Jump to content

Recommended Posts

don't play with this TOR people that runs by 2 brothers.(Ojo/ Osman), Especially the Ojo. there only hear to make TL like most of this turkish player's.

worst of all they go an act like a good clan running and writing all this whatsocall clan rules.

but really they SSSteal from what call as clanbank coins bit by bits so nobody notice it.

and they will always and only login just for mini isi, isi,BF Ultimate and CSW. and to go aggressive and shout just to force people to come and do there work for them to get a big drop.

once a big drop drops it takes them over 2weeks just to pay the share which none of it makes anysense!

because in the end there the one keeping it and always ending up them buying it with a big discount with there own wishes!

so if they wanna keep it = they should be able to pay out ASAP, or else it only means your trying to get something which you cannot afford. yet they will keep on making you wait and wait and wait.

then when you ask them for where's the share they tell you don't msg me again about the share, will give you when i am ready, then never give and start going toxic and turn the story around then saying they had enough of you and then kick you.

Which leaves you lost more then 7 days of hardcore work to wait for your (CSW,CS Drops,Isi drops, Coins) and then telling you you get zero share 🤣 remember this people, the people will never change so pointless to trust any of this people even if they talk nice to you to begin with.

Is there way of Earning trust till they hook you up to work for them.

just for people to understand more. So far they have already scammed 3 people that i know.

just some msg to give you all a heads up.

1, Ojo  Supposed to pay 23ppl for an Chitin Shield drop which was all randomness then when he pay out most of the player's he lefted me out and another clan member.

and just as he kicked me out the clan he lie to another clan member saying he had to pay him out of his own pocklets for the 23d person as he thought it was only 22people.

when i find out he says that to people = he been taking penlty plenty of clan bank coins!

but actually the truth was he used my share to pay him and then Scammed my share.

2, CSW they own me for all my coins share and drop shares then once again never paid out when they were the one made up the rules in there own discord.

https://ibb.co/6bKdjw1

https://ibb.co/LP2gp4P

https://ibb.co/DbNdkVG

another player.

https://ibb.co/hVZ7sWt

https://ibb.co/92bjrsn

so goodluck all.

Edited by Recycling Bin
  • Like 1
  • KEKW 1

10 minutes ago, tmodular1ty said:

So, he paid 22 people, but not you? Doesn't sound like scam to me. Sounds like more to the story than what you are telling.

rather he paid 22 people or not i do not know, because i don't follow, all i know is he used my share to give to somebody else, is that simple.

no extra story, believe or not i don't care it is nothing but the truth.

look 

https://ibb.co/j8rwJ3L

meaning he thank me for getting him the CS because he didn't pay me.

and this was waited for more then 7 days, i even asked the human KING" even he says he had his share i should be getting mine.

but i never did.

Edited by Recycling Bin
  • KEKW 1

:))) şu konuyu ciddiye alıp yazmayacaktım fakat bir kaç gerizekalı gelip yorum attığı için net cevap olsun.Bu clanın kuralları var herkesede ilk söylediğimiz şey kuralları okuyun.Kurallar açık net.Yukarıdaki gerizekalı velet, ukala ukala konuştuğu için clandan atıldı.Clandan atılan ve ya cıkan hiç kimse drop payı alamaz.Burası vakıf değil kimsede sizin çalışanınız ya da ameleniz değil.Herkes kurala tabİi bu clanda, kimseye özel muamele yok.

https://www.hizliresim.com/81e81u5

Kuralın tarihi açık.Ağlayacak olan köşede ağlasın.Kabul etmeyen girmez olur biter.Biz tek başımızada mücadele ederiz, bizimle oynayacak düşünce yapısına sahip adamlarlada oynarız."Kimse bu yüzden onlarla oynamıyor." Bu çok komik tespit gerçekten,  karşı ırttan dahi olsa defalarca beraber oynamışlığımız olan çok arkadaşımız var bugün gelsinler sorgusuz sualsiz diyalog kurmadan bile beraber hareket edebiliriz.Herkes bizi gayet net bilir.Hayal dünyanızdan sıyrılın, kin ve öfkenizin nedeni neyse onları çözün yoksa freni patlamış kamyonlar gibi hareket ediyorsunuz :) Kimsenin parasını çalmadık.Herkesin payını verdik.Unutulmuşsa da bizim hatamızdır.Hatırlatırsınız öderiz.Bundan dolayı da özür dileyecek erdemde insanlarız.Genelde unutmayız.Server başından beri düşman kesilen bir kitle var hiç oynamışlığımız ve tanışıklığımız olmayan özellikle mxxx ve tuke bu ikisiyle hiç sohbet etmedim hiç oynamadım tanımıyorum hangi salaktan ne duydular bilmiyorum ama ergen gibi sağdan soldan duydukları şeyleri  yorumluyorlar sizi ciddiye almıyorum beyler.Tanımadığınız biri hakkındaki önyargılarınızıda yıkmaya falan çalışmayacağım inandığınız şeye devam edin.Çevirisini yaparsınız, size zahmet edemeyeceğim.

ToR kimsenin emeğini çalmaz.Kimsenin payını vermemezlik yapmaz kurallar açıktır.Herkes kurallara tabidir.Yıllar önce yazılan şeyleri 2-3 gerizekalının gönlü olsun diye bozmayacağız.Bu clan 4 yılını devirdi 100lerce oyuncu gördü.Kimisyle iyi kimisiyle kötü ayrıldık.Ama clan içinde iken hiçbiri bana hakkımı vermedi diyemez.Herkes hakkı neyse kuruşuna kadar almıştır.Clan dışındakilerde buna dahil.Fakat pek çok tecrübenin sonucunda sert ve katı kurallar almak gerektiği için bu kuralların haricinde pek cok kural mevcuttur.Clana dahil olan herkesin okuyabileceği gibi de açık "rules" kanalında.Tecrübeler kuralları oluşturur.Buna hırsızlık diyen ya aptaldır kural okumamıştır ya cahildir okuma yazması yoktur ya da okuduğunu anlamayan salaktır.Sırf buraya düşmanlık beslediği, uyuz olduğu için gelip yorum atacak salak arkadaşlarada tavsiyem yeriniz değil beyler açın başka başlık orada tartışalım. 

Kolay gelsin.

9 minutes ago, mhytbuster said:

2 pislik leş kargası, her sw aynılar, isi isi diye ağlayıp kutunun kendilerinde kalmayacağını hissettikleri an isiyi lureliyorlar, bu 2 çöpü her sw görmekten bıktık.

kutuyu neden sana vereyim?bana açıklasana?saatlerce pk atıyoruz o isiloonlar için minisine % attın diye sen mi alacaksın?tabiki lureleyeceğiz tabi ki biz kesmeye çalışacağız herkes bunu yapar bunu yapmalıdır zaten, açık dünya oyunu ne sen ne de ben birbirimize kutu bırakmak istemeyiz.Herkes kendisi ve ekibi için oynar.Beraber hareket eder.Kusura bakma çok saçma bir bakış açısı üslubunla ilgili birşey söylemek bile istemiyorum.Söylersem ağır konuşurum gerek yok.İyi forumlar.

Hello guys,

It has been 4 years that ToR established, with the older stories it goes back to 2014 and even 2002 Diez . So most of you guys know us but lets talk for the stupid ones and make the minds clear. ( Even no need to, but anyway )

Easily you can check the photos. No stress no effort. ( Yes, again with evidence. If you want you can also join to our discord channel and see every public channel. PM 5 player in game, for sure 1 of them has our discord or you can ask me directly.)

Enjoy...

1 - ToR Rules, just few of them.

https://www.hizliresim.com/qjum0rg

2- CSW Participation Rules are below

https://www.hizliresim.com/o8y640s

3- 1st and 2nd CSW Dropshares

1st https://www.hizliresim.com/nu20pxw

2nd https://www.hizliresim.com/siz5xd9

4- 1st and 2nd CSW Tax shares

1st https://www.hizliresim.com/rms6zwb

2nd https://www.hizliresim.com/pwmtjn7

I have a little more but now server is back...

So keep your stupid minds away than ToR, your level of IQ cannot come closer to our belief in justice.

Edited by OsmanAmca
  • Ban 1

2 hours ago, Ojo said:

:))) şu konuyu ciddiye alıp yazmayacaktım fakat bir kaç gerizekalı gelip yorum attığı için net cevap olsun.Bu clanın kuralları var herkesede ilk söylediğimiz şey kuralları okuyun.Kurallar açık net.Yukarıdaki gerizekalı velet, ukala ukala konuştuğu için clandan atıldı.Clandan atılan ve ya cıkan hiç kimse drop payı alamaz.Burası vakıf değil kimsede sizin çalışanınız ya da ameleniz değil.Herkes kurala tabİi bu clanda, kimseye özel muamele yok.

Kuralın tarihi açık.Ağlayacak olan köşede ağlasın.Kabul etmeyen girmez olur biter.Biz tek başımızada mücadele ederiz, bizimle oynayacak düşünce yapısına sahip adamlarlada oynarız."Kimse bu yüzden onlarla oynamıyor." Bu çok komik tespit gerçekten,  karşı ırttan dahi olsa defalarca beraber oynamışlığımız olan çok arkadaşımız var bugün gelsinler sorgusuz sualsiz diyalog kurmadan bile beraber hareket edebiliriz.Herkes bizi gayet net bilir.Hayal dünyanızdan sıyrılın, kin ve öfkenizin nedeni neyse onları çözün yoksa freni patlamış kamyonlar gibi hareket ediyorsunuz :) Kimsenin parasını çalmadık.Herkesin payını verdik.Unutulmuşsa da bizim hatamızdır.Hatırlatırsınız öderiz.Bundan dolayı da özür dileyecek erdemde insanlarız.Genelde unutmayız.Server başından beri düşman kesilen bir kitle var hiç oynamışlığımız ve tanışıklığımız olmayan özellikle mxxx ve tuke bu ikisiyle hiç sohbet etmedim hiç oynamadım tanımıyorum hangi salaktan ne duydular bilmiyorum ama ergen gibi sağdan soldan duydukları şeyleri  yorumluyorlar sizi ciddiye almıyorum beyler.Tanımadığınız biri hakkındaki önyargılarınızıda yıkmaya falan çalışmayacağım inandığınız şeye devam edin.Çevirisini yaparsınız, size zahmet edemeyeceğim.

ToR kimsenin emeğini çalmaz.Kimsenin payını vermemezlik yapmaz kurallar açıktır.Herkes kurallara tabidir.Yıllar önce yazılan şeyleri 2-3 gerizekalının gönlü olsun diye bozmayacağız.Bu clan 4 yılını devirdi 100lerce oyuncu gördü.Kimisyle iyi kimisiyle kötü ayrıldık.Ama clan içinde iken hiçbiri bana hakkımı vermedi diyemez.Herkes hakkı neyse kuruşuna kadar almıştır.Clan dışındakilerde buna dahil.Fakat pek çok tecrübenin sonucunda sert ve katı kurallar almak gerektiği için bu kuralların haricinde pek cok kural mevcuttur.Clana dahil olan herkesin okuyabileceği gibi de açık "rules" kanalında.Tecrübeler kuralları oluşturur.Buna hırsızlık diyen ya aptaldır kural okumamıştır ya cahildir okuma yazması yoktur ya da okuduğunu anlamayan salaktır.Sırf buraya düşmanlık beslediği, uyuz olduğu için gelip yorum atacak salak arkadaşlarada tavsiyem yeriniz değil beyler açın başka başlık orada tartışalım. 

Kolay gelsin.

Ya Ojo clanın kuralları batsın clandan cıkmak isteyen adamın payını hiç etmişsin kendi ağzınla söylüyorsun . Başka clientlerde de aynı muhabbeti bana da yaptın ağzıma geleni söyledim orda da sana bi kafa yapını değiştir . 

6 minutes ago, HzMelikSah said:

Ya Ojo clanın kuralları batsın clandan cıkmak isteyen adamın payını hiç etmişsin kendi ağzınla söylüyorsun . Başka clientlerde de aynı muhabbeti bana da yaptın ağzıma geleni söyledim orda da sana bi kafa yapını değiştir . 

"atıldı." çıkmadı.

Sende kurallara tabii idin sanada vermedik.Bu kadar basit.

sen daha bir çocuksun ve seninle senin dilinde konuşmayacağım.Beni kötü üsluba zorlama.

Kolay gelsin.

• KEKW 1

2 hours ago, Ojo said:

Kolay gelsin.

Gerizekalı olarak sen ve kardeşinden bahsediyorsun sanırım, iyi hoş bunu anlaman da güzel, burada yazdığın şeylerin hepsi zırvalık, neymiş clanmış, neymiş clan kurallarıymış. Pardon ama siz gavat mısınız ? Soru basit cevap da basit ! Adam boss kesilirken var mıydı ? evet vardı, peki yardım etti mi ? evet etti, ister çıkar, ister söver, ister hakaret eder, bu sana onun payını hiç etme hakkını vermez, istediğin kuralı koy VERMEZ !

Not: Şu yukarıda yazdıklarını ciddiye alarak değil götümle gülerek bunları yazdım.

6 minutes ago, diamondjozu said:

Gerizekalı olarak sen ve kardeşinden bahsediyorsun sanırım, iyi hoş bunu anlaman da güzel, burada yazdığın şeylerin hepsi zırvalık, neymiş clanmış, neymiş clan kurallarıymış. Pardon ama siz gavat mısınız ? Soru basit cevap da basit ! Adam boss kesilirken var mıydı ? evet vardı, peki yardım etti mi ? evet etti, ister çıkar, ister söver, ister hakaret eder, bu sana onun payını hiç etme hakkını vermez, istediğin kuralı koy VERMEZ !

Not: Şu yukarıda yazdıklarını ciddiye alarak değil götümle gülerek bunları yazdım.

Götünle güleceğine yüzünü göster de kaç kuruşluk korkak olduğunu görelim.

Olmayan beynini öptüğüm ''ister söver, ister hakaret eder'' he? Ne güzel kafan var senin.

Ayrıca, burada bir çoğunuz, bir çok droptan gram pay alamamış kişiler olarak, hak dağıtan birilerini buldunuz diye azıtıyorsunuz galiba?

Madem öyle akıllı akıllı düz mantıklar yapıyorsun ''var mıydı - yardım etti mi'' vs. Benim kuralım böyle kardeşim benimle oynuyorsan aç bak kurallar orada. Beni de bağlar seni de. beğenmeyen daha iyisini yapabilir, kapı da orada.

Notunu da güldüğün yerlerine sokarım senin.

16 minutes ago, diamondjozu said:

Yok sen ve senin gibi gerizekalılara söyledim direkt.O ishal ağzını topla yoksa ağrını sokarım bidaha toplayamazsın.Ben bir clana dahilsem oranın kurallarına dahilim demektir değilsem değilimdir.Bu kadar basit.Mantıklı gelmiyorsa olmazsınız ben bana mantıklı gelmeyen hiçbir yerde durmam.Ama bu oranın kendi kuralları, dahil değilsem en fazla eleştirirm "mantıklı" ya da "değil" diye ama önceden dahil olurken bile "50 kez" okuyun denildiği yer için sonradan ağlayanların buna "hırsızlık" demesi aptallık, cehalet.Tekrar edeyim "birilerine anlatır gibi" kural uymuyorsa girmezsin.Simdi sanane koyduğumuz kuraldan ulan?Clanlar oyuncuların birbiriyle yardımlaştığı ve birbirine fayda sağladığı yerdir.Herkes birbirinden fayda sağlar ve ne zaman ilişki biter ayrılırsın.Bağ kalmaz bu kadar basit.Defalarca sırf gelip pay alıp gitmek isteyen insanları tecrübe ettik.Her clanda olmuştur bu, dolayısıyla burası buna müsade etmemeye çalışan bir yer.Konu net basit.Eğer hala anlamıyorsan zorlama kendini bu senin kapasiten değil demektir ve  o ishal ağzınla bu üsluba devam edersen o gülecek yerinde çiçekler açtırırım.

Edited by Ojo

Merhaba,

Konuyu burada kilitliyorum, çünkü bir tarafta bir itham; diğer tarafta da gittikçe sertleşen cümleler var. Kurallarımızdan ve yöneticiliğimden bağımsız olarak şahsi fikrim: "Her ne olursa olsun birlikte edinilmiş bir kazanım varsa paylaşılmalı. Evli çiftler bile boşanma durumlarında evlilik sonrası edindiklerini paylaşmak zorundalar. Burada da şikayet eden kişi clandan atılsa da, kendisi çıksa da 'Ben pay istemiyorum.' demediği sürece paydan muaf tutulmamalı. Neticede o eşya elde edildiğinde onun da buna bir katkısı oldu. Ojo, OsmanAmca; adamın payını vermeniz gerektiğini düşünüyorum."

Bu yukarıda okuduklarınız şahsi fikrimdi. Fakat şahsi fikrimin konunun sonuca bağlanması anlamında herhangi bir etkisi olmadığından, yönetim kadrosu olarak konuyu değerlendireceğiz. Bu arada da biz bunu değerlendirirken sözleri sertleşen arkadaşlarımızı da malesef bir süre forumda istirahat ettireceğiz.

• KEKW 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...