Jump to content

Recommended Posts

Just now, mhytbuster said:

senin gibi veletlerin bu oyunu oynaması yasaklanmalı, küfür ettin cezasını çekeceksin, boşuna oraya buraya salça olmaya çalışma, gir oyundan kuralları oku, çöp.

Bu küfürden dolayı ben cezamı çektim asıl velet sensin İrem için annene sövdürdün :) bir fotoğrafta 2. Kez beni mutlettirmek istiyorsun ama Gm yemez ben sana söyleyim sen kuralları oku asıl ben 1 gün Mute yedim geçti ayrıca fotoğraf 15 gün önceye ait burdan bile failedsin sen işe yaramaz işssiz bir veletsin istafsın atıksın çöp kutususun asıl sen terbiyessiz benle muhatap olma senim kalidrende bir insan değilim git başka duvarda ağla seni kaala almıyorum hadi abicim hadi 

5 minutes ago, mhytbuster said:

konuşmayı okuduğunda ortada bir şey olmadığını anlarsın çomar, kime kızarsan kız bu kimseye küfür etmek özellikle de annesine sövmek hakkını vermez !

sende adamın itemini çalmasaydın hırsızlık yapmasaydın bu adam sana etmezdi o küfürü sen saygılı oynayıp o roc u pay etsen adamın hakkını versen o adam sana oç demezdi demekki vermemişsin hak etmişsin o lafı bence sen kendinde sorgula birde bunu bu arada ben Yahya

sen önce insan ol dogrunun yanında ol yalan yanlıs bılgı verme ınsanları kandırma ve üstelik hırsız olma hırsız itemi çalan sen boş boş konuşan sen adamı boş yere mutelettıren sen Savcıyım deyip insanları kandıran sen sen bence muteyi hak ettin görücez birazdan n oluyor gb ci seni adam her seyı kanıtladı 2 kısı caos dan duke roc aldın ıtem sana gıttı ustelık pay edıcem dedın msklarını dc ye gelıp gosterı bızle konustu adam . lan sen ne utanmaz saygısız sevıyesız insansın pardon insan dıyorum sana karakter yoksunu birisin sen yalancı sahtekar savcıyım deyip insanları dolandırma sahtekar hırsız inşallah cezanı cekersin bi ohhh çekerim

8 minutes ago, karabas34 said:

sen önce insan ol dogrunun yanında ol yalan yanlıs bılgı verme ınsanları kandırma ve üstelik hırsız olma hırsız itemi çalan sen boş boş konuşan sen adamı boş yere mutelettıren sen Savcıyım deyip insanları kandıran sen sen bence muteyi hak ettin görücez birazdan n oluyor gb ci seni adam her seyı kanıtladı 2 kısı caos dan duke roc aldın ıtem sana gıttı ustelık pay edıcem dedın msklarını dc ye gelıp gosterı bızle konustu adam . lan sen ne utanmaz saygısız sevıyesız insansın pardon insan dıyorum sana karakter yoksunu birisin sen yalancı sahtekar savcıyım deyip insanları dolandırma sahtekar hırsız inşallah cezanı cekersin bi ohhh çekerim

senin mcqueen olduğunu hepimiz anladık, merak etme oyun kuralları çerçevesinde cezanı çekeceğinden eminim.

ben senin gibi işsiz değilim kardesım gel dıscord sana göstereyim kim oldugumu beni kendinle karşılaştırma lütfen hırsız dedim diye gücendin mi sen önce kendine bak Savcıyım diye ortalıkta dolanıyorsun be düzenbaz Sahtekar seni umarım mute yersin Tehdit etmekten.