Jump to content

Recommended Posts

as a suggestion dont make any changes on CSW please. everyone is whinin about that and i dont wanna see any updates about that again. 

siege weapon removed.

descent removed.

map changed.

artifact hp changed.

healing artifact changed. 

tons of update already done about csw and still a few nubs are crying about that. so im acting like them now. i dont wanna see anychanges about csw. we re ok with csw atm.

• Haha 3
  • Confused 1
  • Sad 2

Niko, you either need to ban GamblerS members from CSW event, or remove all the borders and put couple of artifacts at the middle of the map, so that everyone in the server, even solo players, have a change to steal CSW. Also, with that we can observe the real chaos. Otherwise, these guys will not stop crying here. It is a suggestion for them and their health, otherwise they will damage their eyes just like they did on their brains. Ridiculus FAIR guys.

MUCKS

• Sad 1

Just now, Oxijean said:

BADASS ASAS demek istedin heralde. Senin gibi zirtolara bi malice ile 4k vurmak cok keyifli. MUCKS

Bakayım bir ciddiye alarak konuşmuşum mu?

"Yok" hiç te takmadan dalga geçer gibi konuşmuşum. :D 

4k vurmuşsun he vay be harikasın ama istediğin kadar 4k vur sende tek novaya mahkumsun bu durumda bizde harikayız. 

O değil de çocuk mu dolu o clanda? Kötü bir şey de yazmadım hemen köpek gibi atladın? 

Dürüstlük bilmiyorsan öğretme şansım mevcut, tek bir cümle ile beni susturabilirdin ama terbiyesizliği seçtin acısını çekiyorsun. :) 

Kendini fazla rezil etme o itemlerle ne kadar sakat oynadığını herkes bilmiyor. 

3 minutes ago, ArsemiaPoLemiQ said:

Bakayım bir ciddiye alarak konuşmuşum mu?

"Yok" hiç te takmadan dalga geçer gibi konuşmuşum. :D 

4k vurmuşsun he vay be harikasın ama istediğin kadar 4k vur sende tek novaya mahkumsun bu durumda bizde harikayız. 

O değil de çocuk mu dolu o clanda? Kötü bir şey de yazmadım hemen köpek gibi atladın? 

Dürüstlük bilmiyorsan öğretme şansım mevcut, tek bir cümle ile beni susturabilirdin ama terbiyesizliği seçtin acısını çekiyorsun. :) 

Kendini fazla rezil etme o itemlerle ne kadar sakat oynadığını herkes bilmiyor. 

Dogru, becerip nova atsan CSW sende olurdu. Naparsin herkesde kol olacak diye bisey yok, ne de olsa dunya FAIR olacak diye sozlesme imzalamadik, dimi keke. Ama, seni de anliyorum, beceremedigin bir mevzu ustune aslandan bir isirik almaya calisan cakalsin. Da dikkat et aslan yine aslan kardes ;)

EDIT: Ha bu arada, degil sen senin sulalen gelse o chara SATIR koyar seni yatirir yatirir kaldiririm, sonra da malum yere koyar ifsalarim akilli ol :)

Edited by Oxijean

3 minutes ago, Oxijean said:

Dogru, becerip nova atsan CSW sende olurdu. Naparsin herkesde kol olacak diye bisey yok, ne de olsa dunya FAIR olacak diye sozlesme imzalamadik, dimi keke. Ama, seni de anliyorum, beceremedigin bir mevzu ustune aslandan bir isirik almaya calisan cakalsin. Da dikkat et aslan yine aslan kardes ;)

EDIT: Ha bu arada, degil sen senin sulalen gelse o chara SATIR koyar seni yatirir yatirir kaldiririm, sonra da malum yere koyar ifsalarim akilli ol :)

La sen çok yanlış anlıyor çok yanlış yazıyorsun. :D 

Büyük sorunların olduğunu anlamıştık fakat bu kadarını beklemiyordum. 

Derdin sadece anladığım kadarıyla insanları küçük görmek falan sorun yok senin charın bizim clandan 2-3 tane yapabilir fakat kötüsün yani bunu saklamanın mantığı yok.

Bende asas oynadım zamanında bu kadar insanlara tutulmazdım. Polemik nasıl yapılır pek bilgin yok senin de çocukluğuna veriyorum. :) 

Bu arada pek ciddi konuşmuyorum ama terbiye derslerime katılmak istersen seni düzeltme şansımız olabilir. 

Akşam discord falan gel de konuşalım parçacık merak ettim aynı şekilde orada da davranabiliyor musun? 

Ha bir de benim sülalem ağır gelir aman dikkat et böyle şeyler herkese söylenmez. ;) 

6 minutes ago, ArsemiaPoLemiQ said:

La sen çok yanlış anlıyor çok yanlış yazıyorsun. :D 

Büyük sorunların olduğunu anlamıştık fakat bu kadarını beklemiyordum. 

Derdin sadece anladığım kadarıyla insanları küçük görmek falan sorun yok senin charın bizim clandan 2-3 tane yapabilir fakat kötüsün yani bunu saklamanın mantığı yok.

Bende asas oynadım zamanında bu kadar insanlara tutulmazdım. Polemik nasıl yapılır pek bilgin yok senin de çocukluğuna veriyorum. :) 

Bu arada pek ciddi konuşmuyorum ama terbiye derslerime katılmak istersen seni düzeltme şansımız olabilir. 

Akşam discord falan gel de konuşalım parçacık merak ettim aynı şekilde orada da davranabiliyor musun? 

Ha bir de benim sülalem ağır gelir aman dikkat et böyle şeyler herkese söylenmez. ;) 

Icraat gormek isteriz, icraat. Ne yazik ki bos yapmak beles. Para verseniz onu da yapmazdiniz ;)

3 minutes ago, ArsemiaPoLemiQ said:

Teşekkürler 100 TL verdiğimiz charlar ile tek novaya gidiyorsun. İyi akşamlar kendini allah gibi görmediğin zaman gel belki adam yerine koyarım. :) 

Benim icin bir spike dan ibaretsin, ama hala laf yetistirme pesindesin be keke, az sus buyukler tartissin. Sen otede novani atarsin, soz novani attiktan sonra "2" tusuma basicam :D

Just now, Oxijean said:

Benim icin bir spike dan ibaretsin, ama hala laf yetistirme pesindesin be keke, az sus buyukler tartissin. Sen otede novani atarsin, soz novani attiktan sonra "2" tusuma basicam :D

Valla icraat belli daha ne boş yapıyorsun ki :D 

Güzelce söylüyorum yaranamıyorum ne çocuk çıktın ağlayacaksan söyle daha oynamayalım. :) 

Gördüğün de umarım bana sadece 2 tuşunu atarsın baktın düşmüyorum sıkıntı büyük. :D 

Bu kadar eğlendiğim yeter adam olunca görüşürüz demiştim hiç alınmamışsın.

Neyse dikkat et cicim ayları bitti. :):) 

6 hours ago, NotSoBad said:

as a suggestion dont make any changes on CSW please. everyone is whinin about that and i dont wanna see any updates about that again. 

siege weapon removed.

descent removed.

map changed.

artifact hp changed.

healing artifact changed. 

tons of update already done about csw and still a few nubs are crying about that. so im acting like them now. i dont wanna see anychanges about csw. we re ok with csw atm.

when ever u post anything on forums it reminds me of this 

• Haha 3