Jump to content

Recommended Posts

Yavuzsultanselim ve beyazid adlı karakterler benim evet ve o karakterlerin kastigim buss mause macro ile kastigim buss dur . Ve mause macroya izin var farmda diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen . Sizin adalet anlayışınız bumudur . Kendi carlarima trade atmak birşey aktarmaktami yasak oldu ??? Trade yapamicakmiyiz? İllegal hiçbir şey kullanmadım kullandirmadim .. yan charlarim dahi illegal bir bot kullanmadı . Bütün kontrolleri yapın .Bunun yasak olduğunu bilseydim asıl çarımı kariştirmazdim

Beyazid isimli karakterinizin Luferson Castle'de duvarların içinden geçebiliyordu.Sevimli hayalet  Casper mi warrior mu anlamadım ben de uzaklaştırdım oyundan. Banınız açılmayacak, sürekli konu açmak da duruma yardımcı olmayacak. Hayır bir de "Adalet" vurgusu yapıyorsunuz. Çok merak ediyorum; hiç mi utanmıyorsunuz?

• Like 5
  • Haha 1

38 minutes ago, GM_Thanos said:

Beyazid isimli karakterinizin Luferson Castle'de duvarların içinden geçebiliyordu.Sevimli hayalet  Casper mi warrior mu anlamadım ben de uzaklaştırdım oyundan. Banınız açılmayacak, sürekli konu açmak da duruma yardımcı olmayacak. Hayır bir de "Adalet" vurgusu yapıyorsunuz. Çok merak ediyorum; hiç mi utanmıyorsunuz?

Utanmadan insanın zekasıyla dalga geçmeye çalışıyorlar :)

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...