Jump to content

Recommended Posts

Serverın başında pek pkya dahil olamadım ama son 1 aydır pk sadece 12 bowl girişinde dönüyor mageler vuruyor çıkıyor okçular z skill oynuyor melenin oynuyabileceği rahat bi alan hiç yok nerdeyse ölüp ölüp townda geliyor insanlar sürekli olarak şuanki usko stili czye geçilirse daha rahat heryerde pk döneceğini düşünüyorum. Herkes için daha büyük daha eğlenceli olabilir pk 

• Like 1

Yeni Cz olarak tabir ettiğimiz mapten bahsediyor. Bowla giriş çıkışların 4 taraflı olduğu, kalenin olmadığı, pk'nın bowlun her köşesinde döndüğü map. Server versionuyla uyumlu olmayabilir vs. teknik konulara hakim değilim fakat kesinlikle pk cok daha keyifli olurdu. Arkadaşın dediği gibi bowlun bir girişinde karambole allah ne verdiyse pk atılıyor ve bir mage olarak söylüyorum, bence keyifsiz. 

şu yeni ronark landı da hiç beğenmiyorum yamuk yumuk ve orda 4 giriş olması saçma sapan clown fiesta ddkleri olayı tetkiliyor heryerde gelip heryerden kaçabilme özellikle zaten magelerden dolayı bi ton şikayet var(bana göre saçma)bu ronark land da daha çok ağlarlar.Sürekli 12 de 6 da pk olması da hangi job olursa olsun bence güzel birşey.Bowla girmenin hem avantajı hem dezavantajı olması lazım ve çatışmanın fazla olması lazım.MYKO bowl çok güzel bence...

Aynı şekilde bir melee ptnin de her yerden girip mageleri kesme olanağını arttırır. ( Bowlda asaslar LF bastığında 30km'den fark ediliyor :D ) Yamuk yumuk engellerle dolu dolayısıyla kaçış mekanikleri olabilen bir map aslında. Sadece 1-2-3 e basarak skill kullanmaktan ibaret olmamalı pk atmak =). Bowla girmek Ronark Land mapinde de avantaj ve dezavantaj barındırır, mapin görünümüyle alakalı bir durum değil bence. Ve bowlda her zaman çatışma olur, sadece bowlun tek bir noktasında olmamalı her noktasında çatışma yaşanmalı. Bu mapte avantajlı noktalar cok kısıtlı dolayısıyla herkes hemen hemen aynı köşelerde durup pk atıyor, oysa ronark land mapinde yine tüm ırk bowlda savaşacak fakat sürekli bir hareket olacak kimse sabit köşelerinden nova sallayıp ok atmayacak.  Herkesin isteği, keyfi ve fikri farklıdır tabii =).