Jump to content

Recommended Posts

Merhabalar,

2.12.2020 tarihinde, gece saat 1.45 de cz'de bowlun dibinde bikaç kişi vs atıyodu, atak yapmayın falan dediler partimle birlikte oturduk diplerine izlemeye başladık. 2-3 dakika geçti jaile atıldım pk'da macro tool kullandığım gerekçesiyle, 1 strike aldım. herhangi bi macro kullanmıyorum ne farm ne pk için. neden böyle oldu anlamadık.

oturup vs. izlerken hapse atıldık resmen :) 

inceleyebilir misiniz rica etsem?

I need some clearance Mr. @nikos32. I want to be able to benefit the hardware I own. In case the rules say that I can't, I will not.

I do not use any other macro tool than this mouse itself. I invest time and money here in this server, wouldn't want it to go to waste just because I don't know what's illegal and what's not.

If it's illegal it must be clearly said so we all know whats wrong here.

oyunda macro veya pedal kullanmayan rogue sayısı 10u geçermi ? sanmıyorum. warriorların bile yarısından fazlası kullanıyor. durum bu iken neden serbest bırakmak yerine sadece yakalayabildikleri kişilere ceza veriyorlar anlamıyorum. her türlü programı donanımı tespit edip cz de engelleyemedikten sonra böyle günah keçileri seçilebilir anca

21 minutes ago, Elysia said:

oyunda macro veya pedal kullanmayan rogue sayısı 10u geçermi ? sanmıyorum. warriorların bile yarısından fazlası kullanıyor. durum bu iken neden serbest bırakmak yerine sadece yakalayabildikleri kişilere ceza veriyorlar anlamıyorum. her türlü programı donanımı tespit edip cz de engelleyemedikten sonra böyle günah keçileri seçilebilir anca

mantıklı pedalı veya makro mouse&klawyeyi engelleyebilecek client var mı ? hadi biline yazılımları engelle caps lock vs. ama diğerlerini engelleyemezsin e durum buyken sen önüne geçemediğin birşey için userı cezalandırmamalısın bencede . 

20 minutes ago, Elysia said:

Benim burada durumum kişisel biraz, bana kullanma kardeş o mouse un özelliklerini desinler, çok saçma gelir ama eyvallah derim kullanmam. net bir cevap peşindeyim sadece.

birkaç gündür macro kullandığımı söylemiş nikos ama ben bu mouse tuşlarını bu oyunda senelerdir kullanıyorum, bu server açıldığından beri de kullanıyorum yani. kullanılmaması gerektiğiyle ilgili bir duyumum da olmadı. 

55 minutes ago, pithearcher said:

Benim burada durumum kişisel biraz, bana kullanma kardeş o mouse un özelliklerini desinler, çok saçma gelir ama eyvallah derim kullanmam. net bir cevap peşindeyim sadece.

birkaç gündür macro kullandığımı söylemiş nikos ama ben bu mouse tuşlarını bu oyunda senelerdir kullanıyorum, bu server açıldığından beri de kullanıyorum yani. kullanılmaması gerektiğiyle ilgili bir duyumum da olmadı. 

Mouse side buttons kullanman başka bir şey, o tuşlara macro yazıp kullanman ayrı bir şey. Trust mouse arayüz programı ile pk atıyordun ve bunu pk da kullanman yasak

1 minute ago, Majesty said:

Mouse side buttons kullanman başka bir şey, o tuşlara macro yazıp kullanman ayrı bir şey. Trust mouse arayüz programı ile pk atıyordun ve bunu pk da kullanman yasak

Mouse side button dediğimiz tuşları kullanmak serbest yani, ancak onları kullanabilmek için mouseun kendi arayüzünden onlara bi atama yapmak gerekiyor biliyorsunuzdur. Yapmadığınız taktirde o tuşlar işlevsiz.

Trust mouse arayüz programı dediğiniz şey benim kendi mouse umun arayüzü, harici bir uygulama değil ki.

neye ne derece izin veriliyor bunu öğremenin bi yolu var mı? ben rogue olarak o tuşlardan birine minör koyuyorum haliyle. ne yaparsam kurallar dahilinde olur ne yaparsam illegal olur burada net bir çizgimiz yok malesef.

Birşeyler netleşmediği sürece en garantisi hiç kullanmamak olacak sanırım.

4 minutes ago, pithearcher said:

Mouse side button dediğimiz tuşları kullanmak serbest yani, ancak onları kullanabilmek için mouseun kendi arayüzünden onlara bi atama yapmak gerekiyor biliyorsunuzdur. Yapmadığınız taktirde o tuşlar işlevsiz.

Trust mouse arayüz programı dediğiniz şey benim kendi mouse umun arayüzü, harici bir uygulama değil ki.

neye ne derece izin veriliyor bunu öğremenin bi yolu var mı? ben rogue olarak o tuşlardan birine minör koyuyorum haliyle. ne yaparsam kurallar dahilinde olur ne yaparsam illegal olur burada net bir çizgimiz yok malesef.

Birşeyler netleşmediği sürece en garantisi hiç kullanmamak olacak sanırım.

Arayüz programına ihtiyacın olduğunu biliyorum yan tuşları kullanmak için ama farz edelim minör 8 tuşunda ve sen mouse ara yüz programından klavyendeki 8 tuşunu 2 olarak atama yaptın. Elle basmak gibi sürekli mousede 2 tuşuna basarak minör atarsan sorun yok ama 2 ye basınca seri 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 olarak spam yapıyorsa bu macroya girer ve PK da bunu kullanamazsın. Umarım ne demek istediğimi anlamışsındır.

sen kullanmayacaksın ama geri kalan %90 kullanmaya devam edecek ve hepsini tespit etme imkanları yok. adamlar macro ile pk videosu çekip foruma atıyo bişey olmuyo.bu durumda sadece tespit edebildikleri insanları cezalandırmak büyük haksızlık yaratıyor. ya tamamen tespit edip serverin çoğunu banlayacaklar ya da serbest bırakacaklar. bu mantıklı ve doğru bir sistem değil.

6 minutes ago, Majesty said:

Arayüz programına ihtiyacın olduğunu biliyorum yan tuşları kullanmak için ama farz edelim minör 8 tuşunda ve sen mouse ara yüz programından klavyendeki 8 tuşunu 2 olarak atama yaptın. Elle basmak gibi sürekli mousede 2 tuşuna basarak minör atarsan sorun yok ama 2 ye basınca seri 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 olarak spam yapıyorsa bu macroya girer ve PK da bunu kullanamazsın. Umarım ne demek istediğimi anlamışsındır.

hah anladım tamamdır. yine tek tek basabilirim yani. tek tuşla tek minör basacak şekilde.

teşekkür ederim.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...