Jump to content

Recommended Posts

hello i am a new player on your server. My clan friends told me that macro programs were forbidden on the first day I started the server, so I went and bought a g300s mouse and started playing games. I did not use any other program. I want the injustice I have suffered to be corrected by trusting your sincerity and correct management .
Nick: ValendroS
Nick: MrsEmperor

Yani gerçekten banlanmış olmam çok üzücü , zaten 2 günde 1 oyuna girebilen birisiyim çalışmış olduğum iş ve vardiya düzeninden dolayı . Bütün önlemleri almış gidip keyifli vakit geçirebilmek için dar zamanda mouse almış birisi olarak şu yaşamış olduğum durum beni bir hayli üzdü . bilmiyorum umarım kısa zamanda hak yerini bulur ve haklılığım ortaya çıkar . Birlikte oyun oynadığım clandaki arkadaşlarım zaten beni uyardığı için  ben kendim  bi mouse alma ihtiyacı duydum bu serverin kurallarını ihlal etmemek için elimden geleni yaptığımı düşünüyorum 

Edited by Cannovaro

46 minutes ago, GM_Thanos said:

Bu tam olarak ne demek?

Anlatmak istediğin ; Bana a macro b macro gibi macrolarla oynayacaksan serverdan uzaklaştırılacağımı söylediler , saydığım arkadaslar Oyunun eski kullancıları ve bu arkadaşlar bana bu kuralları anlattılar. bi nevi şahit olarak göstermek istedim diyebilirim . Art niyetli bi yazı değildi @GM_Thanos

Edited by Cannovaro

56 minutes ago, Cannovaro said:

Yani gerçekten banlanmış olmam çok üzücü , zaten 2 günde 1 oyuna girebilen birisiyim çalışmış olduğum iş ve vardiya düzeninden dolayı . Bütün önlemleri almış gidip keyifli vakit geçirebilmek için dar zamanda mouse almış birisi olarak şu yaşamış olduğum durum beni bir hayli üzdü . bilmiyorum umarım kısa zamanda hak yerini bulur ve haklılığım ortaya çıkar . Birlikte oyun oynadığım clandaki arkadaşlarım zaten beni uyardığı için bi mouse almıştım . Ya mouse al ya hiç oynama dediler bu cümleyi bana kuran insanların charları bu serverin Tanınan charları , Emperor , Lycurgus , GamplerCat , JimmyJimmyQuaQua , AGA bu adamların direktifleri doğrultusunda ben gidip mouse aldım yoksa oyun oynamayacaktım . Ben servera başlamadan 2 ya da 3 gün önce yine bir ban listesi olmuş , Arkadaşlarım uyarıyı da bunun üzerine yaptılar zaten 

Keşke bu mesajı daha açıklayıcı yazsaydınız. Farm yaparken Capslock, jibit gibi ürünlerle oyun oynayacaksanız bizimle oynayamazsınız.  Bu yüzden farm yapmak isterseniz mouse almanızı önerdik. Bu tür bir programlar kullanmadıysanız sorunuzu nikos çözecektir diye düşünüyorum. temiz oyun oynamayan kimse bizimle oynayamaz Saygılarımla.. 

Edited by Emperor
  • Thanks 1

@Majesty@GM_Thanoskonuyu düzgün bı sekilde açıklama ihtiyacı duyduğum için yazıyorum . Sanırım yazdıklarım arasında yanlış kurmuş olduğum cümleler söz konusu . Sunucuya başlama kararı aldığimda daha önce nicklerini verdigim arkadaşlarım . Bana üçüncü parti yazılımların sunucu da KESİNLİKLE yasak oldugunu . Aynı clanda oynayacak bütün charlarin o clani temsil ettiğini ve o clandan herhangi bir kimsenin banlanmasini istemediklerini çünkü bunun clan olarak güzel bir izlenim bırakmayacağını bana söylediler. Bizler oyunu sadece oyun olduğu için oynayan ya da oynamaya çalışan kişileriz. Yanlış anlaşılmaya mahal vermek istemezdim . Daha önce de belirttiğim gibi yanlizca g300s mouse kullanarak oyun oynadım herhangi bir 3.parti yazılımı kullanmadım. İlginiz için çok teşekkür ederim herkese iyi oyunlar iyi forumlar . 

• Thanks 1

Benimle oynamak isteyen arkadaşlarıma kim olursa olsun her serverda server kuralları ile ilgili uyarılarımı yapmak benim yükümlüğüm. 20 Yıl boyunca hep temiz oyun oynadım ve adımın yanlışlıkla bile olsa böyle şeylerle geçmesinden haz etmediğim için herkesi sürekli uyardım. Farm yaparken mouse macroların dışında macro, koxp vb yazılılımların kullanılmaması gerektiğini defalarca kendilerine ilettim. Bunun karşısında  mouse aldıklarını sadece farmda kullanacaklarını oyun kurallarına uyacaklarını ilettiler.  Bu insanlara oyuna gelmeden önce gerekli uyarıları yaptığımı ve bunlara uyacaklarını, uyduklarını ümit ediyorum.. Yönetim her zaman ceza gerektiren accountları cezalandırmış yanlışlık olanları düzeltmiştir. Açıklarınızı yeter ki uygun üslup ve açıklayıcı bir şekilde yapın

• Like 1

1 hour ago, Cannovaro said:

Ya mouse al ya hiç oynama dediler bu cümleyi bana kuran insanların charları bu serverin Tanınan charları , Emperor , Lycurgus , GamplerCat , JimmyJimmyQuaQua , AGA bu adamların direktifleri doğrultusunda ben gidip mouse aldım yoksa oyun oynamayacaktım .

😂

1 hour ago, Cannovaro said:

Anlatmak istediğin ; Bana a macro b macro gibi macrolarla oynayacaksan serverdan uzaklaştırılacağımı söylediler , saydığım arkadaslar Oyunun eski kullancıları ve bu arkadaşlar bana bu kuralları anlattılar. bi nevi şahit olarak göstermek istedim diyebilirim . Art niyetli bi yazı değildi @GM_Thanos

"Ya mouse al ya da hiç oynama" cümlesi hoş değil. Umarım gerçekten böyle bir cümle kurulmamıştır. Burası halka açık bir forum, ve sunucumuzun ismi ProfessionalKO, makroko değil. Yukarıdaki cümleden çıkan anlam buradaki herkesin bir şekilde (yasak olduğu halde) makro kullanıyor olması, kullanmayanın asla rekabete katılamayacağı yönünde. Ben en çok buna takıldım.

Yani bu cümle tabi ki tam olarak böyle kurulmadı . Benim ifade şeklim tam olarak bana kurulan cümleleri doğru şekilde yansitmasi benim şu an ki kurduğum cümlelerle mümkün degil. işin özeti Makronun yasak olduğunu dile getirdikleri için bende böyle bir mouse alma ihtiyacı duydum

Özellikle Knight Online için yapılmış (capslock, zen autobot, kozy gibi) makrolar ile piksel/renk/resim yakalayabilen (jitbit makro kaydedici, quick makro gibi) makrolar basit klavye ve mouse makroları olmadığından bu tip makrolar 3. parti yalıcım olarak (yani bot olarak) algılanır.

Bu tarz uygulamaları ProfessionalKO'da kullanmak yasak olup kurallarımıza aykırı olduğundan hesabınızın süresiz olarak kapatılmasından IP/PC bana varana kadar yaptırım uygulanabilir. 

Bu kurallar benim kullandığım mouse türü için geçerli değil yani illegal bir durumum yok mouse modeli  g300@nikos@nikos32 @GM_Thanos

17 minutes ago, YargıMakinesi3131 said:

Utanmaz Ahlaksız herif hem yaptığı hile ile 5iqluk aklıyla onca adama suç atıyor (onca yıldır bu dbde oynayan insanlara) hemde beş kuruş etmeyen hikayeler yazıyor sonrada R ye takarak olayı döndürmeye çalışıyor seni OĞLANCIK!

Ayrıca sevgili gerizekalı . O yıllardır oyun oynuyor dediğin insanlar benim kardeşimden ayırt etmediğim ADAMLAR . Yanlış anlaşılmaya yol açmamak için yazdığıım yazıların bi kısmını değiştirdim . Ha bu seni ilgilendiren bi durumda değil  . Bizim iç meselelerimiz sadece bizi ilgilendirir Benim banlanma olayımda oyun yöneticileri ve benim aramda Forum Aracılığı ile çözülecek bir problem . Bu forumu kullanıyor olman sana her istediğini yazma hakkını vermez , sadece benim açtığım konuya mesaj atmak için üyelik almanı gerektirecek bir durum oluşturduysam senin kuyruk acın var demek ki . Ya saçma sapan bi adamsın ya da karakterin bozukmuş ki aramızdan uzaklaştırdığımız ( Clandan Attığımız ve bi daha almayacağımız ) vatandaşlardan birisin . Karaktersizlik yaparak bi yere varamazsın . işine bak git oyununu oyna . Haddin olmayan işlere de burnunu sokma 

problems I had with the forum administrator did not change the fact that I was right in the game. I'm waiting for the help of NİKOS32, who is the ONLY GAME OWNER, about the ban issue. I don't mind her as Majesty personalizes it. The only man here whose decision and I will respect him @nikos32

1 hour ago, nikos32 said:

Gonna keep lying ?

What's your last words ?

My last words, as I said at the beginning, I used the g300s mouse. There is no illegal activity on my own computer. I insist that I am innocent. Many of my friends here were expelled and pardoned. As a new player, I ask for your forgiveness. I believe you will agree with me when you examine my ip address that I use all the time. I also sent you a private message about the recent events, please take it into consideration.

I only apologize to you for all that happened. But only from you

Kind regards
ValendroS

Edited by Cannovaro1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...