Jump to content

KAYITLI MAİLİMİ UNUTTUM

Recommended Posts

merhaba bugün gece saat 12 civarı moradon geçişinde soach hatası aldım Ve oyuna tekrar giriş yapmaya çalıştıgımda ID ve Pw ' den birisinin hatalı oldugu yazısı ile karşılaştım oyuna giriş saglayamıyorum su anda Kayıtlı olan mailimi de unutmuş bulunmaktayım Lütfen Çözümün kısa sürede saglanmasını istiyorum  gerekirse yeni bir maile MAilimin taşınmasını veyahutta karakterimin taşınmasını arz ediyorum .  Emeklerimin Zayi olmasına izin vermeyin yüce adaletiniz ile .

hello today at around 12 o'clock at the moradon crossing I got a soach error when I tried to log back into the game, I came across the text that one of the ID and Pw is wrong. I can not login to the game. I forgot my registered e-mail. Please I want the solution to be provided soon. I'm a veteran who has been playing on your server for months  If necessary, I offer my mail to be moved to a new e-mail or my character to be moved. Please Help me ! 

@nikos32 @GM_Thanos

Nick : Showmachine

Edited by showmachine

Hocam Bütün bilgiler hakeza Sizlerin elinde mevcut YAni bu durumdan ötürü onca emegimin zayi olmasına musade etmeyin lütfen . Sizler diledikten sonra Herşeyi yapmak bir o kadar kolay Çözüm üretelim yapılan bir aksilik sonucunda bütün emeklerin zayi olmasını istemiyorum . gerekirse yeni bir maile aktarayım gerekirse karakterimi aktarayım karakterimin loglarını inceleyebilirsiniz kendi evimden başka bir yerde giriş saglamamaktayım uzun bir zaman oldu ve hangi mailin üzerine açtıgımı hatırlamıyorum da hakeza server başında karakteri farm charı olarak kullanıyordum Daha sonradan Karaktere Ncs atmış oldum. Bütün bilgiler kayıtlar server içerisinde mevcut oldugu için char sahibi de ben oldugum için bu durumda bana yardım etmenizi Rica ediyorum onca arkadaşımın Emaneti ve onca Emeklerim karakterimde bulunmaktadır Sunucuyu gerçekten seviyor ve isteyerek oynuyorum. Lütfen benim sunucudan uzaklaştırılmama musade etmeyin.

Edited by showmachine

3 hours ago, showmachine said:

onca arkadaşımın Emaneti ve onca Emeklerim karakterimde bulunmaktadır Sunucuyu gerçekten seviyor ve isteyerek oynuyorum. Lütfen benim sunucudan uzaklaştırılmama musade etmeyin.

Yıllardır hep karşı ırkta rakip olarak oynadık, ,ilk defa bu serverda oynama şansımız oldu. İkimizinde daha yeni yeni hesapları toparladığı şu günlerde böyle bir talihsizlik yaşamana üzüldüm. 

GM_Thanos' un da belirttiği gibi , mail adresinin önemi belirtilmiş  olsa da, , ortak hesap kullanımı, 3th tools, kosp , ban vb gibi bir durum olmamasından dolayı inisiyatif alarak destek olacaklarını umuyorum.

Yıllardır hep karşı ırkta rakip olarak oynadık, ,ilk defa bu serverda oynama şansımız oldu. İkimizinde daha yeni yeni hesapları toparladığı şu günlerde böyle bir talihsizlik yaşamana üzüldüm. 

GM_Thanos' un da belirttiği gibi , mail adresinin önemi belirtilmiş  olsa da, , ortak hesap kullanımı, 3th tools, kosp , ban vb gibi bir durum olmamasından dolayı inisiyatif alarak destek olacaklarını umuyorum.

Umarım Destek olabilirler Abi herhangi bir illegal durumum söz konusu değildir beni Sunucuda ki Bir çok arkadaş tanır yani böyle bir talihsizlikten dolayı yaşamış oldugum sorunların siz Admin Ve sayın Yetkili Gm Arkadaşlarımızdan yardımlarınızı Esirgememenizi ümit ediyorum.. 

@nikos32 @GM_Thanos @Majesty

ProfessionalKO yönetim ekibinin kullanıcılarına anlayışla yaklaşıp bu konuda destek olacağını düşünüyorum.

Zira böyle bir durum herkesin başına gelebilir, bu durumda tüm emeklerimizin kaybolmasına seyirci kalmak herkesin ağrına gider.

Yönetim olarak yapıcı olunmasını ve durumun çözüme kavuşturulacağını umut ediyorum.

Proplemi Kendi imkanlarım ile hallettim Ve gmailime erişimi Sağladım fakat Bu gibi durumlarda sizlerinde Admin ve Gm arkadaşlarımızın insifiyatif kullanabileceklerini düşünüyorum . Gmail paylaşımı yapılmamaktadır diye söylenildi ama ben char sahibi olarak hangi maile kayıt ettiğimi bilmezsem problemi nasıl çözebiliriz ?
Onca Emegimin zayi olmaması ve tekrar oynayabilecek olmam güzel bir şey Teşekkürkler Konuyu kapatabilirsiniz

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...