Jump to content

Recommended Posts

Deru slotunda sanal makina ile charlara makro yazdırtan bir zavallısın şuan bahsettiğin şeyleri bire bir sende yapıyorsun nitekim geçmişte forum konularına alındın ve yan slottan mob çekilince yan mobun ismi deru olmayınca oto z de ki moba vurmayan GÖRSEL MAKRO kullanan birisin. W+sol clickden tut sanal makina için soach sistemi kırmadan tüm çakallıklar sende yargılanacaksın diyip bu videoyla sonlandırıyorum

52 minutes ago, yetkn14 said:

dostum şakir ben çarımın ustundekı ıtemlerı bosaltmadım yan çarım bp ye aktardım itemlerimi... slotu senden almak için zaten alıyodum orası ayrı konu ama işimi garantiye aldım bp karakterime aktardım itemlerimi, şimdi slotu hiç alamıyorsun benden.. ya sen ne kadar dengesiz insansın itemleri bosaltmıs diyorsun.. itemleri bosaltsam ne olcak ban yedigin zaman itemlerin gene gidecek yan çardan ne akdar beyınsız bir herifsin sen benim hakkımda konu acma bilader.. 

Sen bu oyunu oynama ya:D yan chardan gidecekmiş gerçekten birşey bildiğin yok :)) Sünger gibi pot yedikten sonra bende alırım olm slotu senden :) Bilgisayara bağlanı falan bırak. Şu makroyu at youtube'da görelim hadi bekliyoruz. Konunun dışına çıkma. At videoyu ispatla hadi bekliyoruz..

54 minutes ago, TRY2KİLLM3 said:

Deru slotunda sanal makina ile charlara makro yazdırtan bir zavallısın şuan bahsettiğin şeyleri bire bir sende yapıyorsun nitekim geçmişte forum konularına alındın ve yan slottan mob çekilince yan mobun ismi deru olmayınca oto z de ki moba vurmayan GÖRSEL MAKRO kullanan birisin. W+sol clickden tut sanal makina için soach sistemi kırmadan tüm çakallıklar sende yargılanacaksın diyip bu videoyla sonlandırıyorum

Olm sen hiç konuşma ya. 50 kere anlattım kıt kafan algılayamıyor. ''Haklı yere ban yiyen'' diye ibare kullandım. Hala papağan gibi aynı şeyleri geveleyip konuşuyorsun. Şuanda kurulu olan charlarımın bütün makro kayıtlarını videolu şekilde GM e atıp onaylattım. İtirazın varsa de get GM'e söyle. Tekrar yaylan!!

Clanınızın adını değişip ¤ÇİNGENLER¤ yapın daha çok yakışır. Tam çingene ağzı var bu çocukta bu kadar suçlu olmasına rağmen bu kadar kendini savunması garip. Bu çocuğun ak parti ve rte sevdalısı olup karadenizli olduğuna ve evde babasıyla hasbihalinde "Adam çalıyü ama yapiyüü oğlum" muhabbetini döndürdüklerine yeminler edebilirim ama w sol clicki nasıl yaptınız gibi kanıtlayamam xd

• Haha 1

16 minutes ago, Toma said:

bi tek seni sevsek iyi de :D Kimleri kimleri sevdik haberiniz olmadı . 
zaten aşklar hep yalan dolan 
sonu hep acı hüsran
Geriye kalan , ardından
banlanmak olsa da sana değer .. 

Yağdı yağmur giydim koçuğu, sen de mi şair oldun forum çocuğu :D

9 hours ago, xARROWx said:

@GM_Thanos Konunun özü videolar ile ilgili ''masum'' denilebilecek ispatlar bekliyoruz. Benim yaptığımı yapıp videolu şekilde nasıl kurduğunu anlatıp kendini aklaması şart. Aksi taktirde suçunu kabul etmiş olacak. 

ULAN ARSIZ, onu savunduğumdan değil de önce siz kendinizi aklayın. İnternetin yavaş senin diye savunsa kendini ne diyeceksin ? Ya da 8v8'e davet ediyormuş ?

Azıcık omurganız olsun, yerleri yalamaktan diliniz nasır tuttu.

15 hours ago, xARROWx said:

Sen bu oyunu oynama ya:D yan chardan gidecekmiş gerçekten birşey bildiğin yok :)) Sünger gibi pot yedikten sonra bende alırım olm slotu senden :) Bilgisayara bağlanı falan bırak. Şu makroyu at youtube'da görelim hadi bekliyoruz. Konunun dışına çıkma. At videoyu ispatla hadi bekliyoruz..

lan oglum gunluk 200tl masrafımda olsa o slottan cıkmayacagım dıyorum sana.. kafam her estiğinde gelicem bunu sen istedin her önüne gelene iftira atmakla olmuyor bu işler.. 

14 hours ago, xARROWx said:

@GM_Thanos Konunun özü videolar ile ilgili ''masum'' denilebilecek ispatlar bekliyoruz. Benim yaptığımı yapıp videolu şekilde nasıl kurduğunu anlatıp kendini aklaması şart. Aksi taktirde suçunu kabul etmiş olacak. 

ben açık ve net şekilde gm ler baglansın diyorum sen halen ispat bekliyorsun...  sen burda kafana göre konu acıyorsun bi bok olmadıgı halde ben hariç herkes sana bilenmiş zaten sen herkesle münakaşa yapmaktan vaz geçip benim slotumlamı urasgıyorsun

15 hours ago, xARROWx said:

hem bikere kozzy makro ne amk tutturmussun bi kozy de kozy arkadasın teki  kozy keri yazmış çokta güzel oturmuş @SimplyTheBest:D helalin var simply :D kendi kendine ağlanırsın öyle :D  o slotu sana yedirmicem oglum o hileleri kullanmamayuı öğrenene kadar o slotu sana salmayacagım ve sende aglayacaksın.. gunluk 30 gb satıyorsan eğer 15 satıcaksın buda seni ağlatıcak :D:D

1 hour ago, SAKAT said:

tamam ulaştır sana zahmet.

kardeş sen gm lere zorla neyin amacını güderek beni banlatma peşindesin yaptırım peşindesin anlamıyorum... senin slotu kesmene bişey diyormuyuz biz sende benim slotu kesmeme karışmayacaksın....    @Majesty hocam benim alnım açık gözüm pek bilgisayarıma her türlü bağlanabilirsiniz.. g300s ve makro ayarından slot kesiyorum. server başlarında booro keserken gm ler bizim yanımıza geldi makrodan şikayet etmişler bizi çok çar ile booro kesiyoruz diye gm ler yanımıza geldi bir problem görmediler ve makronun farm yaparken serbest oldugunu söylediler.. iyi oyunlar dileklerini ilettikten sonra gittiler slotumuzdan.. bu @SAKAT bilader benden slotu salmamı istiyor o yüzden bu kadar çamur atıyor ama ben o slottan cıkmayacagım çünkü farm atıyorum o slot o herifin tapulu malı değil...

( GM LERE ZORLA YAPTIRIM YAPTIRAMAZSIN CANIM BUNU AKLINA YAZ DURSUN ORADA :) )

1 hour ago, SAKAT said:

@Majesty işine gelmediği için bunu yapman normal :)
@yetkn14 Zorla yaptırım değil mevzu bebeğim sadece mantıklı açıklama yap bana :) o saniyelerde nasıl hep aynı yerde potu denk getiriyorsun ? :) 

ben sana hiç bişeyin açıklamasını yapmak zorunda değilim. sen kim oluyorsun da bana açıklama yapmamı söylüyorsun ama bu mücadelede galip gelen taraf sen değilsin ve olamıcaksın bunu sakın unutma @SAKAT  her kafasına esen herkese hile yada illegal program kullandığını söyleyerek çamur atmaya çalışamaz. gm ler bu olaya el atacaktır sen merak etme....  sen videoda baska konusuyorsun acıklamanda baska konusuyorsun.. ama deru slotuna çarlarını getirince farklı şekilde düzenek kuruyorsun ben buna ses ediyormuyum etmiyorum, neden ? ( çünkü slotu senin elinden her türlü alıyorum ve buda senin bana  çamur atmaktan başka türlü beni alt edemeyeceğin anlamına geliyor :) o yüzden senin bu illegal çabaların :) hadi kumda oyna benle uğraşma @Majesty hocam şu elemana susmasını ve durmasını söylermisiniz ben her gün bununla ugrasmak zorunda değilim slotda gereken dersi veriyorum arkadaşa oda çareyi ona buna çamur atarak illegal yollardan bulmaya çalısıyor.. bence bu konu çok can sıkıcı yerlere gidecek @SAKAT kardeş....

11 hours ago, SAKAT said:

@Majesty işine gelmediği için bunu yapman normal :)
@yetkn14 Zorla yaptırım değil mevzu bebeğim sadece mantıklı açıklama yap bana :) o saniyelerde nasıl hep aynı yerde potu denk getiriyorsun ? :) 

İsime gelmeyen ne aciklar misin? Yardimci olmamizi istemeyen ekip sizdiniz neden simdi bu konuyla ilgili talebini neden bana soyluyorsun? Admin orada konuyu direkt ona anlatabilirsin.