Jump to content

KELDUSMANI & DOKUNMAYARALIYIM

Recommended Posts

Türkçe:
İyi günler dilerim.
Ben goblin slotunda farm yaparak asıl karakterini dizmeye çalışan birisiyim.

Normal olarak farm slotları dolu olduğundan dolayı multi clientden yararlanıp çift karakter açarak tp magemle human goblin slotuna gidip orada farm atıyordum. Farm magemi sağa sola sakladığımda anında tp yaptığımda slotdaki humanlar rahatsız oluyordu. Ve tp magemi ya orc bandit ailesinde bulup kesiyorlardı.

Bende 2 adet mage karakterimi buglayarak cardinal slotunun arkasındaki dağa soktum tp yaparak. Bu olayı bugün yaptım. Foruma iki ayrı konu açılmış ve aynı ss leri kullanıyorlar. İlkinde oyun açıklarını kullanmaktan jail yedim ikincisinde tam 10 dakika aradan sonra de GM_PHOBOS karakterime 999 günlük ban attı. Sadece bir kez yaptığım olayda iki ayrı ss alındığı için aynı anda ilk hapise atıldım ardından ikinci konu yüzünden ban yedim. Yaptığım hatalı birşeydi tp magemi dağa buglayarak arkasından geçirtmek tamamen hataydı fakat illegal hiçbirşey kullanmadım, hiçbir oyuncuyu mağdur etmedim.

Atılan banın ilki uyarı amaçlı tamamen doğruydu, buna hiçbir sözüm olamaz. Fakat ikincisi 10 dakika sonra 999 günlük ban tamamen adaletsiz olduğunu düşünüyorum. Oyun Yöneticisi arkadaşlardan bu durum için anlayış göstermesini ve karakterimi açmasını temenni ediyorum.

Have a nice watch.
I'm a guy trying to line up his base character by farming in a goblin slot.

Normally, due to the filling of farm slots, I was taking advantage of multiple customers and continuing to the human genie slot with the character tp magem. Human disturbances in the slot in the tp slot without getting stuck left in the farm magm park. And tp mage was wanted in orc bandit family.

I also steamed 2 of my mage characters and put the cardinal slot into production by making tp. I got these things done. Two separate threads are opened in the forum and they use the same faq. In the first, I was jailed for using game vulnerabilities, and in the second, after a 10-minute break, my GM_PHOBOS character was banned for 999 days. Just once in two separate p. It was a mistake to scatter my tp mag by bugging it in the mountain I made, but I didn't use anything, I'm not a victim of any player.

The first ban was correct as a reminder, I have no words for that. But the second 10 minutes later at 999 he thinks the ban is unfair. I'm asking Game Admins friends to run it and process my machine for this situation.

Rica ediyorum bu konuyla beni aydınlatın. Ne başka bir oyuncunun önüne geçiyorum ne başka bir oyuncuyu illegal şekilde kesiyorum. Sadece tp mageyi oraya iki mage yardımıyla geçirtmek 999 gün ban mı gerektiriyor? Birazcıkda olsa mantıklı geliyor mu sizlere?

Please enlighten me on this matter. I do not get in front of another player, nor do I cut another player illegally. Does it require 999 days ban just to get the tp mage there with the help of two mages? Does it make a little bit of sense to you?

@Majesty @GM_Thanos kesinlikle yalan söylüyor arkadas benim clientimde niye dağ dışına çok kolay girip çıkma olmuyor ALLAH ALLAH bu arkadas farm atamıyormus attırmıyorlarmıs bu da illegale basvurmus daha önce kaç kere sahit oldum oyun kurallarında da yazıyor herhangi bir yasaklı yazılımda GM takdiri yazıyor gelip de ağlamayacaksın herkes çarını geliştirmek istiyor senin gibi illegal program kullanmıyor çok iyi yapılmış umarım bu topic kapanır closed please 

PKing in CZ farm spots is fine, its lots of fun even. Even I use a TP mage for farming on orc side. But I don't hide my mage off the map, that's the difference.

I wasn't even the one who reported you for NP transfer, the other user has it on video.

2 mage ile girip cıktığını söylüyor ilk başta video programım olmadığı için orayı da çekemedim lakin arkadas obje yerinden cıkıp kendisini çekip geri obje yerine de giriyor

https://imgbb.com/n0B8tRP

https://imgbb.com/Tg9vvTp

bu yukarıda ben 2 tane mage göremiyorum normale yere çekip geri obje olan yere cok rahat giriyor sonra 999 ban yiyince aglıyorsun

3 minutes ago, b4ng said:

@Majesty @GM_Thanos kesinlikle yalan söylüyor arkadas benim clientimde niye dağ dışına çok kolay girip çıkma olmuyor ALLAH ALLAH bu arkadas farm atamıyormus attırmıyorlarmıs bu da illegale basvurmus daha önce kaç kere sahit oldum oyun kurallarında da yazıyor herhangi bir yasaklı yazılımda GM takdiri yazıyor gelip de ağlamayacaksın herkes çarını geliştirmek istiyor senin gibi illegal program kullanmıyor çok iyi yapılmış umarım bu topic kapanır closed please 

Ben herhangi bir illegal program kullanmadım arkadaşım iki tp mage yardımıyla birbirini tp yaparak o dağa çektim bi tanesi ve arkasına kimse geçemiyor. İllegal bir program veya benzeri bir durum herhangi bir logda gözükürse 999 günlük ban yemeye zaten razıyım. Oyun bilgin kıt olmasına rağmen bu duruma bilmeyip yorum yapman ve haksız yere ban yemem güzel bir olay değil.

oraya 3 ihtimalle girersin ya hera sc sil bas yaparsın ya mage kullanıp ya da alt f4 leyip sen bunların 3 ünü de yapmıyorsun wall hack kullanıyorsun diğer arkadasının sucu yokmus demek o da aynı partyide ve bu illegalle farm atıyorsunuz 

Tekrardan yineliyorum illegal hiçbir program kullanmadım iki tp mage ile birbirini tpleyerek karakterleri oraya geçirdim. Eğer illegal bir program bilgisayarlarımda bulunursa tamamen razıyım 999 günlük ban yemeye. O sınır bölgesine gelerek tp yapıyorum. Yani karakter o sınır bölgesinden geçemiyor kardeşim eğer gmler nasıl yaptığımın kanıtını isterlerse video ile de açıklayabilirim bu durumu illegal bir durum olmadığını

11 minutes ago, b4ng said:

2 mage ile girip cıktığını söylüyor ilk başta video programım olmadığı için orayı da çekemedim lakin arkadas obje yerinden cıkıp kendisini çekip geri obje yerine de giriyor

https://imgbb.com/n0B8tRP

https://imgbb.com/Tg9vvTp

bu yukarıda ben 2 tane mage göremiyorum normale yere çekip geri obje olan yere cok rahat giriyor sonra 999 ban yiyince aglıyorsun

coming out of there..he makes her own character tp in the first ksc .. i can hit him from here .and it goes back to the forbidden zone in the 2nd KSC... i can't hit him in 2.KSC @GM_Phobos

Edited by b4ng

Benim mağdur olduğum durum şu: Sadece bir hata ile tp magemi oraya buglayarak sokmamdan dolayı 1. banı yediğim için Code'nin konusundan dolayı ardından senin konundan 2. Banı 10 dakika sonra yememdir. Yani tek uyarı banı yemem gerekiyordu. Onun dışında herhangi bir illegal aktivite herhangi bir sh veya bahsettiğiniz gibi devamlı np transferi eğer gerçekleştiyse hem tp mage'm hemde ana karakterim KELDUSMANI oyunun sonuna kadar banlı kalabilir. Fakat böyle bir durum söz konusu dahi değil. Adil bir durum değil. Sadece basit bir tp yapmak için oraya geçilmiş bir karakterin ilk uyarısından sonra tamamen ban yemesi adil değil . Çok basit bir durum söz konusu ve çok ağır bir ceza

Just now, keldusmani said:

Kardeşim benim buga girmiş karaktere sadece yaklaşınca vurabilirsin. Sen oyun cahilimisin? 

ben sana diyorum ki buglu bölgeden çok rahat çıkabiliyorsun ben orada sana vurabilirim kendi charını çektikten sonra geri giriyorsun bunu ben yapamıyorum varsayalım cahilim bunu zeki olsam yapabilecek miyim bre bi tek sen akıllısın 

Orada buglu bölgeden girip çıkmıyor farkındamısın sadece sınıra gelip gidiyor. Sınır bölgesine gelebilir o da bugdan çıkamaz. Ne o bugun önünden mape girebilir ne de sen oraya girebilirsin. YANİ ORADA TAMAMEN MAPİN İÇİNE GİRMİYOR CANIM KARDEŞİM VİDEODADA AÇIKCA BELLİ 

Tekrar tekrar anla diye yineliyorum cihazımda herhangi bir illegal aktivite program varsa 999 günlük ban atsınlar. Onun dışında bu gir çık mevzusunu herhangi bir gm video örnekli nasıl bug yaptığımı merak ediyorsa ben video alır youtube üzerinden bugu nasıl yaptığımı burada linkiyle paylaşırım.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...