Jump to content

Recommended Posts

Elinize sağlık.

Fakat sormak istediğim bir soru var. Siz videoyu ne kadar hızlandırdınız bilmiyorum ama ben 0.25x hızında izledim. Yani yavaşlattım. Siz ne kadar hızlandırmış olsanız da ben yine de hızı düşürdüm. Görüntünün bu kadar yavaş olmasına rağmen videonun neredeyse tamamında gördüğüm; gerçekten de merak ettiğim sorum şu: "Nasıl bu kadar hızlı R tuşuna basabiliyorsunuz?" Bu kadar ağır çekimde bu kadar hızlı R spam elle yapılabiliyorsa ve yapabiliyorsanız gerçekten tebrik ederim.

Yanlış anlaşılmak istemem, gerçekten tüm samimiyetimle soruyorum bunu. Zaman zaman bizler de GM ekibi olarak test sunucusunda birtakım eşya, beceri testleri yapıyoruz. Bunu yaparken de kombosuna en güvendiğimiz kişi ile en kısa sürede en çok çıkarabileceği hasarı, içimizdeki en kolsuz olanla da aynı sürede ne kadar hasar çıkarabildiğini tespit edip eşyaların statlarını belirliyoruz. Bu kadar hızlı R spamın bir yolu varsa gerçekten bilmek isteriz.

9:49 - 9:50 ve bir çok noktada da görebilirsin ki uzaktaki birisine macro vurmaya devam ettikçe Skill Failed - Too Far uyarısı çıkıyor. Bu da öyle mouse gezdiriyor ekranda.

PK'da macro kullanan çok kişiye şu ana kadar bile bile göz yumuldu, artık kullananlara işlem yapmalısınız. @nikos32 kendisi discord kanalında TukeOwnz'a ''madem öyle niye macro kullanıyorsun PK'da'' demedi mi? Yani bunu biliyor fakat aksiyon almıyor, neyi bekliyor? @GM_Thanos

7 hours ago, tmodular1ty said:

amazing macro bro 10/10

2 hours ago, JKJK said:

macroo

1 hour ago, OsmanAmca said:

9:49 - 9:50 ve bir çok noktada da görebilirsin ki uzaktaki birisine macro vurmaya devam ettikçe Skill Failed - Too Far uyarısı çıkıyor. Bu da öyle mouse gezdiriyor ekranda.

PK'da macro kullanan çok kişiye şu ana kadar bile bile göz yumuldu, artık kullananlara işlem yapmalısınız. @nikos32 kendisi discord kanalında TukeOwnz'a ''madem öyle niye macro kullanıyorsun PK'da'' demedi mi? Yani bunu biliyor fakat aksiyon almıyor, neyi bekliyor? @GM_Thanos

Benim de konuya dahil bir sorum var. Neden sadece bazı kişiler üzerinden macro şikayeti yapılıyor ?

Aynı hassasiyet macro kullandığı düşünülen her oyuncuya gösterilmeli. Sanki sadece rakip oyuncular denk geldiğinde sesler yükseliyor gibi hissediyorum.

10 minutes ago, Raspberry said:

Benim de konuya dahil bir sorum var. Neden sadece bazı kişiler üzerinden macro şikayeti yapılıyor ?

Aynı hassasiyet macro kullandığı düşünülen her oyuncuya gösterilmeli. Sanki sadece rakip oyuncular denk geldiğinde sesler yükseliyor gibi hissediyorum.

Şey gibi mi bu? '' Türban eylemine katıldık ama siz gezi parkına katılmadınız'' 

Hassasiyetlerimizin hesabını mı vereceğiz? Aynı konu ile ilgili her topic'e yazmam mı gerekiyor? Birine yazdım, hepsi ile alakalı fikrimi anlamış oldunuz (daha önceden de biliyordunuz da neyse ), diğerleri için de sayabilirsiniz beni, benim clandan varsa da onları da şikayet edebilirsiniz, onlar için de yaptırım isterim.

Umarım toplum vicdanı rahatlamıştır, iyi forumlar.

7 minutes ago, OsmanAmca said:

Şey gibi mi bu? '' Türban eylemine katıldık ama siz gezi parkına katılmadınız'' 

Hassasiyetlerimizin hesabını mı vereceğiz? Aynı konu ile ilgili her topic'e yazmam mı gerekiyor? Birine yazdım, hepsi ile alakalı fikrimi anlamış oldunuz (daha önceden de biliyordunuz da neyse ), diğerleri için de sayabilirsiniz beni, benim clandan varsa da onları da şikayet edebilirsiniz, onlar için de yaptırım isterim.

Umarım toplum vicdanı rahatlamıştır, iyi forumlar.

Şey gibi değil.
Saldırmanı anlamıyorum, 3 cevabı mention'layıp bir şey yazdım. Üstüne alınıp alaycı bir cevap takdir edersin ki eğreti oldu. Tüm macro kullanıcılarını hedef alarak verdiğin cevaba yönelik daha şeffaf davranmanızı dilediğim için böyle bir soru sordum.
Bu oyunun en büyük sorunu, ama hassasiyet sadece oyuncunun rakibi şikayet edildiği zaman gösteriliyor. Bunu belirterek daha genel net bir tutum sergilemenizi rica ediyorum. Malum kalabalık bir ekipsiniz sesiniz, istekleriniz dikkate alınıyor.
Daha sakin daha naif cevaplarını bekliyorum.

• Like 1

4 hours ago, OsmanAmca said:

Aslında şöyle;

Bize şikayet edilen herkesi biz inceliyoruz. Hem de en ince ayrıntısına varana kadar. Forumda veya oyunda "Biz bileğimizin hakkıyla oynuyoruz billlllaaadddeeerrr" diyen bazı arkadaşların bileklerini aslında hiç yormadıkları ihtimalleri ile de karşılaşıyoruz. Fakat yine de elimizdeki kanıt 100% değil. Belirli markaların belirli klavye/mouse donanımlarında gerçekten bilek yormayacak kabiliyetler var. Her birini ayrı ayrı takip ediyoruz. Makro yakalanmaz değil yakalanır fakat bazen saatler alırken bazen aylar sürebilir. Yine bazı arkadaşların geçtiğimiz sunucularımızda aylar sonra da olsa oyundan uzaklaştırıldığını hepiniz biliyorsunuz.

Başkaca bir şekilde şöyle aktarmam gerekirse ülkemizdeki bu oyun topluluğunun tamamının bildiği bir DomenicoMakro pardon DomenicoMakro. Hay Allah, yine yazamadım; DomenicoMakro, tüh yine olmadı. Neyse; bu DümenicoMakro arkadaşımız türlü dümenlerle türlü cambazlıklarla kullandığı makrosunu gizlemeye çalıştı fakat olmadı. 3 sene sonra da olsa oyundan uzaklaştırıldı. Hatta o kadar yayıncı, o kadar insan videolarla; üstelik kendi yayınından olan videolarla kanıtladılar fakat DümenicoMakro yine uzaklaştırılmadı. Ne zaman ki NTT/MGame kendisi bulup ispat etti, o zaman işlem yapıldı. Oyunu okuma noktasındaki bilgisini çok çok takdir ettiğim; hatta bu anlamda bu oyunun GOAT'ı diyebileceğim (Greatest of All Time) birisi olsa da yaptığı şey kural dışıydı. Oyun bilgisini ne kadar takdir ettiysem, kolsuzluğunu da bir o kadar yanlış buldum.

Yukarıdaki örneğe göre bu video özelinde konuşacak olursak (lütfen bu kısmı itham olarak değerlendirmeyin) macro mudur pedal mıdır yoksa gerçekten çok yetenekli midir ben halen bilmiyorum. 2002'de Piana'ya henüz kentsel dönüşüm gelmediği zamandan beridir bu oyunu oynuyorum. Bu kadar zamanda edindiğim bir tecrübe tabii ki var. Karakterlerin kapasitesi, maksimum performansları, davranışın hile olup olmadığı noktasında yorum yapabiliyorum. Fakat kurallarımız bu tecrübelerden daha fazlasına direkt olarak kanıta sahip olmamızı istiyor. Çünkü bugün benim tecrübeme göre işlem gören birisi yarın başka birisinin daha az tecrübesiyle oyunda kalmaya devam eder. Bu yüzden 100% kanıt olmadan işlem yapmıyoruz. Yukarıda da tekrar ettiğim gibi 100% kanıt olmaması hiçbir zaman olmayacağı anlamına gelmesin.

• Like 1
  • Wow 1

6 hours ago, OsmanAmca said:

tüh yakalandım.. bütün sırrı bozdun bak şimdi

12 hours ago, GM_Thanos said:

Elinize sağlık.

Fakat sormak istediğim bir soru var. Siz videoyu ne kadar hızlandırdınız bilmiyorum ama ben 0.25x hızında izledim. Yani yavaşlattım. Siz ne kadar hızlandırmış olsanız da ben yine de hızı düşürdüm. Görüntünün bu kadar yavaş olmasına rağmen videonun neredeyse tamamında gördüğüm; gerçekten de merak ettiğim sorum şu: "Nasıl bu kadar hızlı R tuşuna basabiliyorsunuz?" Bu kadar ağır çekimde bu kadar hızlı R spam elle yapılabiliyorsa ve yapabiliyorsanız gerçekten tebrik ederim.

Yanlış anlaşılmak istemem, gerçekten tüm samimiyetimle soruyorum bunu. Zaman zaman bizler de GM ekibi olarak test sunucusunda birtakım eşya, beceri testleri yapıyoruz. Bunu yaparken de kombosuna en güvendiğimiz kişi ile en kısa sürede en çok çıkarabileceği hasarı, içimizdeki en kolsuz olanla da aynı sürede ne kadar hasar çıkarabildiğini tespit edip eşyaların statlarını belirliyoruz. Bu kadar hızlı R spamın bir yolu varsa gerçekten bilmek isteriz.

Teşekkür ediyorum Thanos Bey :)

Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde yapabilirim o gördüğünüz R spamı yeter ki isteyin. İncelemek isterseniz de bunu anlarım hiç problem değil