Jump to content

LAHMACUNUN MUTELENMESİ

Recommended Posts

02.11.2020 TARİHİNDE SAAT 19.00-19.30 ARASI MCQUEEN VE MCTOREDO NICKLI IKI CHARIN BANA ETTIGI KUFURLERE KARSILIK KUFUR ETTIGIM ICIN MUTE YEDIM.

YEDIGIM CEZA BENIM ICIN BIR PROBLEM TESKIL ETMIYOR. HAK EDENE HER ZAMAN HAK ETTİĞİNİN VERİLMESİ TARAFTARIYIM. 

AMA EĞER BEN KUFUR ETTİĞİM İÇİN CEZA ALIYORSAM, BENI TAHRIK EDIP BANA KUFUR EDEN SONRA DA KARSILIGINI MISLIYLE ALAN VE SONRADA SANKI KENDILERI BANA SEVGI CUMLELERI KURMUS DA BEN DURDUK YERE KUFUR ETMISIM GIBI KENDI KONUSMALARINI KESIP, SS YOLLAYARAK  EKMEĞİNE YAĞ SÜRDÜĞÜNÜZ BU IKI KARAKTERIN(!) DE PM LOGLARININ INCELENMESINI VE GEREKEN CEZANIN VERILMESINI TALEP EDIYORUM. 

AYRICA TURK CEZA MUHAKEMESINDE BILE BOYLE BIR KARSILIKLI HAKARET DURUMUNDA CEZA VERILMESINE YER OLMADIGI KARARI HUKMU VERILIR. 

SERVERIN KURALLARI NE GEREKTİYORSA AYNISINI BAHSİ GEÇEN KARAKTERLERE(!) DE UYGULAMANIZI ISTIYORUM.

EĞER GEREĞİ YAPILMAZSA BUNDAN SONRA AYNI ŞEYİ YAPARAK CANIMI SIKAN HIC KIMSEYE RAHAT VERMEYECEGEMIN TAAHHUTUNU SIZLERE VERIYORUM!

ŞUNU KİMSE UNUTMASIN Kİ;

LAHMACUN BİTİRİLMEYE ÇALIŞTIKÇA ÇOĞALAN ARSIZ BİR VİRÜSTÜR.

NAÇİZANE ASKONUZ LAHMACUN

Edited by LahmacuN
  • Haha 2
  • Sad 1

Merhaba,

"Ekmeğe yağ sürmek" cümlesi bu güzel açılmış konuya pek yakışmamış. PM'den de söylediğim gibi; biz bize ne gelirse ona göre davranıyoruz. Sizde de varsa paylaşabilirsiniz demiştim siz de olmadığını söylediniz ve PM loglarına bakılması için forumda konu açmanızı rica ettim. İlk fırsatta bakılması için biz de oyun kurucumuzdan rica edeceğiz.

Not: Loglara bakılması kabul görürse bakılıp incelenmesi biraz uzun sürebilir.

• Thanks 1

7 minutes ago, GM_Thanos said:

Merhaba,

"Ekmeğe yağ sürmek" cümlesi bu güzel açılmış konuya pek yakışmamış. PM'den de söylediğim gibi; biz bize ne gelirse ona göre davranıyoruz. Sizde de varsa paylaşabilirsiniz demiştim siz de olmadığını söylediniz ve PM loglarına bakılması için forumda konu açmanızı rica ettim. İlk fırsatta bakılması için biz de oyun kurucumuzdan rica edeceğiz.

Not: Loglara bakılması kabul görürse bakılıp incelenmesi biraz uzun sürebilir.

İlginize teşekkür ederim.
Konunun takipçisi olmaya devam edeceğim. 

Söylediklerim hoşunuza gitmese de maalesef karşılıklı eylemlerimizin sonuçları bunlar. Bunları dile getirmekten çekinmem. 

İçten pazarlıklı ve aşağılık kompleksi olan birisi değilim. Tuzak kurmam. Küçük oyunlar ve hesaplar peşinde koşmam. Sadece eğlenmeye çalışıyorum. Bunu yaparken de doğru bildiğimi söylemeye devam edeceğim. 

DESTEK OLAN ARKADAŞLARA SEVGİLERİMLE...

ARSIZ GÜÇLÜ OLUNCA, HAKLI SUÇLU OLURMUŞ. 

Tekrardan merhaba;

Log incelemesi tamamlandı. McToreDo nickli arkadaşın size küfür ettiği doğrulandı. McQueeN nickli arkadaşın ettiği herhangi bir küfüre rastlanmadı.

Sonuç: McToreDo mute cezası alacak. McQueeN başka bir sebepten (bu olaydan bağımsız, küfür değil) yine mute ve uyarı cezası alacak.

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...