Jump to content

Recommended Posts

Ben birtek bana oluyor sanıyordum bu olayı Şüphelerimde haklıyım . Bu ekip tbl'nin babasını kullanıyor , des mesafesi de bunun yanına cabası . Sen girdiğin serverda hdd ban ye burda elini kolunu sallaya sallaya oyna . Profko yönetiminin bu arkadaşlara bu kadar göz yummuş olması bile mucize . 

yahya banlandı , diğer arkadaşları itemlerini başka accountlara aktarıyor . O Ip'lerden den giren tüm charlar unarım banlanır . Madem korkuları yoktu bu arkadaşların neden böyle bişey yaptıkları da bu tbl kullandıklarını kanıtlıyor 

Edited by Toma

4 minutes ago, Toma said:

yahya banlandı , diğer arkadaşları itemlerini başka accountlara aktarıyor . O Ip'lerden den giren tüm charlar unarım banlanır . Madem korkuları yoktu bu arkadaşların neden böyle bişey yaptıkları da bu tbl kullandıklarını kanıtlıyor 

Mesela hocam hangi çarlar boşaltıldı bi söyler misin ? Tedbir amaçlı bir ban daha öncede incelendi adamda 3.parti yazılım bile yok :)) Çamur at izi kalsın kral. Hangi çar boşaltıyo söyle bana hadi ? Rhena diyosan benim asas 1 haftadır boş MorganaLeFay yeni çar dizdim. Burda bok atma kimseye. Nasılsa Nikos pcyi incelediğinde temiz olduğunu görecek ve czde bizden kaçmaya devam edeceksiniz. Anca illegal diye bok atabilirsiniz onu yapıyonuz zaten.

32 minutes ago, MaDxQ said:

adamlar asasdan hızlı vuruyor ama hala mal gibi bizde oyun oynuyoyuruz

Oynama hocam madem serverde visual bug olayının bu kadar olmasından önlenememesinden rahatsızsın oynama hocam. Şu adamla pk atmaya başlayaldan beri aynı muhabbet her hafta pcsi inceleniyo illegal hiçbir program araç yok. 

3 minutes ago, METEHAN20 said:

Kim item aktarıyor ne diyosun dostum ? Bilgisayarı incelenecek incelendiğinde 3. program olmadığı çıkacaktır. Ekran bugundan başka bişey değil 

Utanmanızda yok demi :) adam kapı gibi video atmıs . Z target macro oynadığınızı farmda kendiniz söylediniz . 

1 minute ago, batuhanyilmaz said:

Bu kadar itemi olupta oynamayı bilmeyen tek çatı altında toplanmış halidir "GamblerS" sizlerle uğraşmaya gerek yok değmezsiniz bile. Hadi köyünüze

Massive iyince cure alan priest mi konuşıyor burda :D 

• Haha 1

3 minutes ago, Toma said:

Utanmanızda yok demi :) adam kapı gibi video atmıs . Z target macro oynadığınızı farmda kendiniz söylediniz . 

Nickin ne hocam ? Paso boş sallıyorsun da. Kim Z  target kullanıyormuş ? Bana 1 tane nick ver ya. Kim dedi sana bunu girsinler onun pcyide incelesinler. Burda boş sallama 

Just now, METEHAN20 said:

Farmda makro yasak olmadığını zaten GM ler söylüyor senin derdin ne dostum ne anlatıyorsun ? Pc incelendik sonra tekrar görüşürüz kuyruk acın var ki burda ötüyorsun 

Farmda caps lock macro açtı diye nice yiğitler ban yedi :D siz misiniz buranın kurnazı 

Yahya bi sohbetimizde bizlere bizzat Nikos tarafından bilgisayarının incelendiğini söyledi. Ve temiz çıkmış hani sizin boklara çamurlara rağmen tertemiz çıkmış. Olay belli oyunda bir virtual bug var ve bu ister istemez bazı durumlarda ortaya çıkıyor. Oyuncunun bunda bir suçu yok çünkü kasti yapılan bir olay değil kasti olsa 3.parti program gerekir ve bizlerde klan olarak 3.parti kullanan birini asla savunmayız. Bu virtual bug olayını ben her klanda gördüm tanıdığım tanımadığım herkes bana uzaktan vurdu bende vurmuşumdur. Bunda oyuncunun suçu nedir ? Belli ki bug da kapatılamayan önlenemeyen bir bug yoksa Nikos şimdiye kadar halletmiş olurdu. 

Kimse bize bok çamur atmasın. Ne yapalım bowlda video açık gezip her uzaktan vuranı foruma mı atalım ? İstemeden gerçekleşen bug yüzünden koca server mi banlansın? Serverda mage ve priler dışında kimse kalmaz. 

Ayrıca madem pcyi Nikos inceleyecek neden banı o atmıyor da GM atıyor ? Birşeyden emin değilsen ve banladığın adam aynı mevzudan defalarca incelenmesine rağmen temiz çıktıysa niye banlarsınki ? Düpedüz klan ve şahıs karalamadır bu. 

Yahya bize hala temiz olduğunu söylüyor kullanıyor olsa bizden birşey saklamaz. Adalet elbet yerini bulacaktır bundan şüphemiz yok. Fakat bu tatsız olayın gerçekleşmesine vesile olan arkadaşlar CZde bizi görünce kaçmaya devam edin benden size tavsiye direkt town atın. 

1 minute ago, Majesty said:
xYAHYAx Using Macro tools on PK 2 2022-05-01 19:41:00

Size yanlış bilgi verilmiş veya konuyu eksik biliyorsunuz.

Hiçbir şeyi yanlış bilmiyoruz. Bu 2. strike den sonra Nikos bizzat Yahyanın pcye bağlanıp incelemiş ve temiz olduğunu görmüş. Bence sen eksik biliyorsun hocam. Moderatör olarak taraf tutuyor gibi gözükmen de bence bence diyorum bi tık yanlış hocam. İyi forumlar dilerim.

4 minutes ago, rhena said:

Hiçbir şeyi yanlış bilmiyoruz. Bu 2. strike den sonra Nikos bizzat Yahyanın pcye bağlanıp incelemiş ve temiz olduğunu görmüş. Bence sen eksik biliyorsun hocam. Moderatör olarak taraf tutuyor gibi gözükmen de bence bence diyorum bi tık yanlış hocam. İyi forumlar dilerim.

Bu bilgiyi de ekleyip yazabilirdiniz, neden yazmadınız? Taraf tutmuyorum ben. Yöneticilerin aldığı kararları kendinizi savunmak için kullanırken eksiksiz bilgi vermeye dikkat edin sadece. Taraf tutacak olsaydım bahsedilen oyuncuyu en son banlayan kişi olarak mevcut GM ekibine baskı kurardım ama benim yetki alanım sadece burası. Ayrıca merak etmeyin sizden daha fazla bilgiye sahibim. İyi geceler dilerim.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...