Jump to content

13.12.2020 CSW

VoaG

Recommended Posts

Herkese iyi akşamlar.

Dünkü csw tartışmalarıyla ilgili bi kaç bişey söylemek istiyorum. Öncelikle TheLegendary ve MarmaraBallz clanları ile cswye katılan herkese teşekkürler , hepimizin emeğine sağlık. 
Tartışmalara gelecek olursak , csw adrenalinini düşündüğünüzde bunun üzerine birde son saniyede kesilmiş bir cyristal var ve bunun noticesi geçmemiş bir durum söz konusu , kusura bakmayın ama bizim yerimizde kim olsa aynı itirazı yapardı. Kaldı ki itirazımızda bizce haklı sebeplerimiz vardı. Bizim tek istediğimiz bu itirazlarımıza , server yönetimi tarafından kanıtlarla birlikte cevap verilmesi idi. Bu noktada sanırım itirazlarımız yanlış anlaşıldı. Biz kimseye herhangi bir ithamda bulunmadık veya kimseyi suçlamadık. Sadece server yönetiminden bizi tatmin edecek açıklama bekledik. Bu konu ile ilgili server yönetimini biraz eleştireceğim. Biz itirazlarımızı yaparken haliyle karşı taraftan kızdırmalar olacaktı , ancak bunlara çanak tutarcasına @nikos32 nin yaptığı açıklamalar ile server yönetiminin iki tarafın tam ortasında durması gerekirken , objektifliğini bozduğunu düşünüyorum.
Sonuç olarak karar belli , hakaret edenler hariç kazanan tarafı tebrik ederiz. Clanlar arası atışmalar illaki olacaktır , bu tarz atışmalar oyuna keyif katar , hakarete varmadığı sürece.
Haftaya görüşmek üzere.

VoaG

Edited by VoaG
  • Like 3

Selamlar VoaG bu serverın başından beri sizi bilirim fakat dün bizim üzerimize saçma ithamlarda bulunduğunuzu inkar etmeni hiç hoş karşılamadim. Taşa warriorun 15k vurduğunu iddia ettiniz, warriorun hile açtiğini iddia ettiniz, nikosun torpil yaptığını hatta cswyi bilerek geç bitirdiğini söylediniz. Özellikle BADMF'den ParadiseGetOut isimli warrior sırf son vuruşu yaptığı için adama etmediğiniz iftiralar kalmadi. Milyonda bir olacak bir olay dün aksam yaşandı fakat bunun gerçekleşmesinin sebebi şans faktörünün yanında sizin taşı tutamadığınızdı. Kendinizi değil karşı tarafı suçladınız çünkü şans faktörüne güvendiniz,  kendinize değil. 

Edited by R1TA

3 minutes ago, R1TA said:

Selamlar VoaG bu serverın başından beri sizi bilirim fakat dün bizim üzerimize saçma ithamlarda bulunduğunuzu inkar etmeni hiç hoş karşılamadim. Taşa warriorun 15k vurduğunu iddia ettiniz, warriorun hile açtiğini iddia ettiniz, nikosun torpil yaptığını hatta cswyi bilerek geç bitirdiğini söylediniz. Özellikle BADMF'den ParadiseGetOut isimli warrior sırf son vuruşu yaptığı için adama etmediğiniz iftiralar kalmadi. Milyonda bir olacak bir olay dün aksam yaşandı fakat bunun gerçekleşmesinin sebebi şans faktörünün yanında sizin taşı tutamadığınızdı. Kendinizi değil karşı tarafı suçladınız çünkü şans faktörüne güvendiniz,  kendinize değil. 

Dostum senin clanından Paradise isimli warrioru geç herhangi birisine ne bi gönderme yapıldı nede bir iftira atıldı, drama yaratmak istemiyorum ama taşın başında 4-5 clan varken, telafisi olmayacak kadar büyük olmayan bir hata ve milyonda bir olacak bir zamanlanmayla size kaldı ve bunun üzerine bize kalmasına alışmanız lazım diyen sendin. Bilek hakkıyla söke söke alınan bir şeymiş gibi demek istiyorum. Ana konuya gelirsek bizim yönetim dışında hiç bir muhattabımız yoktu yazılan çizilenlerle konuyu üzerinize çeken sizdiniz, biz sadece yönetimden bir açıklama istedik, aynı durumda siz olsaydınız eminim bunu sizde yapacaktınız zaten. uzatmaya gerek yok tebrikler güzel bir event oldu ben kendimi adıma çok eğlendim. Umarım bu tatta devam eder.

öncelikle geçmiş olsun kardo ama biz kristalin bizde kaldığını chestlerden anladık size yemin edebilirim. orda nova attık meteor attık 18de attık ama çok duramadık son saniyelerde açıkçası karambolde oldu şunu diyebilirim kristali biz değilde x bir clan alsaydı misal chose smoke veya bir başkası sanıyorum bu derece bir itiraz ve içerleme olmazdı birde gamblers var onlarda alsaydı bazıları ciddi şekilde içerlerdi resmen sv ittifaka dönmüş . yahyalar choselara smokelar onlara siz zaten hiç birbirinize yürümediniz vs.vs. gamblers badmf nbk kovaladınız durdunuz şikayetçi değiliz ve hani 30k kastım havası yapan bir mage tim vardı ya daha 500k npyi doğrultamayan gelsinlerde csw girerken kaç npdeydik çıkarken kaç npdeydik bir baksınlar isterlerse. ama illegal bir durum yok ortada saniyeleri kontrol edebilirsiniz taş altında duyduğumuz son şey 3 saniye dendi 2 1 kristal gitti dendi bu kadar. yinede hepinizi tebrik eder bir sonraki csw de başarılar dileriz.

Edited by KGGWinChenzo

Yorumlar için teşekkürler.

@r1ta Yukarıda yazdıklarımı anlayarak yorum yaptığını düşünmüyorum. 

@kggwinchenzo Bizim şaşırdığımız konu crystalin kesildiğinin noticesinin geçmemesiydi. İtirazımızın inan ki sizin ittifakınızla bir ilgisi yok. Kaleyi A veya B clanı da o saniye alsaydı aynı itirazı yapardık. Biz doğru olduğunu düşündüğümüz kanıtları ve kendi hakkımızı savunduk. Sonuç olarak çok yakındı ve keyifliydi. Bu tarz rekabetler servera heyecan katar. Başarı dileğin için teşekkürler , önümüzdeki hafta için sizlere de başarılar.

• Like 1

Hello,

You blamed all staff members yesterday as not acting fair, and we checked the log, even we do not have to do it. Then we told you the last hit; however, you did not satisfy with that answer. Then we send you the video of last 20+ seconds; but you did not satify again. Then we tried to explain you by photos; unfortunately, you did not satisfy again. Hence, we are done discussing you about this. If there was anything wrong, sure we would correct something. But, there was not anything wrong, technically if there is 0.00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001 second, or 1*10^-3216546842123164694321318498132131 second remaining to the end of the war; that means you still have the chance to attack/defend. Here attacker side won the war.

You still keep blaming staf members as you did yesterday. But, we are really done with this. If you are not satisfied from our answers/logs/photos/videos, that is your choice. As staff, what we wanted to see yesterday is just an apologize from Legendary clan. Any other thing different than apologize will not be taken under consideration. You can keep your drama.

38 minutes ago, R1TA said:

Güzel kardeşim chatboxtan dediğin gibi kaleyi son saniye almanız ALL CALCULATEDdı ve tamamen seyircilere heyecan kazandırmaya yönelikti. Tekrardan sizi tebrik ederiz. Eğer masturbasyonun bittiyse konunun seni ilgilendiren bir tarafı yok. 

P.S. : Gerekli videoyu paylaşarak herhangi bir yorum yapmadan ve gereksiz dramalara dahil olmadan direkt konuyu çözmeye ilişkin videoyu paylaşarak cevap verdiği için şahsım adına  @GM_Thanos'a teşekkür ederim. 

• Like 1

Hello @GM_Thanos, first of all thanks for the answer.

As you said, we want fair management as it should be everywhere in the world. If i donated cash to get service in this server you have to solve my issues or you have to answer my questions. You cant write me ''You can keep your drama''.  You cant act like a kid . You are the management , not a player.

• Haha 1

• Administrators
8 minutes ago, VoaG said:

Hello @GM_Thanos, first of all thanks for the answer.

As you said, we want fair management as it should be everywhere in the world. If i donated cash to get service in this server you have to solve my issues or you have to answer my questions. You cant write me ''You can keep your drama''.  You cant act like a kid . You are the management , not a player.

Hello @VoaG , let me correct you.

You are not donating, you are purchasing KC.. and, you are not purchasing KC to get service in this server but for your own benefits regarding items.

So, to make it clear;

All players are equal to us, if you purchase KC or even if you do not purchase, you still get the same treatment from us.

• Like 4

Hello @Nikos32 thanks for the answer

We all want a fair game , not only for donators.

I mean when we were trying defend our thesis , as a management you cant make us trigger with your explanations at that time. Thats all.

This discussion is enough , have a good evening.

Btw , you can see my donation below link.

https://hizliresim.com/ahqXLJ

• Like 3
  • Thanks 1

• Administrators
31 minutes ago, VoaG said:

Hello @Nikos32 thanks for the answer

We all want a fair game , not only for donators.

I mean when we were trying defend our thesis , as a management you cant make us trigger with your explanations at that time. Thats all.

This discussion is enough , have a good evening.

Btw , you can see my donation below link.

https://hizliresim.com/ahqXLJ

A new topic could have been started from the very beginning about this and answers would be given from our side.
As you know chatbox is not the right place for supporting players nor for providing evidence.
You have been supporting us by playing in ProfessionalKO since 2014 if I'm not mistaken so you know that I wouldn't let it go if there was a bug that took place.

Mistakes and bugs can happen, KO existence is a great proof of this, however we are here to provide you the best gaming experience and most bug-free content that is possible in v1298 KO.

The Artifact was destroyed 1 second before the end of CSW, sadly I cannot be more specific by telling you the milliseconds.
It could have also been the SmokeWeedEveryDay clan that would have win the war, but the last hit was done by BADMF and more specifically by ParadiseGetOut.
The notice about "BADMF clan has destroyed the Center Artifact." message was overwritten with "The Castle Siege War has ended!" because, as mentioned above, the CSW finished 1 second after.

• Like 1
  • Thanks 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...