Jump to content

Recommended Posts

• OsmanAmca changed the title to WhyRuning - Glitch

Merhaba,

Bildirim için teşekkürler. Olayın özelinde şunu söyleyebilirim: Sekmek avantaj sağlandığı durumlarda yasaktır. Mesela roguenin rogueyi kovalarken sekmesi, priest in priest kovalarken sekmesi gibi. Yani arkadaş neyin peşinde onu da anlamış değilim ama asastan sekerek kaçacağını düşündüyse kafasının güzel olduğunu, hayırlı olmasını, güzel sağlıklı günlerde kullanmasını dilerim :)

Yaptırım uygulayacaktır.

• Haha 1
  • ClapClap 1

Arkadaşlar kimseyi şahsi veya oyunsal bir sorunumuz olduğu için şikayet etmiyoruz. Suç teşkil eden şeyleri şikayet ediyoruz, siz de edebilirsiniz bunda yanlış bir şey yok.

Her şeyi '' demek kuyruk acısı var'' olarak düşünmeyin, siz o zaman sizden olan siyasilerin yolsuzluklarına göz yuman insanlardansınız öyle mi?

PS: Efendilik arayan beyaz showa gitsin.

7 minutes ago, yetkn14 said:

@GM_Thanos sekerek kaçmak yada adamın üstüne koşmak çarını kitliyor zaten, yani sekmek yasak olmamış olsa bile seken kişinin avantajlı olduğu anlamına gelmezki.  sekerken çar kitlendiği için zaten bu oyunculara ceza olmuş oluyor.. ayrıca sekmenin yasak olduğunu hiç biyerde okumadım.. ve şunu belirtmek isterim ki.. @OsmanAmca kardeşim sen beni kendine çok büyük rakip olarak gördüğün için bu olayı şikayet edecek kadar güzel konuşmalar sergilemişsin @GM_Thanos' a   ama cz de ağzınız bozuk maradonda agzınız bozuk biz ss alıp foruma atmadıgımız için mi bizle uğraşmanızın sebebi..

Abusing bugs (including speed/wall glitching) for individual or team advantage
GM Discretion
up to and including Permanent Ban (in all accounts belonging to the abuser)

2 minutes ago, OsmanAmca said:
1 Offensive Language (racism, family, religion or continuous insults)
1 day mute
1 day ban
7 day Ban

9 Abusing bugs (including speed/wall glitching) for individual or team advantage
GM Discretion
up to and including Permanent Ban (in all accounts belonging to the abuser)

burada hız dediği speed hackten bahsediyor oyun yöneticilerini ve forumu okuyan oyuncuları yanlış yönlendirme bence...  speed hack açan biri varsa onun videosunu çek kardeşim ermeni aklını burada oyun yöneticilerine uygulama :)

@yetkn14 Sorsan bundan iyi aile cocugu  yok demıssınde merak ettim sadece konuyla ne alakası var.Sekerek bariz kaçmaya çalışıyorsun, 10 tane charla titana bırakıyorsun veya bırakıyorsunuz makroya.(bırakabilirsiniz sıkıntı yok)  Adamın ne tarz bir tutumda bulunmasını istersin ? Vay kardeşim ne güzel sekip kaçıyorsun vs vs vs . mi demeli.Yani düzen bozan bir kişi oyun içinde normal  kullanılmaması gereken şeyleri kullandığında güzelmi tepki vermeli insanlar ? Ben sekiyorsam , ben makro kullanıyorsam , ben bu oyuna girip oyunun sunduklarının yanında bug veya farklı bir dalkavukluk arıyorsam afedersin bana ne söyleseler müstahaktır.Herkesin vereceği tepki farklıdır.Mute atılması gerekiyorsa onada mute atılır.

Edited by CHeLL0

GM'nin takdiri diyor, GM'de takdirini verdi, banlarsa gerçekten bizde rahatlarız, üzerimizde yoğun bir baskı var, herkes bize herkesten çok çabaladığımız için düşman. Oyundan çıkmıyoruz, her alanda her yerde varız, bu arada hile kullanmıyoruz ama bizzat şahit olup video alamadığımız bir çok hile oldu, bir kaç tanesi anlık yakalanıp ban yedi ama hala ban yemeyenlerde mevcut, özellikle @eq_1985 i takip etmenizi talep edeceğim.

1 minute ago, CHeLL0 said:

@yetkn14 Sorsan bundan iyi aile cocugu  yok demıssınde merak ettim sadece konuyla ne alakası var.Sekerek bariz kaçmaya çalışıyorsun, 10 tane charla titana bırakıyorsun veya bırakıyorsunuz makroya.(bırakabilirsiniz sıkıntı yok)  Adamın ne tarz bir tutumda bulunmasını istersin ? Vay kardeşim ne güzel sekip kaçıyorsun vs vs vs . mi demeli.Yani düzen bozan bir kişi oyun içinde normal  kullanılmaması gereken şeyleri kullandığında güzelmi tepki vermeli insanlar ? Ben sekiyorsam , ben makro kullanıyorsam , ben bu oyuna girip oyunun sunduklarının yanında bug veya farklı bir dalkavukluk arıyorsam afedersin bana ne söyleseler müstahaktır.Herkesin vereceği tepki farklıdır.Mute atılması gerekiyorsa onada mute atılır.

Yetkin yaşadıklarından kaynaklı biraz sert tavır tutunuyor. Buda ister istemez bazen iletişimde sorun yaşatıyor. Burada ki söylemleri de art niyet kovalayan bir arkadaşımıza karşı yapılmış söylemdir. Diğer kısma gelecek olursak, bende soacs server açan biriydim, uzun yıllar mücadele ettim lakin bazı şeyler kısmi olarak düzeldi, sekmek %90 dolaylarında fix ama hala bir nebze aktif, biz oyuna yeni ısınan kişileriz, kuralları vb. durumları yeni yeni öğreniyoruz. Tahrik etmek değil ama '' koxp haricinde, fixleyemeceğiniz hatanın sonucu ban olmamalı. '' düşüncesindeyiz. Takdir ettiğimiz bir oyun yönetimi ve server da ilk defa oynuyoruz diyebilirim. Varsın son olsun ama bu gibi basit sebeplerden olmasın. 1 Mute 1 Hapis vb. ceza emin olun caydırıcı olacaktır. Osman kardeşimiz istiyor ki serveri üstüne yapın. Hem diyelim yetkin ban yedi, bizde çıktık gittik, eline ne geçecek ? hiç bir kazanımı olmayacak hatta aksine oyunda zaman geçirdiği savaştığı düşmanları olmayacak. Bazen bazı şeyleri hafifletmek lazım. Üstüne üstüne gidip baskı kurmak doğru değil.

Arkadaşım elmaları ve armutları ayırmasını da öğrenin. Üzerinizde baskı falan yok. Czde afk macro farm yapıyorsan yap, konuşan konuşur. İzin verilen macrolardan yapıyorsan da banlanmazsın. Bak ruslar orda 4 ay oldu, bir şey oldu mu adamlara?

Legalsen olmaz, gidin yapın farmınızı, bak bakayım hiç müdahil olmuş muyum o muhabbetlere sizin? Ama burda yanlış var, yanlışı da sırf senin yanlışın diye gelip savunma burda. Kusura bakmayın, tekrar olmaz de geç.

Edited by OsmanAmca

15 minutes ago, yetkn14 said:

burada hız dediği speed hackten bahsediyor oyun yöneticilerini ve forumu okuyan oyuncuları yanlış yönlendirme bence...  speed hack açan biri varsa onun videosunu çek kardeşim ermeni aklını burada oyun yöneticilerine uygulama :)

Speed hack ile speed glitch birbirinden farklıdır. Burada GM kararına bırakılan şey speed glitch olarak bilinen sekmektir. Bunun da kurallarımız gereği ve gördüğünüz üzere yaptırımı vardır.

• Like 1

1 minute ago, GM_Thanos said:

Speed hack ile speed glitch birbirinden farklıdır. Burada GM kararına bırakılan şey speed glitch olarak bilinen sekmektir. Bunun da kurallarımız gereği ve gördüğünüz üzere yaptırımı vardır.

@GM_Thanos Yaptırım olarak neyi düşünüyorsunuz ?

4 minutes ago, Enes said:

Osman kardeşimiz istiyor ki serveri üstüne yapın. Hem diyelim yetkin ban yedi, bizde çıktık gittik, eline ne geçecek ?

Ben hafifletmeye çalışıyordum ama ısrarla sen saldırmak istiyorsun.

Umarım en ağır cezayı alırsınız ve bütün hesaplarınız süresiz uzaklaştırılır.

Just now, OsmanAmca said:

Ben hafifletmeye çalışıyordum ama ısrarla sen saldırmak istiyorsun.

Umarım en ağır cezayı alırsınız ve bütün hesaplarınız süresiz uzaklaştırılır.

Hocam ben seken biri değilim, yapılanı da doğru bulmuyorum, senin '' yarra yer '' ifadenden sonra sana saygı da duymak istemiyorum. Konuyu ne kadar hafifletmeye çalıştığını da görüyoruz, Teşekkürler.

Just now, GM_Thanos said:

Bu orada da gördüğünüz gibi GM kararına bağlı bir durum. Davranışın niteliğine göre süresiz hesap kapatılmasına varana kadar gider.

Biliyorum hocam, ben takdirinizi ne şekilde kullanacağınızı merak ettim.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...