Jump to content

One hit 3 damage---Tek vuruş 3 hasar rogue ???

Recommended Posts

Kovalayan bir asas nasıl böyle hasar vurabilir? seri vuruş ? Bir asas eğer sizi kovalarsa öldürmeye yetiyor çünkü 1 değil 3 lü vuruyor ve bunu birden fazla asas yapıyor yani yaygın bir program olma ihtimali çok yüksek takip edilmesini ve bu hilekarların engellenmesi gerekiyor

How can a chasing staff deal such damage? rapid hit? One wand is enough to kill you if it chases you because it hits 3 times, not 1, and more than one wand can do this, so there is a high probability that it is a widespread program, so it needs to be followed and these cheats need to be blocked.

@GM_Thanos   @GM_Odin   @GM_Ducal  @GM_Erakis   @GM_Phobos @GM_Zeus

https://hizliresim.com/mtticf5

Edited by Qasvet

9 hours ago, Qasvet said:

Kovalayan bir asas nasıl böyle hasar vurabilir? seri vuruş ? Bir asas eğer sizi kovalarsa öldürmeye yetiyor çünkü 1 değil 3 lü vuruyor ve bunu birden fazla asas yapıyor yani yaygın bir program olma ihtimali çok yüksek takip edilmesini ve bu hilekarların engellenmesi gerekiyor

How can a chasing staff deal such damage? rapid hit? One wand is enough to kill you if it chases you because it hits 3 times, not 1, and more than one wand can do this, so there is a high probability that it is a widespread program, so it needs to be followed and these cheats need to be blocked.

@GM_Thanos   @GM_Odin   @GM_Ducal  @GM_Erakis   @GM_Phobos @GM_Zeus

file:///C:/Users/user/Desktop/IMG_20230911_232254_N.jpg

Kardeş bilgisayar kullanmayı bu kadar bilmeyip nasıl oyun oynuyorsun ya :D

https://imgyukle.com

Bilgisayarından verdiğin veri yolunu biz göremeyiz, atmaya çalıştığın görseli verdiğim siteye yüklemeyi dene. Oradan seni yönlendirecek ve yüklediğin görselin site linkini verecek. Yardımcı olmaya çalışırım eğer bana ulaşırsan.

3 hours ago, Raspberry said:

Kardeş bilgisayar kullanmayı bu kadar bilmeyip nasıl oyun oynuyorsun ya :D

https://imgyukle.com

Bilgisayarından verdiğin veri yolunu biz göremeyiz, atmaya çalıştığın görseli verdiğim siteye yüklemeyi dene. Oradan seni yönlendirecek ve yüklediğin görselin site linkini verecek. Yardımcı olmaya çalışırım eğer bana ulaşırsan.

Sağol kardeş sen yardımcı olma yaklaşımın hoşuma gitmedi 

• Sad 1

8 minutes ago, Qasvet said:

Yükledim teşekkürler 👍

bu arada ben de baktım fotoğrafa, olacakları kısaca anlatayım. Bunun yeterli bir kanıt olmadığını, video kaydına ihtiyaç olduğunu söyleyecekler. Kısmen haklılar fakat şikayetçi olduğun dırzo ve ekibi bunu sürekli yapıyor, sen bir de minör'lerini gör. Onlara karşı olan farkındalığın artması hoş, bol şans.

• Like 2

Fotograf yerine video istenmesinin sebebi, vuruslarda herhangi bir zaman damgasi olmadigi icin hangi siklikla yapildiginin gorulemiyor olmasi.

Bu 3 vurus 10'ar saniye arayla da olmus olabilir, 2 milisaniye arayla da olmus olabilir. Bu sebeple delil niteliginde sundugunuz icerikler video formatinda olursa surec daha saglikli ve hizli isleyecektir.

"Herkes biliyor" soylemi bir yargiya varmak icin yeterli degil. Unutmayin ki serverda yarin bir gun herkes sizin icin de varsayimsal olarak hile diyebilir, buna itimat ederek dusunmeden banlanmayi istemezdin degil mi?

Bu sunucuda kimsenin bilmedigi kisiler de illegal yazilimdan dolayi banlandi. Fakat kimse oyle dusunmuyor diye hile yapmadigini varsaymadik.

Bu kisinin durumunu incelemek icin sizden herkesin fikrini beyan etmeniz yerine somut kanitlar getirmenizi istedim ki yardimci olabilelim.

1 hour ago, GM_Erakis said:

"Herkes biliyor" soylemi bir yargiya varmak icin yeterli degil. Unutmayin ki serverda yarin bir gun herkes sizin icin de varsayimsal olarak hile diyebilir, buna itimat ederek dusunmeden banlanmayi istemezdin degil mi?

Bu sunucuda kimsenin bilmedigi kisiler de illegal yazilimdan dolayi banlandi. Fakat kimse oyle dusunmuyor diye hile yapmadigini varsaymadik.

Bu kisinin durumunu incelemek icin sizden herkesin fikrini beyan etmeniz yerine somut kanitlar getirmenizi istedim ki yardimci olabilelim.

Madem ilgileniliyor bir ağır yaptırım ki bu süresiz bir uzaklaştırma söz konusuysa videolu kanıt ile bunu size ispatlamak çok kolay olacaktır. Çünkü örnekleri birden fazla. Video çekip size ulaştıracağım. O zaman gün yüzüne çıkar hilekar kim buna göz yuman kim 

biz st de 3 skill vurabilen asas a şahit olduk ben asasla spikeyi zor vuruyorum r bile çıkmıyor yanında çoğu zaman 3 skill vurabilmek gerçekten legal yapabilecek asas varsa bileğinden öperim. st de ölen asasinde bu postu görürse doğrulayabilir çünki o an konuştuk oda şaşırmıştı ama video elinde oldugunu sanmıyorum.