Jump to content

YAHYAISDIBACKKKKKKK, xTHORx, xBURAKx ( W+ SOL CLİCK BUG )

Recommended Posts

Arkadaşlar kendi videolarını atmışlar foruma gm destekli bu sorular gelse bile yanıtsız bırakılmıştır bu sorular. @GM_Thanos bizzat bu iş nasıl oluyor diyince hebele hübele büm büm diyerek yarım akıllarını kanıtladılar. Ben ise bu konunun böyle bitmesine gönlüm razı gelmiyor. Dakika tam 3:46 ' yı açıyoruz. Evet arkadaşlar bu dakikada görüldüğü üzere xSERDENGECTIx nickli insan müsvettesi ( yeni nicki xTHORx) ile yandaşı değişik xYAHYAx uzaklardan vuruyor. Ekran bugu olabilirmi bana sorarsanız bu mesafeden imkansız ama videoyu devam ettirelim. Dakika tam 3:49 ' da sahneye biri giriyor xBURAKx... Peki dostlar bu arkadaş oraya nasıl ışınlandı? Onuda söyleyeyim bu iki kendini zeki sana 3 ıq varlık arkadaşta W + SOL CLİCK makrosu olduğundan dolayı Burak, xYAHYAx veya xSERDENGECTIx ikiside kullanıyor ikisinden birine descent attı ve oraya ışınlandı çünkü bu iki arkadaşta kendi ekranlarında burağın des attıkları yerdeler.. HALA BANLAMAYAN PROFKO YÖNETİMİNİ ESEFLE KINIYORUM. 

• Thanks 3

• 2 weeks later...

8 yıldan beridir ProfessionalKO oyun için yöneticisiyim. Hiçbir oyuncuma bunu söyleyeceğim aklıma dahi gelmezdi, herkese eşit mesafede ve kibar davranmaya gayret ettim. Bugün bu kural bozuldu. "Server bizdeki taşşağı kaldıramadı" oldu son cümleleri. Doğru, beyin için yer kalmamış, anca taşşakla kurulabilecek seviyede bir cümle. Lütfen beyler, en büyük taşşak sizde. Alın şimdi onları sektirin gidin bu sunucudan.

• ClapClap 1

5 minutes ago, GM_Thanos said:

8 yıldan beridir ProfessionalKO oyun için yöneticisiyim. Hiçbir oyuncuma bunu söyleyeceğim aklıma dahi gelmezdi, herkese eşit mesafede ve kibar davranmaya gayret ettim. Bugün bu kural bozuldu. "Server bizdeki taşşağı kaldıramadı" oldu son cümleleri. Doğru, beyin için yer kalmamış, anca taşşakla kurulabilecek seviyede bir cümle. Lütfen beyler, en büyük taşşak sizde. Alın şimdi onları sektirin gidin bu sunucudan.

Geç oldu ama güç olmadı hocam taşağınıza sağlık :D:D:D umarım hdd bandır?