Jump to content

böyle visual bugı ben de yapmak istiyorum öğretir misiniz ?

Recommended Posts

merhabalar arkadaslar az önce arkadas videoda da göreceginiz üzere duruyor hilesini açıyor herhalde sonra uzaktan vurmaya başlıyor . belki de visual bugdır ben abartıyorumdur ama niye bu mecrada bunların adları sürekli dolanırken bir günden bir güne benim nickime konu açılıp uzaktan vuruyor şunu yapıyor veyahut visual bug bile olsa beni atmıyorlar ? çok merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim @Majesty @GM_Thanos @nikos32

streamable.com/b77dip

• Haha 1

bunlara herhangi bir ceza verilmedikten sonra çok oyunu bırakanlar olur , yüzsüz gibi gelirler bi de . glitch yapıyorlar diyoruz ksc atıyoruz oyundan uyaracağız diyorsunuz adamlar yine bugün yaptılar 7/24 video programı açıp kırpacağım siteye yükleyeceğim ordan foruma konu açacağım vs diye vaktimizi mi harcayalım napalım 

7 minutes ago, KimSachi said:

do you know why gm not banned zaknafein,imb4,sowhat,kimsachi ? because we never use that koxp or what ever you call. its was you pc noob slow internet.

stop writing this post brainless STOPPPP. F*ckk the shut up okey ?? 

Zaknafein Abusing bugs for individual or team advantage 1 2022-06-07 00:04:00
Edited by b4ng

@Majesty @GM_Thanos bu aptal insanlara cevap vermeyeceğim kanıtları varmış varsın olsunlar adamları yakalamak için glitch yapıyorlar bunu inkar edemezler kaç defa gm ekibine bunlardan glitch yapıyor diye mesaj gelmiştir siz benden daha iyi bilirsiniz . neymiş internetim kötüymüş aynen dostum o kadar kötü ki gta 5 i tuvalete gidip gelince indiriyorum ama gel gelelim knightta kötü oluyor bu internet . bilgisayarım da kötü değil 20 bin TL şu an ki değeri . ama ne işse bunlar beni kovalayınca internetimle bilgisayarım bozuluyor . :D:D