Jump to content

Recommended Posts

Sonrasında da hadi siktir git ağlama duvarına yaz dedim, onu da koysana. Öncesinde de bir kaç küfürüm var. Ağlak ezik bir mahluksun sen 😅

https://ibb.co/zV4TsY9

Üstsüz kestim, üstünde zıpladım, donumu çıkadım, tek daggerlaydım falan filan. Al üstsüz böyle kesilir... Tasmanı kime vereyim biraz da onlar oynasın senle.

Edited by Raspberry
  • Cool 1

Güzel kardeşim bana sürekli yazıp rahatsız ediyorsun etme beni ve o çektiğin kscler belki 10 kişi saldırıp cektiğin kscler neyse kesilip kesilmemek değil mevzu beni rahatsız etme sadece ben bunu istiyorum oyunda yada forumda beni rahatsız etme tamam mı ağada sensin paşada sensin ama benden uzak dur. lütfen 

Just now, 1theKABADAYI said:

Güzel kardeşim bana sürekli yazıp rahatsız ediyorsun etme beni ve o çektiğin kscler belki 10 kişi saldırıp cektiğin kscler neyse kesilip kesilmemek değil mevzu beni rahatsız etme sadece ben bunu istiyorum oyunda yada forumda beni rahatsız etme tamam mı ağada sensin paşada sensin ama benden uzak dur. lütfen 

Ben senin kadeşin falan değilim, hayatında ilk defa insan gibi davranıyorsun çok garip hissettim. Ya sen o makronu bırakacaksın ya da banlanacaksın. O gün gelene kadar sana rahat vermeyeceğim. Hak ettiğini yaşıyorsun fazlası değil, buradan yaptığın şovlarda da Asena gibi kıvırıyorsun, ettiğin küfürleri de ekle bundan sonraki ağlamalarına...

Bak tehdit ediyorsun rahatsız edecem diyorsun neden ? bırak peşimi git başımdan uğraşma benle lütfen demekten ne alıyorsun uğraşma oyun bu sonuç olarak cok kafana takıyorsun ciddiye alıyorsun bak diyorum ağada sensin paşada sen kralsın tamam mı uğraşma sadece benimle.

Bak tehdit ediyorsun rahatsız edecem diyorsun neden ? bırak peşimi git başımdan uğraşma benle lütfen demekten ne alıyorsun uğraşma oyun bu sonuç olarak cok kafana takıyorsun ciddiye alıyorsun bak diyorum ağada sensin paşada sen kralsın tamam mı uğraşma sadece benimle.

Algı yapma algı tehtit falan yok ortada ben sana sadece bu serverdan gitmeni temenni ettiğimi dile getirdim. :D

2 minutes ago, 1theKABADAYI said:

Yetkililer konuya el atmadımı @GM_Thanos biz aramızda ilgileneceğiz dedi siz hala neden uzatuyorsunuz bırakında adamlar incelesin izlesin takip etsin bilgisayara bağlansın loglara baksın yada ne yapılması gerekiyorsa yapacaklar zaten siz yeterki uğraşmayın benimle. 

Ağlayacaksan oynamayalım ? 

Sabah küfürleri forumdan yağdırırken böyle değildin, şimdi niye mazlumu oynuyosun? :D

Edited by ThamosJefferson

Ben ailene yada başka bireye küfür etmedim siz hakaret ettiniz bende size hepsi bu ama sizinle uğraşılmaz cünkü sümük gibisiniz anlamıyorsunuz ne laftan ne halden bıktım artık sizden gerçek anlamda bıktım ne derdiniz var sizin bilemiyorum yani oyunda kestik yada kesildik ne yani bu sinir bu celal bu şidddet? birşeyi dozunda bırakın çocuk çocuk hareketler. bak ağada siz paşada siz büyükte sizsiniz tamam yeterki uğraşmayın benimle.

8 minutes ago, 1theKABADAYI said:

Ben ailene yada başka bireye küfür etmedim siz hakaret ettiniz bende size hepsi bu ama sizinle uğraşılmaz cünkü sümük gibisiniz anlamıyorsunuz ne laftan ne halden bıktım artık sizden gerçek anlamda bıktım ne derdiniz var sizin bilemiyorum yani oyunda kestik yada kesildik ne yani bu sinir bu celal bu şidddet? birşeyi dozunda bırakın çocuk çocuk hareketler. bak ağada siz paşada siz büyükte sizsiniz tamam yeterki uğraşmayın benimle.

Konuyla alakası olmayan adamlara sövüyodun insan gibi uyarınca da yalvarıyon ayakları çekiyodun :D olmamış konular üzerinden algı yapıyodun şimdi mi aklına geldi efendilik falan. O açılan konu üzerinden strike yediğin zaman daha çok taşak geçicem seninle merak etme. Gizli kapaklı sövmeye devam et sen algıcı çocuk. 

Edit: Ayrıca ben sana daha hiç aile bireylerini kapsayacak küfürler etmedim, konuyu genelleme yani boşuna. Ben sana sadece götveren dedim bunda da bence haklıyım. :D

Edited by ThamosJefferson

1 minute ago, 1theKABADAYI said:

o konuyla alakasız dediğin adamları gecen dbden tanıyorum ve gecen dbden beri kavgalıyım sen yoktun bile seni burada bulmuşlar yeni girmişsin içlerine sen fazla konuşma sen çekil aradan yırtık dondan çıkar gibi her yerden çıkıyorsun

Hayda şimdi sana bu clandaki insanlarla tek tek kaç yıldır tanıştığımı mı kanıtlayayım :D kanka manyak olursun bak girme böyle konulara, bi benden küfür yemedin bence bu onuru taşımaya devam et :D

Benim sadece sizden tek ricam lütfen benden uzak durun bak lütfen diyorum dahada birsey demiyorum insan olan anlar uzak durun en büyük sizsiniz kralda siz paşada siz benimle diyolog kurmayın ne oyunda nede forumda.

3 5 güne ban yer kurtulursun dert etme, sıkma tatlı canını bu kadar :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...