Jump to content

Suspiciosly using skills from far far away theKABADAYI

Recommended Posts

Peki konu benle raspberrynin arasıydayken sen konuya ne atlıyorsun lan sonrada kalkıp burada edebiyat yapıyorsun lütfen onları katma konu onlarla alakalı değil falan ne ayaksın sen? tamm iyi güzel hoş videonuzu cektiniz bravo ekran bugunu hile yaptınız bravo peki nikos bey yazılımcı ve bu işleri bilen kişi sen sanmıyormusun nikos bey benim bilgisayarıma bakmadı mı bakmıştır adam benim celeron işlemci bilgisayarımı oturur 5 dakkada i10 yapar sen ne konusuyorsun hala hilede hile oda o buda bu ne karı gibi ağlıyorsunuz yetkililer ilgilenmiştir bakmıştır yada bakacaklardır daha neyi uzatıyorsunuz?? bi bitmediniz harbiden yeter la salak salak karı gibi dedikodu yapmayı bırakın oyununuza bakın. ağlamayın!

3 minutes ago, 1theKABADAYI said:

Peki konu benle raspberrynin arasıydayken sen konuya ne atlıyorsun lan sonrada kalkıp burada edebiyat yapıyorsun lütfen onları katma konu onlarla alakalı değil falan ne ayaksın sen? tamm iyi güzel hoş videonuzu cektiniz bravo ekran bugunu hile yaptınız bravo peki nikos bey yazılımcı ve bu işleri bilen kişi sen sanmıyormusun nikos bey benim bilgisayarıma bakmadı mı bakmıştır adam benim celeron işlemci bilgisayarımı oturur 5 dakkada i10 yapar sen ne konusuyorsun hala hilede hile oda o buda bu ne karı gibi ağlıyorsunuz yetkililer ilgilenmiştir bakmıştır yada bakacaklardır daha neyi uzatıyorsunuz?? bi bitmediniz harbiden yeter la salak salak karı gibi dedikodu yapmayı bırakın oyununuza bakın. ağlamayın!

Algılardan bıkmadın dimi :D Lütfen bunları karıştırma demişim asdhashasd :D sen var ya iflah olmaz bi yalancısın. Kardeş ben bu oyuna dün başlamadım, senin gibi götverenlerin de hile kullandığını inan ki bilgisayarına bakmadan anlayabiliyorum. O yüzden algılardan kaçınmanı tavsiye ederim, eğer uğraşırsam seni şu oyundan banlatmam kanıtlarıyla beraber 3 gün sürmez o yüzden beni kendine düşman etmemeni tavsiye ederim. Sana dostane yaklaştığım zamanlarda oldu ama senin kanında bi bozukluk var onu anlayabiliyorum. He eğer düşmanlık edecek beni bulduysan hodri meydan :D ama sende o göt yok kardeş. 

SEN KENDİN NEYİ KULLANDIĞINI, O OYUNCULUK ADI ALTINDA KULLANDIKLARININ HEPSİNİN 3.party YAZILIMLAR OLDUĞUNU BENDEN ÇOK DAHA İYİ BİLİYOSUN. İŞTE O YÜZDEN BENCE FAZLA KAŞINMA. 

Sen kendin atladın bak diyorum raspberyle benim aramda olan birşey kalkıp geliyorsun burada hile diyorsun salak salak hala konusuyorsun güzel kardeşim senin kralın gelsin benle uğraşamaz zaten bunu o kücük ve basit beynine sok. 3 gün değil 30 gün de olsa sen beni banlatamazsın ancak yetkililerin hoşuna gitmeyen davranışlar sergilersem ceza alırım yani senin bok yemenle ben ceza almam birde şunu bi idrak edin bak kısa ve öz. Niko bey yazılım şirketi veya başka birseyle uğraşıyor dünkü adam değil işini bilen ve işini düzgün yapan bir kişi o yüzden serverinde hile yada hurda kullanan olursa affetmiyor zaten siz hala hile hile diye üsteliyorsunuz nikos bey benim bilgisayarımı çoktan gözden geçirmiştir eğerki onun kafasına yatmayan birşey olmuş olsaydı beni çoktan banlardı ben temizim ve hakkımla oyunuyorum beni kesen o kadar cok adam var helal olsun hepsine saygım sonsuz ben buna birsey demiyorum ama siz kesilince hilede hile hilede hile sizede helal olsun ne diyim. ama yetkilere bırakın şu olayı artık kavga etmenin bir anlamı yok cünkü anlaşamıyoruz hepsi bu daha da istediğinizi yazın alay edin küfür edin iftira edin ne yapıyorsanız yapın umrumda değilsiniz yazacak kelime bulamuyorum artık size o yüzden yazmıyacağım..

6 minutes ago, 1theKABADAYI said:

Sen kendin atladın bak diyorum raspberyle benim aramda olan birşey kalkıp geliyorsun burada hile diyorsun salak salak hala konusuyorsun güzel kardeşim senin kralın gelsin benle uğraşamaz zaten bunu o kücük ve basit beynine sok. 3 gün değil 30 gün de olsa sen beni banlatamazsın ancak yetkililerin hoşuna gitmeyen davranışlar sergilersem ceza alırım yani senin bok yemenle ben ceza almam birde şunu bi idrak edin bak kısa ve öz. Niko bey yazılım şirketi veya başka birseyle uğraşıyor dünkü adam değil işini bilen ve işini düzgün yapan bir kişi o yüzden serverinde hile yada hurda kullanan olursa affetmiyor zaten siz hala hile hile diye üsteliyorsunuz nikos bey benim bilgisayarımı çoktan gözden geçirmiştir eğerki onun kafasına yatmayan birşey olmuş olsaydı beni çoktan banlardı ben temizim ve hakkımla oyunuyorum beni kesen o kadar cok adam var helal olsun hepsine saygım sonsuz ben buna birsey demiyorum ama siz kesilince hilede hile hilede hile sizede helal olsun ne diyim. ama yetkilere bırakın şu olayı artık kavga etmenin bir anlamı yok cünkü anlaşamıyoruz hepsi bu daha da istediğinizi yazın alay edin küfür edin iftira edin ne yapıyorsanız yapın umrumda değilsiniz yazacak kelime bulamuyorum artık size o yüzden yazmıyacağım..

Bak hala algı peşindesin çocuk adam :D Nikos beyde nikos bey. Ben seni banlatırım derken zaten farklı yollardan bahsetmiyorum, uğraşıp video alıp normal olmayan bir çok şeyini kayıtlarıyla atmaktan bahsediyorum yani hemen algılara soyunup burda kelime yapma. Yine söylüyorum bence beni kendine düşman etme tekrar söylüyorum ve ekliyorum oyun içinde yapılmaması gereken 3 5 kusurlu haraketin hepsini yapıyosunn KAŞINMA :D 

31 minutes ago, 1theKABADAYI said:

Sen ne anlatıyorsun amk :D i10 yapar falan. Tuvalet eğitimleri de dahil 7 sülalenin diplomasını toplasan aldığım tahsil etmez, seni yaptığın analizde boğarım. Olay ikimiz arasında değil sen kendini benimle nasıl bir görüyorsun bir köpekten farkın yok gözümde.

Burası hile bildirim paneli, kanıtlarıyla beraber bir hile bildirdim. Bahsettiğin, kullandığın, kullandığımı iddia ettiğin her şeyin teknik olarak olup olmayacağını; kullanılıp kullanılmadığını biliyorum. Bilgisayar mühendisiyim ben, salak salak atıp tutuyorsun cami duvarına işediğinden haberin yok. Senin gibi yalan dolan değil kanıtla, teknik bilgiyle konuşuyorum.

Burada olmayan, konuya karışmayan insanlar hakkında da konuşurken besmele çek. Ağzını da topla, yarım yamalak kulaktan duyduğun şeylerle de karşıma gelme seni hem oyunda hem hayatta itin götüne sokarım. Lafına sadık kal siktir ol git, konu sonuca bağlandığında konuşuruz.

• Haha 1

Beyler...

Tartışma olmasın diye bir düşüncemiz ya da baskımız asla olmadı oyuncularımıza karşı. Herkes fikrini açıkça belirtebilmeli. Fakat bunu yaparken karşı tarafı rencide etmeden, hatta mümkünse kabul edilebilir bir mizah diliyle yapmasını çok isteriz ki her anından keyif alınabilsin.

Ben şuanda bu konuyu burada kilitliyorum. Diğer GM arkadaşlarla birlikte değerlendirip cevabımızı, varsa yaptırımlarımızı uygulayacağız.

Ayrıca burada seviyesiz bulduğum her bir yorum için de ayrıca uyarılar vereceğim.

On 7/25/2023 at 3:23 PM, 1theKABADAYI said:

@GM_Thanos HulyaAvsarı forumda bu kişiye hakaret ettim diye banlamışsın lütfen aynı istinayı bu arkadaştata gösterirmisiniz. adeletli olsun 2 3 hafta önce bu arkadaşa argo kullandım diye forumdan banladınız bu arkadaşın yazdıklarıda hoşmu? şerefsiz atık - 7 sülalene kaydılar ettiler yani adeletli olması lazım lütfen

Merhaba,

Kullandığınız internetin hızına, pinginize ve bilgisayarınızın performansına göre zaman zaman görüntü bugu yaşanabiliyor. Bu tarz sorunlar resmi Knight Online'ın kendisinde de olabilmektedir. Orada bunu sürekli geriye atmakla çözdüler; ya da çözüldüğünü sanıyorlar. Bizce bu sürdürülebilir bir çözüm değil. Hepimiz farklı bölgelerden ve farklı performanstaki bilgisayarlardan uzakta bulunan bir sunucuya bağlanmak suretiyle oyun oynuyoruz. Bu tarz görüntü buglarının olmasını tabii ki istemeyiz ama bahsettiğim nedenlerden ötürü olabiliyor. Önüne geçmek için de ekip olarak çalışıyoruz.

Fakat şunu da belirtmeliyim ki; bahsettiğiniz o arkadaşlar yukarıda özetlemeye çalıştığım durumu suistimal edip kendi menfaatleri için kullandılar. Sonrasında da clan olarak banlandılar.

• Skill diziliminden dolayı birisine makro ya da benzeri demeyi doğru bulmuyorum.
  • Karşılıklı olarak kullanılan kötü dili doğru bulmuyorum. Bu sebeple @theKABADAYI hesabına daha önceden bir uyarı yapılmıştı, ikincisi yapılarak forumdan 1 gün uzaklaştırma verilecek. @Raspberry, @ThamosJefferson hesaplarına uyarı verilecek.
  • Makro tespiti kolay olmamakla birlikte imkansız değildir. Kullanan oyunculara gerekli yaptırımlar bugüne kadar uygulanmıştır, bugünden sonra da uygulanacaktır.

Konuda şikayet edilen karakterle ilgili inceleme devam etmektedir. Yönetim ekibimizin neredeyse tamamı fikirlerini beyan ettiler. Sunucu sahibinin de konuyla ilgili yorumunu beklemekteyiz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...