Jump to content

ADALET PK-VS-CSW-FUN

Recommended Posts

@Ojo ve @OsmanAmca sizi bu yüksek cesaretinizden ötürü kutluyorum.

Şunu belirtmek istiyorum. Bu arkadaşlar size sırf bu bugu gösterdi diye siz olduğunuzu zannediyorlar fakat şunu bilmenizi istiyorum ki ben bu oyunu aktif bir şekilde 2004 yılından beri oynuyorum sene 2011 den bu yana oynamaktayım. Birçok pk serverinde oynamışlığım hatta birçok pk severiyle ilgili ortak işlerimiz mevcut oldu. Bu xYAHYAx nickli arkadaşında ismini tabi ki forumda vermeyeceğim 59 level bir andream pk serverinden geldiğini bilmekteyim. Server admini fatih isimli gerçek hayatta da birçok kez yan yana geldiğimiz birisidir. Fatihin bunu ve yanında takılan hırbo nickli arkadaşı defalarca o serverden banladığını bana bahsetmişti. Sebebinin ise yine bu visual bugu kullanmalarıydı. 

Her hile hurdanın bu arkadaşta mevcut olduğunu ve bu video ile (üstüne tıkla) kendi serverinde çevre oyunculardan 100 tl 200 tl dilenmelerini biliyorum. Kısacası karakter yoksunu bir insan...PUS masraflarını çevresindekilere çektirtmekten büyük bir haz duyduğunu da biliyorum. Fakat şunu özellikle belirtmek istiyorum PROFESSİONALKO ortak paydada buluşmuş farklı milletlerden insanların rahatça eski özlem duyduğu pkyı atmak için en uyumlu ve verimli server olduğunun kanaatindeyim. Bu kadar bu pvp aleminin içinde olan birisi olarak hemen hemen her serverda dönen gm item dağıtma satma muhabbetinin bu serverde asla ve asla yaşanmadığını ve oyuncuların emekleriyle belli bir yere geldiği bir server burası... Böyle güzel bir serveri bu buglarla alavere dalaverelerle kötü göstermeye çalışanların serverde barınmaması gerektiğini düşünüyorum. Clanındaki herkesin bu bugu bildiğini farkında olduğunun kanaatindeyim nitekim kendi paylaştıkları videoda bile burağın boş yere descent atması gibi kendine des attırıp "Bakın ben ne kadar ilerideyim" şeklinde bir muhabbet döndürdüğünün %100 net bir şekilde eminim. Kendinizi bu arkadaşların yerine koyun size komut veren kişi bana descent atın diyor ve siz ona descent atınca o sizin ekranınınzda 10 adım geride ve siz ileridesiniz, Allah aşkına soruyorum sizlere bu işin 1-2 kere tekrarlanmasıyla nasıl olduğunu sorarmısınız sormaz mısınız?? Aklı kıt yarım akıllı ekip arkadaşlarıda inatla küfrü savunmaktadırlar. İşin en kötü yanı nikos32 benim attığım videoyu izleyince tamamen bana hak vereceğini ve bugun tüm boyutlarını görecektir. İşte o zaman bu arkadaş HDD ban yiyince siz ne olacaksınız? Hiç düşünüyor musunuz? Hepimiz bu arkadaşın elbet ileriki günlerde ban yiyeceğinin farkındayız. Ama siz o bugu yaptığını bildiğiniz halde hala daha onu savunan @METEHAN20@rhena @xBurak nickli arkadaşlar size ne olacak hiç düşünüyor musunuz? Serverde oynayan insanlar bu olayı bilip en baştan beri sessiz kaldığınızı gören hiçbir user asla ve asla size güvenmeyecek. 

Oynadığı hiçbir serveri sonuna kadar götürememiş mutlaka her serverda bir kez bile olsa ban yemiş bir isim olan xYAHYAx veya _:_Y__A__H__Y__A_:_ nickli arkadaş sizce buradaki hükmünün bu günlerde devam etmesinin sebebi nedir? Yaz sezonundayız ve gmlerin bir çoğu ya memleketinde ya da yaz tatilinde açıkcası burayla ilgilenecek pek bir zamanları yok gördüğüm kadarıyla. Eğer tüm gmler burada olsaydı. Yaptığım paylaşımlar ile anında serverdan tamamen banlanmıştı. Nitekim @OsmanAmca'nın dediği gibi arkadaş butterfly'ı çıkartır çıkartmaz (ki serverin başlangıç zamanları bir butterflya çok çok rahat bir şekilde muazzam bir karakter dizilebilir veyahut butterflyı geliştirip god ve üstü war yapılabilirdi) anında satmayı tercih etti üstüne dahi takmadı arkadaş o kanadı... Nitekim clanındaki diğer arkadaşlarda birçok başaralı satış yaptığına o kadar eminimki sadece elimde kanıtlar yok örneğin Nazaretme isimli bir karakterle bunlar gece 3-4 gibi serverin 5. SN +8'ini bastılar fakat onunda sonu herkesin bildiği üzere bir kez bile charlarına takılmadan satılmak oldu, neticesinde ise kendi karakterlerine bir item bile koyulmadan hemde 😀...  

Zerre kadar erkeklik olsaydı bunlarda %100 gözler önünde olan bir hileyle banlistte 15 tane karakteri olan xTHORx nickli kişiliksiz karakter yoksunu varlık gözüne soka soka gösterdikten sonra o kadar forumda konu varken video ile yanına mob çekilince Apostle harici getirilen hiçbir moba vurmayıp İLLEGAL kullanan bu varlık ( ki bu adi insanında w+sol click kullandığına adım gibi eminim) hala daha arsız arsız konuşmaları olmazdı. Klavye erkekliği ile kelimeler yapması benim gibi oyun kurdu bir insanı neredeyse arkadaş çevresi full+full knightcı olan bir insanı bile benim evimde 20 tane bilgisayar var diyip istersen oda vlogu paylaşırım tarzı konuşması tam komedi çünkü bu arkadaş yaşa-dısı olarak sanal makine " Virtualbox " yardımıyla oyuna birçok karakteri TAMAMEN İLLEGAL bir biçimde sokmasından sonra karşıma geçip kendini savunmaya geçmezdi. Bu arkadaşa edebileceğim son kelime bu cahillikle oda vloglarına ve YOUTUBER olma yolunda başarılar dilemektir. (Bilmeyen arkadaşlar için şunu söyleyeyim eğer bu servere sanal makine kurmak istiyorsanız yani bir bilgisayar içine uygulama yardımıyla bilgisayar kurmak veyahut bunu geliştirip o kurduğunuz sanal cihazın içine de sanal cihaz kurmak istiyorsanız. Bu arkadaşların basite aldığı PROFESSİONALKO varya hani bunlar her durumda basit clientiniz var basit yapınız var hostlarınız kötü o yüzden bizde durmadan istem dışı ekran bugu oluyor vs yorumları yapılan bu serverde ASLA ve ASLA YASAL YOLLA SANAL MAKİNE KURAMAZSINIIZ. Ancak oyunun soach systemini geçmekle kurabilirsiniz, ve bu yarım akıllı arkadaş kendinden beklenmeyen bir performansla soachsystemi geçerek kendine 10 - 15 tane farm charı kurup hem pazara hem farma oturtmuştur. Daha fazla değinmek istiyorum karakter olarak o kadar düşük ki vasatın altı denilecek kapasitede bir yüzsüz olduğu kanaatindeyim)

Neticesinde güzel kardeşlerim bu insan müsvettesi hepsini toplasanız ortaya tam bir adam bile çıkmayacak varlıkların sonları yakındır. Abraham lincoln'ün şu sözüyle son noktayı koymak istiyorum " Hata yapmak, hile yapmaktan çok daha onurluca bir eylemdir. "

• Like 4
  • Thanks 3

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...