Jump to content

Recommended Posts

Merhaba,

Zannediyorum arkadaşın ikinci küfürü CZ'de kesildikten sonra oldu. Bakın gerçekten PK'ya açık ortamda bir şeyler yaparken karşı karşıya kalacağınız şeyleri önceden düşünmeden ve bunun sonucunda sakin kalacağınızı düşünmeden yapmayın. Birileri sizi öldürünce ortalığa bu şekilde ağır küfür etmek kesinlikle karşı olduğum bir şey. Kesilmek istemiyorsanız PK'ya kapalı ortamlarda bir şeyler yapmayı deneyin. O kadar haritamız, birden farklı farm seçeneklerimiz var. Direkt Allah'a küfür nedir?

2 hours ago, GM_Thanos said:

Merhaba,

Zannediyorum arkadaşın ikinci küfürü CZ'de kesildikten sonra oldu. Bakın gerçekten PK'ya açık ortamda bir şeyler yaparken karşı karşıya kalacağınız şeyleri önceden düşünmeden ve bunun sonucunda sakin kalacağınızı düşünmeden yapmayın. Birileri sizi öldürünce ortalığa bu şekilde ağır küfür etmek kesinlikle karşı olduğum bir şey. Kesilmek istemiyorsanız PK'ya kapalı ortamlarda bir şeyler yapmayı deneyin. O kadar haritamız, birden farklı farm seçeneklerimiz var. Direkt Allah'a küfür nedir?

Çok doğru söylüyorsun ama allah için normal bir char açıp oynayın 1 hafta çoğu insanın dediğini anlarsınız ve ben eminin serverin %30 nu banlarsınız bir oynasanız keşke 

3 hours ago, Sakız Otomatı said:

Çok doğru söylüyorsun ama allah için normal bir char açıp oynayın 1 hafta çoğu insanın dediğini anlarsınız ve ben eminin serverin %30 nu banlarsınız bir oynasanız keşke 

Normal bir char açıp oynamaktan kasıt nedir? Ben mesela 0'dan bp kasarak oynadım server'a başlarken.
Ha, farmda çok rahatsız ediyorlar diyorsan, bu DHL isimli arkadaş daha girdiği ilk Deathmatch çıkışında milletin "macrolarına" laf ediyordu. 

bkz : weak sperm.

2 hours ago, Sakız Otomatı said:

Hocam merakımdan soruyorum oyun kurallarında dil din ırkçılık 1 gün mute yazıyor da yoksa ban mı cezası ?

Valla daha önce charının adını Allah yapan bi adamı banlamışlardı.Burda müslüman kardeşler ayaklanması çıktı.Adam öldüğünde Allah defeated yazıyor diye.İlginç günlerdi :)

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...