Jump to content

Recommended Posts

xTHORx   nickli  userinizin farm çarları şunlardır...  
HammeR,   xHARBISAKATx,  LegaL, RazeR, CorsaiR, Asus...

bu nıcklerın hepsi bu herifin farm çarlarıdır her çarıyla bir vukuaatı vardır...

ve illegal programlar kullandıgını düşünüyorum, saniye olaylarından felan bahsetti bana priestleri hile ile koyup kullanıyor muhtemelen.. 

GM'lerin gerekeni yapacağına inanıyorum...  NOT::::!!!!!  BENİM BÖYLE İNSANI MESGUL EDECEK ŞEYLERLE İŞİM YOK.. FARMIMI YAPIYORUM AFK ŞEKİLDE PC BASINDA OLUNCA CZ FARM CIKIYORUM.. SLOTA MOB CEKEN SAHISLARLA UGRASACAK VAKTİM YOK...

bende program oldugunu sananlar pc lerime teker teker baglanabilirler...   (BEN AFK)  :)

Sizin (''WhyRuning'' ve ''YETKING'' karakterlerinin) bariz şekilde resim taratan makro kullandığını videolu şekilde ispatlayıp siteye koyacağım. Videolarını aldım ve tüm delilleriyle hazır. +8 +7 Raptor ile 2 slotta'da 12 saatten fazla süredir mana ve can potu kaçırmadan nasıl bir makro kullandığınızı çok merak ediyorum.  Can potunu hep aynı hp düşüşünde ve birbirinden çok farklı zamanlarda bastığınız bariz şekilde belli. Bu konu hakkında @nikos32 çok hassas olduğunu biliyoruz. Yönetim kadrosundan da gerekli yaptırımların yapılmasını bekleyeceğiz...

1 hour ago, xARROWx said:

Sizin (''WhyRuning'' ve ''YETKING'' karakterlerinin) bariz şekilde resim taratan makro kullandığını videolu şekilde ispatlayıp siteye koyacağım. Videolarını aldım ve tüm delilleriyle hazır. +8 +7 Raptor ile 2 slotta'da 12 saatten fazla süredir mana ve can potu kaçırmadan nasıl bir makro kullandığınızı çok merak ediyorum.  Can potunu hep aynı hp düşüşünde ve birbirinden çok farklı zamanlarda bastığınız bariz şekilde belli. Bu konu hakkında @nikos32 çok hassas olduğunu biliyoruz. Yönetim kadrosundan da gerekli yaptırımların yapılmasını bekleyeceğiz...

Merhaba,

Lütfen kanıtlarınızla birlikte "Hile Bildirimi" bölümüne konu açınız.

4 minutes ago, Enes said:

Slota mob çekmek serbest sanırım. Bunu öğrendiğim iyi oldu, çok teşekkür ederim.

Merhaba,

GM arkadaşımız bu davranış için serbest demedi, "Davranışın yaptırımı yok" dedi. Yanlış anlaşılma olmasın. Yani moradonda pazar kurmak serbest ama slota yaratık çekmek ile aynı şey değil.

1 hour ago, GM_Thanos said:

Merhaba,

Lütfen kanıtlarınızla birlikte "Hile Bildirimi" bölümüne konu açınız.

Merak etmeyin. Tüm delilleri ile sunacağım. Ayriyetten konunun açılmasındaki sebep de video aldığımı ve yarın foruma atacağımı söyleyince sözde benden önce davranarak arkadaşın açması olmuş oldu. Benim delilli ispatlayacaklarımı örtpas etmesi için bir an önce çamur atması gerekiyordu ve attı. O SS de 5-6 gün öncesine ait. Yahu bana söyleyin; Bu server'da Raptor ile 70 skili vurdurarak (seri seri 400mp gitmesi demek bu) sürekli HP ve MP potu bastırarak kim afk farm yapar? Bunun getirisi kadar götürüsü olur :) Kaldi ki bütün potları kusursuz bir şekilde basması da cabası. Slota giriyorum HP'yi aynı yerde basıyor. Slottan çıkıyorum yine aynı yerde basıyor? Bahsettiğiniz bölüme konu açılacaktır...

1 hour ago, Enes said:

Slota mob çekmek serbest sanırım. Bunu öğrendiğim iyi oldu, çok teşekkür ederim.

Yasak yada değil. İstediğin kadar mob çekebilirsin. 12 saat evimde / 12 saat iş yerinde sürekli bilgisayar başındayım ve kontrol ediyorum bunu da iyi biliyorsun. Benimle ne kadar uğraşırsanız onun en az 3 ile çarpım karşılığını göreceksiniz. Gerekirse USKO'daki 2 parti sistemi kapatır o slotların her birine 5'er Char Atacker sokarım. O zaman değil mob, mob slotunu da çeksen yatıramazsın bebiş :) 

dostum sana 50 kere söyledim burda bunu okuyanların ve gm lerin göreceği şekilde sana yine söylüyorum.. SEN HİÇ MAKRO MOUSE kullanmadın mı tekrardan sonra pot basma saniyeli pot basma ayarlama yapamıyonmu.... bana diyorsun ama kendin heal atıyorsun ve skil vuruyorsun.. ve bunun yanı sıra can potu basıyorsun ben sana bunları nasıl bastırdıgını sormuyorum bile. ayrıca özellikle şunu belirtmek istiyorum (SEN VİDEO ALDIGINI VE FORUMA ATACAGINI FELAN SÖYLEMEDİN BİZDEN KİMSEYE.. SENDEN ÖNCE DAVRANMAK NE ALAKA ? KİM SUŞLU İSE CEZASINI ALIR ZATEN MERAK ETME...)  RAPTOR İLE 70 SKİL VURMA OLAYINA GELİCEK OLURSAK: vurdugun tekrardan sonra mana potu basma olayını bilmiyormusun sen.. teknolojiden bu kadar uzak dağ başındamı yaşıyorsun anlamıyorum..   BENİMLE NE KADAR UĞRAŞIRSANIZ EN AZ 3 KATI KARŞILIK GÖRCEKSİNİZ DEMİŞSİN.. VE USKODAKI 2 PARTİNİ GETİRCEKMİŞSİN BURAYA BEN MP REC SİLAH YADA HP RECO SCORPION SIDE İLE VURMUYORSAM O SLOTA SENİ ZATEN GÖZDEN ÇIKARMISIM DEMEKTİR... SEN İLK ÖNCE BÜYÜ KONUSMASINI ÖĞREN YAŞ OLARAK DEĞİL BEYİN OLARAK BÜYÜ... ÇOLUK ÇOCUK MUHABBETŞ YAPMA BANA OYUNDAN KONUSTAKLARINI BURDAN DA YAZSANA...