Jump to content

Recommended Posts

The guy opened a server for his friends, he does whatever they say, I entered FT 2 PC, it's not forbidden in the game, it's just forbidden to stay a-f-k, I was running the character for him, he kicked the character out 1 before the end just because his friends were crying, 

I'm not worth his money, he violates even the rules he set himself arbitrarily and is not even addressed in any way, even an answer. 

I deposited money into this game and withdrew premium. I do not accept this kind of management. I do not recommend it to anyone. Do not enter this game just to satisfy people's egos.

Umarım 20K Np+ ister de insanların emeklerine haksızlık edenler tutup asılsızca kötülemez serverı. Beğenmiyorsan gayet çekip gidebileceğin bir yer. Sanırım faydasını görebiliyorsun ki bu konuda canın yanmış. 

I'm not worth his money 

Gayet açıklamışsın bak kendini.

Genelde ucu size dokunan şeylere sesiniz çıkıyor ama işiniz gücünüz rahat gittiğinde Gmlerden iyisi yok? :D peki 

@nikos32 This guy is flaming and blaming about server as you can see. I guess its time for him to meet with Hammer of justice. 

Peace out bro

Tavsiye;

''Translate bırak, sesli sözlük kullan ''

Edited by wuuugambino

GERİ ZEKALİ OYUNDA NE DİYOR  HAREKET EDEN KIMSEYI ATAMAZ FTDEN  BENIM KARAKTERIM YURUYORDU  SIRF  ORADA KI INSANLAR AGLIYOR DIYE KARAKTERI ATIYOR VE SENIN GIBI AĞLAYANLAR ATAK BILE YAPMIYOR SADECE DURUYOR 2 DK DA ILERI GERI YAPIYOR BENM KARAKTERM PRİEST VE HEAL DE ATIYOR KENDI KURALLARINI CIGNEYEN BIRINDEN KORKACAK DEGILIM YAPTIGI YANLIS KENDIDE BILIYOR  YAPMASI GEREKEN BELLI TEK IP DEN GIRMYEYI KALDIRACAK BUKADAR BASIT KIMSENIN SORUNU OLMYACAK SENIN KESINLIKLE ANLAMA GITLIGIN VAR SALAK BIRISI OLDUGUN BELLI SENLE BIDAHA TARTISMAYACAGIM  BOSUNADA YAZMA BIRDAHA MUHATTABIM DEGILSIN 

4 hours ago, baran said:

GERİ ZEKALİ OYUNDA NE DİYOR  HAREKET EDEN KIMSEYI ATAMAZ FTDEN  BENIM KARAKTERIM YURUYORDU  SIRF  ORADA KI INSANLAR AGLIYOR DIYE KARAKTERI ATIYOR VE SENIN GIBI AĞLAYANLAR ATAK BILE YAPMIYOR SADECE DURUYOR 2 DK DA ILERI GERI YAPIYOR BENM KARAKTERM PRİEST VE HEAL DE ATIYOR KENDI KURALLARINI CIGNEYEN BIRINDEN KORKACAK DEGILIM YAPTIGI YANLIS KENDIDE BILIYOR  YAPMASI GEREKEN BELLI TEK IP DEN GIRMYEYI KALDIRACAK BUKADAR BASIT KIMSENIN SORUNU OLMYACAK SENIN KESINLIKLE ANLAMA GITLIGIN VAR SALAK BIRISI OLDUGUN BELLI SENLE BIDAHA TARTISMAYACAGIM  BOSUNADA YAZMA BIRDAHA MUHATTABIM DEGILSIN 

şöyle ki, senin sadece ileri geri yapan karakterinin 80 kişilik sınırı doldurduğu için FT'ye katılmaya çalışan 280 kişinin hakkını çiğnemeni geçtim, FT event'i için bir katkın da olmuyor. İçeride olan insanların şikayet etmesi normal.

Kurallar konusunda haklısın, eğer böyle bir şey deniyor ve kurallara aykırı bir yaptırım oluyorsa doğru değil.

Edited by Raspberry

2 hours ago, baran said:

otururken de harakter hareket ediyor, nefes alıp verirken bi hareket var bence otururken de atılmamalı >:c 128 ft kuponu nerde

3 hours ago, baran said:

Kendini İngilizce ifade edememeni yargılamıyorum ama ANA DİL'DE bile kendini ifade edemiyorsun adres at sana bir Türkçe Sözlük ve Ezop'tan başlayarak bir seri yollayayım, oku biraz geliştir kendini. Ezop masalları sana yeterli ve hatta fazla bile.

Velhasıl,

Bak kimliksiz kardeş. Ben bu serverın sadık useriyim 2017 den beri. Üstün görmem insanlardan kendimi ama bu ilk ve son kez olacak. 

Senin o hakaret dolu laflarını çok sert şekilde suratına vururum ama sanaldan atışmayı sevmiyorum ben. Cahilliğine salıyorum bu mevzuyu. 

Ağlamaya devam et, translate ingilizcen ile yetemezsin bu servera. Sana da kalın gelirim moruk sen Slim Fitsin ben 4XL anlıyor musun?

Dil uzatma bana,  ARKADAŞÇA bir tavsiyedir.

Beni bilen biliyor, içerlenirsen mutlaka pm at konuşuruz seninle kimliksiz kardeşim. 

EDIT: Ft joinlemiyorum bile insanlara hakkım geçmesin diye, ihtiyacım yok. Ama senin döner ekmek paran için 3 4 tane çıplak çar sokman atak yapmaman tabii ki GM tarafından atılacak, kimsenin babasının çiftliği değil burası anlıyon mu beni moruk?

Öptüm gözlerinden ❤️ 

Edited by wuuugambino

• Administrators
13 hours ago, baran said:

it's just forbidden to stay a-f-k

no, you are also not allowed to participate in the FT event while only walking, healing yourself or others who are already at full HP, or attacking just once in every wave.

if you don't want to participate in an event then do not click on Join button, it's simple as that.

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...