Jump to content

Suspiciosly using skills from far far away theKABADAYI

Recommended Posts

Kayıt human Cardinal slot'undan başlıyor ama ne yazık ki dosya boyutu çok yüksek geldiği için hepsini sıkıştıramadım, kırpıp sıkıştırarak ancak boyutu ayarlandı. Eğer ilgilenen olursa drive linki verebilirim.

Geçen serverda da aynı şekilde "strike" alıp oyunu bırakmıştı ve aynı başlıkla bir konu açmıştım sadece nicki değişti beceriksiz aynı beceriksiz, itemlarını tl ile satıp kaçıyor. Yine aynısının olacağını bildiğim halde server bu kanserden temizlense bile yeterli diye düşünüyorum.

LEZSEK ve bu dingil yıllardır aynı şeyleri yapıyorlar her server aynı şekilde ilerliyor. Oyun zevkimizin içine eden böyle yeteneksizlere gerekli cezayı verin.

https://video.imgyukle.com/sP9pSlPbQss0EBx/watch

https://streamable.com/gco5jm

Edited by Raspberry
  • Like 1

Bu durum sadece ekran buguyla açıklanamayacak kadar yaygın server içinde ve bu durumdan bir önceki serverda ban yemiş aynı adamların aynı şeyleri yaparak hala bu serverda barınabiliyor olması bana gelmediği gibi bir çok oyuncuya da normal gelmiyor. LEZSEK denen hileci arkadaşı bir GM zaman harcayıp pk anında izlese zaten oyunda bu kadar barınamayacaktı. Bu gibi durumlar video alındığı halde ekran bugu denilip çoğu zaman geçiştirilsede oyunu yıllardır oynayan biz ve bizim gibi herkes olayın böyle olmadığını çok iyi görebiliyor. Gereğinin yapılacağına inanıyor, herkesi adil bir oyuna davet ediyoruz.

• Like 1

https://www.hizliresim.com/5kalk59
ben bu bilgisayarla oynuyorum ve sen bana sürekli hile diyorsun ya yazıklar olsun sana gerçekten yüzüne tükürülecek adam değilsin ekran bugu o sen bende önümdesin yanı aramızda mesafe yok istersen test edelim erkeksen edelim nasıl video cekildiğini bana söyle gel czye ben seni bu sekil kovalıyacam hem sen video al hem ben karşılaştır sonra gerçekten iftira ve buna benzer şeyler yapmayı bırak..

Ek olarak ben hiç bir zaman hileden yada yazılımdan veya buna benzer hiç bir programdan ceza almadım. ya küfürden aldım yada yalnış anlaşılmadan ceza aldım sen sürekli hileden strike aldıgımı diyorsun ama o kücük beynine sok şunu ben hileden asla ve asla ceza almadım cünkü bu oyuna zor giriyorum kaldı ki hile acacam kendinden iyi olanları hile diye nitelendirme beni serverde kolsuz ve protez kollu adamlar kesiyor ama sen kesemiyorsun bi düşün bunu tamam mı..

Edited by 1theKABADAYI
  • Like 1

4 hours ago, 1theKABADAYI said:

ben bu bilgisayarla oynuyorum ve sen bana sürekli hile diyorsun ya yazıklar olsun sana gerçekten yüzüne tükürülecek adam değilsin ekran bugu o sen bende önümdesin yanı aramızda mesafe yok istersen test edelim erkeksen edelim nasıl video cekildiğini bana söyle gel czye ben seni bu sekil kovalıyacam hem sen video al hem ben karşılaştır sonra gerçekten iftira ve buna benzer şeyler yapmayı bırak..

Ek olarak ben hiç bir zaman hileden yada yazılımdan veya buna benzer hiç bir programdan ceza almadım. ya küfürden aldım yada yalnış anlaşılmadan ceza aldım sen sürekli hileden strike aldıgımı diyorsun ama o kücük beynine sok şunu ben hileden asla ve asla ceza almadım cünkü bu oyuna zor giriyorum kaldı ki hile acacam kendinden iyi olanları hile diye nitelendirme beni serverde kolsuz ve protez kollu adamlar kesiyor ama sen kesemiyorsun bi düşün bunu tamam mı..

ahh ulan sen ne yüzsüz şerefsiz bir atıksın be. Forumda eski konulara ulaşılmıyor diye atıyorsun bol keseden. Celeron işlemcide 20 fps ile öyle minör kullanabilmen imkansız, bana laf anlatma senin tek haneli zeka seviyenin çok üstündeyim. Hafızam da senin şerefinden daha kaliteli olduğu için ne boklar yediğini çok net hatırlıyorum. Senin gibi bir şerefsizle bundan sonra muhattap olmayacağım tüm server 7 sülaleni meze yaptı hala ağzını açıp cevap verecek gururu nasıl buluyorsun, inanılmaz. Benim pug cinsi bir köpeğim var, senin muhattabın bundan sonra o. Mamanızı suyunuzu koyarım güzel güzel oynayın ama havlamak yok.

Gerçekten kendime kızdım senin gibi değersiz bir atık için harcadığım vakit yüzünden. Yüzsüz yalancı gurursuz bir şeysin sen. Sen ve senin gibiler adına utanıyorum.

Edited by Raspberry

kardes ben gercekten anlam veremiyorum gece bowlda bircok kez karsılastık ayrıca daha öncede dikkatimi cekti. nickim HIFSI. sen bana bir seferde 6 skili nasıl vuruyorsun ben idrak edemiyorum. yaftalamıyorum. ama senin oynadığın asas bana normal gelmiyor. bu kadar seri atak yapmak nasıl mümkün oluyor anlatırsan dinlerim. yada sen normal oynuyorsan biz zaten boşa oynuyoruz leg cut tutmaz light glacier scream tutmaz. bari sen arada bir tutuyo gibi kalda biz teselli olalım. benim farkettiğim birçok asas var böyle. lukecage mightypanda bi kac ismini telafuz edemediğim asas daha var. maşallah 1 parti geziyoruz dalga gecer gibi gelip partinin icine girip gezip oturup olsa cay icip cıkıyorsunuz. mantıklı olan herşeye eyvallah ama bu kadarda olmaz.

• Like 1
  • ClapClap 1

2 hours ago, Ademmm said:

kardes ben gercekten anlam veremiyorum gece bowlda bircok kez karsılastık ayrıca daha öncede dikkatimi cekti. nickim HIFSI. sen bana bir seferde 6 skili nasıl vuruyorsun ben idrak edemiyorum. yaftalamıyorum. ama senin oynadığın asas bana normal gelmiyor. bu kadar seri atak yapmak nasıl mümkün oluyor anlatırsan dinlerim. yada sen normal oynuyorsan biz zaten boşa oynuyoruz leg cut tutmaz light glacier scream tutmaz. bari sen arada bir tutuyo gibi kalda biz teselli olalım. benim farkettiğim birçok asas var böyle. lukecage mightypanda bi kac ismini telafuz edemediğim asas daha var. maşallah 1 parti geziyoruz dalga gecer gibi gelip partinin icine girip gezip oturup olsa cay icip cıkıyorsunuz. mantıklı olan herşeye eyvallah ama bu kadarda olmaz.

:)) ismini verdiğin adamlar geçen server'da "Using 3rd Party Tools (aka bots)" sebebi ile strike aldılar. İkinci strike'tan sonra bir çoğu oyuna ayda bir girer oldu. LEZSEK aynı şekilde "Abusing bugs (including speed/wall glitching) for individual or team advantage" sebebi ile strike aldı daha sonra "Using 3rd Party Tools (aka bots)" sebebi ile banlandı. Bu konusu geçen dingil aynı şekilde strike aldı sonra itemları kayboldu, bir daha ortalarda gözükmedi.

Yani bu pislikler eninde sonunda bir şekilde temizleniyor da geçen sürede bizim oyun zevkimizin içine ediyorlar dahası böyle hile hurda ile maddi kazanç sağlıyorlar. Bir an önce siktir edilseler de ağız tadıyla oyun oynasak. Bir diğer ekip de @HzMelikSah'ın bahsettiği ADALET clanı. Elemanlar aylarca biz çok iyiyiz siz oyundan anlamıyorsunuz diye milleti aşağıladı dalga geçti sonra bir gecede tüm clan banlandı. Elemanlar oyunu oynarken bir tek ellerini kullanmıyorlarmış her şey varmış maşallah.

2 hours ago, HzMelikSah said:

@Raspberry hocam iyi hoş diyorsunda bu serverda ekran bugu sorunu var bir asasın sana uzaktan vurması imkansız zaten . Her dbde bu sorunlar vardı hiç bir zaman çözüm bulunamadı . Gecen db de wariorlar macro ile uzaktan vuruyordu asasla sence nasıl vurabilir şaka gibisin :D

İmkansız mı değil mi bilmiyorum hocam ben anlamıyorum o işlerden, duyduğum gördüğüm kadar biliyorum. Kaç senedir de knight oynuyorum, bu serverda da ikinci senemdeyim, server'ın mekaniklerine epey hakimim. İyi ya da kötü olduğum tartışılır, elim hızlı değildir vs; ama inan bana kafam buradaki oyuncuların bir çoğundan çok daha fazla çalışıyor ve tecrübelerimden de bir karakter ne kadar hasar çıkarabilir, ne kadar hasar kaldırabilir üç aşağı beş yukarı tahmin edebiliyorum. Senin bahsettiğin ekip o bug'ı nasıl yapıyor oynayan arkadaşlar sayfa sayfa ifşaladı, videolar ile gm'lere gösterdi. Bunu her class için yapmak mümkün. Şaka burada bitti.

Senin ekran bug'ı dediğin de "Abusing bugs (including speed/wall glitching) for individual or team advantage" bu konuya giriyor. Belki bilmiyorsundur diye ben tercümesini yapayım, bir bug'ı suistimal ederek şahsi ve ya takım menfaatine kullanmak diyor. Yapılan bir bug olabilir fakat bunu lehine kullanarak avantaj sağlıyor. Ben elim her an ekran kaydında oyun oynamak istemiyorum, bu salağı yakaladığımda imkanım vardı yemledim aptal da üstüne atladı. Bunu bowl'da, CSW'de, Lunar War'da her yerde yapıyor. Kimse vuramazken bir yerlerden hasar alıyorum, bakıyorum bu kolsuz. Bundan itemları daha iyi, ap'si, defansı daha yüksek adamlarla kapışabiliyorum benden 1k az canı var ap'miz arasındaki fark 100-150 canı %80'in altına düşmüyor, bu kolsuzun 2 katı ap'si olan asaslardan 3 kat fazla hasar çıkartıyor.

Senin clandan arkadaşındır, oyundan tanışıyorsunuzdur, bir şekilde muhabbetin vardır; sana dost tavsiyesi kesinlikle akıl vermeye çalışmıyorum server'da oynayanların %80'i devamlı oyuncular. Bu salaklar gidici hep bırakıp kaçıyorlar sen tek kalırsın. Haksızı yanına alma, haklıyı düşman etme.

@GM_Thanos HulyaAvsarı forumda bu kişiye hakaret ettim diye banlamışsın lütfen aynı istinayı bu arkadaştata gösterirmisiniz. adeletli olsun 2 3 hafta önce bu arkadaşa argo kullandım diye forumdan banladınız bu arkadaşın yazdıklarıda hoşmu? şerefsiz atık - 7 sülalene kaydılar ettiler yani adeletli olması lazım lütfen

Edited by 1theKABADAYI
  • Salt 1

@Raspberry ben sana yazacak kelime bulamıyorum ben sana dedim gel göster video cekmesini yapılacaksa yapalım beraber bakalım ama yok illa saldırıcı ve baska tavırlardasın sorun yok aynı şekil devam et güzel dostum. sen şikayetini yetkililere bildirdin gerekeni inceleyip yaparlar fakat tekrar söylüyorum bende hiç birşey yoktur. yani senin burdan kuduz köpek gibi havlamana ve saldırmana gerek yok. ağlama ağlıyacaksanda https://www.cimri.com/market/tuvalet-kagidi/en-ucuz-selpak-hijyen-16-li-tuvalet-kagidi-fiyatlari,590754

• Salt 1

In the first month of the server when he used to be HulyaAvsar I have a screenshot of him confessing that he is only using a 15 year old KO pedal for minor. Im pretty sure he is using all kinds of hacks, macros. And if you just take a look at all the screenshots he posted on multiple report topics, he always hides his skill bar. Not much else to say, our gms just dont wanna deal with macros because they are afraid of losing users. That is why I gave up on reporting people. I can post the screenshots and the very obvious macro vid of him (his macro failing because he got stunned for spamming stealth 10 times while his macro got stuck in wrong skillbar page) when Im home in 2 days.

• Thanks 1

Ben artık sizlere birşeyleri anlatmayı bırakıyorum ve istediğiniz iftiraları atın ve istediğinizi söyleyin istediğiniz kadar küfür edin umrumda değilsiniz daha foruma da girmiyorum bir şeyede bakmıyorum gelen pmleride kapatıp gececeğim artık sizin bu kadın gibi dedikodunuz ve küfürlerinizden bıktım. herkeze iyi oyunlar Allaha emanet olun.

• Salt 1

21 minutes ago, Zamc said:

In the first month of the server when he used to be HulyaAvsar I have a screenshot of him confessing that he is only using a 15 year old KO pedal for minor. Im pretty sure he is using all kinds of hacks, macros. And if you just take a look at all the screenshots he posted on multiple report topics, he always hides his skill bar. Not much else to say, our gms just dont wanna deal with macros because they are afraid of losing users. That is why I gave up on reporting people. I can post the screenshots and the very obvious macro vid of him (his macro failing because he got stunned for spamming stealth 10 times while his macro got stuck in wrong skillbar page) when Im home in 2 days.

Benim de merakımı çeken şeylerden bahsettiğin için teşekkür ederim.  Göreceğiz, zaten söylediğim gibi böyle kolsuzlar çok dayanamayıp uzaklaşıyor zamanla. Asıl sorun oynadıkları sürede yarattıkları sinir ve stres.

• Like 1

13 hours ago, 1theKABADAYI said:

Şimdi gelelim olayın biraz gerçek tarafına, hile değilim yok bu bilgisayarla oynuyorum gibi acındırmalar seni olduğun durumdan daha küçük duruma düşürür ve burdaki kimseyi de bağlamaz.. Ama konunun asıl noktasına gelirsek, senin ve yancılarının burda adlandırdığı gibi bu durumun ekran bugu gibi basit bi açıklaması olsa ve sen dediğin gibi o an atack yaptığın kişinin tam arkasında olsan 32. saniyede kuleden damage yemen gerekirdi ama ne hikmetse sen damageyi 34. saniyede Raspberry kulenin dibine geldiğinde yemeye başlıyorsun. Yani belki aklın yeterince yetmez diye şöyle anlatayım arada olması gerekenden fazla mesafe farkı olmasa senin kuleye 34. saniyede ölmüş olman gerekirdi ama sen ölmen gereken saniyede ilk damageyi yiyosun. Sen ve senin gibiler gelip 3 iq su ile bizim aklımızla dalga geçemez, sende çok iyi biliyosun ki hile kullanama rağmen kolsuzsun. Haksız rekabet ortamını yaratmadığın her senaryoda bir şey yapamayacağını sen bizden çok daha iyi biliyosun. İlk strike yediğin gün o charın üzerindeki itemleri kaçırıp X bir kişiye satacağını da hepimiz biliyoruz. Umarım bu son dediğim süreç sen ve senin gibiler için hızlı gerçekleşir ve oyun pislikten biraz olsun arınmış olur. 

Edit: 32. saniyede kuleden yemen gereken damageyi 34 te yemişsin diyerek fazla iyimser davranmışım. Tekrar kontrol ettiğimde 32. saniyede yemen gereken damageyi 36. saniyede yemeye başlıyorsun. Yani kısacası charını boşalt yavaştan, bugün olmasa yarın şutlanacaksın. 

Edited by ThamosJefferson

TheKabadayi, mad, jconstantine. I got footage about their failed macros. Not one, but many of them. Last 20 days of my server adventure was all about a macrosin video fest. I was gonna edit and upload them as a funny video compliation but I know for a fact that no one wants to punish any kind of macro, only verbal abuses. Just so they dont lose users. Ive been saying this since the first day of this server: 99% of the sins in this server blatantly use macro and it is very obvious. Almost all of us have 15+ years of experience to clearly understand how things work in KO. You can deny it all you want, but everything is as clear as day. 

• Like 1
  • Sad 1
  • Ban 1

Aylarca verilen Emek ve gece gündüz demeden oyuna verdiğim vakit.
İtemlerime bak ve hile acacak kadar basit bir insan olduğumu düşünecek kadar aptal ve aciz birer insansınız.
alın size peçete silersiniz oranızı buranızı ağlamayı bırakın artık.
https://www.cimri.com/market/tuvalet-kagidi/en-ucuz-selpak-hijyen-16-li-tuvalet-kagidi-fiyatlari,590754

Edited by 1theKABADAYI

@Raspberry bu işlerin profesyonel yönetim kadrosu var . Dediklerin gerçekten doğru olmuş olsaydı emin ol coktan banlamışlardı ve burda gereksiz yere efor zarfetmezdin o yüzden sana tavsiyem kendini daha fazla acıklamaya calısma ve oyunun keyfini cıkar . Dediklerin eğer ki doğruysa bu konuyu acmadan nikos  banlar . 

41 minutes ago, HzMelikSah said:

@Raspberry bu işlerin profesyonel yönetim kadrosu var . Dediklerin gerçekten doğru olmuş olsaydı emin ol coktan banlamışlardı ve burda gereksiz yere efor zarfetmezdin o yüzden sana tavsiyem kendini daha fazla acıklamaya calısma ve oyunun keyfini cıkar . Dediklerin eğer ki doğruysa bu konuyu acmadan nikos  banlar . 

:) biraz korkuyor gibisin. Kocaman alt başlık yapmışlar foruma böyle şeyleri insanlar söyleyebilsin diye. Ağlayacaklarsa kullanmasınlar biz yakalayınca, ifşa edince kötü adam mı oluyoruz ?

Bana akıl verme ben ne yapacağımı bilirim merak etme.

8 hours ago, HzMelikSah said:

Lan neyinden korkucam madem bu kadar ciddisin göreyim bende dediklerin doğru cıkıcak mı ?  Şaka gibisin banane senin derdinden ben sana işin doğrusunu söylüyorum sen anlamamaya calısıyorsun kendini avutmaya devam et . :D

https://www.hediyemen.com/kisiye_ozel_bisiktirol

Ağrı hissettiğinde tok karnına.

Düzgün üsluptan anlamayan dahası hak etmeyen biriyle neden anlaşmaya çalışıyorsam, benim hatam. Hadi sağdan sağdan ikileyin.

• KEKW 1

Rezillikten başka birşey değil gerçekten rezil insansın :D sen ve o clanın hepsi birer rezil ne pkda bi bok yiyebiliyorsunuz nede wslerde çöpsünüz çöp o yüzden sağa sola sataşıp kendinizi avutuyorsunuz. 
https://www.cimri.com/cinsel-urunler/en-ucuz-censan-27-5-cm-shyplay-buyuk-boy-dildo-penis-fiyatlari,764219020 
bunu sipariş edin bütün clan otursun üstüne tamm mı abicim şimdi siktirol gitinide kendin al dildodan sonra ağrın sızın olacak icersin..

19 hours ago, 1theKABADAYI said:

Ben artık sizlere birşeyleri anlatmayı bırakıyorum ve istediğiniz iftiraları atın ve istediğinizi söyleyin istediğiniz kadar küfür edin umrumda değilsiniz daha foruma da girmiyorum bir şeyede bakmıyorum gelen pmleride kapatıp gececeğim artık sizin bu kadın gibi dedikodunuz ve küfürlerinizden bıktım. herkeze iyi oyunlar Allaha emanet olun.

15 hours ago, 1theKABADAYI said:

Aylarca verilen Emek ve gece gündüz demeden oyuna verdiğim vakit.
İtemlerime bak ve hile acacak kadar basit bir insan olduğumu düşünecek kadar aptal ve aciz birer insansınız.
alın size peçete silersiniz oranızı buranızı ağlamayı bırakın artık.
https://www.cimri.com/market/tuvalet-kagidi/en-ucuz-selpak-hijyen-16-li-tuvalet-kagidi-fiyatlari,590754

15 hours ago, 1theKABADAYI said:

Seviyeler bu kadar düşük ve kalitesiz hemen ailevi kelimeler başlıyor. sessizce uzaklaşıyorum :) 

Dürüstlükte bir dünya markası. Türkçe desen c2 seviye.

https://www.juenpetmarket.com/doglife-deri-kopek-cigneme-kemigi-beyaz-160-gr-u-28716
Al oynarsın.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...