Jump to content

powerfull ben!!! gm_thanos 'a... silme de herkes yazıyı okusun!

Recommended Posts

gma_thanos

Bu kim bilmiyorum. 

Bu kim bilmiyorum nedir çocuk musun. adamı sinirlendirip sinirle yazılan harf hatasına takılacak kadar ve bunu da bi beyin ürünüymüş gibi yazacak kadar aşağılık mısın??? bu kim bilmiyorummuş...

4 hours ago, powerfull said:

jya anvil buglu ya oyun b.k gibi dedim

Hayır, direkt olarak oyun bok gibi dediniz. Özellikle tekrar sordum, üzerine de evet dediniz. Sonrasında karakterinizi 999 günlük istirahate yolladım; ki bence uygun bir süre.

Direk bok gibi oyun mu dedim sen logları aç ta bi bak istesen ne yazdığıma. bak ondan sonra gel konuş burada. daha okuduğunu anlamıyon gm olmuşsun. sana yetki verende suç sende değil... aç bak bakalım ne yazmışım. haksız yere banladığını kendi ağzınla isbat ettin o kadar söylenen lafın da hepsini hak ettiğini kanıtladın! aptalın isbatı ağzında derler ya o misal:D

Forumdaki Arkadaşlar direk cümlem şu Ya bu anvil bug'lu ya da oyun bok gibi ... sonra o da oyun bok gibi mi diye sordu ben de evet yazdım. evet derken de yani onu yazdığımı teyit ettim. direk oyun bok gibi demek için değil!

oyuna hakaret ettin diyor.

Evet, bana gün içinde şahsıma yönelik hakaret PM'leri geliyor ama kötü söz sahibine ait diyorum. Yine şahsıma hakaret etmiş olsaydınız sürekli sessizlik cezası alırdınız, sessiz sedasız oyununuzu oynamaya devam ederdiniz. Ama siz emeğimize hakaret ettiniz. Bunu cezasız bırakamam. 

Bizim emeğimiz ne olacak ? o kadar uğraş bi hata yüzünden gidiyor sorunu yazıyor daha beter çarı banlıyorsun tek emek veren sen misin????????  oyunda bugların hataların oldugunu herkes biliyor! niye zoruna gidiyor buglar. daha sen pm de ne yazdıgını anlamadan çar banlayan birisin. emekten bahsetme !

arkadaş kendini bi halt sanıyo. kalkmış çarı banlıyor lale...

Burası herkese açık resmi bir forum ve bu forumun kuralları var. Dolayısıyla burada da bu şekilde konuşmanıza izin veremem. 
keşke kurallar tek senin çıkarlarını etkilediğinde uygulanmasa, keşke başkalarının hakkını korurken de aynı şartlar geçerli olsa. ahkam kesiyon da forum kuralları diye. 

kıçıyla oyuna bakıyor ilgi alaka yok. 

hmm ok.

saygın buradan belli senin! diğer konuya gir bak ilgileniyom dedin  1 hafta geçti. neyle ilgilendin hani? buna tüm türrkiyede kıçıyla iş yapmak denir. Tekrar tekrar tekrar söylüyorum kıçınla iş yapıyon. pm okumayı bilmiyon

Acıyan ve kanayan yaralarınızı sarmanız için sizi forumdan da uzaklaştırıyorum. Gözyaşlarınız için: \__/ kullanınız..

hahaha:D:D çok büyük kayıp ya senin oyunun acıyan ve kanayanmış. ne büyük dert :D  sonuç olarak sen pm yi eksik okudugun için haksız yere ban attın. bunu da kendi ağzınla yukarıda isbat ettin. sonra da burada, herkese açık forum da, kalktın hatanı kapatmak için "Hayır, direkt olarak oyun bok gibi dediniz." yalanını söyleyecek kadar alçaldın! ben tüm söylediklerimin sonuna kadar arkasındayım! az bile söyledim.  2 gr insanlık varsa logları ve ekran görüntülerini paylaşırsın

• Confused 1

Gergin kardeş, al bu senin: https://ibb.co/rMnsfZf

Normal şartlarda hakkımda ne dediğin umurumda olmazdı, ama sen istemişsin yalan söylediğinin aşikar olmasını. Şimdi tekrar istirahate gönderiyorum seni. Temiz hava al, sigara ve diğer kötü alışkanlıklardan uzak dur.

49 minutes ago, givemefreedom said:

Ego tatmini 🤷‍♂️

Sattığın makroya mı yazdırdın bunu? :) 

Thanos you need to calm down about the bans. If you even hint that someone is using or selling a macro in the server, you should ban them. 

Sorry for the rest. My wife helped me translate:

-revient4culos isimli kullanici serverin baslarindan beri magelerini bugluyor, oyun kurallarini ihlal ediyor ve sadece mageleri banlaniyor. Bu iki silahi olan bir katile artik bu silahi kullanman yasak demekten oteye gecmez. Eger bir kisi suc isliyorsa, suc esyasi degil suclunun kendisi cezalandirilir.

-eger bir insanin makro kullandigini ima ediyorsaniz ve bu konuda aksiyon almiyorsaniz arkasinda cokca sey vardir. Orasini artik bilemiyoruz. 

-sozlu satasmalar konusunda bircok konu ornegi var. Ne hikmetse duzenli muhabbetiniz olan insanlarin kufurleri "kurallar dahilinde yetersiz" bulunurken, sahsiniza gelen basit bir sitem icin insan banlayip onunla forumda dalga gecebiliyorsunuz. 

-oyunun gercek sorunlari basindan beri bildirilirken cozum bulmak ve insanlari dinlemek yerine, insanlarin burnundan geldikten sonra ettikleri sitemlere ve elestirilere yuksek bir egoyla aksiyon aliyorsunuz. 

-insanlarin guvenebilecegi bir adalet simgesi olmak yerine kullanicilarla sarkastik bir dille dalga gecilmesinde en ufak bir profesyonellik goremiyorum. 

-1 haftada forumda insanlara laf yetistirip dalga gecmek yerine, bu insanin loglarini kontrol edip shardini da elbet geri verebilirdiniz. 

-kendinize dev aynasinda bakmayi artik birakmanizi oneririm. Alti ustu bir private serverda gorevlisiniz. Isiniz serverla ve bizlerle ilgilenmek beyefendi. Sitemlerimiz, sikayetlerimiz de memnuniyetlerimiz kadar oyunun bir parcasi. 

Onlarca kisinin gercek parayla item alip sattigini bizler cok kolayca anlarken cogu insana ses cikartmayip, boyle ufak tefek olaylarda guc gosterisi yapmanizin arkasindaki sebebi de merak etmiyor degiliz. Kurallar sadece burnundan gelip isyan edenler icin degil, gunluk muhabbetiniz olan userlar icin de gecerli olmali beyefendi. 

-beni de sarkastik bir dille sizi elestirmekten banlayabilirsiniz, vasat yonetimden oturu oyunu birakmis bulunmaktayim. Gb satmadim, en ufak farmi bile ellerimle yaptim. Tum loglarimi, konusmalarimi da didik didik inceleyebilirsiniz. 

-soyleyecek cok maddem var fakat artik algilayabilecek kapasitede oldugunuza dair inancim kalmadi. 

-isinize gelmeyen konulari da kitlememenizi oneririm, forumlar tartisma alanlaridir. 

-bu sahsi da tanimiyorum, haksiz yere bir ego zehirlenmesi bani oldugunu dusunuyorum. Umarim daha adil bir gm tarafindan tekrar degerlendirilir. Bu serverda birkac arkadasiniz disinda sizin guvenilirliginize veya adaletinize inanan biri kaldigini sanmiyorum. Iyi oyunlar. 

• Like 1

1 hour ago, Zamc said:

Thanos you need to calm down about the bans. If you even hint that someone is using or selling a macro in the server, you should ban them. 

Seems you do not have any idea what happened and what is going on. I advice you not to comment about anything that you have 0 idea. Thank you for remembering me my job.

1 hour ago, Zamc said:

-revient4culos isimli kullanici serverin baslarindan beri magelerini bugluyor, oyun kurallarini ihlal ediyor ve sadece mageleri banlaniyor. Bu iki silahi olan bir katile artik bu silahi kullanman yasak demekten oteye gecmez. Eger bir kisi suc isliyorsa, suc esyasi degil suclunun kendisi cezalandirilir.

Seems you do not have any idea again, and you are making comment. Let's see:

KarIHawzen Abusing bugs for individual or team advantage 1 2023-08-15 15:28:00
MeAgarroTuVuelto Abusing bugs for individual or team advantage 1 2023-08-15 15:27:00

FullPerritO Abusing bugs for individual or team advantage 3 2023-08-08 11:46:00

FullCucharita Abusing bugs for individual or team advantage 3 2023-08-04 02:51:00

1 hour ago, Zamc said:

-eger bir insanin makro kullandigini ima ediyorsaniz ve bu konuda aksiyon almiyorsaniz arkasinda cokca sey vardir. Orasini artik bilemiyoruz. 

For the last 21 years of my experience, im 100% sure that he is using macro/pedal. However, since he can hide it well (at least now), we cannot find anything. This does not mean he will never been caught. He will, but it will take a bit time. Not only for him, all of the macroers among the community.

1 hour ago, Zamc said:

-sozlu satasmalar konusunda bircok konu ornegi var. Ne hikmetse duzenli muhabbetiniz olan insanlarin kufurleri "kurallar dahilinde yetersiz" bulunurken, sahsiniza gelen basit bir sitem icin insan banlayip onunla forumda dalga gecebiliyorsunuz. 

There is nobody excluding GMs who is my friend. Also, of course the one will be punished who is using offensive/inapproriate language to GM/Game/Staff. Why are you mad with this?

1 hour ago, Zamc said:

-insanlarin guvenebilecegi bir adalet simgesi olmak yerine kullanicilarla sarkastik bir dille dalga gecilmesinde en ufak bir profesyonellik goremiyorum. 

Same people will blame on me, blame on server, blame on game, blame everything; and i will not do anything? Oh, cool story.

1 hour ago, Zamc said:

-1 haftada forumda insanlara laf yetistirip dalga gecmek yerine, bu insanin loglarini kontrol edip shardini da elbet geri verebilirdiniz. 

Again you do not have any idea what is going on. Go to the topic and see what he wrote? Sometimes we can be busy with other stuff, but this does not mean we will not check. But, you can see what he said.

1 hour ago, Zamc said:

Onlarca kisinin gercek parayla item alip sattigini bizler cok kolayca anlarken cogu insana ses cikartmayip, boyle ufak tefek olaylarda guc gosterisi yapmanizin arkasindaki sebebi de merak etmiyor degiliz. Kurallar sadece burnundan gelip isyan edenler icin degil, gunluk muhabbetiniz olan userlar icin de gecerli olmali beyefendi

Yes, people are selling/buying item/gb and we let them with nikos. Nikos and me are getting aour share. And we do not ban anyone. Are you pleasured now?

1 hour ago, Zamc said:

-beni de sarkastik bir dille sizi elestirmekten banlayabilirsiniz, vasat yonetimden oturu oyunu birakmis bulunmaktayim. Gb satmadim, en ufak farmi bile ellerimle yaptim. Tum loglarimi, konusmalarimi da didik didik inceleyebilirsiniz. 

Everything is clear with your this sentence: "I no longer play" This is really clearify that you have 0 idea what is going on. "Vasat yönetim" yes you will be punished because of that.

1 hour ago, Zamc said:

-bu sahsi da tanimiyorum, haksiz yere bir ego zehirlenmesi bani oldugunu dusunuyorum.

Again, again, again, again, again, again, and again..... You have no idea.

Shortly, yo do not play anymore and you make comments about something that you have 0 knowledge. Really seems more clear why you are here. Since you know Turkish, this will be enough for you: "Meyve veren ağaç taşlanır."

• Like 1

1 hour ago, Zamc said:

Sorry for the rest. My wife helped me translate:

-oyunun gercek sorunlari basindan beri bildirilirken cozum bulmak ve insanlari dinlemek yerine, insanlarin burnundan geldikten sonra ettikleri sitemlere ve elestirilere yuksek bir egoyla aksiyon aliyorsunuz. 

-kendinize dev aynasinda bakmayi artik birakmanizi oneririm. Alti ustu bir private serverda gorevlisiniz. Isiniz serverla ve bizlerle ilgilenmek beyefendi. Sitemlerimiz, sikayetlerimiz de memnuniyetlerimiz kadar oyunun bir parcasi. 

Onlarca kisinin gercek parayla item alip sattigini bizler cok kolayca anlarken cogu insana ses cikartmayip, boyle ufak tefek olaylarda guc gosterisi yapmanizin arkasindaki sebebi de merak etmiyor degiliz. Kurallar sadece burnundan gelip isyan edenler icin degil, gunluk muhabbetiniz olan userlar icin de gecerli olmali beyefendi. 

-soyleyecek cok maddem var fakat artik algilayabilecek kapasitede oldugunuza dair inancim kalmadi. 

-isinize gelmeyen konulari da kitlememenizi oneririm, forumlar tartisma alanlaridir. 

-bu sahsi da tanimiyorum, haksiz yere bir ego zehirlenmesi bani oldugunu dusunuyorum. Umarim daha adil bir gm tarafindan tekrar degerlendirilir. Bu serverda birkac arkadasiniz disinda sizin guvenilirliginize veya adaletinize inanan biri kaldigini sanmiyorum. Iyi oyunlar. 

Sadece ilgimi çeken birkaç konuda fikir beyan etmek istiyorum.

Haritada bug kullanımı hakkında söylediklerine katılıyorum fakat oyuncu "strike" olarak ceza aldı, devamında alacağı ve uygulanacak yaptırımlar hakkında da bilgilendirildi. Oyuncuyu sevmesem ve banlanmasını istesem de serverdan oyuncu çıkartmak devamlılık adına çok doğru gelmiyor ve alınan aksiyonu yeterli buluyorum. Katil ve silah benzetmene de tamamen katılıyorum ama sadece dediğim sebepler ile banlanmaması güzel bir haber bence.

Makro denilen şey bir oyuncunun imkan olarak, yapmayacağı şeylere imkan sağlayan bir program değil. Oyuncunun yaptıklarını kaydedip "loop" şeklinde devamlı tekrar eden bir yazılım. Bunun tespitinin kolay olmadığının farkındayım o yüzden bu şikayette gm ekibinin haklı olduğunu düşünüyorum. Makro iması bireysel bir tartışma içeriyor, gm sıfatı ile konuşmadığı için ban cezasını uygulamaması normal geliyor.

Sözlü sataşmalar için yazdıklarının bazı noktalarında sana katılıyorum fakat yine bireysel fikrim 2'li kontaklar sebebiyle olduğu yönünde değil. Sadece yapılan açıklamaları yeterli bulmuyorum. Ayrıca basit sebepler ile oyuncuları uzaklaştırmanın ve / veya soğutmanın doğru olduğunu düşünmüyorum, bir daha söylemiş olayım.

Sarkastik yaklaşım konusunda da fikrim şudur; gm sıfatından bağımsız kendisi kişinin hile kullandığını düşünüyorsa yaklaşımı muhtemelen şu şekildedir, "hile kullanan oyuncu gerek hareketleri gerek açıklamaları ile bizimle alenen dalga geçiyor ben de bu duruma yakışır bir şekilde cevap verebilirim".

Ve dahası, alınacak bir çok kararda karar süreci tekil işlemiyordur diye düşünüyorum. Buna gerek ban, gerek item recovery, gerek server ve oyun kurallarında değişiklik veya esneme de dahil. Haliyle süreç uzun sürebilir. Bu yüzden hemen aksiyon alınmamasını anlıyorum ve kabul ediyorum.

Lütfen sen de daha sakin düşün ve oyuna küsme, bir oyuncu olarak oyuna devam etmeni gerçekten çok isterim.

Edited by Raspberry

1 hour ago, io_oi said:

TBH just perm ban the perople who use third party and sell their accounts. No strike, just ban ................. Because people who abuse bugs (if proved), will come back using it when gm is not available in the game.

well actually i couldn't agree more but population of the players should be the first priority for now. So, on some cases ban would be a harsh punishment.