Jump to content

Recommended Posts

öncelikle herkese merhaba dün yapılan yama ile oluşan damage problemleri malumunuz . patchden buyana yetkililer yeni bir düzenleme yapılacağını en azından kendilerine iletilen problemleri dinleyeceklerini dile getirdiler bu güzel birşey ve beklemedeyiz. serwerda gerçekten asas damageleri komik bir haldeydi bir iyileştirme şarttı umarım herkes için hakkaniyetli bir yeni güncelleme ile bu iş çözülür. rogue jobunun bir diğer problemini dillendiren görmedim ama bir kaç asas gözümün önünde bunu yaşadığı için dile getiricem adama icea atılıyor ve tutmuyor ama parti cc haliyle ccyi kaldırıyor ve asasın light feeti buga düşüyor. şaka gibi asas bildiğimiz çer çöp gibi kalıyor ortada :D . 

serwerda biz oyuncuların isteklerini dinleyecekseniz en azından kulak verecekseniz bu serwerı daha oynanılır daha güzel bir hale getirmek için lütfen önerilerimize kulak verebilir misiniz?

1-) afk farmı yapılan lycan vs.vs.den düşen buss dropları 200 weighte çekilebilir veya busun satıcıya satılışı 0 coinse çekilebilir. neticede diğer 300klıklar czde farmlanabiliyor sadece.

2-) delos farmı bitirilmeli.malumunuz titan gelmesiyle birlikte artık dmlerinde yüzüne crden crye bakılır olacak. high class farmı sadece titana yıkılmış durumda ve bunların farmıda malesef çok ama çok kolay.myko oynamaya başlayalı herhalde 10 yılı geçmiştir ve bugüne kadar gördüğüm en yaratıcı extra farm slotu bowl da 2şerden oluşan ve 2 adet bulunan death mare slotudur. aynı dm gibi dropları vardı ve normal dmde 400 de patlayan trina orda 60da patlıyordu. bunlar oyunun gerçekten en güzel yöntemleri.

3-)elemantel damage ve haliyle flame ring imir ring shio tears vs. öncelikle bifrostu oyunda tek önemli etkinlik haline döndürücek olan  bu adım henüz atılmamışken lütfen tekrar düşünelim. bunu yapmak yerine belli bir ihtimalle 3x roc götürüp damage eklemeyi açmak daha adil bir oyun için daha iyi bir öneri değil mi ? sadece bir düşünün bunu yapan serwerlar oldu. isim vermiyorum ama merak eden olursa full time online olarak dahi 4.ayında full+full değildi çarlarımız ve serwer inanılmaz dengeliydi. açık konuşayım orda oynayanların %60 ından fazlası burda ve şuan o sw o haliyle açıyorum desin burda kimse kalmaz bu kadar iddialıyım lütfen bunları serwerı kötülüyoruz olarak yorumlamayın bunları öneri olarak yorumlayın.

lütfen önerilerimize olumlu veya olumsuz cevaplarınızı esirgemeyin bu bir oyun ve eğlenmek amacımız. ve swnin ilk gününden buyana elimizden geldiğince serwera maddi ve manevi destek olmaya çalışıyoruz. her ne kadar serwerı çok ama çok kolay bulup hevesimiz kırılsada. herkese iyi oyunlar iyi forumlar

Edited by WinChenzo
  • Like 2

(  söylüceklerim şunlar )

1. myko olarak oynuyabilicegin en iyi sonucu bence burası.

2. kırma olanıya gelince bence %100 iptal edilmeli bu knight online saçma bir hatası, (örnek: okcu ile mage karşılıklı  kapışmada magenin devamlı eli düşer ama okcu için öyle degil devamlı attack yapabiliyor burda tam bir adaletsizlik var, yapabilicegin tek şey staff vurmak çünkü hiç bir becerin calışmıcak bunu biliyon tamamen şacmalık egerki okcunun beceri gücü ile bunu yapabilse o zaman beceri gücü diyebiliriz ama tamamen failed failed failed.

3. ve son olarak yapılması gereken şey şu bence bütün jobları sıfırlaması lazım özellikle mageyi çünkü magenin 70 novasi çok vuruyor ama 70 tekli öyle degil çok fazla karışmış gibi geliyor bana

• Like 2

ben mage oynuyorum nova ile meteor çoğunlukla aynı damageyi vuruyor 62 damageyi bazen ufak bir etkiliyor çoğunlukla etkilemiyor burda damage düşürsün diyelim hiç olmayan wariorda 6k hp var aoe ile nasıl düşürüceksin o warioru hele ki dual rocunu takmış hbsini almış hpye stat basmışsa düşür düşürebilirsen mage damagesinden önce mage mp takılar damageye etki etsin ki mageler için rom vs kullanılabilri bir hal alsın tabi bunlar öneri

Merhaba,

1 hour ago, WinChenzo said:

rogue jobunun bir diğer problemini dillendiren görmedim ama bir kaç asas gözümün önünde bunu yaşadığı için dile getiricem adama icea atılıyor ve tutmuyor ama parti cc haliyle ccyi kaldırıyor ve asasın light feeti buga düşüyor. şaka gibi asas bildiğimiz çer çöp gibi kalıyor ortada :D . 

Karakter slow yediği zaman light feet simgesi gider, yerine ne yediyse onun simgesi gelir. Cure aldığınızda buradaki simgeler gider ama eğer light feet cool-downda ise geçene kadar tekrar basamazsınız. Bence bu bug değil. Bunun dışında bir sorun varsa lütfen video ile detaylandırarak anlatır mısınız?

1-) afk farmı yapılan lycan vs.vs.den düşen buss dropları 200 weighte çekilebilir veya busun satıcıya satılışı 0 coinse çekilebilir. neticede diğer 300klıklar czde farmlanabiliyor sadece.

AFK farmı ile ilgili AFK algılama v 2.0'ı geliştirdik, ayrıca sadece o değil, diğer farm slotlarının da (safe-farmdan bahsediyorum) dropları azaltıldı.

2-) delos farmı bitirilmeli.malumunuz titan gelmesiyle birlikte artık dmlerinde yüzüne crden crye bakılır olacak. high class farmı sadece titana yıkılmış durumda ve bunların farmıda malesef çok ama çok kolay.myko oynamaya başlayalı herhalde 10 yılı geçmiştir ve bugüne kadar gördüğüm en yaratıcı extra farm slotu bowl da 2şerden oluşan ve 2 adet bulunan death mare slotudur. aynı dm gibi dropları vardı ve normal dmde 400 de patlayan trina orda 60da patlıyordu. bunlar oyunun gerçekten en güzel yöntemleri.

Her serverin kendine has denilebilecek ve insanları alıştırdığı bir sistemi vardır. Burası da 6 yıllık bir server. İlk DB'mizde bizimle birlikte oynayan insanlar halen aynı nickleri ile oynamaya devam ediyorlar. Bu geçen sürede biz de kendimizi geliştirdik, daha fazla koda/konuya/beceriye hakim olduk. (En basit örneğini YouTube videolarımızda görebilirsiniz, ilk video ile son video ve trailer arasındaki kalite farkı açıkça ortadadır. Yani biz de sizlerle birlikte kendimizi birtakım konularda geliştiriyoruz.) Bowl farmı ile ilgili bugün bir arkadaşın konusuna da yazdım benzer şeyleri: Colony Zone başlı başına bir PK haritasıdır, her an her yerinde PK olabilir. Farmı sadece veya ağırlıkla bowla taşımak iyi bir fikir değil. Bowl şuanda bile en iyi FARM yeri bosslarıyla, CS'siyle, CZM'siyle.

3-)elemantel damage ve haliyle flame ring imir ring shio tears vs. öncelikle bifrostu oyunda tek önemli etkinlik haline döndürücek olan  bu adım henüz atılmamışken lütfen tekrar düşünelim. bunu yapmak yerine belli bir ihtimalle 3x roc götürüp damage eklemeyi açmak daha adil bir oyun için daha iyi bir öneri değil mi ?

Bir önceki serverimizde BDW Ring denilen yüzükler vardı. Tıpkı bu dediğiniz gibi rastgele elemental damageli yüzük alıyordunuz. Hem pazarı hem de oyun içi dinamiği gerek FARM gerekse PK anlamında çok olumlu yönde etkilemişti. ROC, ROL'den daha ziyade bu yapılana benzer bir şey yapılabilir. (Buradan hemen yarın BDW Ring eklenecek sonucu çıkarılmasın lütfen)

Önerileriniz ve yapıcı eleştirileriniz için teşekkür ederiz. Damagelerle ilgili de şuanda çalışmamız devam ediyor. En yakın zamanda (inşallah bu gece) tamamlamış olacağız.