Jump to content
Sign in to follow this  
Alatariel

[TR] Hesap açarken dikkat edilmesi gereken noktalar

Recommended Posts

Username

Kullanıcı adınızın ve şifrenizin eşsiz olmasına dikkat ediniz. Başka sunucularda kullanmış olduğunuz kullanıcı adı ve şifreleriniz o sunucuların yöneticilerinin ellerinde olduğunu unutmayın.

Password

Yukarıda bahsetmiş olduğum şeyler burada da geçerli olduğu için tahmin edilmesi zor ve daha önce hiç kullanmadığınız bir şifre olmasına dikkat ediniz. Oluşturduğunuz şifreler 10 - 12 karakter (eksik /fazla olmamalı) uzunluğunda olmalı ve mutlaka 1 adet harf (küçük veya büyük), 1 adet rakam, ve 1 adet parantez içerisindeki özel karakterlerden (!, @, #, $, %, ^, *) içermeli. İleride şifrenizi değiştirmek isterseniz bu işlemi Kullanıcı Paneli üzerinden Security ID'nizi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

e-mail address

Geçerli bir e-posta kullanmaya özen gösterelim. Kayıt olurken kullanmış olduğunuz e-posta adresinizin gelecekte değiştirilemeyeceğini tekrardan hatırlatmak isteriz.

Seal serial number

Oluşturacak olduğunuz 8 haneli rakamsal kod ile oyun içindeki eşyalarınızı dilediğiniz gibi kilitleyebilir veya istediğiniz eşyanın kilidini kaldırabilirsiniz. Tahmin edilmesi zor bir şifre kullanmaya dikkat ediniz.

Security ID

Güvenlik şifreleri 4 haneli rakamsal kodlardan oluşmaktadır ve bu kodlar oyun hesabınızın şifresini değiştirmenize, oyun içi erişim sağlamaya/engellemeye ve karakterinizi silmenize yarar.

Tickbox

Kullanım şartlarını okuyup kabul ettiğinizi bildirmek ve hesap oluşturmak için mutlaka işaretleyiniz.

Register Button

Bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra hesap oluşturmanız için gereken son adım. Tüm bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ettikten sonra bu butona basarak hesabınızı oluşturabilirsiniz.

İyi Oyunlar

 

Türk oyuncularımıza yardımcı olmak için sadece en önemli noktalara değinilmiştir. Panel üzerindeki tam metin daha sonra eklenecektir.

  • Like 2
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilader yazdığın bütün kurallara uygun 50 tane hesap açmayı denedim olmuyor. Çok mu uğraştınız bu kayıt sistemi ile. 500 tane pwp oynadım kayıt yaptım ilk defa böyle bi sıkıntı yaşıyorum

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocam her şey gayet açık ve net aslında. Öncelikle şifrenizin 10-12 karakter uzunluğu arasında olmasına dikkat edin. Ne daha az ne daha çok. ve Şifreniz mutlaka 1 harf , 1 rakam ve 1 adet özel karakterden oluşmalı. Bu özel karakterler ! @ # $ % ^ * bunların dışında özel karakter kullanmayınız. 

İyi oyunlar

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, masterkan1 said:

çok uğraşmışsınız gerçekten sildim oynamıyorum bu nasıl bir kayıt sistemidir arkadaş. iyi çalışmalar size.

Yukarıda yazan adımları takip ettiğin zaman rahat bir şekilde hesap açabilirsin. Güvenlik zaaflarını engellemek adına bu yola başvurduk yıllar öncesinde. Yaşadığın sorun nedir yardımcı olabilirim. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...