Jump to content

Cardinal second account in jr

thefreesoul

Recommended Posts

Juraid mountain etkinliği başladığı günden beri insanlar bu hesabı şikayet ediyorlar  adam 2. hesap olarak etkinliklere giriyor taş almak için getiriyor slota bırakıyor daha sonrada sonda afkden hapise düşmemek için hareket ettiriyor hesabını 2 gündür yapıyor bir işleminiz bir uyarınız yok insanlar şikayetçi bela olmuş millete girmeden önce cardinal gelmez inş partiye diye yazıyorlar serbeste herkes yapsın ki bunu serbest olacak birşeyi yok insanların vaktini ve etkinliğin sonucunu başlamadan bitiren bir durum bir uyarı bir ceza verin artık 

Cardinal karakter adı 

• Like 1
  • Thanks 1

SCAR, MiloDeEscorpio, D4nGerXx are full 2nd ids doing nothing at events as bdw and juraid

Scar only go and heal one time than afk then heal again n afk

MiloDeEscopio go events and didnt even bring sc, just go and die n die then afk at town

D4nGerXx mage with 4k hp just do nothing only staff 1-2 times then afk

1 hour ago, thefreesoul said:

Juraid mountain etkinliği başladığı günden beri insanlar bu hesabı şikayet ediyorlar  adam 2. hesap olarak etkinliklere giriyor taş almak için getiriyor slota bırakıyor daha sonrada sonda afkden hapise düşmemek için hareket ettiriyor hesabını 2 gündür yapıyor bir işleminiz bir uyarınız yok insanlar şikayetçi bela olmuş millete girmeden önce cardinal gelmez inş partiye diye yazıyorlar serbeste herkes yapsın ki bunu serbest olacak birşeyi yok insanların vaktini ve etkinliğin sonucunu başlamadan bitiren bir durum bir uyarı bir ceza verin artık 

Cardinal karakter adı 

Event'lerde böyle dingilleri engellemek için oyun içinde ".warn karakter adı" şeklinde bir şikayet komutu var. Eğer bunu yaparsan partindeki diğer üyeler için geçerli bir oylama başlatıyor, oy çoğunluğu halinde şikayet edilen oyuncu event'lere katılamıyor. Event'lere katılması için bir şeyler toplaması gerekiyordu sanırım burasını tam hatırlayamıyorum ama en azında 1-2 gün herkes için durumu rahatlatır diye düşünüyorum. Yine denk gelirse öneririm.

1 hour ago, HzMelikSah said:

Hoşuna gitmiyorsa cık oyundan .

Bunun gibi yorumlara kulak asma, son kolladığı adam mimli bir hilekar yine karakteri boşaltıp kaçtı.

• Thanks 1

6 hours ago, Raspberry said:

Event'lerde böyle dingilleri engellemek için oyun içinde ".warn karakter adı" şeklinde bir şikayet komutu var. Eğer bunu yaparsan partindeki diğer üyeler için geçerli bir oylama başlatıyor, oy çoğunluğu halinde şikayet edilen oyuncu event'lere katılamıyor. Event'lere katılması için bir şeyler toplaması gerekiyordu sanırım burasını tam hatırlayamıyorum ama en azında 1-2 gün herkes için durumu rahatlatır diye düşünüyorum. Yine denk gelirse öneririm.

Bunun gibi yorumlara kulak asma, son kolladığı adam mimli bir hilekar yine karakteri boşaltıp kaçtı.

Celeron işlemcili adamı kesemiyorsan bu senin beceriksizliğin :D

38 minutes ago, thefreesoul said:

Bir dönüş olmadi yetkililer tarafından demekki legal birşey anormal birşey olarak görülmüyor öğrenmiş olduk👌👍🏻

Yapılan illegal bir şey olmadığı için ban sebebi olduğunu düşünmüyorum. O yüzden ceza eğer olacaksa uyarı şeklinde olacaktır. Tek yaptırım ".warn" komutu gibi duruyor.

Merhaba,

Nasıl olur da yetkililerin henüz bir şey dememiş olması yapılan şeyin doğruluğunu/yanlışlığını kabul ettikleri anlamına gelir? Yani yorumunuzu nasıl böyle yapabiliyorsunuz anlamıyorum.

Bundan yaklaşık olarak 364 gün önce bugün (05.08.2022) bir güncelleme yapmıştık oyuna. Orada bununla ilgili gerekli açıklamaları bulabileceğiniz linki paylaşıyorum:

• Thanks 1

8 minutes ago, LESZEKKKKKKKKKKKKK said:

hHAHAHAHHAHAHA,NOOB CLAN , NOOB PLAYERS..REPORT SAME CLAN MEMBER ,WHAT A KIDS.

I wonder how one person can be so pathetic even to read and write smth

Need to find some attention from rest ppl that pm and block pm then write and block pm again

I dont need say much about urself i already show u how pathetic u are playing warrior and how i can humillate u playing sin after long time, just to remind how u die in 1 second like 5 times in less that 2 min 2 csw ago :))

Anyway good luck, kisses 😘

• Like 2
  • DinkDonk 1
  • Salt 1