Jump to content

Recommended Posts

Sayın thanos ve majesty . Siz herhalde oyun bilginiz yok hiç . Benim main olarak oynadığım karakter mage dir ve magelerin objeleri kaldırdigini bilir misiniz ? Uzağı ve duvarın arkasına görmeye yarıyor . Clienti oynayarak bu işlem yapılıyor. Ve bu yasak birşey değil. Bütün engelleri kaldırıyor . Ve benim clientim de böyle . Duvar falan yok yani bizde. Siz gelmiş bize duvardan geçti diye ban atiyorsunuz çarimiza . Ve konuşturmuyorsunuz . Hemen konuya kilit atıyorsunuz ve insanların savunmasını dahi yaptirmiyorsunuz . Evet adalet den bahsediyorum sizinki adalet değil. Yargısız infaz yaptığınız . Kendimden konu açmamida kapatmişsiniz. Siz insanları böyle susturuyorsunuz

NickName:HeracLes

Sizden 10 Gün önce TeamWiever ile Bilgisayarıma Bağlanmanızı istedim Uygun olmayan her hangi bir uygulamayı bildirmenizi istedim Hangi Biriniz Bu konuya cevap verdiniz veya ilgilendiniz ? Siz emek ve çabaları hiç etmekten başka hiç birşey yapmıyorsunuz Tekrar diyorum Kullandığım PC ye Bağlanın ve Ne olup olmadığını kendi gözleriniz ile görün Bunu Neden yapmıyorsunuz ? Siz Desteksiniz üyelerin dertlerini ve sorunlarını giderecek kişiler siniz  ama sizin yaptığınız tek şey Konuyu kapatıp Altına yorum yapmak Ne yazık ki 🤗 BİLGİSAYARIMA TEAMWİEVER ARACI İLE BAĞLANIN Ve Kendi gözleriniz ile görün. TEŞEKKÜRLER.

Edited by lolz20
  • Haha 1

• lolz20 changed the title to HeracLes

Öncelikle obje kapatmak da suç. Oyun dosyaları ile oynamak da suç. Karakteriniz dümdüz duvarın içinden geçti gitti. Obje kapatanlar da bilir ki obje ne kadar görünmese de oradadır. Siz görmüyorsunuz diye dümdüz duvarın içinden yürüyemezsiniz. Ama yine de oyun bilgimiz yoksa yoktur. Sizinle bu konuda tartışmayacağım.

İlave olarak bizdeki oto loot sistemine göre her şey toplanır. Sizin iki karakterinizi de saatlerce izlerim. Her iki karakterinizde de sadece belirli eşyalar toplanıyordu. Yine de oyun bilgimiz yoksa yoktur haklısınız.

Karakterlerinizin banı açılmayacaktır.

• Haha 5

2 hours ago, lolz20 said:

Sayın thanos ve majesty . Siz herhalde oyun bilginiz yok hiç . Benim main olarak oynadığım karakter mage dir ve magelerin objeleri kaldırdigini bilir misiniz ? Uzağı ve duvarın arkasına görmeye yarıyor . Clienti oynayarak bu işlem yapılıyor. Ve bu yasak birşey değil. Bütün engelleri kaldırıyor . Ve benim clientim de böyle . Duvar falan yok yani bizde. Siz gelmiş bize duvardan geçti diye ban atiyorsunuz çarimiza . Ve konuşturmuyorsunuz . Hemen konuya kilit atıyorsunuz ve insanların savunmasını dahi yaptirmiyorsunuz . Evet adalet den bahsediyorum sizinki adalet değil. Yargısız infaz yaptığınız . Kendimden konu açmamida kapatmişsiniz. Siz insanları böyle susturuyorsunuz

Sizden 10 Gün önce TeamWiever ile Bilgisayarıma Bağlanmanızı istedim Uygun olmayan her hangi bir uygulamayı bildirmenizi istedim Hangi Biriniz Bu konuya cevap verdiniz veya ilgilendiniz ? Siz emek ve çabaları hiç etmekten başka hiç birşey yapmıyorsunuz Tekrar diyorum Kullandığım PC ye Bağlanın ve Ne olup olmadığını kendi gözleriniz ile görün Bunu Neden yapmıyorsunuz ? Siz Desteksiniz üyelerin dertlerini ve sorunlarını giderecek kişiler siniz  ama sizin yaptığınız tek şey Konuyu kapatıp Altına yorum yapmak Ne yazık ki 🤗 BİLGİSAYARIMA TEAMWİEVER ARACI İLE BAĞLANIN Ve Kendi gözleriniz ile görün. TEŞEKKÜRLER.

Sokrates şu an mezarında ters döndü. Ulan bu savunma nasıl benim aklıma gelmez diye kafasını taşlara vuruyor.

• Haha 1

15 hours ago, lolz20 said:

Evet, hiç oyun bilgimiz yok ama adalet ve vicdan sahibi insanlarız. Burada bir kişinin emeği boşa gitmesin diye hakkı yenmesin diye saatlerimizi veriyoruz. Hatta daha net söyleyeyim senden daha zeki birisiyim çünkü bir hatamı savunmak için karşımdaki insanlara saldırarak çözüm üretmem. Bu hikaye kısmını geçelim ve yaptıklarına gelelim.

Obje silmek ceza sebebidir. Bunu bilmeden bu sunucuda oyuna başlaman senin suçun.

Dümdüz duvarlar içerisinden geçiyorsun. Bu obje silmekten fazladır. Bunu hiç yöneticilik yapmamış bir oyuncu bilir ki bu bir "wallhack"dir.

İllegal program kullandığın için sana ne gibi bir söz hakkı vermemiz gerekiyor? İnsanların emeğini hiçe sayıyorsun, yetmez karşındaki insanın aklı ile dalga geçer yorumlar yapıyorsun. Buranın kuralları belli, senin kullandığın program da belli. Bu forumu da temiz tutmak bizim diğer bir görevimiz. Kendini savundun cevap verildi ve son kez sana aynı şeyi söylüyorum. Ceza sabittir değişmeyecektir. Karakterlerin banlı kalacaktır. Ve bir daha bu sunucuya girememen için IP/HDD ban cezası uygulanacaktır.

İşinize geldiğinde adaletten haktan hukuktan bahsederken yaptıklarından dolayı hiç pişman olduğun bir an oldu mu? Senin gibi illegal bir program kullanıp utanmadan burada yöneticilere suç atan birisi yerine gerçekten sorunu olan oyuncularla muhatap olmayı tercih ederim. Hikayeni başka insanlara anlatabilirsin. Bol şans dilerim.

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...