Jump to content

Regarding harassment that comes from NgnKtn

Recommended Posts

5 minutes ago, BigHunter said:

Konunun bir geçmişi yada öncesi olduğu belli, işin o kısmınıda paylaşırsan sevinirim en azından kendi adıma yorum yapabilirim.

Durup dururken sana pm atıp bunu mu söyledi yani?Yoksa sen ileri geri konuşup adamı tahrik ettin ettin sonra gelen cevabı mı burda paylaştın?

Vurdu gol oldu sanki ha ? @LebenUndTodd

Anlatayim o zaman özetle; bazi şeylere açıklık getirme amaciyla.

Bugün BDW'de ayni odaya denk geldik arkadaş ile, BP Priest idi kendisi Attack yapmayi çok seven bir arkadaş sanirim :)

Humanlarda da 1 priest var çok güzel healliyor felan, onlar da full Warrior party idi, biz de öyleydik.

Ölüp durduk sürekli boş yere, heal db falan oynarsan çok daha güzel olur falan dedim herhangi bir kötü bir yazımım yok çok fazla gerektiğini düşünmüyorum ama isterlerse chat loglarina da kendileri bakarlar onlara kalmış.

Rica ediyoruz kendisinden diğer ptdeki arkadaşlarda isyandaydi öyle heal atmıyor diye. Priest açmışsın öncelik skilin heal zaten. Priest'in skilidir bilmiyorsa arkadaş söyleyelim kendisine

Heal atmamakta ısrarcı olay buydu

son olarakta CZ bowlda gördüm kendisini heal atarken, Shout'dan dedim ki ; " ooo heal atabiliyormuşsun bak " diye, ondan sonra kendisi SS'de gördüğünüz yazıyı yazdi direk.

Açıklık getirildiyse ne mutlu bana.

4 minutes ago, LebenUndTodd said:

son olarakta CZ bowlda gördüm kendisini heal atarken, Shout'dan dedim ki ; " ooo heal atabiliyormuşsun bak " diye, ondan sonra kendisi SS'de gördüğünüz yazıyı yazdi direk.

Bir zamanlar bi dizide "ııı yanlışsam düzeltin ama" diye bi giren eleman vardı cevabını görünce aklıma geldi. Bende yanlışsam düzeltin ama ilk sen adama ortada bişi yokken ve event bittikten sonra laf dokundurmuşsun, eğer söylediğin gibi yaptıysan dahi cevap verdiği için mutlu olmalısın 😉

• Haha 1