol roc droplayan insandım. Yeni insanIar tanıdım 1 partyIik ekibimiz ve bu ekipIe payIaştığımız droplarımız, itemIerimiz oldu. 1 partIik ekibimiz 2 party oldu. Bir cIan kurduk. Yeni insanIar geImeye ve bizde eIimizden geIdiğinde insanIarın bekIentiIerine karşıIık vermeye çalıştık. Arkadaş çevremizi 1 meIe 1 mage takımı iIe birleştirip BADMF cIanını büyüttük. Biz bu cIandaki tek toplama arkadaş grubuyduk. Mage ve MeIe takımı bir birIerini tanıyan biz ise sonradan bu ekibe dahil olmuş bir gruptuk ama bir birimizi tamamIadık. 1 CSW kaybedip 3 CSW kazandık. BeIki oyuna tek başıma devam etseydim hiç bir bekIenti içine girmez, farm yapar, bowl döner pk ma bakardım. Ama insanIar sürekIi sizden bir şey istiyor, sorularına bekIentiIerine cevap verme ihtiyacı duyuyorsanız sizinde oyundan bekIentiIeriniz farklı oluyor.

Ben CSW savaşIarından keyif, eğIence ve adrenaIin olarak büyük haz aIdım ( kaybettiğimiz ve kazandıkIarımızda da ) ama IsiIoon droplarının bu şekilde olmaması kanaati benim şahsi ve arkadaş grubumuzun bir görüşü ve tespitidir. Bunu hangi akıI ve mantık çerçevesinde ağIamak, mızmızIanmak ya da farkIı şekiIde değerIendiriyorsunuz ? Bu bir eIeştiri ve görüştür. Ben bu konuyu yanlış böIüme mi açtım ? Nikos dropların normal ve değişmeyeceğini beIirtti ve konu benim açımdan kapanmıştır. Bende bu çerçevede bir daha CSW savaşına katıImayayıp o saatte aiIemIe akşam yemeğini daha keyifIi ve vaktinde yemenin doğru olacağını düşündüm. İsterIerse cIandan da atabiIirIer.

Aynı şekiIde son zamanlarda eslantta kestiğimiz moblardan da hiç bir hayır görmediğim için charımı warriordan bozup sadece keyif pk sı atmak ve chara hiç bir ekstra item farm yapma gereksinimi duymayacağım için mageye çevirdim. BunIar benim oyundan bekIentiIerimin karşıIanmadı için aIdığım kararIardır. Burda hiç kimseyi suçIayamam çünkü kimse benim bekIentiIerimi özeI olarak karşıIamak da zorunda değil. Burada geneIe hitaben kararIar aIınır ve bu şekiIde uyguIanır. isteyen devam eder oynar, istemeyen oynamaz. Ya da karakterini, itemIerini vs değiştirir yoIuna bu şekiIde devam eder.

Sizden ricam nasıI asas damage atmıyor, warrior vurmuyor, mage stun atamıyor, priest eI kaIdıramıyor, DM dropIarı az vs. dediğinizde bu bir oyun içi eIeştiri, gözIem olarak aIgıIıyorsanız bunu da aynı çerçevede bir eIeştiri olarak görün. 

İyi GünIeriniz olsun

Edited by turkstar
  • Like 1

14 hours ago, MadReaper said:

badmf oyunun kanser kitlesidir. tek amaçları item düşürüp tl ye çevirmek istedikleri geliri elde edemeyince de forum köşelerinde ağlamak. 

istediği itemi düşüremeyince miiiii  czye isillion eklemese swde isillion göremicektiniz daha hala item tl derdindesiniz burda tl ile item alanda ne bileyim :D 2 gün bowl dönen çarını dizer utanmıcak mısınız profda item veya gb almaya bu kadar mı beceriksizsiniz. bir çıkın bakın bakayım hangi melee itemsiz takılıyor ? itemden kolay birşey söylesene bu swde ? 

53 minutes ago, KGGWinChenzo said:

istediği itemi düşüremeyince miiiii  czye isillion eklemese swde isillion göremicektiniz daha hala item tl derdindesiniz burda tl ile item alanda ne bileyim :D 2 gün bowl dönen çarını dizer utanmıcak mısınız profda item veya gb almaya bu kadar mı beceriksizsiniz. bir çıkın bakın bakayım hangi melee itemsiz takılıyor ? itemden kolay birşey söylesene bu swde ? 

bu konunun açılma sebebi ne o zaman :DD şaka mısın?

46 minutes ago, MadReaper said:

bu konunun açılma sebebi ne o zaman :DD şaka mısın?

gerizekalısın tamam ulan mal sqdan iron neck düşmüş talosdan iron belt isiden düşen drop yok konunun açılma sebebi uğruna kale kazanılmış oyunun en değerli bossundan drop yokken bu iron neck belt ne iş isinin böylesi uğraşısı karşısında swye bu itemler sq ve talosdan girecekse isi niye var sadece czde olsun isyan buna yoksa istediği itemi alma alamama muhabbeti değil ki kaldı ki ağlayacak tiplerde değiliz merak etme işine bak önünden ye

4 hours ago, KGGWinChenzo said:

Dostum birşeyi düzeltmeme izin ver.Bu serverın ilk 3 dbsinde isiloon sadece czde vardı.Kalade isi falan yoktu.Geçen DB yani 3.db de CSW savaşını canlandırmak,CSW heyecanını yaşamak ve keyifli vakit geçirebilmek aynı zamanda geçirilen keyifli vakitin karşılığı da en azından drop atma ihtimali olan bir boss ile ödüllendirilsin diye Serverın %80lik oyuncu kitlesininin desteği ile hep beraber nikos'a baskı yapıp isiloonu CSW'ye sonradan eklettik

Yani kime hitap ettiğin önemli değil.Kavga gürültü peşindede değilim ama gelipte insanlara cz'ye isiloon eklenmese isiloon yüzü göremezdiniz demen pek hoş değil.Geçen DB'deki playerlar olmasa kestiğiniz/kestiğinizi iddia ettiğiniz 50 isiloonu sizde kesememiş,almış olduğunuz W.e,Roc,Rol vs gibi hoş dropları alıp clan arkadaşlarınıza dağıtamamış olacaktınız

O yüzden sizden ricam şudur.3 kere düşün 1 kere konuş.Bilmediğiniz şeyler varken boş keseden insanlara sümkürmeyin

25 minutes ago, BigHunter said:

Dostum birşeyi düzeltmeme izin ver.Bu serverın ilk 3 dbsinde isiloon sadece czde vardı.Kalade isi falan yoktu.Geçen DB yani 3.db de CSW savaşını canlandırmak,CSW heyecanını yaşamak ve keyifli vakit geçirebilmek aynı zamanda geçirilen keyifli vakitin karşılığı da en azından drop atma ihtimali olan bir boss ile ödüllendirilsin diye Serverın %80lik oyuncu kitlesininin desteği ile hep beraber nikos'a baskı yapıp isiloonu CSW'ye sonradan eklettik

Yani kime hitap ettiğin önemli değil.Kavga gürültü peşindede değilim ama gelipte insanlara cz'ye isiloon eklenmese isiloon yüzü göremezdiniz demen pek hoş değil.Geçen DB'deki playerlar olmasa kestiğiniz/kestiğinizi iddia ettiğiniz 50 isiloonu sizde kesememiş,almış olduğunuz W.e,Roc,Rol vs gibi hoş dropları alıp clan arkadaşlarınıza dağıtamamış olacaktınız

O yüzden sizden ricam şudur.3 kere düşün 1 kere konuş.Bilmediğiniz şeyler varken boş keseden insanlara sümkürmeyin

önce üslubuna dikkat et sümkürme falan ve yukardan konuşmayı bir bırak . %80lik kısım dediğin gamblers clanı herhalde :) gördüğüm kadarıyla bundan önceki swlerde istediğiniz gibi at koşturmuşsunuz ama bu dbde ancak üst düzey bir clan seviyesinde kaldınız. neyi eklettiğin ekletmediğin umrumda değil isilllion kaldırıladabilir oda umrumda değil delosdaki isiden keyfimizi almamış olsaydık şayet czdekine sarılırdık meselenin isillion varken czde veya delosda serwera itemin sadece 1 clan memberları üzerinden üstelik sq ve talosdan girmesi komik he bu birşeyi ispatlarmı dersen ispatlamaz şans işi isyan edilen konu farklı eğer siz bu duruma cevap verme zorunluluğu hissediyorsanız aranızda gm playerlar var söylentisinden dolayıdır ki çokda haksız bir söylenti gibi değil bu tavırlarınız sonrasında anlaşılan .

23 minutes ago, KGGWinChenzo said:

önce üslubuna dikkat et sümkürme falan ve yukardan konuşmayı bir bırak . %80lik kısım dediğin gamblers clanı herhalde :) gördüğüm kadarıyla bundan önceki swlerde istediğiniz gibi at koşturmuşsunuz ama bu dbde ancak üst düzey bir clan seviyesinde kaldınız. neyi eklettiğin ekletmediğin umrumda değil isilllion kaldırıladabilir oda umrumda değil delosdaki isiden keyfimizi almamış olsaydık şayet czdekine sarılırdık meselenin isillion varken czde veya delosda serwera itemin sadece 1 clan memberları üzerinden üstelik sq ve talosdan girmesi komik he bu birşeyi ispatlarmı dersen ispatlamaz şans işi isyan edilen konu farklı eğer siz bu duruma cevap verme zorunluluğu hissediyorsanız aranızda gm playerlar var söylentisinden dolayıdır ki çokda haksız bir söylenti gibi değil bu tavırlarınız sonrasında anlaşılan .

Gel gel trade at bir glass vereyim iki ay daha sus

• Like 1

3 hours ago, KGGWinChenzo said:

gerizekalısın tamam ulan mal sqdan iron neck düşmüş talosdan iron belt isiden düşen drop yok konunun açılma sebebi uğruna kale kazanılmış oyunun en değerli bossundan drop yokken bu iron neck belt ne iş isinin böylesi uğraşısı karşısında swye bu itemler sq ve talosdan girecekse isi niye var sadece czde olsun isyan buna yoksa istediği itemi alma alamama muhabbeti değil ki kaldı ki ağlayacak tiplerde değiliz merak etme işine bak önünden ye

ulan aptal herif şans bu şans rng diyorlar buna ne kalın kafalı bişeymişsin sen demek ki şanssızsınız. ağlayacak tipler değiliz deyip her fırsatta ağlıyorsunuz yok bugla girdiler yok drop atmıyor yok bilmem ne kendinizle bu kadar çelişmeyin utanmadan bi de önünden ye yazmış :DDDDDDD ben de geçen 150 gb yaktım anvilde bi arkadaş tekte bastı keşke konu açsaymışım