Jump to content

Recommended Posts

Yarın bir gün bifrost gelince rol,roc kullanan adamlar bu itemleri satıp flame,imir,shio mu alacak ?Rol,roc,old rol ve old rocları upgrade ile elemental ringe çevirme sistemi getirseniz hem rol roc piyasası ölmeyecek hem de fr imir shio uçuk fiyatlarda olmayacak.Flame ring,imir ve shio sadece mageye özel olmalı ve damagesi orjinale çekilmeli.

1 minute ago, ThomasFuckingShelby said:

Yarın bir gün bifrost gelince rol,roc kullanan adamlar bu itemleri satıp flame,imir,shio mu alacak ?Rol,roc,old rol ve old rocları upgrade ile elemental ringe çevirme sistemi getirseniz hem rol roc piyasası ölmeyecek hem de fr imir shio uçuk fiyatlarda olmayacak.Flame ring,imir ve shio sadece mageye özel olmalı ve damagesi orjinale çekilmeli.

Elemental ringler tüm classlar için olacak, sadece mage class için özel olmayacak

Just now, Majesty said:

Elemental ringler tüm classlar için olacak, sadece mage class için özel olmayacak

Lütfen bakın anlatamıyorum galiba,bu oyunda mage damagesini itemle arttırabileceğimiz tek item flame ring,imir ring ve shio.Siz bu itemi her job için yaparsanız üstüne 15 damage yaparsanız biz bir tane ringe 60 70 gb verip 30 40 damage mi arttıracağız el insaf ya

Just now, ThomasFuckingShelby said:

Lütfen bakın anlatamıyorum galiba,bu oyunda mage damagesini itemle arttırabileceğimiz tek item flame ring,imir ring ve shio.Siz bu itemi her job için yaparsanız üstüne 15 damage yaparsanız biz bir tane ringe 60 70 gb verip 30 40 damage mi arttıracağız el insaf ya

Ben senin ne demek istediğini anlıyorum ama Profko sunucusu diğer sunuculardan ayrı kılan ve bir çok oyuncunun burayı tercih etmesinin en büyük sebeplerinden biri elemental ringlerin tüm classlar için kullanılabilir olması.

• Thanks 1

Just now, Majesty said:

Ben senin ne demek istediğini anlıyorum ama Profko sunucusu diğer sunuculardan ayrı kılan ve bir çok oyuncunun burayı tercih etmesinin en büyük sebeplerinden biri elemental ringlerin tüm classlar için kullanılabilir olması.

Canım ben zaten tüm joblar da kullansın diyorum fakat fr imir shioyu kullanmasın.Rol ve roc upgrade edilsin elemental ringe.Hem rol roc piyasası sabit kalır hem fr imir piyasası uçmaz

• Like 1
  • Thanks 1

6 minutes ago, ThomasFuckingShelby said:

Teşekkür ederim,çünkü bildiğiniz üzere fr pot basan wariora staffla 400 vuruyoruz aoe ile 800 vuruyoruz.Oyundaki tek damagemizi arttıracak olan ringin orjinal olup eski hale getirilmesini istiyoruz,iyi geceler

Hayatımda böyle saçma sapan bir konu ve cevaplar görmedim, arkadaşın dedikleri dikkate alınmazsa sevinirim.

Asas spikeyle en fazla vurduğunuz stafın 2 katını vuruyor.

Hayatımda en sevmediğim insan tipi yalnızca kendini düşünenler ve hiç bir zaman tatmin olmayan tiplerdir.

Just now, GM_Thanos said:

Gerçekten hala damage düşük mü diyorsunuz?

Tabi ki de düşük bulacak böyle insanların tatmin noktası yoktur ve doymak bilmezler ve sürekli bir cevap bulurlar buldukları cevapları başka nedenlerle dolaylama yapıp desteklerler bunlara eğer elini verirsen kolunu kaparlar. dolaylama bkz: rol roc piyasası düşmezmiş. :) 

• Like 1

Thomas genelde saçmalasa da bu konu da sonuna kadar haklı. Bir yandan oyunu eski orjinal sisteminde tutmaya çalışırken bir yandan flame ring takan warriorlar asaslar sizce de absürt değil mi? Hadi onlarda öyle bir özellik var rol roc vs itemlerin bu kadar değersiz olması absürt değil mi? 

+evet asas damageleri hala aşırı az.. Daha doğrusu dd item aşırı fazla 8md\7fs bir asasın paper mageye spike ile 1k vurması sizce de az değil mi?