Jump to content

Recommended Posts

Hangi ırkçılıktan bahsediyorsun  acaba?  Kendini acındırmak için uğraşıyorsun, ayrıca seninle olmayan bir konuyla ilgili olarak burada paylaşım yapman neden ? Savcı da olabilirim hakim de ? Bu bana sanal bir oyunda herhangi bir yaptırım gücü vermez, o küçük sığ beyninizi azıcık çalıştırın.

5 minutes ago, mhytbuster said:

Bana moron ve aptal diyerek tahrik edip sonra buraya bana hakaret etti ırkçılık yaptı diye söylemlerde bulunuyorsun, ben aptal ve moron gibi hakaret söylemleri dışında herhangi bir hakaret ve ırkçı söylem göremiyorum!

'hollanda keko türk kafası' yeterince ırkçı bir ifade. lütfen  konuyu sabote etme yetkili arkadaşlar karar vereceklerdir.

6 minutes ago, Whail said:
'hollanda keko türk kafası' yeterince ırkçı bir ifade. lütfen  konuyu sabote etme yetkili arkadaşlar karar vereceklerdir.

Bu konuyu açma sebebin ks attığın slotu alamayıp başka slota geçmen ve bunu sindirememen, bunu net olarak biliyoruz. Bu kadar çıldırmana gerek yok dostum, bazen istediğini alamazsın 

Ben de bu sw de oynuyorum ve oyun nickim DraculeMihawk, bu arkadaşın toplam 3 charı var, char isimleri Baritoooooooooo, wizzy ve tyranus. Bu charlar ile hergün slota gelip inadına ks atıp farma ihtiyacı olmadığını tek amacının inatlaşmak olduğunu söyleyip trafalgarlaw ve beni tahrik etmektedir. Moron ve aptal hakaretleri bunlardan bazılarıdır, log incelenirse daha fazlası da görülecektir.

5 minutes ago, diamondjozu said:

Ben de bu sw de oynuyorum ve oyun nickim DraculeMihawk, bu arkadaşın toplam 3 charı var, char isimleri Baritoooooooooo, wizzy ve tyranus. Bu charlar ile hergün slota gelip inadına ks atıp farma ihtiyacı olmadığını tek amacının inatlaşmak olduğunu söyleyip trafalgarlaw ve beni tahrik etmektedir. Moron ve aptal hakaretleri bunlardan bazılarıdır, log incelenirse daha fazlası da görülecektir.

bu iki arkadaşın log dosyalarına bakıldığında gb satışı yaparak oyundan gelir elde ettikleride görülebilir :) benim ihtiyacım olmadığını kendiside belirtmiş :)

6 minutes ago, Whail said:

bu iki arkadaşın log dosyalarına bakıldığında gb satışı yaparak oyundan gelir elde ettikleride görülebilir :) benim ihtiyacım olmadığını kendiside belirtmiş :)

BOŞA DEMİYORLAR KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ DİYE,

Sayın nikos tabiki logları inceleyebilir, buna hiçbir itirazımız yok fakat onu uğraştırmamak adına söylüyorum, arkadaşımla kastığımız tüm farm geliri kuruşu kuruşuna bankamızdadır. 

Biz senin gibi değiliz, loglar incelensin kimin gb sattığını net bir şekilde görelim :)

4 minutes ago, diamondjozu said:

BOŞA DEMİYORLAR KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ DİYE,

Sayın nikos tabiki logları inceleyebilir, buna hiçbir itirazımız yok fakat onu uğraştırmamak adına söylüyorum, arkadaşımla kastığımız tüm farm geliri kuruşu kuruşuna bankamızdadır. 

Biz senin gibi değiliz, loglar incelensin kimin gb sattığını net bir şekilde görelim :)

Arkadaşın köşeye sıkışınca şimdi de senden yardım isteyerek iftiraya başladınız  herşey ortada açık dostum. ciddi diyorum sizin gibi toxic oyuncularla haddinden fazla vakit ayırdım. bu konunun altına destan dahi yazsanız size cevap vermeyeceğim.

bknz. daha önceki açılan yazılanlardaa konu  içerisindedir.

1 minute ago, Whail said:

Arkadaşın köşeye sıkışınca şimdi de senden yardım isteyerek iftiraya başladınız  herşey ortada açık dostum. ciddi diyorum sizin gibi toxic oyuncularla haddinden fazla vakit ayırdım. bu konunun altına destan dahi yazsanız size cevap vermeyeceğim.

Burada toxic biri varsa sensin, biz zaten slotta kasıyorduk, sen ise gidip makron ile B4RIS isimi warrior charınla sol tarafta kecoonlara taş atarak farm atıyordun, sonrasında geldin ve bizim farmımızı gördün, E HALİYLE İŞTAHİN AÇILDI, dedinki ben inatlaşayıp elimden geleni ardına koymayayım bunları slottan kovarım, SONUÇ OLARAK KOVAMADIN, ve bunu yapamayınca da yolunu saptın, takdire şayan, bomboş kudurgan bir adamsın belli, kuduruk olduğun şuan magenle gelip daha hızlı vuruyor diye ks atmandan belli, biz oyunun başından beri aynı slotta kasıyoruz, bunu sen de biliyorsun, boşa ağlama.

16 minutes ago, Whail said:

Niye köşeye sıkışayım ki ? Yaptığım bir yanlış mı var ? Sanal alemde kim gerçek kişilik pardon da ? Kardeşim toxicsin onu anladık zaten. Ama akılsız sığ bir adam olduğunu bu kadar belli etmene gerek yok. Kuduruyorsun slotu alamadığın için, herkese zorbalık yapıp saatlerce slotlarına ks atıp istediğini almaya alışmışsın belli ki AMA BU SEFER OLMADI DEĞİL Mİ ? Zoruna gitti biliyoruz, hadi kabul et :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...