Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, ForumaÜyelikAlmaÇokZOR said:

tamam teşekür ederim  havaya küfür yere seken sikile biten pota küfür etsende mute cezası alıyoruz demekki  anlamış olduk artık item yanınca küfür etmem ben 😀

Sinirlenince ters kelimeler kullanabiliyor oyuncular ama bu kadar bariz şekilde edilen küfürlerin cezası bellidir. Ama daha basit kelimelere ceza uygulanmadı bu zamana kadar. Yine de sakinliğinizi korumanızı tavsiye ederiz, sonuçta bu bir oyun :) 

9 minutes ago, Majesty said:

Sinirlenince ters kelimeler kullanabiliyor oyuncular ama bu kadar bariz şekilde edilen küfürlerin cezası bellidir. Ama daha basit kelimelere ceza uygulanmadı bu zamana kadar. Yine de sakinliğinizi korumanızı tavsiye ederiz, sonuçta bu bir oyun :) 

tamam oyun haklsında item yandıktan sonra magic  anvile küfür ederim bunun için mute almam saçma bana göre neyse sorgulamıcam 

9 minutes ago, ForumaÜyelikAlmaÇokZOR said:

tamam oyun haklsında item yandıktan sonra magic  anvile küfür ederim bunun için mute almam saçma bana göre neyse sorgulamıcam 

Dilerseniz Magic Anvilin kendisine de kerkinebilirsiniz. Ama magic anvili oraya koyanlara küfür edemezsiniz, ederseniz ceza alırsınız bu da yönetime küfür olduğundan süresiz uzaklaştırmaya kadar gidebilir.

Karşı ırkı refere ederek edilen küfrün cezası vardır.

• ClapClap 1

24 minutes ago, GM_Thanos said:

Dilerseniz Magic Anvilin kendisine de kerkinebilirsiniz. Ama magic anvili oraya koyanlara küfür edemezsiniz, ederseniz ceza alırsınız bu da yönetime küfür olduğundan süresiz uzaklaştırmaya kadar gidebilir.

Karşı ırkı refere ederek edilen küfrün cezası vardır.

yok be oraya koyana küfür etmem bu şuana kadar bi kaç kez mute yedim hiç bir zaman gm ekibi veya bir yönetiye küfür etmedim etmemde onlarda sonuçta emekçi iş yapıyorlar .

ben anladım sordugum sorunun cevabınıda aldım sağolun sorun yok iyi çalışmalar

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...